Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 150W MH vyhazuje pojistky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

150W MH vyhazuje pojistky Příspěvek č. 1

Zdravím,
minulý víkend jsem si pořídil do matkárny 150W MH a pojistka na fázi vydrží vždycky jenom 1 start a při 2. se spálí. Nejdřív jsem myslel, že mám slabé a tak jsem koupil F3,15A a pořád to samé. Díky tomu měly bohužel 3 dny vždycky tak 13 hodin tmy než jsem to ráno zapnul. Tedka jsem je nechal radši 2 na 24/0 at se zase vzpamatujou a jedou dál. 1 když mi došly pojistky tak jsem tam dal měděný drát a šlo to, ale vím že je to tak na vyhoření tak tam zase jsou pojistky. Už jsem zkrátil i 2,5 cyky z 1,5m na 1,2 a taky se to nevyřešilo.

Jestli někdo víte čím to může být tak poraďte.

Díky Capo

Old Post 29-09-2007 v 11:45 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

Zdarec jedna z věcí co muže být v hajzlu je kondík protože ten ovlivňuje odběr proudu tlumivky jaku máš kapacitu? A pokud ti to svítí a máš problém jen ze startem tak je to určitě ono jěště mi tu pisni typ tlumivky je to HSI nebo MH
PS: F pojistky jsou moc rychlé, rychle se přepálí používej T ale i tak F 3A musí vydržet 150W start problém je v kondu

Naposledy upravil shaman1* 29-09-2007 v 14:34 PM

Old Post 29-09-2007 v 14:25 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 3



Tak tady je ten můj předředřadník i s detailem tlumivky. Kondík je 20 mikro. Startér ZRM 6-ES/B 100-400W. Ještě mohl být problém, že ty černé puntíky jak je u jednoho Z a u 2. nic. Tak to asi znamená do které dírky čokoládky, který drát zapojit. Asi to mám naopak bo do vývodu Z mám fázi od kondíku a do vstupu mám startér. Myslíte, že to může být tím?

Jinak díky za rady. Zítra ještě jedu koupit nový kondík a uvidím.

Old Post 02-10-2007 v 20:39 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 4

Tvůj problém se zapojením jsem něják nepochopil, ale myslím si, že to dělají ty pojistky. Zkus koupit T pojistky (ty jsou na indukční zatěž) a uvidíš!

Kdyby byl v háji kondenzátor, vyhodilo by to po každém startu a ne až po každém druhém.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 02-10-2007 v 20:50 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 5

ja mam podobny problem ..dal som na predradnik ELT kde mi v poho ide sodik vybojku MH osram 70w..a tiez mi prdla poistka.....
vymenil som ju a dal sodik a fachcilo a MH zase prdol..co moze byt problem/ tlmivka je aj na MH ..ale starter mam ignitor cesky....alebo skusit dat silnejsiu poistku?
inac co mamk layrton tlmivku na 250w tak scema zapojenia sodika a MH nie je totozna....
ide o to ze som to zapol najprv na cca 2 metrovy kabel ..nemoze to byt problem???....skratil som ho ale som neskusal bo nemam duhu poistku a zajtra idem asi uz varit takze tak....
cize skratil som kabel a kupim silnejsiu a pomalsiu poistku a dam vediet
problem bude asi v tom zapalovaci mam ZX 70 co mi sodu zapali ale MH nie... treba ZX 400 ten ignitor to nezapali
http://www.dnacap.sk/zapalovace.html

Naposledy upravil avonex 23-11-2007 v 21:03 PM

Old Post 23-11-2007 v 17:04 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 6

Chtěl bych se zeptat, mám držák na pojistky do 5A, který jsem vymontoval z autorádia a zajímalo by mě, jestli mu nebude vadit to indukční napětí při startu výbojky. Myslím jako jestli je to bezpečné, ne jestli to vydrží.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-11-2007 v 20:56 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 7

Calzone: Nevydrží to - podívej se dolů, je jenom na 24V.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 24-11-2007 v 21:01 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 8

Hanizek:
aha, škoda. Dík moc za info.
A k čemu jsou takovéto typy pouzder? Je tam ten závit na našroubování do plechu třeba? Dalo by se to nějak použít místo toho kabelového držáku někde mimo rozvodní skříň? Bojim se totiž, že se mi nepodaří sehnat držák na kabel. U nás v obchodě mají akorát asi za 50 Kč držák na din lištu, ten prý jde použít místo toho kabelového.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-11-2007 v 21:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 9

Calzone: Tenhle typ pouzder se používá, když potřebuješ vyvést pojistku na kryt přístroje (můžeš ji pak vyměnit aniž by jsi cokoli rozebíral).

Pokud hledáš pojistky a pojistkové pouzdro, doporučil bych ti patrony (to jsou ty šroubovací bílé keramické, co se kdysi používaly v rozvodech, když ještě nebyly jističe). Dají se sehnat zadarmo, je to praktické (snadná výměna) i bezpečné.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 25-11-2007 v 11:26 AM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2698680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív