Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravim vsechny pestitele
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Obecné Zdravim vsechny pestitele Příspěvek č. 1

čaute groweři pestuju 4 rokem-outdoor,balkonovky a chistam se na indoor,přes to ze sem se zaregistroval az dneska tak uz tu přes rok chodim a čtu vase forum i kdyz je to pořad zatizene,doufam ze me potpořite,nemam zatim fotak tak fota a přispevky budou pozdejic

Old Post 13-08-2007 v 01:30 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

jak nafotim fotky tak se nesmejte tim zdechlakum,kamos no uz to neni muj kamos se mi staral o kitky jak jsem jel do bulharska na dovolenou,cele to uvadlo,listky opadaly a jeste mi to přehnojil a to sem tam s nim na tom balkone byl pul hodiny a řikal sem mu jak se ma o to starat,malem sem ho zastřelil vandraka

Old Post 13-08-2007 v 01:54 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Takže potom co ti posral kytky už není tvůj kámoš jo Kdo a proč by se smál ne hned jak budeš moct tak sem s fotkama. A přeju ti hodně úspěchu s lampou! Taky mám rozdělanou lampu 250W, tak uvidíme.

Old Post 13-08-2007 v 17:52 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

čau zedy vypada to pekne ta tvoje skřinka,taky uz sem ji mohl mit ale sou tu dva problemy,skřin,ale tu uz mam vykucenou přes kamosoveho tatu,je truhlař,takze rozmery budou na mne.A druhy ze jedu zas na dovolenou takze se to zas tak na mesic sekne,dam ti vedet

Old Post 14-08-2007 v 00:31 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Čus,

taky jsem chtěl rozjet skříň, dokonce uš jsem mněl i skříň ale nějak to nevyšlo skříň je na zahradě a já pjěstuju na půdě... Ale je to tam takoví lepší neš to mít v bytě, aspoň mi každej nečumí do skříně kdyš si někoho pozvu..

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-08-2007 v 12:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
14-05-2017 - Zdravím pěstitelé - 0 odpovědí
18-02-2017 - Zdravím všechny - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3747970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív