Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Devil's Aero 1200W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Obecné Aero+Drip 1200 W Příspěvek č. 1




Tak vás zase všechny po nějakém tom čase zdravím.
Mám tady menší update z mý první indoor - NFT 400w,v pěti truhlících se vyklubal aero systém,který jsem okopíroval se svolením od jednoho nejmenovaného growera,chichi. Samozřejmě jsem pár věciček vychytal po jeho předchozích zkušenostech.Základ aera (vnitřnosti) jsem vytvořil v PVC v průměru 16".Na konce jednotlivých odvětví směřujícím ke kořenům každé kytky zvlášť jsem umístil rozprašovací trysky 360°,a navíc do každé odnože i do Té-kusu jsem z každé strany proti sobě nasměroval trysky mlhové pro to pravé klima.
Jednotlivé díly rozvodů pro aero jsou propojeny jednoduše hadicí s utahovací páskou,to pro snadnou montáž a demontáž.Tyto vnitřnosti jsou zaklapnuty do těl odpadových PVC trubek o průměru 20cm,která jsem uvnitř ještě vytapetoval netkanou textilkou.Květináčky jsou spleteny z plastové síťky,protože jsem pořád nemoh najít originály v optimální velikosti.Použil jsem i zavlažovací Drip systém z minula a měl by obstarávat dávku živin i vrchním kořenům,kam by asi později rozprašovače nedosáhly.Tento rozvod pro roztok je od zn. Gardena ,s kterou jsme moooc spokojení.
Celé to akorát zapadá do skříňky z predchozí groow,takže jsem byl ušetřen hodně práce.Posazeno to bude v mírném spádu pro odtékání roztoku do spodního rezervoáru.Tah bude zajišťovat ponorné čerpadlo s výkonem 5L/7500L.
Světlo již také nebude o pouhé jedné 400w ,ale nastěhují se tam hned tři 400w,to protože jsem je získal za velmi výhodnou cenu,což znamená docela podstatný nárust sodíkového sluníčka .Jediná a momentálně největší má starost je ve ventilaci,myslím že pořádnej slimák je pro uchlazení tohoto pekla nezbytný,a problém je v ceně.Momentálně jsou pro mě nějaké ty 3 - 4 tisíce nemyslitelné .Uvidíme jak to bude časem,na růst pojede jen jedna 400w+ 4 x Narva Oceanic Nature 36w a to se mi uchladit podaří,tak mám do květu a plus minus tejden než se kytí nastěhuje domů čas.
Ve výběru modelu to vzhledem k tomu, že momentálně na ostravsku nemůžu nic sehnat,není jasný.Přihodím pár foteček pro kouknutí,tak komentujte,kritizujte,chvalte,zkrátka každá rada mě je dobrá.
Zatím zdar a příště něco z mé amatérské elektroinstalace. Budou lítat blesky

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 21-02-2009 v 16:54 PM

Old Post 07-01-2007 v 07:53 AM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 2

to MarriHuann:taky jsem zvědav,vypadá to dosti slibně,jáká bude genetika?a kolik kusů?

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Naposledy upravil Matrixx 27-02-2007 v 22:43 PM

Old Post 07-01-2007 v 12:00 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 3

čest chlape doufám že ti to vyjde, Jak ti chutnala sklizen?? Dobre ne? ja mel pokažde ty same řezy co si mel odemě a pokažde to bylo obsypane jak cyp a celkem dost silne (no akurat matko 291 nebyl z řezama spokojeny jinak myslim všichni) tak pak pisni a hod tu parametry skrine.....

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 07-01-2007 v 19:59 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

O jakej druh trysek se jedná?
Plánuješ na odtah ulitu?
Jakou máš plochu?[edit:už jsem koukl do staršího theardu]

Asi mě napadá jedna výhoda tohoto provedení - když by se náhodou ucpal jeden okruh tak bude fungovat druhý způsob zavlažování. Prostě skus a uvidíš jestli to neni zbytečný komplikování. Stejně se to zaplní kořenama a bude z toho nft

K osvětlení:
Ty oceanicy my příjdou zbytečný(těch pár lumenů co dávaj se tam ztratí), stačilo by kdybys použil mh na růst.
Co jsem se dočetl z fóra tak je výhodnější použití 2x600 než 400+1000, ale to už teď pro tebe asi neni aktuální. Jestli chceš pomoct se zapojením tak vyfoť ten červenej štítek se schématem, nemůžu se zbavit pocitu že to je tlumivka pro rtuťovou výbojku s dvouvývodovým startérem, což je nepoužitelný.
Zapojení do uzavřené nehořlavé krabice bych taky nepodceňoval. A požití stykače je samozřejmost.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 31-01-2007 v 20:56 PM

Old Post 31-01-2007 v 20:41 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Obecné Aero 12" :devil: Příspěvek č. 5

Risan -
Zdravím tě chlape,spokojenost byla obrovská,já ti velmi děkuji.Vyrostla s toho opravdová lahůdka .
K věci :
Rozměry skříně jsou ---šířka 155 x hloubka 110 x výška 200cm,
pro 9 kytek.

Erixon -
Taky tě zdravím,v micro-drip systémech jsem věrný značce Gardena,je sice nákladnější,ale stojí zato,je to radost (úlet) s tím pracovat . Více nahoře ... A s tím dripem zvrchu máme stejný názor,zaplní se to a rozprašovače jsou k ničemu.No asi né teda úplně k ničemu, to je blbost .

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 25-02-2007 v 23:37 PM

Old Post 22-02-2007 v 18:59 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 6

NICE

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 22-02-2007 v 19:05 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MarriHuann
Nastal další problém,nemáme stále žádný řezy . Ani bazárek nic poblíž nenabízí .


Zkus člena zednikr-měl by to být tvůj kraj, inzerát má v bazaru a maminy pěkný...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 26-02-2007 v 14:11 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 8

Oooooooooobrovské dík Grower týmu-zvláště pak Pan Ker ovi




(posléze smáznu)

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 27-02-2007 v 20:24 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Nápad Afro aero grow electric Příspěvek č. 9






Tak tady máme další novinky týkající se el.zapojení a přibližného uspořádání.


Foto 1- Takže nasaďme si brejle , 3 x 400w čeká na rozsvícení




Foto 2-Tak takhlenc nějak to celý bude uspořádaný.Žárovky jsou propojeny přes tři 10A jističe vysokonapětovou kabeláží s vyšší ochrannou vrstvou.Celkově uzeměno (ty blesky z předchozí grow už mě sraly )









Foto 3-A taky vám chci předvést jakej maras jsme si zmákli udělat všude kolem







Foto 4-Ukázka toho jak pohodlně si aero systémek hoví ve skříňce převzaté od starších NFT truhlíčků







Foto 5-A celkový náhled,není to krásný







Taky děkuji groweru,ŘÍZEČKY JSOU TÉMĚŘ NA CESTĚ !!!!!!!!!!!!!

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 01-03-2007 v 20:19 PM

Old Post 01-03-2007 v 19:41 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 10

2marihuaan: no ty jo to chcu videt jak to uchladis, ty tri 4kila budou dohromady topit jaxvina Pozdeji smaznu

Old Post 02-03-2007 v 05:55 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

WiKouPaL ----No já když to viděl u NonLamy,musel jsem to mít taky,pochopitelně vychytanější po jeho zkušenostech.
Snad to v tom pojede jak zběsilé.

Chuck Taylors ----No s tím chlazením to bude docela problém to máš naprostou pravdu,až se toho bojím.Ale jsem už na řešení problému zvyklý,a koneckonců,bez toho by to byla nuda
A každopádně bude potřeba kůrva odtah přímo ven + zvlhčovačka,taky něco málo srazí,a nejspíš se nastěhuje klimoška,což ještě není jisté.Naše zhůlené úvahy taky padly na kapalinou chlazený systém,kámoš to dělá.Nechme se překvapit.



Disaster ----No jo chlape,tady měla viset ta 1000w,bohužel.Příště se to povede.

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 02-03-2007 v 09:49 AM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 12

Marrihuan - máš to krutý.Jsem fakt zvědavej jak se budou kytky tvářit v "potrubí" . Jsem stejného názoru , že bez řešení problému by to byla nuda . Moc se mi líbí vyřešní elektriky a dostávaj mě ty tři dig. spínačky vedle sebe
Akorát ty napájecí kabely do těch výbojek tam snad takhle nenecháš ? :P

Old Post 02-03-2007 v 17:07 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

Lenochod ---Jo chlape taky že mě ta elektrika stála něco nervů,ale tentokrát se to obešlo bez blesků
A káble budou uchyceny klasicky na zdi,zatím jen provizorium.

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 03-03-2007 v 12:45 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 14

zdarec borče, jak si tak prohlížím tu tvou skříň .. ehm .. místnost , tak ani nechcu vidět ten účet za elektřinu a za vodu
ale jinak r3spect
PS: co pojedeš za genetiku?

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 03-03-2007 v 13:17 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 15

MarriHuann: Konecne nekdo kdo nejede dalsi fenomen typu mikro pestovani a vzal to hned rovnou od podlahy Konecne nejaky dalsi prukopnik! Moc ti fandim Ovsem mam par dotazu. Zajima me jak budes resit korenovy system. V aeru to houstne dost rychle (myslim opravdu rychle ) a ten prostor ktery si korenum vyhranil je dost maly, jak to budes resit? Co elektrika? Rikas ze mas malo penez, tak proc 1200W na prostor kde bys vystacil bohate i s 600W?

world aware :: free party is not a crime

Old Post 03-03-2007 v 15:19 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 16

Tak lidi jsem došel k závěru jak budu muset chladit a odvětrávat skříňku.3 x cooltube - odtah ufo 680m/h ,samostatný okruh + odtah skříň eurem.zvlhčovač taky něco srazí a samozřejmě nebude chybět ani stoj vent.Máte li nějakou vychytávku,Nápad či radu kde nakoupit levnějc,budu moc vděčný a k+ vás nemine ....

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 08-03-2007 v 08:40 AM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1086150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív