Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Weviho skleník "07"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

Jo tak to tam bylo jen za účelem maskování? Tak to jo čéče Jen počkej zelenina se dostane na svou výšku a pak povede zase kytka o nějakej ten půlmetr

Old Post 05-07-2007 v 14:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 34

Musím štípat a ohýbat.....Však nějak si poradím

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 05-07-2007 v 14:30 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Wevi
tééda...Tak včera jsem tady dával fotky a žádná reakce???Zůstal jsem asi zapomenut.......


paradne ti to roste kamo! zavidim..
nekdy te budu sledovat az k babce

flow,grow,glow

Old Post 05-07-2007 v 14:38 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 36

hele,roste to fesne,a jak mas asi silnej stonek,myslim ten na fotografii....?!

DEN/NOC

Old Post 05-07-2007 v 14:48 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 37

tak to nevím, jak je silnej, ale je to dobrý "kmeník"..Příště něco dodám jako měřítko...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 06-07-2007 v 10:00 AM

Old Post 06-07-2007 v 09:36 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 38

Měl jsem dnes strašlivý sen!!...Přijel jsem s našima ke skleníku a tam byly tetky, babina, děda, strejdové a prostě všichni...A dívali se na mě tak špatně...Prvně jsme si povídali a pak, že si skočím do skleníku...ve skleníku mrtvo...nikde nic..Všechno zkosené..Papriky, Akáčko..Vyběhl jsem a běžel za tetkou..Co to je??A ona: " no jsem to zkosili, protože se nám to nelíbilo, je to na kompostu"...Běžím k fóliovníku a tam...Opět nic...Běžel jsem s brekem opět za tetkou a ona: "Tak když jsme zkosili tamtu, tak ti muselo být jasné, že sundáme i tuhle.."...V tu chvíli jsem se rozbrečel a vynadal tetce...Pak jsem se ji zeptal: "Proč?".."Někdo nám volal, ať to zkosíme!!"..Podíval jsem se na svou matku a bylo mi to jasné...Pak jsem se na ni vrhl a v tom jsme se probudil.....Podíval jsem se na budík a spokojeně si řekl, že to BYL PŘECE JEN SEN...
no jsem strašné máslo...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 06-07-2007 v 10:00 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 39

Tomu říkám noční můra jak má být

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 06-07-2007 v 10:08 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 40

2Wevi:
Ahoj. Tak sen si mal brutálny, ale akčnejšie čítanie by to bolo bez tých prvých dvoch smajlíkov. Až som prestával dýchať, ako som sa vžíval do deja.
Rastlinky máš veľmi pekné a silné. A odštipnuté vršky sú veľmi dobrým spestrením dňa, pretože ako píšeš, zhulujú celkom dobre a je z nich príjemný stavík. Dávam ti k+.

Marihuana je dar.

Old Post 06-07-2007 v 11:53 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 41

nejaky photos prosim.....

DEN/NOC

Old Post 06-07-2007 v 14:10 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 42

týýýýýý vole!!!tak to mě zamrazilo, protože se mi stalo to samé, akorát, že to nebyl sen!!!!!á svoje krásky ještě neviděl, páč sem byl 3 týdny pryč a teprv zítra se dostanu na políčko!!!!Wevi-nezapomeň co dlužíš!!!!!!kdyby ti to zkosili tak to asi budeš muset koupit :-D!!!!!Vivat growing!!!


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 06-07-2007 v 23:38 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 43

tak to jsi mi zrovna tady nemusel připomínat...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 07-07-2007 v 09:12 AM

Old Post 07-07-2007 v 09:02 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 44

Včera jsme uplácali puding..Listí bylo z úrody 2005..Proběhl slavnostně poslední joint(našli jsme v tom pár paliček)-chuť byla otřesná, ale zkuřující to bylo dostatečně...A slavnostně poslední žravka...byl to masaker...Na ten model budu vzpomínat s úctou, páč vydržel fakt dlouho...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 07-07-2007 v 09:16 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 45

listi 2 roky stary?! ja teda neskalduju 2 roky listy....

DEN/NOC

Old Post 07-07-2007 v 09:23 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 46

2 roky staré listy...on to taky nezamýšlel skladovat tak dlouho..
Nevěřil jsem, že po takové době je možné, aby nás z toho žravka zmasakrovala..že to ještě "cosi" v sobě má...Ale ten joint mě dostatečně přesvědčil, že to vaření určitě smysl má..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 07-07-2007 v 09:29 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 47

dnes jsem prováděl Super Crooping, taaaakže...Uvidíme, jak to poroste...Fota dodám co nejdříve...dneska chcalo a celkově nálada nebyla nějak na focení...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 09-07-2007 v 17:36 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 48

tak jsem se byl podívat na kytičky...Rostou nádherně..Supercrooping byl úspěšný -> provedl jsem i na dalších větvích-jak na AK48, tak i na SS...Prostříhal jsem opět spodní větve a mám nějakou tu kupku listí na koláčky...Dnes peču:-)na mlíko se můžu tak akorát ....

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 12-07-2007 v 18:25 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9729680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív