Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400 W Ss
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

400 W Ss Příspěvek č. 1





Zdravím všechny,

Tak i já bych se svámi chtěl podělit o svůj grow...jedu už podruhé, ale ten první se mi moc nepovedl, teď bych se chtěl vyvarovat všem nedostatkům a chybám které jsem minule udělal a to pod vaším odborným dohledem..předem díky za všechny postřehy a přípomínky co dělám špatně...
Tákže:

ROZMĚRY ROOMU: 100 x 100 x 180
- vše vylepeno bílou reflexní folií a utěsněno

OSAZENSTVO: 14x super skunk od zdejšího člena

ZEMINA: 50% zahradnický substrát s aktivním humusem (přesně nevím co to znamená aktivní), 40% kokos, 15% perlit, 5% keramzit (samozřejmě na dně květníků), Květníky 11l

VÝŽIVA: AH - grow,bloom, micro, Ph 6.2 - 6.8, Ec- nemám metr

SVĚTLO: sodík 400W son-t na růst i na květ - jednu sezonu jetá (na květ sem chtěl 600W, ale nejsou love)

VENTILACE: Přítah: 2x sunon 160 m3 + pasivní
Odtah: UFO 680 m3
Ofuk: 2x stolní ventilator by baumax
- ufo fouká na výbojku skrz cooltube a ven do komína

-zvlhčovačaka z nějakýho supermarketu za pár kaček- bohužel neměřím vlhkost, zvlhčovačka jede nostop, ale asi tam moc mokro nemaj, protože to ufo to všechno odtáhne ven

-jinak teplota přes den je 25°C, přes noc zhruba podobná

Táák, už mě nic moc nenapadá...díky za připomínky a sorry za kvalitu fotek - fotak je starej jak prase teda doufám, že se mi je podaří vložit

foto seřazeno chronologicky

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Naposledy upravil fujtajxl 21-07-2007 v 15:02 PM

Old Post 20-07-2007 v 15:57 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2

ZEMINA: 50% zahradnický substrát s aktivním humusem (přesně nevím co to znamená aktivní), 40% kokos, 15% perlit, 5% keramzit (samozřejmě na dně květníků), Květníky 11l

mno 50%+40%+15%+5%=110% ale jinak pekny

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 20-07-2007 v 21:16 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 3

Zdar! Vlhkost je pro prcky dulezita, nepodcenovat. Sezen si triakovej regulator nebo jeste lip na rust nech jen ten aktivni pritah a ufo jen na chlazeni. J a rek bych, ze z ty hadice na paru bude slusnej drip system, nekape to nahodou do toho kvetniku?

no show

Old Post 20-07-2007 v 21:52 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Čest! Ten regulátor určitě pořeš, jinak tam máš tu zvlhčovačku zbytečně. Nebo zkus odtah natavit na spínačky. Aspoň pro první 2 týdny. Vlhkost jim zaručuje dobrou tvorbu kořenového systému, tak to nepodceňuj! Ještě dotaz: čím chladíš výbojku?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 21-07-2007 v 10:04 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 5

Digy - nikdy sem moc na počty nebyl...ale poměr je podobnej

MEDICINEMAN - Ten regulátor by se šikl, ale nemam teď moc kačky (eště teda nevim kolik stojí)...ta druhá varianta by byla fajn, ale musel bych udělat další díru do skříně a pak to ufo dělá docela bordel a já mám room vedle postele..jináč máš pravdu trošku to do toho prcka kape, ale mam to na něj namířený schválně poněvač je oproti ostatním docela zakrnělej...(když ty řezy kořenily tak vypadal že chcípl, ale nějakým zázrakem z něho vyrazilo nový patro takže začinal od nuly když ostatní měli už cca 15cm snad to dožene)...jinak vždycky to u něj stihne proschnout jako u ostatních, tak nemam strach...díky za nápad

Moltres - na spínačky by to asi bylo good...díky - v noci ta zvlhčovačka funguje báječně..jinak výbojku chladím právě tím ufem - do komína

ještě jsem se asi nezminil, že řezy 10dní kořenily mimo skříň a teď sou už 20. den na růstu v roomu..

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 21-07-2007 v 11:12 AM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 6









Taakže, jsem tu s aktualizací:
kyti jsou 25. den na růstu, myslím si, že se maj docela k světu ne???? sice jsem některý mršky neuhlídal a vytáhly se mooc vysoko, ale to napraví kolínka... A dvě kyti jsou zase malo rozvětvený a malý, ale docela se snažej a doháněj pomaličku ty ostatní...jinak snad jsem to vyřešil s tou zvlhovačkou (spínačky), ale nemyslím si, že by to na nich bylo nějak poznat a stejně budu cca za 10 dní přepínat..teď jim docela fest zvišuju dávky chemie a zkouším co vydržej (neže bych je chtěl nějak trápit, to née)..jinak jsem rozhodnutej jet scrog, ale vůbec s tím nemám zkušenosti (pouze co sem zde vyčetl)... a teplota se kupodivu i v těch vedrech drží kolem 28 což myslím, že je vpoho
mno,tak já zase pádim

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 26-07-2007 v 16:44 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 7



Zdravím, zdá se, že některé kyti jsou o trošku tmavší než ostatní, ale vůbec netuším čím by to mohlo být, podmínky maj všechny uplně stejný a navíc to ani nemůže být světlem, protože jedna světlá je v jednom rohu jedna uprostřed a další na druhé straně...není to až tak rapidní rozdíl, ale udivilo mě to...je možné, že špatně upravuju Ph..mám to v Brně a ta voda tady je opravdu síla...upravuju ho nějakou specialní solí od AH co byla v balení hnojiva - docela to funguje ale přidávám to od voka tak nevim jestli jim to nekolísá...bohužel nemám foto protože z toho mího fotáku by bylo stejně h... poznat....jinak přikládám foto celé skříně z venku - žena si vyhrála a tak mě napadá jestli už tady existuje thread stímto tématem...mno, zdá se, že to tadyk stejně nikoho nezajímá....zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 29-07-2007 v 12:20 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 8

Pěkný.Můj box vypadá spíš jak smetiště oproti tvýmu.To je nějaká látka?
Jinak světlý kytky bejvaj většinou nedostatkem nějakého prvku.Myslim,že dusíku.První možnost je přihnojit,druhá je phyt-amin a třetí Cropmax nebo alg-amic od biobizzu a taky Fish-mix

Život je boj-bojuj

Old Post 29-07-2007 v 12:30 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 9

mno, skříň je pomalovaná remakolem, nebo jak se to jmenuje...jinač sorry za kvalitu a prosvícení fotek, jak už jsem říkal foťák na p...

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 29-07-2007 v 15:38 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

hehe, máš to hezky pořešené co se vzhledu týče. Jinak vřele doporučuji phytamin od Plagronu. Je asi to nejlepší, co plagron vyrábí. Kytičky jsou po něm krásně sytě zelené a jde vidět, že jim nic nechybí. Za ty peníze opravdu stojí, což Ti potrvdí mnoho growerů. Cropmax je spíš na dobré větvení a stavbu kytky.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-07-2007 v 12:42 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 11

zdravím všechny, díky za tip, ale bohužel teď nemám ani kacku,ale hned po vejplatě ten Phytamin určitě koupím (nebude to už pozdě?)...řeším teď jinej problém a to jak co nejlevněji a nejefektivněji změkčit vodu...ta sůl od AH už pomalu, ale jistě dochází...mno, s aktualizací přijdu až po víkendu, jelikož jsem si doma nechal foták..tak zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 01-08-2007 v 18:05 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 12

To Moltres:
Po Cropmaxu mi kytka v outdooru nabrala taky sytě zelenou barvu.Předtim byly listy tak o 2 odstíny světlejší.Zezelenala po 18-ti hodinách i když byla ve stejný půdě už měsíc.Takže výsledek prokazatelný.

Život je boj-bojuj

Old Post 01-08-2007 v 22:02 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 13

Nenapsal jsem, že po cropmaxu, nezezelenají, jen že je spíš pro dobré větvení, stavbu kytky, kořenový systém. Je to taky vynikající postřik, ale na phytamin rovněž nedám dopustit a už bez něj snad nikdy nepojedu. Můžeš to zkouknout jak v mojem indooru, tak v mojem loňském outdooru.. Jinak kompletní popis obou postřiků + hodnocení členů je tady :-) , tak se kdyžtak jukni. Zdar a ať to roste.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-08-2007 v 09:01 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 14

Zdravím, takže aktualizace: předevčírem jsem konečně přepnul na květ, vypnul jsem zvlhčovačku, posunul světlo o 10 cm vejš a vypletl jsem si síť na scrog...bohužel nemám foto, protože jsem jelito a nechávám pořád foťák jinde než bych potřeboval....fotky budou možná během týdne...jinač si myslím, že kyti vypadaj fakt fešně...škoda že vám to tu zatím nemůžu ukázat...

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 13-08-2007 v 13:16 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beltazar
Nový Člen

Karma uživatele beltazar - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

FUJTAJXL:POKLONA MOC JE TO PEKNE BUDEM RAD AK DAS TO FOTO MOC MA TO ZAUJALO MOJA SKRINA VYZERA AKO PO VYBUCHU OPROTI TVOJEJ

LOVE,PEACE,EMPATHY

Old Post 13-08-2007 v 18:47 PM
beltazar je offline   Profil uživatele beltazar   Find more posts by beltazar   Foto galerie člena beltazar   Click here to Send beltazar a Private Message   Add beltazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 16










Zdravím všechny,
tak jsem po delší době opět tady s aktualizací:
kytky jsou naprosto vpoho, jsem z nich nadšenej, dneska jsou 14. den přepnutý a rostou jim paličky jako z vody..listy už se taky potahujou priskyřicí...stále jedu hnojky od AH akorát jim dávám větší dávky než bylo od nich doporučeno, občas je proleju čistou vodou.
Jinak snažim se postupně proplejtat větvičky oky ve scrogu, ale některý kyti sem neuhlídal a vyletěli moc vysoko a stiněj těm nižším...foto 1-5 z 10. dne květu, 6-9 13.den...jinač zasejc sorry za kvalitu fotek...zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 25-08-2007 v 15:54 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2014 - 400W Tesla prst - 29 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí
02-08-2012 - 600w Hps - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9855630 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív