Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Neuvěřitelně skutečné haluze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
flaky
Stálý Člen

Karma uživatele flaky - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 33

Jo taky jedna historka: Jeli jsme s kámošem v létě z chaty autem (zcela střízliví) , zrovna jsme projížděli lesem a najednou za zatáčkou urpostřed silnice srnka. Na tom sice není nic divného, ale ona se na tom asfaltu prostě pásla! Tak nic, řekli jsme si, že počkáme až odkráčí, jenže ona se pásla už deset minut a nic se nedělo! Tak jsme jí chtěli popohnat, kámoš zablikal světlama. A to neměl dělat! To bestiální zvíře k nám doběhlo rozkoplo přední světlomet a zmizelo v lese! (asi někde zkousla nějakou kytku srnka jedna nasraná) Na autě škoda za 2 litry. Docela dobrá haluz, takže lidi, bacha na srnky co se pasou na asfaltu (od té doby jim říkám ropaně) podle ropáků z TV :-)

Old Post 01-02-2005 v 23:46 PM
flaky je offline   Profil uživatele flaky   Find more posts by flaky   Foto galerie člena flaky   Click here to Send flaky a Private Message   Add flaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 34

Nazdar! Zrovna vcera si takhle jdu s kamosem po jedny silnici mezi dvema vesnicema, samozrejme, jak jinak, nez zhuleny. Potkali jsme v protismeru jinou zhulenou dvojici kamosu, kteri rikali, ze v tamhletom lese (kde byval kdysi sibenicni vrch) se obcas sviti. Uz jsem to jednou slysel a zacal nad tim dost premejslet. Tak jsem mel docela schyzy, a kdyz sme se vraceli tou samou cestou, najednou vidim, jak po jedny louce bezi co mu nohy staci nejakej chlap. Normalne to byla tak silna haluz, ze jsem par minut neveril, ze to nebyla realita. Nic mene kamos ho nevidel, takze jsem byl za kratko uklidnen. FUJ!

Old Post 04-02-2005 v 18:29 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 35

asi svuj nejvetsi haluz co jsem byl skourenej jsem zazil v sobotu...
proste s kamosem se vracime z jedny akce, konalo se to uprostred lesa a domu jsme to meli asi jeste 4 km... za celou dobu neprojelo zadny auto a najednou nam zastavuje nejakej drdaz a z auta mu rve regecko... no proste haluz

"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."
:::Sčítání políček:::


Old Post 30-09-2007 v 19:30 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
To kámoš jednou šel domů, nažranej, a když vlez dovnitř, tak se začalo chtít blejt. V celým bytě zhasnuto, ticho, von naběh záchodu, vypínač, otevřel dveře, vyhodil to, zavřel, vypínač a šel spát. Ráno přišel do obýváku a tam jeho otec: Ty vole, v noci seru na záchodě, někdo zhasnul, poblil mě a zase rozsvítil.

Kamošovi se stalo úplně to samý!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 01-10-2007 v 09:03 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

herbsman: přesunuto do trýdu urban legends a klasifikováno jako urban lgegenda

No já taky zažil jednu drsnější haluz. Stalo se to asi před čtyřma rokama. byl jsem v nedalekým městě na koncíku, bylo září a venku ještě teplo, takže openair. Končilo to asi ve tři no a vlak domů mi jel až v pět. Tak jsem se šel na nádraží prospat. Vlak přijel, pohodička, nastoupil jsem a téměř rovnou usnul. Probral jsem se o dvě zastávky dál a tak nějak mě napadlo, že tam odtud budu doma rychlejš pěšky. To jakou jsem udělal blbost jsem si uvědomil až když jsem koukal ne dvě červený světýlka na zadku vlaku. No nic, tak jsem se vydal pěšky. Po shlédnutí značek (10km) mě úsměv přešel. Cesta domů vedla přes pole a lesy. Já se celou cestu bál, aby na mě z lesa nevyběhli nějaký divočáci nebo nějaká zvěř, a půl cesty šel potmě. Za vesnicí, která byla v půli cesty, jsem zaslech v obilí dupání a funění, což mě dost vyděsilo. Naštěstí se potom začalo rozednívat a to už celkem šlo. Domů jsem dorazil asi v sedum a šel jsem rovnou spát. Fuj. Takovou kravinu už dělat nebudu.

Old Post 01-10-2007 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 38

ja mam pekne hnusnej zazitek zhulenej jsem prichazel domu a pred barakem smrad jako svina tak chodim a tapu. A v tom vydim ze u okapu jak je dira do odpadu je megamoc hnusny stado bilech cervu az mi s toho sel po zadech mraz uplne obsypanej 20cm v prumeru hrdlo posety 2cm vrstvou hnusnejch cervu. srazilo nam auto kocku a ona tam zalezla a chcipla. chudak ale totalni hnus a jeste do toho ten hustej smrad a zhulenej jako prase brrr fuj

Old Post 01-10-2007 v 23:15 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
okulele
Nový Člen

Karma uživatele okulele - 73% PěstitelskáKarma uživatele okulele - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 39

no muj snad nejhorší zážitek co sem zažil, me tak dostal,že sem myslel že už špeka do huby jaktěživo nedám.
Takže:přikráčel sem si jednou zvesela domu,asi kolem pul 2 ráno. strašně sme se zbouchali a udělalo se mi nejak nevolno (což se nestává,ale ted se to bohužel stalo) no tak sem si lehnul,ale zjistil sem že bych musel stejně do 10 minut běžet,páč to na sobě poznám tak šup na wecko,šavle a všechno ok. jenže:kouknu do hajzlu,ani nevim proč a zaujalo mě tam takový světlemodrý cosi. koukám na to a říkám si že je to chirurgická gumová rukavice. no každopádně sem byl tak vyplesklej z toho,že pro ověření sem musel strčit bohužel ruku do hajzlu a k mojemu udivu to opravdu bylo tak jak sem si myslel. asi si řeknete že sem pašík,ale já z toho byl doslova tak v prdeli,že sem tam šáhnout musel a ověřit. no do rána už sem neusnul,furt sem přemejšlel co se kde stalo špatně. regulerní chirurgická rukavice. tak tejden sem si nedal štuka,protože sem z toho byl opravdu dost špatnej. už sem si říkal že sem asi v matrixu,protože tohle fakt byl zážitek na kterej asi v životě nezapomenu a nikomu z vás ani nepřeju.

Old Post 02-10-2007 v 16:42 PM
okulele je offline   Profil uživatele okulele   Find more posts by okulele   Foto galerie člena okulele   Click here to Send okulele a Private Message   Add okulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 40

okulele> tys ji jako vyblil? nen treba mozny, ze ji tam nekdo hodil a ty sis ji vsim az pak?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 02-10-2007 v 18:54 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od okulele
no muj snad nejhorší zážitek co sem zažil, me tak dostal,že sem myslel že už špeka do huby jaktěživo nedám.
Takže:přikráčel sem si jednou zvesela domu,asi kolem pul 2 ráno. strašně sme se zbouchali a udělalo se mi nejak nevolno (což se nestává,ale ted se to bohužel stalo) no tak sem si lehnul,ale zjistil sem že bych musel stejně do 10 minut běžet,páč to na sobě poznám tak šup na wecko,šavle a všechno ok. jenže:kouknu do hajzlu,ani nevim proč a zaujalo mě tam takový světlemodrý cosi. koukám na to a říkám si že je to chirurgická gumová rukavice. no každopádně sem byl tak vyplesklej z toho,že pro ověření sem musel strčit bohužel ruku do hajzlu a k mojemu udivu to opravdu bylo tak jak sem si myslel. asi si řeknete že sem pašík,ale já z toho byl doslova tak v prdeli,že sem tam šáhnout musel a ověřit. no do rána už sem neusnul,furt sem přemejšlel co se kde stalo špatně. regulerní chirurgická rukavice. tak tejden sem si nedal štuka,protože sem z toho byl opravdu dost špatnej. už sem si říkal že sem asi v matrixu,protože tohle fakt byl zážitek na kterej asi v životě nezapomenu a nikomu z vás ani nepřeju.


woe, málecm jsem se zalknul smíchy...

Já jsem jednou kouřili s kámošem v lese a najednou kolem nás jedou koně....a my jsme se o koních asi 10 minut zpátky bavili, tak jsme si říkali, že je to fajn haluz...a oni to měšťáci na koních....a ještě jsme je pozdravili :-)

Old Post 02-10-2007 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 42

Doufám, že to není off topic ale u nás ve městěje dost podivínů a tak... no prostě takoví ti blázni jko z americkýho filmu... jeden je třeba furt ověšenej nějakejma cetkama a přívěškama a křičí nějaký hesla a odkazy na verše v bibli atd... dovedou člověka fakt pobavit, ale taky (a spíš) vyděsit... jeden takovej, týpek jako hora, má obličej pořád celej rudej, nevim proč... nastoupí do trolejbusu ve kterým jedu s nej kámošem, oba samozřejmě uplně high n away jo a sedíme mezi posledníma a předposledníma dveřma trolejbusu ... a on je v klidu, nastoupí dveřma před náma, postaví se na schody tváří k dveřím.. opře se částečně o to sklo dlaněma a jedeme... říkám kámošovi: "hej tenhle typa vždycky někde něco rozjede, doufám, že má dobrou náladu..." ani jsem to vlastně nedořek a ten haluzák začal mlátit pěstí do toho skla a něco začal bručet... pak se uklidnil a asi deset sekund na to začal řvát: "Já bych jim tam nasral a všechno to všude rozmazal!!!! " a přitom naznačoval rukou na těch dveřích, jak by to rozmazával Radši jsme s kámou vystoupili na další zastávce, protože jsme byli docela rozsekaný a nemohli jsme se před ním strachy smát

No jednou zas jel v buse úplně vepředu za řidičem jinej chlápek, na klíně košík hub a z nohavic mu všude tekly hovna... zajímavej zážitek v mhd

a je to 100% pravda lidičky, vidíte kam ten svět spěje

Yo man! Jah praise U!

Old Post 04-01-2008 v 13:32 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 43

Nějvětší haluz která semi v životě stala bylo psycho z bílejch dodávek. Seděli jsme s kámošem na takovým betonovým plácku před jedním obchodem, bylo to někdy v červnu, krásná teplá noc a ten vyhřátej beton, prostě pohoda. Byli jsme oba trošku skoulovaní a měli jsme hafec ganji a furt jsme hulili a kecali. Pak najendou přišla řeč na to že jednoho kámoše právě zavřeli a že ho sledovali benga z bílí dodávky. A v tom najednou přijela před nás bílá dodávka, a zustala stát. Tak 30 m od nás na parkovišti a nic se nedelo. Oba jsme dostali mega psycho a "nenápadně" jsme se zvedli a šli takovou cestou za obchodem mezi barákama. Na konci té cesty rozdvojak do dalších dvou ulic. V té pravé další dodívka, jdem doleva. Neujdem ani 100m a před barákem stojí další uplně stejná bílá dodávka. Začnem zdrhat a zahnem do další ulice a v tom se na nás vyřítila už čtvrtá bílá dodávka. Největší hakluz v životě, tak stáhlí půlky jsem snad ještě nikdy neměl.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 04-01-2008 v 23:15 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

hej-rup: hehe mě se stalo něco podobnýho... někdy v srpnu nebo září... po malé kalbičce sem šel s kámoškou zahulit do parku, mohla bejt tak jedna nebo dve hodiny rano...proste v parku ani noha...tak sednem na travu blizko lampy abych na to videl...vytahuju z baglu drticku, papirky, filtry...drtim a najednou po chodniku jedou cajti...tak rychle vsechno schoovat do baglu a dělat jakoo že nic...projeli kolem nás- pohoda....tak to zas vytahuju....sroluju si filtr... vysypu zakazany téhácéčko do gitky a najednou zase světla....zase cajti jedou po chodníku....tak zase všechno schovat a dělat jako by nic...už sem dostával trochu psycho co se to děje....zase přejeli- pohoda....rozmýšlíme se jestli tam zůstat ale tak nakonec že jo....tak to zase všechno vytáhnu z báglu ale zase světla! zase cajti! to už bylo na nás moc tak sme regulerně strachem zdrhli

Old Post 04-01-2008 v 23:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 45

Je to těžké vám to posat ale skusím to. Jdu se dvěma holkama a najednou se zastavím před schodama který vedou ven z podchodu a říkám jim "tak tudy ja nejdu, mějte se holky" a voni na mě " co to meleš pojď tudy, je to kratší" a najednou blik a byl jsem zpět "na zemi" .
No prostě se mi místo tamtěch schodů ukázali před očima schody který vedly uplně někam jinam. A vážně to bylo uplně úžasný, a hlavně přesvědčivý.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 05-01-2008 v 22:14 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 46

Kalíme s bandou - nějakej koncík a pak, že se jde ke kámíkovi ještě na chvíli posedět, pokecat... Paříme u něho, nějaký brka, znáte to a mě došli cíga. Tak že si zajdu někam koupit. Vyrazil sem, našel bar, dám si pífko, koupim cíga, pokuřuju, koukám na týfku a najednou rána - kde sou kluci?!? Oni odešli beze mě? Hledal sem je jak idiot po celym baru, pak jim píšu textovky : "kde jste hovada?" Naštěstí jsou kamarádi duchapřítomní a odpověď " u Bárta vole" mě vrátila zase do reality, ale povim vám, hustejch 10 minut, byla to haluz...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 06-01-2008 v 14:11 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 47

heh jednou se mi povedlo strčit si rozžhavenou skleněnku do pusy naopak. Taky sranda, vypálený kolečko uprostřed rtů, půlka na horním rtu a půlka na dolním. Chodil jsem tak ještě týden, jak debil s kulatým oparem na hubě

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 06-01-2008 v 15:43 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 48

nepatri to zrovna do haluzi, ale nevedel jsem kam to jinam zaradit

du tak do trafiky, a rikam prodavaci: "Jeden zapalovac a papirky" a ten chobot mi dal misto cigaretovejch papirku papirovy kapesniky tak sem mu rekl, ze toto sem zrovna nemyslel

Old Post 09-01-2008 v 16:37 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5944500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív