Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Pampalinuv 3 Grow mostly Sativa 12/12 from seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Hlava
...mas to moc pekny kolego , ted to tady procitam a uvedomuji si ze mam objednanou SSH no tak snad to nebude ta spatna serie no mam dotaz pises ze nedavas zadnej rust , jak mas ty kytky vysoky ?? ted v v tom stavu na poslednich fotkach ?? Ja ted taky pouzivam 4litrove kwetniky a klony prendavam do kwetarny stary 4-6dni na rustu max a kyti mam cca do 40cm vejsky , podle druhu , kdyz je necham 8dni tak mi prerostou nez potrebuju ...tak se ptam jakou mas vejsku ted zhruba v pulce kwetu , dik Hlava

Zdarek
Asi takhle ,chtel jsem tez videt jaky je rozdil takze jsem nejdriv zasadil
2 seminka SSH jako prvni a nechal je na rustu 18/6 asi 3 tydny a po 3 tydnech jsem prepnul na 12/12 a soupnul tam zbytek seminek SSH
Ty co byly na rustu 3 tydny maj ted asi 200cm hehe a ty co jely 12/12 od zacatku ukazaly prvni preflowers zhruba po mesici a ty maj zhruba 60cm
a rust se uz zastavil takze urcite doporucuji SSH hned od seminka ci klonu dat na rezim 12/12 jinak ti prerostou.
Jeste zalezi co za SSH mas jestli od Shantibaby , MR.Nice
a nebo F2 od Franka z Green housu.

EDIT: oprava ne 200cm ale 185cm (ssh s 21 dnama rustu)
ne 60cm ale 80cm ( bez rustove faze )

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 19-02-2008 v 14:46 PM

Old Post 11-01-2008 v 13:20 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 34

...ty jo ze seeds od zacatku 12/12 a je to velky 60cm , no to je pekne , jo objednaval sem primo u MrNice , tak snad nebudu muset posilat reklamace ...sem zvedavej jak ti dojedou , zatim to vypada na pekny košte ale to ze zacatku vsechny haze ..dik a mej se

Old Post 11-01-2008 v 13:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 35

Presne tak podle toho co jsem nastudoval na icmagu tak Haze rodinka zacne nabobtnavat az ke konci kvetu
Uplne presne jak ta moje Thai ganja co jsem si privezl seminka z Thajska
prvnich 70 dni na kvetu porad nic takove ridke koste a ke konci zacla bobtnat jak ma
uvidime
Jo 60cm v konecne fazi a to jsem jim daval tretinovou davku Bcuzz grow booster aby my nezborily stan tak bacha na to

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 24-01-2008 v 02:23 AM

Old Post 11-01-2008 v 13:58 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 36

zajímavý,je možný že ta degenerace je způsobena periodou,nebo tou nestabilní genetikou?ale jak píšeš že se ty jednočepelové listy vyskytly jen na rostlinách,které měli periodu 12/12 od začátku výsevu,a ty co měli 3týdení růstovou fázi 18/6 jsou normální,no třeba to navzájem souvisí,sice každá kytka jiná,ale nevadí,každá bude mít jinou chut a kvalitu/kvantitu
Jsem zvědav na tu 2metrovou SSH

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 11-01-2008 v 14:02 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
zajímavý,je možný že ta degenerace je způsobena periodou,nebo tou nestabilní genetikou?ale jak píšeš že se ty jednočepelové listy vyskytly jen na rostlinách,které měli periodu 12/12 od začátku výsevu,a ty co měli 3týdení růstovou fázi 18/6 jsou normální,no třeba to navzájem souvisí,sice každá kytka jiná,ale nevadí,každá bude mít jinou chut a kvalitu/kvantitu
Jsem zvědav na tu 2metrovou SSH


Dobre jen tak pro zajimavost zitra vytahnu to 2metrovy koste
a udelam par fotek.
Ono my totiz prijde daleko vic vitalnejsi nez ty co nemely rustovou fazi.
Maji daleko vetsi listy takove klasicke sativovske ,ale ma velke mezery mezi patry takove klasicke presrostle koste ,takze palice podle mne nebudou kompaktni spis roztahane po celem keriku
Ty co nemely rustovou fazi vypadaj ze budou mit celkem hezke kompaktni doutniky.
Tady se opravdu ukazuje ,ze Sativy jsou super na venek
Az poletim zpatky do Thajska vemu sebou par pytliku SSH a tam teprv uvidime co ta kocka umi

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 24-01-2008 v 02:24 AM

Old Post 11-01-2008 v 14:31 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 38

V Thajsku bude SSH jistě vysoká rostlina,takže se můžem těšit na Thajskej outdoor?ale bacha na muže zákona,je to tam přísný,dyt to víš asi sám nejlíp ne? a je pravda že je tam celý rok perioda 12/12,nebo jak to je?
Ty mezery mezi patry jsou celkem u sativ normální,já jsem měl taky pár sativ a ty měli patra od sebe vzdálená kolem 10-15cm,narozdíl od indic,který maj třeba patra i pár milimetrů nad sebou,ale zas model od modelu,já mám rád sativy kvůli stavům,a indicy kvůli vzhledu

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 11-01-2008 v 17:26 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Pampalini


Dobre jen tak pro zajimavost zitra vytahnu to 2metrovy koste
a udelam par fotek.


zdarec Pampalini,
jen by me zajimalo jak ti tam ta dvoumetrofka roste? pises, ze na pude to mas 90 cm od podlahy ke stropu. to ji tam nas na lezaka ci co:-)

Původní příspěvek od Pampalini


Ma to ,ale hacek je strasne nizka ,od podlahy ke stropu pouhych 90 cm a po tezkopadnym namontovani lampy tam zbylo pouhych 70 cm.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 12-01-2008 v 00:10 AM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od cajovnik


zdarec Pampalini,
jen by me zajimalo jak ti tam ta dvoumetrofka roste? pises, ze na pude to mas 90 cm od podlahy ke stropu. to ji tam nas na lezaka ci co:-)

Původní příspěvek od Pampalini


Ma to ,ale hacek je strasne nizka ,od podlahy ke stropu pouhych 90 cm a po tezkopadnym namontovani lampy tam zbylo pouhych 70 cm.


Ze ty uz jsi sklidil a ted testujes

Na pude jsem jel minulej grow a v polovine growu jsem to prendal pac se to tam neveslo a byl k tomu spatnej pristup mam to ve Stanu

(home box)
125x90x200cm vyska
Ale uz jsem to psal v minulem threadu prispevek cislo 27 je videt ,ze nectes thready do konce asi se zbalim skocim na autobus a prijedu ti naplacat na zadek
Jinak jeste jednou dekuji zachranil jsi me prazdniny.

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 12-01-2008 v 01:38 AM

Old Post 12-01-2008 v 01:04 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

SSH z rustovou fazi 3 tydny 18/6 Příspěvek č. 41









Tak jsem ty kostata vytahl nafotil a hlavne zmeril at je v tom poradek.

1,2 SSH 21 dni 18/6 35 cm
Ostatni foto SSH 53 dni 12/12
SSH zacala kvest az 30 den 12/12
Po prepnuti vylitly jedna na 160 cm a ta druha se zastavila ve 185cm tak jsem ji zlomil

Ty co nemely rustovou fazi se zastavily na 80cm tak bacha na to Hlava
se omlouvam ,ze jsem mlzil jsem to bral predtim podle oka

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 19-02-2008 v 14:48 PM

Old Post 12-01-2008 v 01:22 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Hlava
...ty jo ze seeds od zacatku 12/12 a je to velky 60cm , no to je pekne , jo objednaval sem primo u MrNice , tak snad nebudu muset posilat reklamace ...sem zvedavej jak ti dojedou , zatim to vypada na pekny košte ale to ze zacatku vsechny haze ..dik a mej se


..hehe ty jo za tuhle otazku sem od usera that sucks dostal k- stim ze jsem LAMA , ano dekuji za hodnoceni , doufam ze nez te smazu aspon ukazes ze neco vypestujes , takovejhle NICEK potkavam denne mnoho a kazdej chce strasne svitit a brat prachy a hulit ale neco proto udelat je problem kdyz to nezaplatej rodice , takze doufam ze vsichni takovyhle kokoti nacpete Growshopakum spoustu penez apak se budete ptat jak se to vlastne děla?? Nikdo z vas nedostane odpoved , zeptejte se rodicu ktery vam to zaplatili co stim , ja vim co s tim , strčte si to do prdele , a hodne se pritom nafouknete , kdyz delate travu na kšeft , tak to nebude nikdy dobry , nikomu to nebude šmakovat , mozna tem 15ti letejm debilkum z crosu , ale to nikdy nepochopite.....

Old Post 12-01-2008 v 03:17 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Hlava


..hehe ty jo za tuhle otazku sem od usera that sucks dostal k- stim ze jsem LAMA , ano dekuji za hodnoceni , doufam ze nez te smazu aspon ukazes ze neco vypestujes , takovejhle NICEK potkavam denne mnoho a kazdej chce strasne svitit a brat prachy a hulit ale neco proto udelat je problem kdyz to nezaplatej rodice , takze doufam ze vsichni takovyhle kokoti nacpete Growshopakum spoustu penez apak se budete ptat jak se to vlastne děla?? Nikdo z vas nedostane odpoved , zeptejte se rodicu ktery vam to zaplatili co stim , ja vim co s tim , strčte si to do prdele , a hodne se pritom nafouknete , kdyz delate travu na kšeft , tak to nebude nikdy dobry , nikomu to nebude šmakovat , mozna tem 15ti letejm debilkum z crosu , ale to nikdy nepochopite.....


Ja delam za barem ,kdybys vedel kolik blaznu denne potkavam a musim je poslouchat
Jeste par let a balim to ,za bar uz nikdy nevlezu.

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 06-07-2009 v 18:35 PM

Old Post 12-01-2008 v 03:49 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Ahojky Pampalini tak jak jsem si přečetl ten celej grow edicion tak jsem koukal na tem mazec který tu píšeš a co sem dáváš za perličky prostš originalní . Jsi prostě hustý týpek a ještě něco k těm kytkám to je taky mazec a to AK-47 to nářez prostě ti posílám k++++++

Old Post 12-01-2008 v 04:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 45

to Pampalini:krása,ty dvoumetrovky jsou fakt pěkný,ale mají celkem dost slabé stonky,nebojíš se,že se zlomí,přivazuješ je?Nebo které myslíš že budou lepší?ty větší co měli 3 týdení priodu 18/6,nebo ty cos jel ze semen rovnou na 12/12,tipneš si už ted předem?snad budou vypadat jako ty na fotce od Shantibaby v příspěvku č.6,to jsou palice jako stehno
Ale kvalita je důležitější,protože mít hromadu hula co nehulí je na nic,viz. G13xHP a BD,což mi doted furt nejde do hlavy že to bylo slabý
No já si myslím že s kvalitou JH a AK-47 budeš jistě spokojen
to Hlava:no jo,kritizujou hlavně ti co nemaj galerku ale spoustu keců,o Haze vědí prd,ba tento modýlek ani neoukusili a už vůbec neviděli,takže sami neví o čem je řeč,je to sativa,takže ze začátku koště,ale vysvětluj to takovejm lidem vid
Ten that sucks je v tom případě sám LAMA,tomu se jen zasmát že?

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 12-01-2008 v 09:44 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 46



Slabi stonky maj ,to se neda srovnat stema tvejma venkovkama.
U sativy pod lampou to jde hur ,jelikoz byly pouze 3 tydny na rustu a po prepnuti na 12/12 rostly 5cm za den to proste leti nahoru jak bambus.
Jedina moznost jak mit pekne stonky by bylo mit v tom stanu maximalne
2 az 4 Sativy a nechat je na rustu dyl, strihat je a trenovat ,proste udelat si pekne keriky,ale po prepnuti by my to stejne zborilo stan,holt potrebujou vic mista viz prispevek cislo 6
Chce to jednu mistnost jen na grow ,zavesit tam par lampicek hehe a pak se to da ,ale v mem stanu to nejde jinak nez takhle.
Dalsi vyhoda je v tom ,ze az bude AKcko zrale tak uvolni misto ssh

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 03-11-2008 v 22:06 PM

Old Post 12-01-2008 v 11:59 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 47

tak to je mazec pane
ten stonek je opravdu tenký,ne jako u venkovek,ale není divu,nezaštípáváš,a když to máš venku,tak vítr dělá svý a stonek je pevnější,jinak pěkná kopa palic na tý poslední fotce,bude něco do papírku no

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 12-01-2008 v 12:13 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Foto z tahle z icmagu Příspěvek č. 48




citace:
Původní příspěvek od outdoorista
tak to je mazec pane
ten stonek je opravdu tenký,ne jako u venkovek,ale není divu,nezaštípáváš,a když to máš venku,tak vítr dělá svý a stonek je pevnější,jinak pěkná kopa palic na tý poslední fotce,bude něco do papírku no


Presne a ke vsemu venku to roste 3 az 4 mesice nez zacne kvest to se fakt neda srovnat s 3 tydnama
Jo a jeste venku mas neomezenej prostor pro koreny coz mich 3,5 litru je spis k smichu hehe

EDIT: Tezko rict z ceho bude vic ,ty bez rustove faze budou mit vice kompaktni palice zato ty s rustovou fazi maji velke mezery mezi patry takze spis ridci.
Uvidime pozdeji az skosim to akcko s Jh pak tam bude vic mista

Mne osobne se vic libi ty bez rustove faze ,celkovou stavbou jsou si velice podobne s JH a posledni faze 80cm je naprosto idealni pro malej indoor jako mam ja
Nechci moc predbihat jelikoz je jeste spousta casu SSH ma vice Pheno tvari ty nejrychlejsi dozravaji po 10 tydnech a ty vice Haze 14 az 16 tydnu

Jsem okopcil par fotek z icmagu abys videl rozdil
1.foto pekna kompaktni palice
2,3 foto prerostle koste

Jak uz jsem psal ten prvni doutnik je hezci,ale i to prerostli koste nevypada nejhur celkem solidni bambule, at tak jako tak je to vyhra

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 12-01-2008 v 20:03 PM

Old Post 12-01-2008 v 12:37 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9803730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív