Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Pampalinuv 3 Grow mostly Sativa 12/12 from seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 17


AK-47 19 den v kvetove fazi vs Verlybi stolicka

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 07-01-2008 v 11:21 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pampalini
AK-47 19 den v kvetove fazi vs Verlybi stolicka

Old Post 07-01-2008 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 19

čus pampaliny! ty vždycky přijdeš s nějakou bejkárnou,která mě dostane! Velrybí stolička -
Jestli tohle je na 19.dni květu,tak to bude asi pěknej sekec mazec!
Doufám,že se tady někdy ukážeš!

super optickej klam!!!

Old Post 07-01-2008 v 15:23 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od apfel
čus pampaliny! ty vždycky přijdeš s nějakou bejkárnou,která mě dostane! Velrybí stolička -
Jestli tohle je na 19.dni květu,tak to bude asi pěknej sekec mazec!
Doufám,že se tady někdy ukážeš!


Cau jak se vede?
Akcko mile prekvapilo taky my to prijde nake rychle na 19 den ,to ani chronic
takhle rychle nebobtnal ,nechci moc predbihat tak uvidime.
Pristi rok to tady asi balime a letime tak na rok do Cech zena jeste nevidela cechy v lete tak se tam chci jeste nez poletime zpatky do Thajska zastavit ,alespon tak na rok.(doufam,ze sezenem nakou solidni praci pro mne to je jednoduche ale skockou to bude horsi pac neumi ani slovo Cesky )
Coz je znameni jakej jsem lempl ,ze jsem ji neucil
Urco se ozvu az priletime
Pozdravuj particku

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 06-07-2009 v 18:27 PM

Old Post 07-01-2008 v 15:50 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od deth.
mno ja osobne co jsem kouril AKod jinejch pestitelu spanish out z original semen rok na to f2 ze stejnejch kytek a totalni odstrel.vyborna chut a silny uz si na nej s aeromanem dlouho brousime zuby nicmene momentalne neni misto ale do budoucna bych ho urcite chtel... myslim ze se mas na co tesit a ja se tesim na fotky



Jak uz jsem ti psal jsou to jiz dva mesice co jsem zatocil do papiru posledni zbytky z minuleho growu a je to opruz
Akcko jsem cadil jen jednou a to v Amstru ,Bluebird coffeeshop
tenkrat velice kvalitni , ale to bylo v roce 2000 na novej rok ,tenkrat mne zhulilo ,kde co.
Asi tam letim pristi tyden tak hodim nove info
Nebyl jste tam nekdo v posledni dobe jestli jeste bluebird stoji za to ?

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 17-02-2008 v 16:54 PM

Old Post 07-01-2008 v 16:36 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

2pampaliny v bluebirdu jsem jsem sice nebyl ale nejlepsi travu jsem tam kouril v Leidenu v coffee shopu doubleAA jejich mr.nice (14eu/g)me polozil na zada na pul dne a maj tam i solidni SSH doporucuju! cesta te vyjde busem z Amstru na 2.40... staci se zeptat domorodcu na Leiden a hned te nasmerujou jestli tam poletis tak tam urcite zajed...jeste bych dodal NEKUPUJ! si nic v de rokerij v amstru...mel jsem tam odtud samy seno to co tam prodavali za sour diesela bylo ukrutny

Old Post 07-01-2008 v 23:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 23


Deth
kdyz tebe neco polozi na zada tak to musi opravdu stat za to
mrknu na net snad tam bude nake info z mapou
Najit v Amstru dobrej kofac neni sranda tech dobrejch uz tam moc neni
myslim ,ze by se daly spocitat na prstech
dik

Edit: uz jsem ho nasel double AA

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 08-01-2008 v 01:22 AM

Old Post 08-01-2008 v 01:14 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 24





Nechtel jsem jsem davat dalsi fotky dokud to nebude stat za to,ale dnes rano jsem mrknul do stanu a zas cumim jak puk.
Ak-47 pouze 20 den kvetu
Roste jak z vody a to tam jeste ani neleju PK13/14 a Green sensation
zatim ji bohate staci Bcuzz A+B a Bcuzz Bloom stimulator
PK s GS zacnu az tak za 2 tydny

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 05-04-2008 v 02:31 AM

Old Post 08-01-2008 v 12:04 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 25




Na dukaz ,ze zena vi co s nozem v ruce. tak ji moc neprvokuji

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 24-01-2008 v 02:11 AM

Old Post 08-01-2008 v 12:09 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 26

Jaktože tak krásná a zručná žena ještě není v aktech?
Jinak ak na 20. den drsna pecka, ja mam svoje vdovy a nosorožce na 22.dni a mužou jen tiše zavidět trichomy.. A ta krásná barva listů.. Fakt super, good luck a ká plus.(i Tvé ženě, to je pak škoda sežrat takové krásné dílo, co?hehehe)

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-01-2008 v 12:47 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 27

To vis ,ze akty jsou ,ale na jinejch strankach
do Groweru to nepatri

Skoda to je ,ale cele ji to trvalo priblyzne 20 minut celkem rychlovka.


Asi jsem vychytal dobre pheno jinak si to nedovedu vysvetlit
Vdovu a nosorozce chci priste tak uvidime
dik

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 24-01-2008 v 02:12 AM

Old Post 08-01-2008 v 13:06 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 28

Už si připravuj špagáty na upevnění těch megapalic nebo ti ten stan zbouraj jak domeček z karet. A že by to byly rány!
Já měl AK taky palice jak pěsti,ale nebyly tak kompaktní a byly hooodně choulostivý na plíseň..

super optickej klam!!!

Old Post 08-01-2008 v 14:15 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 29

Premyslim o odvlhcovaci ,ale ted v zime mozna bude stacit zvysit vykon topeni na maximum a ono se to srazi alespon na tech 50 %
uz takhle mam sarapaticek az, az no a az pristi rok poletime do Cech tak
odvlhcovak by byl 25 kilo na vic
no uvidime
spagaty (joja) mam pripraveny, ale nikdy nebyly nutny zaklad je silnej stonek a ten mam, pac jsem je trenoval klasickym vetrakem hned od zacatku a jak jsou na sebe namackane ,tak se navzajem podrzi

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 24-01-2008 v 02:14 AM

Old Post 08-01-2008 v 15:33 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 30








Par fotek na porovnani
23 den kvetu
EC- 1.6
PH 5.5 - 6


1,2,3 AK-47
4,5 Jack Herer
6,7 Super Silver Haze

Teplota den/noc 24-25 stupnu
Vlhkost 50% - 60% tentokrat jsem neblera vubec nepouzival
Nemam ho rad je to peknej nesmysl podle mne patri na zahradu mezi sadrovi trpasliky ,tam si muze cakat jak chce.

Vyziva od zacatku Bcuzz A+B
Rust Bcuzz booster
Kvet Bcuzz Bloom
Jednou tydne Cannazym na pruplah

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 03-11-2008 v 22:03 PM

Old Post 11-01-2008 v 12:00 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 31

...mas to moc pekny kolego , ted to tady procitam a uvedomuji si ze mam objednanou SSH no tak snad to nebude ta spatna serie no mam dotaz pises ze nedavas zadnej rust , jak mas ty kytky vysoky ?? ted v v tom stavu na poslednich fotkach ?? Ja ted taky pouzivam 4litrove kwetniky a klony prendavam do kwetarny stary 4-6dni na rustu max a kyti mam cca do 40cm vejsky , podle druhu , kdyz je necham 8dni tak mi prerostou nez potrebuju ...tak se ptam jakou mas vejsku ted zhruba v pulce kwetu , dik Hlava

Old Post 11-01-2008 v 13:04 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 32

Zdar
koukám že se sativkám vede,jednoznačně favorit je AK-47,ne jen kvůli tak rychlému květenství,ale také podle stavby palic,které jsou opravdu pěkné a husté,genetika od Serious Seeds se nezapře,jen mi přijde že je to trochu indica pheno podle šířky čepelí listů,které jsou ovšem pěkně vitální už jen podle té barvy
Jack Herer má taky opravdu pěkné palice,jistě z něj bude taková ta centrální palice ve tvaru doutníku ( do jednoho většího brka ),taktéž jsem na něj zvědav,sám jsem ho jel outdoor,taky od Sensi Seeds,ale indica pheno,měl jsem úplně stejné listy jako ty,jistě to bude kvalita,však víme
No ale od toho Super Silver Haze jsem čekal více no,přijde mi že degeneruje,už podle těch jendočepelových listů na vršku palice,vypadá trochu řídce,snad se to spraví,z těch modelů co tam máš,má nejvíce sativové listy....
určitě budu sledovat nadále

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 11-01-2008 v 13:04 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7853290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív