Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1.Indoor 125W Nurturelite Red "Secrets"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Daeris Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Daeris Grow - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29  

Nápad 1.Indoor 125W Nurturelite Red "Secrets" Příspěvek č. 1

Zdravím...
Je tu můj první Indoor "Secrets". Je to malinká krřonka ale myslím, že to pojede.Prozatím je to udělany co dům dal.na stěnách je alobal a stinidlo je vyrobeny z kartonu, viděl jsem to kdesi na netu jak to dělali, tak jsem to zkusil, vše bude jiny jakmile budou penize.

Osvětlení: Zatim je tam na rozjest usporovka 23W. Ale mam už objednanou 125W Nurturelite Red.
Větrání: Dva větráčky jeden privod jeden odtah.
Kyti: Je to nějakej NoName (na první to stačíí), už klíčí

Pište připomínky, vím že to zatim není nic moc, ale jak budou prachy vše se zpraví.

Naposledy upravil Daeris Grow 04-11-2007 v 15:18 PM

Old Post 16-10-2007 v 18:39 PM
Daeris Grow je offline   Profil uživatele Daeris Grow   Find more posts by Daeris Grow   Foto galerie člena Daeris Grow     Add Daeris Grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daeris Grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drťka
Nový Člen

Karma uživatele drťka - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 2

cHtelo by to nejaký foro uz

Old Post 17-10-2007 v 14:24 PM
drťka je offline   Profil uživatele drťka   Find more posts by drťka   Foto galerie člena drťka   Click here to Send drťka a Private Message   Add drťka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drťka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Pohodička foto Příspěvek č. 3

hoď tam fotky, pokud nevíš jak, tak klikni tady (je to až dole na stránce) jinak

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 17-10-2007 v 15:19 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

nahodou podle mne alobal je celkem good, folie uz más takovou vychytávku (podle mýho názoru) a stínidlo más podle mne az moc velký... (teda pokud si ho stavel na 125ku tak je v poho .)
s jinak at se daří a bud trpelivej

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 17-10-2007 v 20:18 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

2Daeris Grow: ehm jak víš že holky? nechtel sem ti tím skazit radost ale doufám že ti fakt rostou holky jinak más to pekný..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 20-10-2007 v 19:16 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

preco si si vybral prave 125W Nurturelite Red?
Inac drzim palce

√ΦĻтд

Old Post 20-10-2007 v 19:41 PM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7

2 volta: ehm reflektor tam už má.. nebud zbrklej a bud v klidu procti si to od zhora a uvidís...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 20-10-2007 v 22:27 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Daeris Grow
Nikdo semka nic nepiše nikdo nechodí...neni to už tak zabavny jako dřiv...


Thread máš otevřenej pět dnů a už si tak stěžuješ. Těžko diskutovat když to chceš celý předělat. Až tam budeš dávat tu folii tak tím potáhni aji dveře. Sehnal bych si nějakej větrák na ofuk taky. A co rozměry skříně? O hnojkách sem taky nic nenašel. Čím to budeš hnojit? Nechci tě odradit od nn semínek ale být tebou tak až to předěláš tak projdu bazar a mrknu se po řízkách. Vyplatí se to. Ať se daří.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-10-2007 v 19:19 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra123
Nový Člen

Karma uživatele ondra123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

Daeris Grow:Zdravim tě koukal sem že sis vybral 125w nurt. já pod tím jedu taky je to v pohodě světlo ale bacha at ti to nepřeroste jinak držim palce, budu pozoravat jak se ti to bude vyvíjet zatim Peace

Ondra

Old Post 23-10-2007 v 10:46 AM
ondra123 je offline   Profil uživatele ondra123   Find more posts by ondra123   Foto galerie člena ondra123   Click here to Send ondra123 a Private Message   Add ondra123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 10

za kolko si kupil tu 125w nut.?
odkial si ju objednal aj ja mam v plane si take nieco zakupit tak pis

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 23-10-2007 v 11:21 AM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11

hele jako myslim že na tom se nevyplatí šetřit..ale tak zas jak myslíš

freedom for všechno

Old Post 25-10-2007 v 18:34 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

podle me do tak maly skrinky nemusis ani kupowat hnojiwo na rust.staci jen na kwet.a nebo na rust jen naky obyc hnojiwo

Old Post 26-10-2007 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2007 - 1.st indoor 125W Nurturelite - Red - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3413940 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív