Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sklizeň v kukuřici 3.listopadu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 17

Tak jsem včera jezdil po pardubicku a zjistil jsem, že to moje pole zas taková rarita nebyla. Nedotčená pole např. stojí u Vysoké u Holic a myslím u Ostroměře že to bylo. To dozrálé zrno zřejmě nepodléhá skáze, tak to tam můžou nechat jak se jim to hodí, zřejmě. Když sklízeli to moje pole, tak do korby se z kombajnu sipalo nádherně zlatavý zrno.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 22-11-2007 v 06:30 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 18

Radoslav: Krásné kytky a podiv, že si je sklidil. U nás jsou i pole s kukuřicí podrobována přísné kontrole (těch co nehulí).. Každopádně nevím jak to je u vás s tou kukuřicí, ale u nás už žádná nestojí. Ona by dle mě žádná nestála ani u vás, ale zemědělci maj na pilno a nestíhaj sklízet. Proto musí na polých nechat to nejmenší zlo, které se bude dát využít aspoň trochu po zimě. Naštěstí pro nás to je kukuřice, asi jí příští rok taky zkusím...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 23-11-2007 v 17:09 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 19

Asi tak nějak to bude.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 23-11-2007 v 17:24 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 20

Zdar
Máš krásnou úrodu! Příští rok plánuju taky vyzkoušet grow v kukuřici, ale jak tady psali asi už dva lidi, u nás se kukuřice taky podrobuje kontrole. Hlavně ty letadla mě štvou. No nic..Za pokus nic nedám. Tak příjemné pokouření. K+letí.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 24-11-2007 v 17:28 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 21

Zdravím všechny. Jak to myslíte, že je podrobujou kontrole. Na letadla a ultralajty taky narážím, ale schovám se v kukuřici a je to. Dokonce nademnou letos letělo letadýlko při sázení, tak jsem se zkrčil a čekal až přeletí, myslím, že je to asi nezajímá, co tam kdo dělá. Na podzim jsem takhle projížděl kolem pole s makovicema a vidím v dálce dva lidi, tak jsem si říkal, to asi nějaký babky sbíraj mák. Jenže jak jsem se přiblížil, tak ony dvě postavy se najednou snažili krčit a schovávat a hned mi bylo jasný o co tam jde. Chtěl jsem tím říct, že většinou nikdo nebude vědět co tam děláte, když vás uvidí. Minulej rok mě zase z posedu viděl myslivec, jak jsem vylezl z kukuřice a taky se nic nedělo, ikdyž tehdy jsem měl strach že to může najít, ale asi to ani nezkoušel. Většina lidí si nejspíš bude myslet, že kradete kukuřici. Na co jediný si dávám bacha, aby někdo nemohl vypozorovat, že tam jezdím pravidelně, to by mu asi začlo vrtat hlavou.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 25-11-2007 v 13:24 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22

No já osobně kukuřici moc nevěřim, ikdyž tahle galerka je důkazem že bych měl začít... Myslim že sou lepší meze a lesíky a tak různě, i když o tom by se dalo špekulovat strašně dlouho...Ale v mém okolí je kukuřice nebezpečná, protože známé čorkařské firmy vědí že se tam pěstuje a prolejzaj to docela s velkou výdrží. Takže budu věřit zahrádce...

Old Post 25-11-2007 v 19:14 PM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 23

NO tak zemědělici u nás sou teda hodně vychlastaný nebo co , protože ještě dneska -> týden před vánocema, koukám z okna a pár kilometrů je pole úplně ushchlý kukuřice, myslel jsem že to maj jako sadbovou(nebo jak se tomu řiká) a tak to pokosí před zimou, ale takhle to vypadá že budou na jaře zaorávat.

Nevim no..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-12-2007 v 22:36 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 24

Zdravím Sliku. Možná to zaoraj, ale možná ještě skliděj. To zrno uzraje a ztvrdne na kámen, takže možná neplesniví a nepodléhá skáze.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-12-2007 v 05:08 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Zdravím Sliku. Možná to zaoraj, ale možná ještě skliděj. To zrno uzraje a ztvrdne na kámen, takže možná neplesniví a nepodléhá skáze.


Zdravím zdravím, no tak nerad bych aby to vypadalo že jsem pochyboval o jejich inteligenci, jenom jsem to nepochopil -> díky teď už vím že kdybych objevil to správné pole, čas sklizně bych určoval já a ne apokalyptické kombajny . Každopádně sázim na jistotu.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 18-12-2007 v 14:52 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3012020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív