Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Co to je to mikropěstování?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
subber
Nový Člen

Karma uživatele subber - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6 

Co to je to mikropěstování? Příspěvek č. 1

Mám dotaz ohledně této novinky mikropěstování.Znamená to že určitou technikou docílíte aby rostlinky vykvetly jako malé ale byly stejně kvalitní?Protože já už jsem měl párkrát tak velké kytky že by se do skříně nevešly.Jedná se tedy o to že po určité výšce je donutíte vykvést?

Old Post 12-04-2007 v 16:31 PM
subber je offline   Profil uživatele subber   Find more posts by subber   Foto galerie člena subber   Click here to Send subber a Private Message   Add subber to your buddy list     Navštiv homepage uživatele subber! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@rdy
Nový Člen

Karma uživatele H@rdy - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2

cus asi to nechapes mikropestovanie je nato kto nema podmienky ze nemoze mat neco vecie thak ma v malom boxiku a tam pestuje a ked mas vysoku rastlinu zastrihni a prepni na kvet kazdy si moze urcit velkost rastliny . + mikorpestovanie je do 150w

Old Post 12-04-2007 v 19:08 PM
H@rdy je offline   Profil uživatele H@rdy   Find more posts by H@rdy   Foto galerie člena H@rdy   Click here to Send H@rdy a Private Message   Add H@rdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od H@rdy
mikorpestovanie je do 150w


No tak je to iba na G, Carlos pôvodne navrhoval do 250, ale nakoniec sa zhodli na tých 150.. viac o tom tu

Old Post 12-04-2007 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 4

Podle mě by mikropěstování nemělo tak záviset na světle jakožto spíš na objemu pěstebního prostoru tudíš spíš by tu měly být stealth skřínky, pc boxy, krabice od repraku, pestování ve stole za šuflaty atd atd....

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 13-04-2007 v 14:18 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Re: Co to je to mikropěstování? Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od subber
Mám dotaz ohledně této novinky mikropěstování.Znamená to že určitou technikou docílíte aby rostlinky vykvetly jako malé ale byly stejně kvalitní?Protože já už jsem měl párkrát tak velké kytky že by se do skříně nevešly.Jedná se tedy o to že po určité výšce je donutíte vykvést?


po třech dnech sem dneska opět na Groweru a nestíhám zírat co se tady děje

Co tak třeba zkusit hledání ?

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 14-04-2007 v 11:30 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2765360 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív