Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W, 4xWR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 33

PlanTážNík: No když necháš dlouho růst a budeš pořád zastřihávat tak to budeš mít třeba ještě víc ale to už je myslim zbytečný.... po pár pěstech už to lehce odhadneš...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 15-09-2007 v 12:40 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PlanTážNík
Stálý Člen

Karma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 34

Pejdil: no jasný nic se nemá přehánět odhaduju to tak na ty 2-3 zastřihnutí

Old Post 15-09-2007 v 12:51 PM
PlanTážNík je offline   Profil uživatele PlanTážNík   Find more posts by PlanTážNík   Foto galerie člena PlanTážNík   Click here to Send PlanTážNík a Private Message   Add PlanTážNík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Nápad 49.den 12/12 Příspěvek č. 35

Zdravim vás příznivci jak už to tak vypadá, blíží se nám sklizeň... dnes jsem si hrál s mikroskopem, EUF při zvětšení krystalků 500x byly mírně po stranách zbarveny do žluta, pomalu nám to začíná zrát, sklizeň mám naplánovanou na 56.den květu

Jenom mám takový menší DOTAZ : Bude stačit když to 2x propláchnu FS nebo ne ??? proplách bych v sobotu,úterý a pak to nechat 4 dny z toho ty poslední dva uplnou tmu ??

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 20-09-2007 v 15:01 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

RE DOTAZZ Příspěvek č. 36

to Pejdil: já osobně nechávám rostliny 9-10 dní na FS a pak ještě 3-4 dny jen o čisté vodě (destilce), ty poslední dva dny může bejt absolutní tma

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 20-09-2007 v 21:41 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 37

Matrixx: Tak teda uvidíme, zkusim to nechat co nejdýl a budu sledovat pod mikroskopem zbarvení krystalků škoda jen že nejdou nějak přeskočit ty dny od teď do sklizně

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 21-09-2007 v 07:55 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Pohodička 50.den na květu Příspěvek č. 38








Tak je tu další foto přídavek tentokrád již konečně foťákem a né mobilem myslim že zatim k tomu nemám co dodat....




Má někdo nějaké připomínky ??? sem snima.....










































Doporučuji zvětšit

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 22-09-2007 v 13:42 PM

Old Post 22-09-2007 v 13:29 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Pohodička Re: 50.den na květu Příspěvek č. 39

[QUOTE]Původní příspěvek od Pejdil
[B]Tak je tu další foto přídavek tentokrád již konečně foťákem a né mobilem myslim že zatim k tomu nemám co dodat....




Má někdo nějaké připomínky ??? sem snima.....


Připomínka?Hmm,hmm,furt nic....Á už to vidim na druhý fotce je na palici vlas!

Život je boj-bojuj

Old Post 22-09-2007 v 14:04 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 40

Super scrog,
pro maly skrine asi nejllepsi styl, jak po vzhledovy strance, tak i vynosove . Ja bych to ani do tmy nedaval protoze se ti zrychli zbarveni kristalu a pak je to vic gaucak. Rekl bych ze kdyz to seknes nekolik hodin po rozsviceni , tak kristaly jsou nejvic aktivni a se silnejsim ,,High". Tenhle zpusob sklizne jsem delal a byl jsem maximalne spokojenej.
na tak malou skrin to bude urcite paradni vynos

EDIT. jeste jsem si vzpomnel k flushovani. Kdyz jsem testoval co se vyplati vic jestli delsi dobu na FS a pak min dnu na vode nebo obracene , tak kytky ktery byly delsi dobu pred sklizni na vode (muzes jeste obohatit peroxidem) ,mely cistci chut nez ty na tom FS. A ze by se prokazal nejakej rozdil ve velikosti palic ci poctu kristalu u tech kytek co byly asi tak o 4 dny dyl na FS , se rict vubec neda.
Jestli chces , tak to taky vyzkousej. Do jednich lej FS a do druhejch vodu. Pak budes vedet co ti vic vyhovuje. Urcite by me zajimalo ,jak by se projevil u tebe rozdil.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 23-09-2007 v 08:16 AM

Old Post 22-09-2007 v 22:23 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 41

Nakaši a jak ovlivnuje velikost palic jejich kvalitu?

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 23-09-2007 v 10:22 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 42

mrakoplas: Zkusim něco sklidit dřív a něco po tich dvou dnech tmy a uvidím rozdíl, jinak FS už je ve všech takže to s tou vodou udělám nejspíš až příští pěst, spíš chci veselejší high takže budu sklízet radši dřív.


Nakaši: já vim moc dobře už při výpletu paliček sem je neměl kam dávat bylo jich prostě moc a věděl jsem že bude problém s průsvitem Ale ne že bych nebyl spokojenej, prostor jsem využil skoro maximálně a na to sem hrdej byl to muj cíl, na oko je to pohled prostě k nezaplacení .Palice nejsou zas tak maličký za tu dobu co jedu pod 250W tak mam víceméně stejný i když sem to neměl tak navětvený. A přesně jak píšeš 9 kytek tak to je muj plán na příští kolo, akorád to chci jednou zastříhnout a pak už to nechat na květu, nestojím o jednu velkou palici, jednou zastřihnout je pro mě minimum.


pexeson: až ten vlas odstraním tak si sednu do kouta a budu přemýšlet o tom co jsem to udělal za chybu

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 23-09-2007 v 13:33 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Sklizeeeeeeň 56.den kvvětu Příspěvek č. 43

Tak sme dnes s kámošem sklízeli nejdřív sme si říkali že toho bude málo ale po chvilce střihání se to otočilo, je toho celkem dost vyšlo to na 850gmokré váhy +- 20g(trochu ještě ve skřínce zbylo do neděle) fotky jsou bohužel asi jen 2 z mobilu a ty dodám během dvou dnů Práce s tim bylo šíleně, ostřihali sme to ze stonků a zvážili....






Jinak můžete Tipovat kolik bude sušiny

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 27-09-2007 v 20:48 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 44

moj typ 225g

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 28-09-2007 v 11:35 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 45

cau Pejdile , no tahle asi vypadá na g/w typuju tak 264G . Patří ti všechna ucta , ze ses nezvdal..

K+

Old Post 28-09-2007 v 11:48 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 46

198g.. máš to pěkný

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-09-2007 v 12:21 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Palec nahoru :) Příspěvek č. 47




ňáké ty fota

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 28-09-2007 v 17:48 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush-style
Stálý Člen

Karma uživatele Bush-style - 85% PěstitelskáKarma uživatele Bush-style - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 48

Já tipuju rovnejch 200g, a musim ti to pochválit. Hlavně neber moc vážne tu kritiku ( teda trochu, jasně že se musí přijmout, od toho to sem dáváš), myslim že to máš super. Tohle vypěstit pod 250 bych bral jako úspěch. Máš to hezky uspořádany atd. Samo že K+

Old Post 29-09-2007 v 19:03 PM
Bush-style je offline   Profil uživatele Bush-style   Find more posts by Bush-style   Foto galerie člena Bush-style   Click here to Send Bush-style a Private Message   Add Bush-style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5832880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív