Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » žáby...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Upozornění žáby... Příspěvek č. 1

Při prohlížení svých oblíbených novin (lidove noviny) jsem narazil na článek: NOVÁ A LEVNÁ DROGA... stačí jen olíznou žábu...ja už jsem o tom slyšel ale myslel jsem že to je jen pár žabyček někde v pralese ale neni tomu tak... olizovat muzeme od ropuch až po mloky...dokonce se dají pěstovat :-)

a ted se ptam kdo odskoušel? a samozřejmě jaké byli stavy!!!

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Naposledy upravil Vietcong-player 01-11-2007 v 16:51 PM

Old Post 01-11-2007 v 16:43 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

tady máte info
http://erowid.org/animals/toads/
http://www.erowid.org/chemicals/buf...bufotenin.shtml
http://en.wikipedia.org/wiki/Bufotenin
http://cs.wikipedia.org/wiki/Bufotenin

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 01-11-2007 v 17:59 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 3

Nedávno o tom mluvili myslim na Nově. Říkali tomu nová droga nebo tak nějak...Nejpodstatnější z toho pro mě bylo že člověk musí mít dobrou žábu (která se prej v ČR blbě shání) a teď sou žáby zazipovaný.
-osobní skušenost nemam

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 01-11-2007 v 20:09 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 4

imho pekna blbost. neodhadnutelna davka netkere toxiny sou dost nebezpecne. a ze je to nova droga to me fakt rozesmalo zaby se uzivaji od stredoveku (a tam taky to zivani spise patri) a zaby samotny sou tady jeste krapet dyl

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 02-11-2007 v 09:44 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 5

jj nova z toho udělala zase senzaci

Už ve starých čarodějných mastích (některých) byla použita kůže z ropuchy, kvůlu jejim halucinogenim účinkům. Ale byla tam jako přísada, samotné olizování ropuchy ti nic neudělá.

V jedné teraristické knížce jsem taky četl o velké ropuše, nebo skokanovi co u nás nežijí, že produkují látku jejiž účinky jsou podobné LSD. U nás v zoo jí myslim mají a nemusel by být zas takový problém jí sehnat, ale pokud ta její kůže bude obsahovat skutečně hodně té halucinogení látky, tak se bude fakt blbě dávkovat.

Neřešil bych to, radši si kup třeba muškátový oříšky, hul hulení nebo sbírej lisny.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 02-11-2007 v 10:34 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

Tento jed se může užívat kouřením usušené žabí kůže nebo olizováním živých žab. Několik uživatelů jedu se již otrávilo, když místo ropuchy coloradské olizovali ropuchu velkou (Bufo marinus). Výměšky tohoto druhu však kromě bufoteninu obsahují i silné srdeční steroidy, které mohou způsobit infarkt.

upozornuji lidove noviny!!! zadna nova, tam sem to nezaznamenal

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 02-11-2007 v 13:14 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7

U nás se vyskytuji ropuchy obecné a zelené, ktere látku bufotenin také mají!!!
podle zoologa Ondřeje Srba(odborník na žáby, sam je i chova a asi i olizuje :-) ) se stejných učinku dá dosáhnout i s mlokem!!!

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 02-11-2007 v 13:22 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lorenc
Nový Člen

Karma uživatele lorenc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

No kdysi hodne davno,na nejakym panku sem ze sazky a recese ,napity,nahuleny s kamosel oblizli parkrat ropuchu..no dopadlo to asi tak.polil me studenej pot, spatne se mi dychalo,nejak jsem nemohl mluvit chodit a nakonec nejaky to zvraceni.kamo dopadnul podobne..spouta vina a brk nam ktomu asi dopomohla ale ta ropucha nejvic...nedoporucuju

Old Post 02-11-2007 v 13:35 PM
lorenc je offline   Profil uživatele lorenc   Find more posts by lorenc   Foto galerie člena lorenc   Click here to Send lorenc a Private Message   Add lorenc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

:-) díky...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 04-11-2007 v 10:43 AM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5452970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív