Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Neuvěřitelně skutečné haluze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Neuvěřitelně skutečné haluze Příspěvek č. 1

Včera sem se vracel zhulenej domů a v parku jsem spatřil nakupní košík.Stál prostě jen tak na trávníku vedle chodníku.Prvně sem si řikal-ty vole to není možný.Ale jak sem přistupoval blíž,zjistil sem,že je to fakt realita.O chvíli později sem zas viděl bílou zeď plnou červů říkal sem si opět=ty vole je to jen haluz.Haluz to ošem znovu nebyla.Ta zeď byla celá posypaná stonožkama



Stává se vám někdy něco podobnýho

Old Post 04-11-2004 v 15:55 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 2

no stava ale, ked sa na tie haluze pozrem poriadne tak zmiznu. ty ich vidis furt , tak to je HC asi mas MOC dobru ganju

Old Post 04-11-2004 v 16:16 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 3

ja vsade potom vidim moju matku a psa proste taka dilema kamosi si uz davno zvykli a vzdycky ma presvedcia ze to su tie moje.......

Old Post 04-11-2004 v 16:50 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 4

Už jsem to tu možná někde psal, ale stalo se mi toto : jednou jsme šli s kámoškou večer řádně vyhulení skrz vesnici, kde bydlí, a najednou na křižovatce v kaluži labutě ! Co dodat?... Prostě tam byly (asi protože jim vypustili rybník). Byla to krásná nehaluz.

Old Post 04-11-2004 v 18:04 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

jsem byl na jedný hiphop akci a tak si sedím .. a cumím do zdi a najednou se otocim a vidim nasi ucitelku z CJ! Si rikam to neni mozny ale jdu bliz a porad ji vidim , tak jsem zatahl pryc aby me nevidela a jak jsem se vratil uz tam nebyla , treba to nebyla haluze treba ucitelka posloucha P13, tak nevím

Old Post 04-11-2004 v 19:11 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Haluz Příspěvek č. 6

My s mojí holkou zahulili a pak se šli krásně v zimě projít. Nádhera co vám budu vyprávět a najednou Děda Mráz, prošel kolem nás a my jën čuměli, to se opakovalo 3 za sebou za 3 dny. Prostě Brutus. Pak sme toho radši nechali.

A taky můj kámoš se v noci probudil a kolem něj v posteli proletěl Boeing a byl to i prej ohlušující rachot. Taky mazárna.

Pecae

Old Post 04-11-2004 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 7

Já jsem jednou viděl vyjít z vody obrovskýho ježka (měl alespoň 1,2m) šel kolem mě směrem k mostu, ale když jsem se zvednul že půjdu za ním tak se změnil v auto :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 04-11-2004 v 19:18 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

Ještě jednu................
Šli sme si z kamošem zahulit do našeho oblíbenýho lesíku.
Na tom by nebylo nic zvláštního ovšem když jsme tam přišli byl plnej velbloudů a koní ,kteří to tam pěkně vožíraly.Pak jsme to vykládali známýmu a von nám nechtěl věřit, tak jsme ho tam zavedli, ty vožraný stromy ho zcela přesvěčili

Old Post 04-11-2004 v 20:32 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 9

Chyba v předchozím textu je způsobena intoxikací THC

Old Post 04-11-2004 v 20:35 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 10

Já sem si jednou sedl vyhulený v parku, na lavičku. Zasněný pozoruju okolí a pak se otočím abych se podíval co je za mnou. V tu ránu se můj pohled zastaví na bílém pavoukovy, který se prochází po lavečce. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, kdybych ale nehulil Bílou Vdovu.

Old Post 04-11-2004 v 22:31 PM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

hm zajímavý, mně se stala včera haluz jak sviň, byli sme se koupat v plaveckym bashenu a tak nemohlo chybět ani dobrý hulo, no když sme se převlíkli, tak nás chodba přivadla do sprch (komfortně oddělený plastovejma přepážkama) a bylo tam napsáno před vstupem do bazénu osprchovat a umýt mýdlem, (do teď všechno normální) jenže kámoš vodšrouboval takovej ten eozprašovač na konci sprchy a začal mě kropit, já sem udělal to samý, celou hodinu sme tam po sobě cákali vodu ze sprchy a já si připadal jak voják ve Vitnamu, měl sem plamenomet a strašně pršelo...........

Old Post 21-11-2004 v 20:47 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirrow
Nový Člen

Karma uživatele Kirrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 12  

Cesta domů Příspěvek č. 12

Jednou sem šel docela zhulenej a ožralej domů.Dole byly otevřené dveře ,tak sem se nemusel srát s klíčema.Vlezu do baráku a vlevo po schodech se jde nahoru a v pravo po schodech se jde dolů do sklepa.Tak jsem jaksi v tom svojem blaženém stavu zahučel do sklepa .... když sem se vzpamatoval ,tak jsem se dohrabal do druhýho patra a začal se dobývat do bytu .... furt sem se nemohl trefit do zámku až sem to vzdal a vylezl jsem ven že si dám cígo a najednou sem si všiml že to není můj barák a dokonce ani moje ulice

mám radši všechna zvířata , než některé lidi

Old Post 21-11-2004 v 21:23 PM
Kirrow je offline   Profil uživatele Kirrow   Find more posts by Kirrow   Foto galerie člena Kirrow   Click here to Send Kirrow a Private Message   Add Kirrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

To kámoš jednou šel domů, nažranej, a když vlez dovnitř, tak se začalo chtít blejt. V celým bytě zhasnuto, ticho, von naběh záchodu, vypínač, otevřel dveře, vyhodil to, zavřel, vypínač a šel spát. Ráno přišel do obýváku a tam jeho otec: Ty vole, v noci seru na záchodě, někdo zhasnul, poblil mě a zase rozsvítil.

Jinak parádní haluz-nehaluz byla, když jsme šli s bejvalkou kolem řeky a uprostřed ní se pohybovalo cosi co vypadalo jako velkem komín od nějakýho stroje a taky žejo byl to komín od říčního bagru, dlouho sme hloubali, kde je tam schovanej řidič, paxem si všimnul, že na břehu sedí týpek s dálkovým ovládáním.

Old Post 21-11-2004 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirrow
Nový Člen

Karma uživatele Kirrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 12  

For Ramon_Dexter Příspěvek č. 14

Tak to je hustý stím fotrem D.

A abych něco taky přidal .. takže :

Když je zima ,tak ostatní kámoši chodí ke mě do baráku ,do mýho pokoje hulit ,protože ta zima skutečně člověka ochuzuje o požitek z hulení.No má to pár výhod .. např .. hulení zadara ,není nuda a trošku poprudím matku ,což mě vždycky potěší ) ,no ale na druhou stranu to má pár nevýhod .... např to že děláme pak strašněj bordel a pitomosti....
No a jednou nás napadlo ,že jeden znás vezme bezdrátovej mikrofon a zavře se sním do skříně a bude na nás mluvit přes repráky ... takhle sme se prostřídali skoro všichni a když pak šel poslední kámoš ,tak sme počkaly až se zavře do skříně a potichu vypadli z pokoje ..... no a když sme přišli za dvě hodiny zpátky ,tak on pořád seděl v tý skříny a vyprávěl nějakou historku. Vůbec nám pak nechtěl věřit ,že tam byl dvě hodiny .

Tahle historka sice není žádnej masakr ,ale k pousmání stačí.

děkuji za přečtení

mám radši všechna zvířata , než některé lidi

Old Post 22-11-2004 v 08:28 AM
Kirrow je offline   Profil uživatele Kirrow   Find more posts by Kirrow   Foto galerie člena Kirrow   Click here to Send Kirrow a Private Message   Add Kirrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 15

Lidi vy snad nekourite ganju ale lysohlavky... reknu vam lepsi je je snist

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 22-11-2004 v 13:02 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirrow
Nový Člen

Karma uživatele Kirrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

Lisoně sou taky psycho .... si vzpomínám ,že jak sem je bral poprvý ,tak sem si vzal takových 15-20 a čekal .... půl hoďka pryč a nic .... hoďka pryč a nic .... tak sem se na sebe nasral ,že sem si nazbíral nějaký shity a sežral sem všechno co sem měl (cca 60hub).No a co se nestalo .... sotva sem dojedl těch 60 hub tak mi najelo těch prvních dvacet .... kámoš co si dal 20 hub byl už taky pěkně nahoubovanej ,tak sme šli farat ven .... našli sme větrák kterej foukal ze země do vzduchu a tam sme pouštěli sáček z odpadkovýho koše a snažili sme se ho vyfouknout co nejvýš ... takhle sme se bavili asi hodinu ... pak šel kámoš domů a já sem zůstal venku sám a zrovna mi najíždělo těch 60 hub ...... lidi , já byl tak v prdeli jako nikdy předtím .... mám tam nějaký okna a nesrozumitelný vzpomínky ,ale pamatuji si že sem přišel domů a v pokoji na zemi ležel takovej divnej xicht a pořád po mě chtěl ať ho uklidím .... asi po půl hodinový debatě sem na něj hodil polštář a šel sem spát do obývaku (musel sem spát na zemi ,protože když sem si lehl na pohovku ,tak mě ta pohovka seřvala že není pohovka pro feťáky a že mám jít spát na zem).....

no a jenom tak pro zvědavost .... ráno pod tím polštářem byla jenom ponožka .

mám radši všechna zvířata , než některé lidi

Old Post 23-11-2004 v 19:10 PM
Kirrow je offline   Profil uživatele Kirrow   Find more posts by Kirrow   Foto galerie člena Kirrow   Click here to Send Kirrow a Private Message   Add Kirrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0714560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív