Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

PC case 4x20W PHILIPS usporky. Příspěvek č. 1

NAZDAR VSICHNI rad bych vás seznámil s mojim 1. indorem. Je to prebytecná počitačová skrín, a zvolil jsem ji proto aby nasi na to neprisli. Má rozměry 44x19x43 (ŠxHxV). Dal jsem tam na odtah 2 ventilatory 8x8 cm a 10x10 cm a živim je trafem z obvodem ze dvěma stabylizatory LM7810 a hluk se strašne snizil. Poříbil jsem si k tomu akvarko s bublátkem a osvětlením. tak se svetlo a hluk přebije.

Old Post 28-01-2006 v 15:17 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 2


Todle je ta pestírna.

Old Post 28-01-2006 v 15:21 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 3

Takže jsem mel celkem 2 indory první byl asi měsíc a drhy trval asi 3 týdny. Ale mel jsem celkem problémy Rostlinky nerostly a nerostly. Při prvním trochu rostli strasne a po 14 dnech začaly pomalu schnout a u druhého taky tak nejak. ale už vim celkem v čem byla chyba. Ale príste už pojedu pod výbojkou 70W a přímo v hline z growshopu. tet jsem mel obyčejné výbojky a hokos z hornhach za 30kč smichaný za keramzitem 4-8mm 2l a to jsem dal kasliku 5l a trochu pohnojil (to byla 1. chyba myslim ze sem to trochu přehnal) hnojivem na agro(to byla 1. chyba myslim ze sem to trochu přehnal) tady jsou nejake fotky:
1: dva dny po zasazeni
2,3: osum dní po zasazeni, vypadalo to v pohode.
4: čtrnáct dní po zasazeni, už se mi to vůbec nezdalo
5: šesnáct dni po zasazeni pomalu začaly zase rost ale byly cele zeschlé.
6.celkem rostly ale fakt nic moc a navic jsem zjistil že samica je jenom jedna.

Tak sem s tym seknul a jel znovu ale to už jsem psal to druhe tež strasne.

Old Post 28-01-2006 v 16:08 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 4



1. obr
2. obr
3. obr

Old Post 28-01-2006 v 16:23 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 5




4. obr
5. obr
6. obr

Old Post 28-01-2006 v 16:28 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 6


Omlouvám se ale je to trosku naruby 4. obr je zameneny za 6.
A 1. je tady ten. tak se vám velmi omlouvám.

Old Post 28-01-2006 v 16:34 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Palec dolů Oh my God! Příspěvek č. 7

V tom vypestujesh asi tak 2g neceho, co bude stat za prd...ale jestli te to potesi :-/

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 28-01-2006 v 20:44 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 8

Před časem jsem měl něco podobnýho, hlavně to VČAS přepni na květ!

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 29-01-2006 v 01:07 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 9

2 Risan: Chtěl bych se tě zeptat jak to děláš se světlem. To ti z toho nejde žádný světlo ven? Jak to máš zamaskovaný aby si nikdo nevšimnul že to tam svítí?

Old Post 29-01-2006 v 10:05 AM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 10

Crat:
světo s toho sice unika ale nepatrně a mam to pod stolem takže to ze dveri nejde videt a když jsem ve skole tak to ma noc a když jsem doma tak mi tu nasi nelezou, ale jenou už na to malem prisli bo tu sedel tatik vedle me u kompu a najednou čumel pod stul a rika ze tam neco svítí, v ten moment sem byl posrany až za ušima, ale řek sem mu že se mu to zda ze se tam jenom neco leskne, on na to kyvnul a dal už o tom nemluvil.

Old Post 29-01-2006 v 10:25 AM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 11

Erixon:
nemas nahodou nejake fotecky a jestli ne tak tu dej alespon parametry a zdroj světla. dik.

Old Post 29-01-2006 v 22:55 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 12

hele risan nic proti ale takle to tajit? co az ti to zacne smrdet? to reknes proste tam neco smrdi pod stolem? newim newim jestli to ma cenu. radsi s vasima pokecej a povol si malou krinecku na 1 kytku

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 30-01-2006 v 14:47 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 13

Hod tam 70w sodik, poradnej odtah a pachovej filtr. Ja ted zkousim neco podobnyho taky v PC, ale porad mne to nejde vychytat s pachacem, aby to nebylo slyset a aby byla teplota v norme. Ted to mam bez pachace-zatim to nesmrdi a je to v poho. Nenech se znervoznit urcite ti pod tim neco vyroste a kdyz to jinak nejde...
Hold kazdej nemuze mit 400W skrin pres pul pokoje...

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 31-01-2006 v 21:17 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

tak jak to jede?
Je to totiž dost zajímavé , a dlouho se tu neoblevilo žádné info!

Old Post 10-02-2006 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 15

Tak co prisli ti na to nebo proc neupdatujes? Napis aspon jak to dopadlo!

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 16-02-2006 v 16:06 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 16

Prestal sem pred 14 dnama byla jenom jedna samica a vetvicky to teměř nevypouštělo. a ůroda by tež za nic nestála pod tema usporka. Ale planuju už další ale 250W sodik až začnu tak to tu dam ale pockate si jeste aspon do jara.

Old Post 17-02-2006 v 15:05 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7042880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív