Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Pampalinuv 3 Grow mostly Sativa 12/12 from seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 65

Čau Pampalini,
nějak jsem tenhle tvůj topic neviděl a všiml si až dneska, že už zas jedeš a zas to vypadá moc pěkně, jako vždycky. Zas paráda topic, kterej jsem teď četl celej a úplně zapomněl pracovat, takže teď to bude honička, protože toho mám dneska zrovna nějak moc.
Ale k věci: jedu teď Jack Herer od Sensi seeds - 70% sativa 30% indika, květ 70 dní, z klonů od jednoho místního člena a teď nevím, jestli jsem tu genetiku měl brát, protože se mi to zas až tak nelíbí. Zpočátku jsem byl spokojenej, ale teď mi moc radost nedělá. Je takovej divnej, paldy dost daleko od sebe, takže jakoby spíš sativka, prostě nevím a nechci předbíhat, třeba se budu ještě divit. Akorát, když budeš koukat na ten můj topic, tak ber v potaz, že já počítal vždy květ od přepnutí, ale Ty tu píšeš, že je to v podstatě blbost, což je fakt, takže první preflovers jsou tam asi 7 dní a né 10, jak mám v topicu. Takže mě prostě zajímá proč jsi si tuhle genetiku vybral Ty a co od toho čekáš? Je vidět, že tý genetice dost rozumíš obecně, tak jsi pro mě ten pravej, koho se zeptat.
Jinak SSH je fakt zvláštní genetika podle toho co tu o tom je napsaný, takže držím palce ať jsi spokojenej a né jako u toho crossu G13 minule.
Máš to fakt pěkný, takže K+ letí a přeju ať to dotáhneš do zdárnýho konce...........

THX 23

Old Post 25-01-2008 v 09:06 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
Čau Pampalini,
nějak jsem tenhle tvůj topic neviděl a všiml si až dneska, že už zas jedeš a zas to vypadá moc pěkně, jako vždycky. Zas paráda topic, kterej jsem teď četl celej a úplně zapomněl pracovat, takže teď to bude honička, protože toho mám dneska zrovna nějak moc.
Ale k věci: jedu teď Jack Herer od Sensi seeds - 70% sativa 30% indika, květ 70 dní, z klonů od jednoho místního člena a teď nevím, jestli jsem tu genetiku měl brát, protože se mi to zas až tak nelíbí. Zpočátku jsem byl spokojenej, ale teď mi moc radost nedělá. Je takovej divnej, paldy dost daleko od sebe, takže jakoby spíš sativka, prostě nevím a nechci předbíhat, třeba se budu ještě divit. Akorát, když budeš koukat na ten můj topic, tak ber v potaz, že já počítal vždy květ od přepnutí, ale Ty tu píšeš, že je to v podstatě blbost, což je fakt, takže první preflovers jsou tam asi 7 dní a né 10, jak mám v topicu. Takže mě prostě zajímá proč jsi si tuhle genetiku vybral Ty a co od toho čekáš? Je vidět, že tý genetice dost rozumíš obecně, tak jsi pro mě ten pravej, koho se zeptat.
Jinak SSH je fakt zvláštní genetika podle toho co tu o tom je napsaný, takže držím palce ať jsi spokojenej a né jako u toho crossu G13 minule.
Máš to fakt pěkný, takže K+ letí a přeju ať to dotáhneš do zdárnýho konce...........

THX 23



O genetice vim prd
asi to bude tim,ze se valim na netu celej den

V tvim stadiu kvetenstvi tezko rict co je to za pheno
sativy kvetou o dost pozdeji,zeptej se tveho rizkare

Muj Jh se zacinal nafukovat az v 35 dnu
Na 70 dni kvetu u Jh moc neverim,videl bych to tak na 80-90 dni
uvidis co mas za pheno,ja mam tri phena.
Jet ze semen je vetsi sranda nikdy nevis na co narazis
Jacka jsem cadil jen jednou a to pred 9 rokama,ale do ted pamatuji
Jasnej favorit je SSH
drzim palce v praci
dik

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 06-07-2009 v 18:40 PM

Old Post 25-01-2008 v 13:11 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 67




42 den kvetu
Akcko

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 30-01-2008 v 14:19 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

42 den kvetu Příspěvek č. 68







1-5 Jack Herer
6 Super silver haze

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 30-01-2008 v 14:21 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 69

je to krása,co na to říct
koukám že to vše bobtná velmi pěkně a plně,i SSH vypadá že nebude řídká,ale pěkně tvrdá,přinejmenším prorostlá a orosená,obula se do toho zplna,má ale jěště celkem dost času
no AKčko je prostě paráda,začínám o tomto modelu přemýšlet,má moc krásnou stavbu palic a vypadá tak zdravě a listů v palicích taky neni extra mnoho,takže to se mi líbí,jsem zvědav jak bude vypadat před sklizní,ale fandim mu
no a Jack,ten to rozjel pěkelně rychle a jistě ještě překvapí, z něj bude výborný materiál a na mostly sativu i celkem výnosný,jak jsem psal,takovej větší centrální doutník
No budu sledovat i nadále a těšit se na další foto

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 30-01-2008 v 18:41 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

cau pampaliny...no tak jako to AKACKO to je hustarna... a jack me dosti pekvapil jak se vyplnil ...hlavne mam radost z te SSH ze ti tak hezky bobtna nam nakonec vyjeli tri z 5 semen takze ted se jen modlit v dobre pheno....taktez aeroman vyhandloval 5 semen g13 skunku (vzeslo 5 z 5),master kush skunku (vyjelo 5 z 5 ) a black widow (vyjelo 0 z 5) takze jsem opravdu na mr nice zvedavej... o karmu se musim delit ale mas ji u me skovanou zatim se mej a at bobtnaj..

Old Post 31-01-2008 v 02:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 71

Outdoorista
Jack zacal nabirat na vaze ,vypada to ,ze jeste napraska prdel vsem ucastnikum v cetne AKcka
Ta ssh bambule je sice mala ,ale daleko tvrdsi nez to druhy pheno ,ta je hodne ridka zato o dost vetsi, podle mne zacne nabirat na vaze az tak v 60 dnu
zitra hodim foto

Deht
SSH 3 z 5 no to budou 3 phena hehe
BW to mne mrzi prave tu bych chtel od Shantiho videt
no alespon uvidime g13/skunk
na karmu se vyprdni

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 31-01-2008 v 02:32 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

2pampaliny SSH vyzkousime a nechame si jen to nejlepsi pheno..doufam ze to nebudou 2 samci a jedna samice nebo snad 3 samci.. to by se pheno moct selektit nedalo

Old Post 31-01-2008 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Obecné SSH 43 den Příspěvek č. 73



citace:
Původní příspěvek od deth.
2pampaliny SSH vyzkousime a nechame si jen to nejlepsi pheno..doufam ze to nebudou 2 samci a jedna samice nebo snad 3 samci.. to by se pheno moct selektit nedalo


Ja mam kliku vsechny ssh jsou kocky az na jednoho kocoura
zato Shark ze 16 fazoli zbyly 4 holky
foto SSH bez rustove faze

edit: jsem nasel thread na mns strankach
typek co rika ,ze uz mnel 6 ruznych phenotypu ssh
to je jak z filmu Forrest Gump stou cokoladou hehe

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 31-01-2008 v 21:49 PM

Old Post 31-01-2008 v 12:19 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 74

fakt pekny ssh. to mat doma, tak sa s nikym nerozpravam
som zvedavy na toho JH. mne osobne velmi sympaticka odroda

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 02-02-2008 v 10:04 AM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

AKcko 48 den Příspěvek č. 75




to Jude
vypada to hezky ,uvidime jak to dpadne

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 06-02-2008 v 23:54 PM

Old Post 06-02-2008 v 14:22 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 76

2 Pampalini:UUUUUUUUUU....ta to je cisty Kalaschnikov.....jednoznacne si ma inspiroval na najblizsi grow.najblizsie skusam tuto vzorku...

Old Post 08-02-2008 v 19:35 PM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 77

Pampalini: myslíš že z AKčka bude větší šiška než u prvního growu z Chronica?vypadá to nadějně,šlo by nějaké makro od každého modelu?pro porovnání,za normálního světla,a co vůně je už nějak popsatelná,intenzivní?..............stále sleduji

EDIT:díky,koukám pryskiřice tam je na rozdávání a určitě to neni konec že?a ještě jaké dáváš dávky hnojiva pro jeden kousek na 1l vody?

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Naposledy upravil outdoorista 09-02-2008 v 12:35 PM

Old Post 08-02-2008 v 21:05 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

AK 47 51 den kvetu Příspěvek č. 78




Method jeste pockej to ,ze to vypada hezky jeste nic neznamena
Outaku nevim ,chronic mnel delsi bambule
velkej rozdil to asi nebude
Stale cekam na postaka az prifrci s novou hracickou
toz pak hodim lepsi foto

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 09-02-2008 v 01:40 AM

Old Post 09-02-2008 v 01:31 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

no uz mas natom zajimave granaty jen tak dale sem zvedav na dalsi fota tise zavidim

Old Post 09-02-2008 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 80

klucí pochvaly do karem plís.. nebo se aspoň na něco ptejte ať to není tak do očí bijící..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 09-02-2008 v 12:14 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7442490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív