Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pátý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 49

tak přesně tak jsem to nemysle chci to lépe projel jsem galeri a vše tvé 4předchozí akce a nejsem spokojen takže ted lépe pane MANHUNNT

Old Post 26-02-2008 v 20:07 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 50

hmm tak to pane Hary budu potřebovat malinkou nápovědu ,protože nechápu jak to myslíš

Old Post 27-02-2008 v 20:00 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 51

Zřejmě tak, že při sklizni nafotíš jednotlivé kusy už odstraněné z rohoží s něčím k porovnání Mimochodem KB máš opravdu krásného (nejenom KB, hehe - jsem hodně zvědavý na JH v tvém podání).

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 27-02-2008 v 20:56 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Jak sem psal Harymu Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Zřejmě tak, že při sklizni nafotíš jednotlivé kusy už odstraněné z rohoží s něčím k porovnání Mimochodem KB máš opravdu krásného (nejenom KB, hehe - jsem hodně zvědavý na JH v tvém podání).



Tak sem to pochopil na konec správně ,ale potom nechápu kde to ten Hary hledal


Třeba tady

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 28-02-2008 v 19:14 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Tak teď už jo . Příspěvek č. 53

Hmmmm , nááádhera.

Old Post 28-02-2008 v 19:25 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 54

tak nějak prostě aby to bylo za normálního světla a kytky aby normálně stála sama solo a ktomu něco přiložit k porovnání a nějakou pěknou dekoraci třeba takhle http://grower.cz/forum/showthread.p...9307#post559307 ale kdyby to blo lepší vůbec bych se nezlobyl

Old Post 29-02-2008 v 17:26 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 55

ve finále to fotim venku za normálního světla,ale stát na místě při focení asi nebudou.nejedu hlínu tak že nemám každou kytku solo v květináči kterej bych mohl vytáhnout ven po jednom a pěkně si to nafotit.Nehledě na to že už ani ted nestojí ale spíše si všechny začínají lehat :-)))))pod tíhou palic.-).viz dnešní foto pozdější.....udělám pro to maximum aby fotky byly ve finále co nejlepší,ale nic moc nezaručuji....:-)

Old Post 01-03-2008 v 08:21 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 60.Den Květu Příspěvek č. 56




Proplach rohoží a počínaje dneškem pojedou holky na vodě a příští víkend je čeká jistá smrt.....

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 02-03-2008 v 13:07 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Detaily za tmy....... Příspěvek č. 57






Poslední týden do ,přihazuji pár detailů

Old Post 03-03-2008 v 16:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 58

Bedlivě jsem to sledoval a musím říct že používáš čáry máry . Nebo jsi z pohádkové země .

Máš to moc hezké .

Old Post 04-03-2008 v 14:23 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad ACHTUNG ACHTUNG ACHTUNG Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Infiniti
Bedlivě jsem to sledoval a ..........


Ještě sem to nepokosil možná tento víkend ....

Old Post 04-03-2008 v 20:20 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 60

krása jsem unešen podle mě nekrásnějši round jen by mě zajímalo jestli je to uplně zralé jestli by to třeba ještě tak 5-6dní nesneslo vím většina modelů krom sage a herra mají psáno 60dní ty dva 70 ale jak jsem zjištoval tak vždy to chce nějaký ten den na víc a ty ještě ani nepuživš ripan a ztěch fotek mi příjde že by to ten nějake den na víc sneslo

Old Post 05-03-2008 v 14:52 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Nedá se nic dělat:( Příspěvek č. 61

čus kolego Hary ,díkes tvé holky se opět vydařily .Na tvůj postřech odpovím následovně......bohužel ani na jedné fotce nejde(SCHVÁLNĚ)vidět jak už dvě kytky začínají pomalu ale jistě usychat,nebo možná uhnívatnapravím to a dodám tyto fotky co nejdříve.Tak že je to opět ten samej problém jako vždy pokud nejedu jeden model-to nemá chybu.Některé konce palic ještě nejsou ůplně dozrálé,ale na ůkor toho že zachránim dvě kytky které to mají za pár to stojí za to.nehledě na to že mají ještě do konce týdne trochu času dozrát.JH je kompletně zralej a to je pro mě hlavní

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-03-2008 v 20:28 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

cau manhunt-no to ja jsem unesenej z ty black widow...to sou salamy
priklanim se k harymu jeden z nej roundu

Old Post 05-03-2008 v 23:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 63

počítám že kill bill bude tou zralou kytkou no těším se moc na ty finálové a luxusne spracovné fot¨ky

Old Post 06-03-2008 v 06:09 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Čusky kolego Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od deth.
cau manhunt-no to ja jsem unesenej z ty black widow...to sou salamy
priklanim se k harymu jeden z nej roundu



nemůžu srovnat protože jí jedu poprvé,ale nepřipadá mi jako že by měla nějaký extra palice,má je nejmenší ze všech.I JH je má větší a přitom sem si myslel že bude mít takové malé kuličky......

Old Post 06-03-2008 v 20:16 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2009 - Šestý Pokus v New Pěstírně - 155 odpovědí
24-11-2007 - 1.pokus v jine skrini - 86 odpovědí
14-12-2007 - Čtvrtý Pokus v New Pěstírně - 170 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9586300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív