Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro Příspěvek č. 1


Nazdar lidi, zas po nějake době jsem rozjel pěstirnu je to skřiň asi 45x80x60 (hloubka šiřka viška) mam tam jednu vybojku son-t plus 150W a jednu son-t plus 70W a zařivku 18W dale mam 1 ventilator 10cm na odtah a 1 ventilator na cirkulaci vzduchu 8cm mam tam 1x mechanicke spinaci hodiny, 1x čerpadlo Atman 301, regaly 60x13x4cm s keramzitem 4-8 mm, vnitřek pěstirny je natřen bilou emailovou barvou. teplota tam je kolem 25 stupňu ve dne a vnoci nevim. V tehle pěstirně jsem už měl jednu sklizen, ale bylo tam jenom 150W vybojka a 18W zařivka předtim jsem mel male problemy s tim že jsem je pozdě přepl na květ (ted se to už dofam nestane) Hnojim Advanced hydroponiks
Tu je foto: pěstirny:

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Naposledy upravil Risan 14-03-2007 v 13:31 PM

Old Post 10-03-2007 v 12:53 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 2

hovno jak sem mel naposledy tudle pěstirnu tak se mi kytky dotykaly vybojek (těch kovovych svorek) a vodive nejsou a navic na zasahy 230W jsem zvykly, a rucim za to ze je to bespecne :-)

kytky jsou trochu povadle a maji strasne stahnute listecky do uzka, je to podle me tim že sem je dal s podzařivky přimo pod vybojky takže je to dost velky šok, ale doufam že to všechny ustoji a jeste sem se nezminil o druhu, tak je to polarni zař pořad ten sam model, kdery sem mel ve všech ostatnich pěstirnach.

myslite ze že bude stacit do tedle pestirny 238W at se mi netahaji kytky moc dovrchu??? nebot posledne sem mel 168W a kytky byly trochu vytahane.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Naposledy upravil 19-03-2007 v 19:17 PM

Old Post 10-03-2007 v 15:36 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 3

kvuli ty elektrine bych se bal tam chodit zalejvat...nevim uplne stejny jako tvy predesly pokusy neco vypestit....jako ten tvuj smesnej vymysl jak si kecal ze te chtej zavrit kvuli par kytkam atd..OMG!! sorry za OT ale nechtel jsem to psat na PM.

nejsmesnejsi je kdyz prosis ostatni at ti daj karmu... za to mas ode me todle.
uvazoval jsem ze ti poslu karmu ale po tomhle tom ne-e

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Naposledy upravil lowerider 11-03-2007 v 01:06 AM

Old Post 11-03-2007 v 00:59 AM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 4

to je dilo ta elektro instalace.. udelej neco pro svoji pestirnu a dej to z ni ven...

Old Post 11-03-2007 v 01:57 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5

Nevim jak je to u vyssich watazi ale pri startu 70ky jde do vybojky 4,5kV tak fakt nevim jestli ses tak odolnej

Old Post 11-03-2007 v 06:44 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 6

Lowerider: to nybyly žadne představy '' už jsem psal že to ode me psal kamoš'' si nedokažeš představit jak byl posrany jak mu to našli prvni co sneho lezlo jak sem s nim mluvi tak to že ho zavřou a tak, to už neřeš, (dostal jenom podminku nastesti)
A jeste sem chtel vedet co si predstavujes pod pojmemm pokusiš se neco vypěstit, už sm mel celkem dost sklizni a vysledky byli až na tu prvni s usporkama fakt dobre.
A tu elektriku jsem tam měl už minule tak jak ted a nikdy s tim problemy nebyli ale diky že mate o me starost at me to nezabije.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 11-03-2007 v 08:35 AM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 7

Ty máš docela silný nervy já mít takovouhle elektriku tak se tam fakt bojim, protože ta vlhkost atd., jinak pls dej nějakou fotku toho hydra.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 11-03-2007 v 08:54 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 8










Takže tu sou už nejake normalnejsi fotky už mam konecne baterky do fotaku.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 11-03-2007 v 11:02 AM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 9

takže kyticky už vypadaji k světu včera byli jete takove nejake povadle ale dneska už vypadaji dobře, ale ted pojedu jeste nejakou dobu nonstop s lampou než se venku zvyši teplota nebot v te mistnosti kde to mam je celkem chladno. jak povyrostou trosicku tak hodim foto.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 12-03-2007 v 14:45 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 10










Takže jsem dneska udelal v pestirne takovou malinkou změnu, přidal jsem tam 5 rostlinek které budu sadit ven tak je tam nechám trosicku poporost než bude venku teplo a si tam pridam jeste 5 na druhou stranu ale tam nebudu delat foliovnik nebot tam na neho neni místo. a vypada to ted takhle:

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 14-03-2007 v 12:14 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 11

čaute, kytky už konečně začaly rost a vypadaji celkem zdravě, ale jedna sazenička s těch deviti co tam mam vypada zajimavě a nevim jestli to přežije, jak sem ji tam dal pred třema dnama tak nemela jeste moc korinku ale jeste neuschla a vypada pořad že by mohla přežit tak uvidim, a už se těšim až venku začne byt rano teplo at mužu ty moje rostlinky vyvalit ven at mi tam nepřekažeji. a jeste dneska se tu pokusim hodit dalsi foto.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 17-03-2007 v 14:24 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 12









Foto:

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 17-03-2007 v 15:23 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 13









tu jsou nejake fotecky s normalniho foťaku:

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 18-03-2007 v 22:42 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 14

pidl : dovolim se ti rict, ze nemas pravdu ze z rizku je to na picu a ze semen je to lepsi. spis si myslim ze neumis pestit tak proto mas ze rizku maly kytky. kdybys umel a chtel, tak z rizku muzes mit klidne ty dvoumetrovy kytky jak kazdej o tom mluvi...ale samozrejme ze zalezi na modelu a na tvym skillu,)

Risan: nez to prekecavat tak fakt je lepsi si nekdy priznat ze jses spatnej pestitel a takovy thready sem na grower nedavat..radsi bych si udelal v kompu nejakou slozku a tam to vkladal jen pro sebe...pac tohle je tvuj 3. pokus ne? a 3. pokus by mel vypadat uplne jinak.


edit: jo jeste vis proc mas takovy chcipacky? mas tam malou vlhkost. kytky v takovem staduiu potrebuji dost vlhkosti...to poznas podle listu sou moc uzke a svesene.
docela bych ted cumel kdybys mi napsal ze mas vlhkost v poradku pac si myslim ze v takovem growboxu a hlavne s takovou interni elektroinstalaci?!?! vlhkost nevyresis...tot vse at se dari

peace Lowerider

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Naposledy upravil lowerider 19-03-2007 v 14:07 PM

Old Post 19-03-2007 v 13:54 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

neni to zadnej 3 pokus,jen sem chtel ric ze rizky z jine pestirny jsou zvykli na jiny klima,kolikrat jsem si prinesl i svilusky,proste nejlepsi je ze si udrziz matku a rizkujes si sam a vis co ta kytka udela

Old Post 19-03-2007 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 16

nevim kde si prisel na třeti pokus, v tedle pěstirně jedu ž podruhe po prve sem byl fakt spokojen s vysledkem i když se mi to zrovna 2x nepovedlo tak nevim proč bych mel nejak razantně vypepšovat pěstirnu, a s tim že si to mam nechat prosebe tak nevim proč podle me je to pepsi nez když si nekdo strci kvetinac pod usporku nebo tak, že mam špatnou teplotu vlhkost ph množstvi hnojiv a nevim co všechno tak to vim ale roste mi to slušně a neoplatí se mi do toho strkat dalši a dalši prachy
a PROSTĚ SI MI TO PÍBÍ TAK JAK TO JE A SME NA MOJI PĚSTIRNU HRDÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lowerider:nevim co porad proti všem maš ja se divam do tvoji galerie a zrovna žadnou super luxusní pěstírnu nemaš tak nechapu proš pomlouváš ostatní (hlavne tu nepis ze sis delal prdel) a jeste mi rakni kde si cetl o tom třetim pokusu mě by zajimalo kdo je tu debilni díte!!!!

edited by Jedule - tohle si vyřizuj PMkem, anebo to to napiš do předchozího příspěvku, jako jsem to teď spojila já

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Naposledy upravil 19-03-2007 v 19:34 PM

Old Post 19-03-2007 v 15:16 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2006 - Pestirna 150W + 18W - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3195530 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív