Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » =hEmpy fields 2oo7=
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Menší aktualizace-alfa 1.1 Příspěvek č. 17








Tady to roste vcelku obstojně a jaxme předpokládali i bez vlastní hlíny. Nakoupil jsem půdní pH test a podle něj je pH mezi 6,2 a 6,5(viz poslední foto), což je naprosto ideální a tudíž se není čeho bát! Kytky dnes dostaly svou pravidelnou dávku hnojiv-bio-grow 5ml/l, start-up 2ml/l. Jo a vyklubal se mi tu první klučina-gypsy's magical mystery mix(ještě mám další tři, tak snad nějáká ta samička bude)-přístě místo něj půjde G13xBWxBW. A teď už nějáké fotky...

1, celé pole s lopotícím se JAHmaičanem zachycené rybím okem







2, moje zatím největší holka(něco málo přes půl metru)-sweetkiller












3, dále POG













4, a NL













5, sameček MMM












6, klíšťák v akci na mé ruce-letos jich je teda požehnaně












7, pH test




outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 29-05-2007 v 20:52 PM

Old Post 29-05-2007 v 18:14 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Alfa 1.2 Příspěvek č. 18





Situována na stejném místě jako alfa 1.1 jen o pár metrů výše a stejně byste z jedničky na dvojku ani naopak netrefili-vskutku zašité místo! Zde jsou kytky teprve týden, takže jim ještě dáváme čas, než se trochu rozrostou. Mám tu 3ks godbud x dreamwaver(dva z nich přibyli dnes)+1ks MMM a dám si sem už maximálně jen jednu kyti...



1, celek






2, godbudi pěkně v řadě













3, před týdnem zasazená MMM













4, a tohle je poslední co mám doma-zleva chilli papričky, G13 a white rhino fem.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-05-2007 v 18:25 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 19

ja sem vul, sem sem psal ze tady nemas kytky z venku, a to sem byl jen na prvni strance , tak to me dostalo, kdyz se mi pak objevila druha stranka s fotkama. Mno nic, vypada to krasne, a kacko leti, akorat sem k nemu dal ten blbej komentář

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 30-05-2007 v 13:56 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 20

Lagutoda:No problemo, seňor...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-05-2007 v 14:16 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 21

to Pan Ker: možná budeš naštvanej, že ti kazí nákej Selfik tvoje téma svým nadšením, ale máš fakt bomba místo(a) a kytky též ale spíš mě fascinujou ty tvý místa jsou fakt best

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 04-06-2007 v 16:43 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woda
Stálý Člen

Karma uživatele Woda - 18% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 22

Maš to uplně sqělý !!!
Kdyžta koukni na moje a kdyz budes mit chuť tak mi muzes i poradit

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29930

Old Post 04-06-2007 v 20:09 PM
Woda je offline   Profil uživatele Woda   Find more posts by Woda   Foto galerie člena Woda   Click here to Send Woda a Private Message   Add Woda to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Woda! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 23

Díky za ohlasy, pánové, těší mě, že se vám tu líbí!

Woda:myslim že zatim nemám co radit-vypadá to dobře...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 04-06-2007 v 22:19 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.jamal
Nový Člen

Karma uživatele mr.jamal - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 24

zdravim......chvalim kytky a hlavne mistecko,moc se mi libi.....urcite budu tohle forum sledovat,tesim se na dalsi fotky......at se dari zatim

jemel
http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=26 ...out 08

Old Post 04-06-2007 v 23:08 PM
mr.jamal je offline   Profil uživatele mr.jamal   Find more posts by mr.jamal   Foto galerie člena mr.jamal   Click here to Send mr.jamal a Private Message   Add mr.jamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25

Hele kolik hodin slunce máš na takových místech?

Old Post 05-06-2007 v 12:11 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Hele kolik hodin slunce máš na takových místech?



Mno jak je videt na tehle fotce http://grower.cz/forum/image.php?at...67962&size=full , tak asi nejak extra moc ne. Ale na druhou stranu je to skveli ze corky to asi nenapadne, takze je to takova jistotka GL

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 05-06-2007 v 12:16 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 27

docela odne by me zajimalo kde jsi vzal g13??to si myslim ze neni mozny,protoze ta se z laboratori vyzkumnych nikdy nedostala ven, a pokud jo tak nanejvejs krizenci s matanuskou, nebo nejak tak to tady nejcasteji výdám,ale stale si myslim a vim ze G13 Nemá originál a dale to jsou pouze rizky z rezu,=zmutovany......dik za odpoved,jinak kytkám se daří docela dobře jak tak koukám.. Ph mas docela vysoky co..no kazdopadne drzim palce,at t i to co nejvic vyroste, zkus tam jeste prohnojit kristalonem trávník. to je taky luxus..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Naposledy upravil Kolom&n 05-06-2007 v 12:55 PM

Old Post 05-06-2007 v 12:44 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 28

Koloman:Vyšlechtil sem si jí sám, vole! Kdybys četl od začátku, tak víš, že je to G13xBWxBW(konkrétně z kolnu od haryho), jen se mi pořád nechce vypisovat celej název. Jinak na alfě máme pH mezi 6,2-6,5, což je pro pěstování konopí naprosté optimum(v lese ještě nezměřené-na to dojde dnes). Příště prosimtě čti, než se budeš ptát...

Zedy&Lagutoda:Ač to z fotek nevypadá svělta mají kytky víc než dost. Alfa je situovaná odhadem na jihovýchod a lesní platz je na kopečku. Jediné co v pozdějších odpoledních a večerních(což je většinou doba pořizování fotek)hodinách brání přístupu přímého slunečního svělta je vysoký a hustý okolní porost...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-06-2007 v 12:59 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 29

Pun Ker: Kámo, ten kříženec G13 od Haryho má jakou dobu květu? Btw místo pěkný, nenápadný


citace:
Původní příspěvek od Kolom&n
docela odne by me zajimalo kde jsi vzal g13??to si myslim ze neni mozny,protoze ta se z laboratori vyzkumnych nikdy nedostala ven, a pokud jo tak nanejvejs krizenci s matanuskou, nebo nejak tak to tady nejcasteji výdám,ale stale si myslim a vim ze G13 Nemá originál a dale to jsou pouze rizky z rezu,=zmutovany......dik za odpoved,jinak kytkám se daří docela dobře jak tak koukám.. Ph mas docela vysoky co..no kazdopadne drzim palce,at t i to co nejvic vyroste, zkus tam jeste prohnojit kristalonem trávník. to je taky luxus..
Ty wole, ty jsi opravdová perla groweru Těší Tě to? Mne ano, co příspěvek, to kopa srandy až mě z toho kolikrát bolí bránice NevÍdaná podívaná, fakt

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 05-06-2007 v 14:08 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

No právě, z těch fotek to vypadá že tam budou tak 4hoďky přímího svitu a pro mě je slunce to nejdůležitější pro growing, ale to je moje věc :-)

Old Post 05-06-2007 v 15:12 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

Sciurus:Čoveče, to ani přesně nevim, ale jednoznačně je jedná o něco indikoidního, takže by to nemělo bejt dlouho. Asi bych ho ale nejel, kdybych ho tu minulej rok neviděl úspěsně dojetýho u Kabuta(na zahrádce) a Otise(v květníku). Tak uvidíme jak se mu povede ve volné přírodě...
ad.Koloman

Zedy:Je to určitě víc než 4 hodiny, to se neboj-typuju tak 6-7. Je to vidět i na kytkách-na alfě se jim daří velice dobře. Teď jsem se tam odsud vrátil a pro kontrolu jsem sebou vzal i buzolu a směr je to jihovýchodní jaxem přepdokládal, což je ideal...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-06-2007 v 17:49 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 32








Tak dneska jsme si byli zase zazahradničit. Nejdřív jsme okouknuli lesní platz, kde se kytky nemají moc k světu, ale ještě to vcelku jde. Je zde mírně kyselejší půda(pH 5), což bude příště napraveno přidáním vápna či dolomitického vápence. Snad se jim pak bude dařit lépe. Pokud by se nedařilo jsem připraven k razantnímu kroku-kytky vykopat a přesadit do kyblíků. Zatím dostali hnojky a postřik phyt-aminem...

Poté jsme si jeli spravit náladu na alfu, kde je to úplně o něčem jiném. Kytky mezi každou návštěvou předvádějí pěkné skoky a vypadají krásně zdravě. Hodil jsem si sem poslední dva kousky-G13xBWxBW a white rhino fem., címž jsem vyčerpal veškeré letošní osazenstvo a mám již vše v zemi. Holky opět dostaly hnojky a postřik phyt-aminem.

Pár fotek:
z lesa
1, belladona


2, nebula-asi samec











3, white russian-nezdravá barva-jestli se do dvou týdnů až tří týdnů nespraví bude přesazen stejně jako jeho kolega S.A.G.E., kterého vyfoceného nemám









z alfy 1.1

1, zase fisheye










2, POG ve srovnání s dvoulitrovkou












3, sweet killer-vskutku vitální zabiják-už má by oko 70cm












4, jen tak


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 05-06-2007 v 23:31 PM

Old Post 05-06-2007 v 23:25 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-09-2008 - =hempy fields 2oo8= - 40 odpovědí
27-01-2007 - ...mY fiELds 2oo6... - 337 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8293310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív