Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Neuvěřitelně skutečné haluze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 17

ty woe ty mas zasrane nespokojenej nabytek

Old Post 23-11-2004 v 19:31 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

2 Kirrow
BRUUUTUS!!!

"...nejsem žadná pohovka pro fetny, běž na zem!!!"

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 23-11-2004 v 20:04 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirrow
Nový Člen

Karma uživatele Kirrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 19

No jo no já sem byl docela v hajzlu a nechtělo se mi stou blbou pohovkou se hádat.

mám radši všechna zvířata , než některé lidi

Old Post 24-11-2004 v 08:52 AM
Kirrow je offline   Profil uživatele Kirrow   Find more posts by Kirrow   Foto galerie člena Kirrow   Click here to Send Kirrow a Private Message   Add Kirrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 20

ta ponožka mě vážně dostala , fakt dobrá haluz

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 24-11-2004 v 13:07 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 21

>Kirrow to jsem se zasmál, já při 30ti viděl spadnou měsíc za obzor, trvalo to asi 5minut, prostě padal níž a níž až zmizel, byla by to pohoda kdyby na to nečuměl i kámoš, doteď to nechápu, ta ponožka tě aspoň uklidní... )

Old Post 25-11-2004 v 07:24 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kucma
Nový Člen

Karma uživatele Kucma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 22

Jedinkrat v zivote sem mel takovou haluz,bylo to tak zhruba mi druhy koureni taky asi nejlepsi co sem kdy mel.Sedeli sme s dvema kamosema venku kdyz jeden vyndal dva maly jointy, ze prej to je kalasnikov, nejak spesl upravenej.Zrovna sem sedel na nejakym sutru ,kdyz sem po druhym strafkovi posilal brcko kamosovi a v tu chvili se to stalo rek sem si ze zavru na chvili oci.Kdyz sem je zas otevrel na obloze byl mesic A bylo tak o 3 hodky pozdeji.
No o gamplich by toho slo rict hafo,ale to az jindy uz se mi nechce psat.

Old Post 25-11-2004 v 07:56 AM
Kucma je offline   Profil uživatele Kucma   Find more posts by Kucma   Foto galerie člena Kucma   Click here to Send Kucma a Private Message   Add Kucma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonal
Nový Člen

Karma uživatele Tonal - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 23

No haluzí sem měl mraky,ale jednou sem udělal docela blbost jakože odvar ze 3květů durmanu na 2 osoby.Sem od přírody klidnější člověk takže sem asi nevyváděl takový pí..viny jako kámoš.Jeho bratr ho hlídal celou noc.S tim že měl naprostou ztátu kontaktu s realitou snažil vyhcat na topení protože si myslel že to je záchod,nebo usnout v předsíni před botníkem a přikrejval se rohožkou....

Mě nikdo nehlídal a nakonec sem skončil dom sám a pamatuju si že to celou dobu vypadalo jako děsná kalba.
V jednu chvíli ,když sem se pozvracel tak přišly rodiče a v klidu mi zdělily :Tak to ukliď a běž spát.
No prostě plazící se troska co si povídá s věcma,pije neexistující čaj,kouří neexistující cíga.Pak mi furt kámoši zdrhali a chtěli vyhulit špeka beze mě...
Co dodat?Je to nepezpečný z hlediska možnejch úrazů.Vo 100% víc než houby.A taky to odsírá srdíčko.
Takže to neberte a kdyby náhodou tak mezní dávka tak půl květu nebo 40 semínek.

Old Post 25-11-2004 v 12:41 PM
Tonal je offline   Profil uživatele Tonal   Find more posts by Tonal   Foto galerie člena Tonal   Click here to Send Tonal a Private Message   Add Tonal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 24

Jednoho jarního večera sme se s kamarádem rozhodli pytlačit na chovnym rybníku. Věděli sme, že chodí krmit ráno, takxme se neměli čeho obávat.
U něj doma sme se pěkně nakouřili, pak sme se znova nakouřili...
Po cestě mezi polema k rybníčku je les od cesty asi 300-500m daleko. Jak sem šel, zdálo se mi, že kolem toho lesa běží velkej stříbrnej hořící kůň. Celkem sem se lek a udělal sem 2 kroky k lesu. Když sem udělal třetí, tak sem si všim, že ten kůň byl nějakej suchej plevel A běžel, protože jak sem dělal ty kroky, hejbal se proti lesu na pozadí Tep mi stoupnul tak na 120...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 14-12-2004 v 09:59 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daktari
Nový Člen

Karma uživatele daktari - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 25

haluz je ked sa vyhulite u kamosa a medzycasom vam vykradnu auto ale takym sposobom ze zoberu iba autoradio a na sedadle nechaju mobil a penazenku s peniazmi a dokladmi takze vykrepceni som prisiel do auta a bolo cudne ze je ticho a setki ostatne veci mam
bol to proste kultivovany zlodej

stratene naradie najdes hned potom ako si kupis nove

Old Post 14-12-2004 v 10:54 AM
daktari je offline   Profil uživatele daktari   Find more posts by daktari   Foto galerie člena daktari     Add daktari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daktari
Nový Člen

Karma uživatele daktari - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 26

este som zabudol
velka ale velka haluz je prist zhuleny do sudnej siene na pojednavanie ohladom makaku

odporucam

stratene naradie najdes hned potom ako si kupis nove

Old Post 14-12-2004 v 10:58 AM
daktari je offline   Profil uživatele daktari   Find more posts by daktari   Foto galerie člena daktari     Add daktari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnF
Nový Člen

Karma uživatele DnF - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 27

Hej ja snad pujdu zahulit jak to ctu!
No, s tou zimou, me naopak prestane uplne vadit ze je zima/fouka/prsi/cokoliv, a mam chut nekam jit ... teda po jednom z nasich vypecenych vzorku - pracovni nazev bezec
Kdyz se fakticky bytelne zhulim, tak slysim hlasy ... ne moc srozumitelny, asi jako kdyz jdes lesem a nekde na sebe volaj deti... akorat je treba jedna v noci. Vetsinou slysim zvuky ktery jsou normalni pro dany misto, ale rozhodne tam nemuze bejt nikdo kdo by je produkoval
A pak taky uplne absurdni haluze ... treba kristalovej klokan u pesinky na skale, ruzny stvoreni v lese (ano, casto hulim v lese) a tak ...

Old Post 14-12-2004 v 20:39 PM
DnF je offline   Profil uživatele DnF   Find more posts by DnF   Foto galerie člena DnF   Click here to Send DnF a Private Message   Add DnF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 28

Jak vy to děláte, lidi ?

Old Post 14-12-2004 v 22:29 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 29

ty vole ja sem jednou sel asi ve dve rano domu z mesta.drobet napitej ale hlavne hrozne zkourenej.a najednou tak zapejkam a probehne kolem nidža nekecam normalne celej v cernym mec a tak.zastavil jsem a cumel jako debil....bohuzel vickrat jsem ho u toho babince nevidel....ale byl tam hajzl.

Old Post 15-12-2004 v 09:34 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Kirrow-ses s ni neměl hádat, co ti má nějakej otoman co kecat do života

Old Post 15-12-2004 v 13:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easton48
Stálý Člen

Karma uživatele Easton48 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Easton48 - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 31

To ja sem takhle jednou s kamosem chtel zahulit nekde jinde nez obvikle. Hledali jsme nejake misto nekde vysoko. Nakonec sme vYlezli na strechu jedny skolky a kdyz sme tam tak vylezli dalmi sme dost monsztroznuiho jonta a tak aby se nereklo sme sebou meli jeste nejakou wisku. Kdyz sme si kazdej dali tak 1dl usliseli jsme jak nekdo hulaka na celi sidliste a najednou vidi jak ten chlapek chce skocit z vokna tak volame policajtum ze strechy ty skolky rikame jim adresu kde to je a co se deje on na me jaky mam cislo na opetovny zavolani. Tak sem zacal dyktovat jyny cislo a on at si z nej nedelam prdel tak mi doslo ze to cislo vidi tak sem mu ho rek a zavesili sme. Najednou sme si uvedomili co sme udelali stojime na strese skolky zhuleny jak motokary asi ve 3 hodiny rano a najednou nevime kdy mame slezt dolu rikame si dyt zrovna muzou prijet kdyz polezeme dolu tak tady pockame az prijedou a pak odjedou. Asi po pul hodine sme uz byli vyklepany jak zlodeji na uteku. Oby dva sme si mysleli ze je to zimou jenze to prislo vzdy kdyz sme zacali uvazovat na tema: Co vsechno se muze stat? Dospaeli sme k zaveru ze to neni zima ale totalni najezd adrenalinu. A pokud ste nekdo zazil totalni pohlceni strachem pri zhuleni tak musim rict ze to je ten nejlepsi stav. Jeste ten vecer se nam to stalo asi trikrat. Stav se da pospat jenom totalni zimou i v lete. Zacalů sem klepat zubama jak v mrazu a odehralo se to nekdy o prazdninach. Salam al-lejkum

Old Post 15-12-2004 v 23:29 PM
Easton48 je offline   Profil uživatele Easton48   Find more posts by Easton48   Foto galerie člena Easton48   Click here to Send Easton48 a Private Message   Add Easton48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teke
Nový Člen

Karma uživatele teke - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 32

Nejlepsi haluz byla,kdyz jsem ve meste potkala fialovou zombie s upadavajici rukouHafo haluz

Smells like teen spirit...
***turn on * tune in * drop out***

Old Post 16-12-2004 v 19:34 PM
teke je offline   Profil uživatele teke   Find more posts by teke   Foto galerie člena teke   Click here to Send teke a Private Message   Add teke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8215180 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív