Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Stimulační přípravek DARINA4
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 33

2 Hlosan


BOT
IOU ještě jednu odpověď. Občas dodržuji zásadu, že PLOKTA. A při této příležitosti jsem si uvědomila, že BTW ve svém bubbleru můžeš snížit pH relativně jednoduchým způsobem který není ani příliš drahý. Zkus třeba ředit vodu (ph 7.0?) tzv. "EKOVODOU", čtyři flašky od Coca-Coly o objemu 1,5 l naplníš ze dvacku, pH je 5,0.
CFD
GOWI
MSF
Konečně jsem po několika dlouhých měsících (úmyslně nechci říkat letech) vyřešila problém s pH přírodní cestou, dokonce se mi přitom podařilo téměř úplně zlikvidovat plíseň na mých miláčcích, takže SNAFU.
Jsem fakt ráda, Hlosane, že jsi se ozval
TTFN
MHR

Old Post 17-12-2004 v 09:20 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 34

Judy: Jestli to co pises ma byt urceno i dalsim lidem, tak bych prosil mene zkratek.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 17-12-2004 v 10:33 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 35


přeju všem DARIŇÁKŮM bohatýho JEŽÍŠKA i veselýho SILVESTRA.
Mně Ježíšek nadělil s láskou a pomocí DARINY4 vypěstovanou nádhernou a kvalifikovanou DAGGU-skvělá chuťovka.


Sorry, nechtěla jsem svýma zkratkama někoho rozladit nebo dokonce rozlobit, neměla jsem s tím v úmyslu nic špatného.
např. L8R-později; RUOK?-jsi v pořádku?; O5Z5-opět zpět (k tématu)


RIP-odpočívejte v pokoji

Old Post 24-12-2004 v 19:10 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 36



ještě několik vysvětlených zkratek na omluvu:
BOT-zpátky k tématu; IOU-dlužím ti; PLOKTA-je třeba vyzkoušet množství věcí s cílem nalézt neznámou kombinaci; BTW-mimochodem; CFD-výzva k diskuzi; GOWI-pokračuj v tom dále


další příspěvky už budou bez zkratek, slibuji

MSF-mějte se fajn

Old Post 24-12-2004 v 19:25 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 37

2 Hlosan:

mně teče z kohoutku voda o pH 7,0 po odstátí, EKOVODU o pH 5,0 čepuju z veřejné budky stojící na ulici, takže SNAFU=situace je normální-všechno je v hajzlu. holt TANSTAAFL=nic není zadarmo.

TTFN=prozatím pa (na shledanou)

Old Post 24-12-2004 v 19:35 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 38

pouzivam darinu na prihnojovanie do pody + trosku na postek
do pody je lepsia - huminiove kyseliny su aj v korenovych stimulatoroch a funguje to korienky su paradne
ale v bublaku nevhodne,
funguje to v pode a kokose
a co sa tyka PH a EC - tak kuknite do velkeho merania
je tam aj darina
MSP - majte sa pekne
& KPV - krasne pohodove vianoce
(tie skratky su ale magorina )

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 25-12-2004 v 13:40 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 39

teda to velke meranie mam v podpise VPLYV HNOJEK NA PH A EC

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 25-12-2004 v 13:47 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 40

Dík, Brunčo, máš zcela určitě víc zkušeností než moje maličkost, ale při vší úctě k tvému velkému měření mám ještě své nepatrné měření zaměřené jen a pouze na roztok DARINY4 s vodou a dalšími vhodnými přísadami. Vzhledem k tomu, že jiné přípravky než D4 v podstatě nepoužívám, tak moje měřění je opravdu malé.
1000 ml H2O = 7.9 - 8.1 pH
10 ml D4 = 9.7 - 10.3 pH (otevřela jsem 7 půllitrových lahviček a ještě před otevřením jsem řádně samozřejmě každou zvlášť protřepala)
technická voda destilovaná = 5.9 - 6.1 pH
90% hruškovice = 4.5 - 4.7 pH
letošní rybízák = 2.8 - 2.9 ph
S = 2.0 pH (přírodní protiplísňový přípravek)

A má vůbec někdo zájem o výsledky měření a dalších pokusů ?
Bohužel mám i velmi zajimavé skutečné výsledky.


vaše Judy

Old Post 27-12-2004 v 01:43 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Palec dolů Příspěvek č. 41

Vrátím se ještě chvíli k těm zatraceným zratkám, což určitě nebyl nejlepšé nápad:
HTH=doufám, že to pomůže; hodně štěstí
AFAIK=pokud vím, tak následujícím tvrzením si nejsem zcela jista
MIMO=křehký, nestabilní (citlivý, choulostivý)
RL=skutečnost, realita
TTL=to je maximum; ta je hranice
WOMBAT=mrhání penězi, intelektem a časem
BETA=ve zkušebním provozu
FUBAR=nenapravitelně v prdeli (no uznej, že to slušně vychovaná dívenka radši říká ve zkratkách)
T+1=o něco později, než bylo dohodnuto
IME=v mé praxi
FMPOV=z mého pohledu
IMHO=podle mého skromného (soukromého) mínění (názoru)
XMAS=vánoce
FYI=pro tvou informaci
SO=další informace
no a tím jsem průšvihový prostor zcela zaplnila, takže
BFN=pro dnešek ahoj
MHR=hodně štěstí a zdraví
a poslední : NSD! = NIKDY TO NEVZDÁVEJ !
a pozdravujme LURKER=ten na číhané
(ta je snad poslední zkratka, kterou zde použiju)

Old Post 27-12-2004 v 03:00 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 42

dík Frank Krank a Hlosanovi za podnět k dalším příspěvkům.
Třeba EKOVODU vůbec nepotřebuješ, kolikrát ti stačí přípravek S.
V KAŽDÉM PŘÍPADĚ si všechno PŘEMĚŘUJ, protože nic není DOGMA!

Old Post 27-12-2004 v 03:15 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 43

čili v přepočtu 1 l roztoku s D4 na pH 4,6 - 6.9 tě přijde na cca 5,50 - 6,00 Kč.

Old Post 27-12-2004 v 03:30 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 44

Málem jsem se lekla, že hlásim nepravdu.
EKOVODA bublinkatá má skutečně 5,0-5,3 pH, ale
EKOVODA bezbublinkatá má 6,9 pH.
Z tuto nepřesnost se dodatečně omlouvám

Old Post 27-12-2004 v 18:14 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 45

zkratky snad už máme šťastně za sebou, takže na zkoušku jeden recept na pH 6.9 >:-)

1000 ml H2O
10 ml D4
2.5 ml S
20ml hruškovice

Old Post 28-12-2004 v 00:37 AM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 46

Už dlouho jsem tady nepřispěla se svou troškou do mlýna.
DARINA4 má asi skutečně vhodné vlas¨tnosti k tomu, aby kytičkou ochránila proti nepříznivému počasí - to mám téměř spolehlivě vyzkoušený. Plíseň mám v podstatě taky ošetřenou, zejména v kombinaci se Staphanexem (postřik na list cca po deseti dnech).
Podařilo se mi dostat do slušně zařízené chemické laboratoře ´-)
FYI jesm už přeci :-)-8 a tak doufám, že OTR prokážu vhodnou kombinaci D4, S a MJ na větší čistotu půdy od alespoň některých těžkých kovů. Problém je akorát v tom, že nejbližší částečné výsledky měření budou asi až za delší dobu.

Old Post 07-01-2005 v 17:10 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Judy
Stálý Člen

Karma uživatele Judy - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 37  

Chemie Příspěvek č. 47

nevim, jak dlouho mi ta chemická laboratoř vydrží, ale ešte jsem si zjistila, ze cukernatost viiných hroznů se při správném použité D4 zcela skutečně zvyšuje, i když bohužel ne o až 6%.
BOT: Chtěla bych taky zjistit, jestli D4 sníží obsah dusičnanů v naší kytičce a zvýší obsah jejích proteinů.

Old Post 07-01-2005 v 17:23 PM
Judy je offline   Profil uživatele Judy   Find more posts by Judy   Foto galerie člena Judy   Click here to Send Judy a Private Message   Add Judy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 48

Teda JUDY ja se nestacim divit

BTW kde se da koupit to baleni 100ml?(PRAHA) NA jejich strankach maj jen pullitr diky

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 08-01-2005 v 15:50 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2608470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív