Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Plagron Royalty Mix - 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Syst3m_t3r0r
Stálý Člen

Karma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% PěstitelskáKarma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 33


zdravim radoslave, ta durga máta to nedala podobně jako mi jednou jeden chronik , byl přitom ve stejnych podminkaách jako ostatní , dokonce další kytka v stejnem truhliku jela statečně dál, nevim čim to mohlo byt, asi přesazenim, a pak se asi neuchytly kořeny, nebo je cosi požíralo.

pokud to tu nechceš tak napiš, smažu to. zdar.

edit, tak ted čtu že to byla myš takže to ztáci smysl.

Naposledy upravil Syst3m_t3r0r 25-12-2007 v 13:39 PM

Old Post 25-12-2007 v 13:34 PM
Syst3m_t3r0r je offline   Profil uživatele Syst3m_t3r0r   Find more posts by Syst3m_t3r0r   Foto galerie člena Syst3m_t3r0r   Click here to Send Syst3m_t3r0r a Private Message   Add Syst3m_t3r0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 34

2 System: ne , to je v pohodě. Mám totiž ještě jednu bílou vdovu a tu taky okousala myš. Je pravda, že podstatně míň, ale kytka nejeví sebemenší známky újmy na zdraví. Tahle durga byla celou dobu trochu menší než ostatní kytky, takže možná dojela i na něco jiného a nebo na kombinaci.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 25-12-2007 v 15:38 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 35






31.den květ

Tak jsem opět udělal radikálnější kadeřnický zásah. Kytičky ještě trochu povytáhly, tak už maj vršky tak 10-15cm od lampy, ale nijak jim to nevadí. Teplota je celkově dost nízká, ale taky se zdá, že to snad nevadí. Přez den mám na hlíně něco kolem 10-11 st.C. U vršků je teplota příjemná, ale neznám přesnou hodnotu. Přes noc nevím kolik tam je , ale tak nějak kolem těch deseti stupnů to udržuje topítko. Jinak se těším na nedcházející fázi, kdy už budou středem zájmu mohutnějící palice.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-12-2007 v 17:56 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 36

Na to stříhání listů v období květu bacha. Jen se sám sebe okrádáš o výnos. Ale pokud není zbytí ............ příště musíš jinak rozvrhnout


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 29-12-2007 v 18:08 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 37

2Eloren: proč bych se okrádal o výnos? Podle mě se rostlyny postupně samy zbavujou velkejch listů od úpatí větví a větviček a navíc jsou mnohem víc prosvícený i spodní části rostlin. Prosím o vysvětlení, abych se příště kdyžtak vyvaroval této "chyby", díky.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-12-2007 v 06:13 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 38

Tímto prosím o vyjadření nějakého zkušenějšího člena se zkušenostmi v indoorech. Ted si nejsem zcela jistý. Já jel Out a v období květu jsem vždy prostříhl kvuli světlu. Jenže kytka se tímto připravuje o svůj zdroj života. Musí nahrazaovat staré listy novýma a to jí ubíralo hodně šťávy. Toto není jen můj výmysl. Vytkli mi to zkušenější členové.


Edit: Tak jsem se ptal a prej to až tak moc u toho inu nevadí =) Peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 30-12-2007 v 10:30 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 39

Já si myslím, že záleží jak ji moc oholíš. Snažím se u toho trochu vybírat, nejen kosit. Mladé listy nechávám. Jinak tvorba nových listů v palicích mě přijde automatická bez ohledu na stříhání listů.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-12-2007 v 16:04 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 40








52. den květ

Takže po delší odmlce nějaké nové zprávy a foto .
Bílé wdowy i Durga Mata vypadají vcelku dobře. Bílé wdowy mají o poznání mohutnější květenství nežli Durga, ale Durga mi zbyla jen jedna, takže nemohu soudit. Asi tři vrcholky, které se dostaly příliš blízko k lampě, tak jaksi zakrněli - květináče byly pootočeny a vysoké větve tak odstraněny z přímého dosahu slunce, tak uvidíme.
Jinak, Plagron Royalty Mix si nemůžu vynachválit. Tak krásně mohutný palice jsem na vlastních mixech nikdy neměl.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Naposledy upravil Radoslav 19-01-2008 v 11:37 AM

Old Post 18-01-2008 v 18:45 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 41


64. den květ

Tak se mi dnes ty fotky vůbec nepovedly a ta co byla použitelná, tak jsem si ji smazal z foťáku aniž bych si všiml, že jsem ji nedopatřením nepřetáh do počítače. Tak dávám jen jednu pro porovnání. Jinak je to už pěkně dlouho na květu a stále se tomu nechce dozrát, ale to nevadí, aspoň to pěkně bobtná. Má to stále jen zelený chlupy, ale na pár místech se zdá, že to začíná hnědnout, tak asi brzy nasadím final solution.

Včera jsem si mimo jiné přivezl novou rodinku - 5x Skank#1 a 5x Bubble gum. Putovala do nevé skříňky pod 400W Pfilips Master Son T Pia. Musím konstatovat, že Pfilipska vypadá mnohem lím než Gibka. V Gibce mi ten prostředek od začátku hrká, z čehož jsem měl strach především při manipulaci. Philipska je asi trochu vyšší třída, minimálně co se týká zpracování.

Zatím se všichni mějte.

PS: pokusím se pořídit co nejdřív lepší foto.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-01-2008 v 05:56 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 42

Doufám , že jsi koupil son t pia PLUS !!!! , bez plus je o hodně horší !!!
Zpracování je neporovatelné, já to tu pořád tvrdím, že Gib je humus po všech směrech, mám obě , tak vím o čem mluvím.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 30-01-2008 v 06:44 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Doufám , že jsi koupil son t pia PLUS !!!! , bez plus je o hodně horší !!!


Člověče, tak to se musím podívat. Horší je světelnej výkon nebo spektrum nebo po jaké stránce?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-01-2008 v 09:31 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 44





Tak je to v pohodě, mám tu "Pia plus".
Přihazuji nějaké foto z mobilu, prozměnu jsem si zapomněl foťák .
Koukal jsem, že jsem měl trochu víc prostřihávat spodní růst. Mám tam dost větviček na kterejch se tvořej jen mrňavoučký mrdky. Nevite někdo, jestli to mám ještě prostříhat nebo už nechat dojet? Zbejvaj tak 3 týdny do konce. Díky a zatím.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 30-01-2008 v 19:19 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 45







71. den květ

Zdravím včechny.
Tak se mi po dlouhé době podařilo udělat nějaké lepší fotky .
Doba květu je závratná a stále se to nemá k dozrávání. Právě se to obsypává pryskyřicí, tak už snad brzy . Problém vidím v nízké teplotě okolo 10st. C. Přímotop jsem musel nechat vypnutý, protože příliš některé vršky vysušoval. Nízká teplota však nijak víc nevadí, jak se zdá. I větve co byly příliš blízko lampy a nerostly na nich palice se po otočení více méně vzpamatovaly a dokonce na nich i něco bude .
Zatím se mějte. Určitě dám zprávičku o průběhu dozrávání při tak nízké teplotě.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 07-02-2008 v 06:09 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 46

Takže, abych to tu nějak ukončil. Kvetlo to snad 90 dní, to vše kvůli velice nízké teplotě. Přes den kolem 10 a v noci i kolem 8 st.C. Nakonec to jakštakš dozrálo, ale mohlo se to víc nafouknout nebejt zimy. Celkové množství sušiny bylo 240g. K odrůdám bych řekl to, že bílá vdova je holt klasika a má dobrý výnosy. Za to Durga Mata je mazec. Snad nejnádhernější a nejvoňavější rostlina jakou jsem kdy měl. Pryskyřici má tak velkou, že i pohled okem je jak makro . Když jsem to hulil, tak ten stav je naprosto zvláštní, víc jakoby tripovej nebo jak to nazvat, prostě né nějakej přihlouplej výtlem, ale tak nějak fxzicky zvláštní. Rozhodně bude mít čestné místo v nové matkárně.

Nazávěr bych dodal, že za tuto "zmrzlou" úrodu vděčím Plagronu Royalty mix. Na vlastních mixech jsem udělal nejvíc asi 180g a teď mám o 60g víc a to to mělo podmínky pěkně nahovno, takže Plagron můžu doporučit.
Já nyní budu opět experimentovat, protože jsem si koupil přírodní hnojiva Bio-Bizz, prý AH jsou sračky, a k těm se hodí substrát Bio-Bizz tzv, All Mix, tak jsem zvědavej, na rozdíl mezi plagronem.

Kdyžtak napište svoji zkušenost s těmito substráty, budu vám vděčný.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-03-2008 v 08:28 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Eloren
Na to stříhání listů v období květu bacha. Jen se sám sebe okrádáš o výnos. Ale pokud není zbytí ............ příště musíš jinak rozvrhnout


Když kytku oholíš v době květu od listí, tak vydá spoustu energie na to aby jí ty listy opět dorostly. Tím se ti prodlouží doba květu. Nejblbější na tom je, že ti dorostou takový ty malý lístky v palicích,takže hulčo je pak takový listnatější. Ale myslím si, že to se stasne pouze při radikálnějším očesání. Každopádně je lepší to v květu už neprostříhávat a když, tak jenom sem tam nějakej ten lupen co vyloženě stíní ostatním paldám

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 16-03-2008 v 08:39 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 48

Něco na tom asi bude. Taky teď zkouším nezastřihávat. Mám mnohem větší box na výšku, takže se není čeho bát. Rozměry mám 105x110 cm a výška dobře 150cm - prostor pro kytky. Na ploše mám 9 ks - 3x3, a zaplněný je to nádherně i bez zaštipování. U zaštipování mě strašně sraly ty spodní větvičky a vůbec velká rozmělněnost rostlin. No uvidím.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-03-2008 v 09:55 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2009 - Plagron Soil - 250 watt - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4161450 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív