Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Slabe ucinky.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kuky
Nový Člen

Karma uživatele kuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 11  

Slabe ucinky. Příspěvek č. 1

Zdar tento rok mam za sebou moj prvi indor a nebolo to boh vie co lebo sa mi tam obiavil aj hermac takze mal som tam aj nejake to semeno lenze ja by som chcel vediet ci to mohlo ubrat na kvalit sisiek lebo ich ucinky su dost slabe. A este da sa trava presusit??? diky

Old Post 04-10-2008 v 16:16 PM
kuky je offline   Profil uživatele kuky   Find more posts by kuky   Foto galerie člena kuky   Click here to Send kuky a Private Message   Add kuky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 2

kuky:

Podľa Dupalovej knihy tým, že rastlina vyprodukuje semienka, neprichádza o veľké percento účinnosti. Takže menší účinok je skôr daný genetikou, resp. vplyvom podmienok, ktoré rastliny mali počas svojho života, správnou dobou zberu a správnym sušením.

Šišky sa dajú presušiť, ak sa sušia pri vysokej teplote.

Marihuana je dar.

Old Post 04-10-2008 v 17:04 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Jen bych dodal že palička má být usušená tak aby když jí zmáčkneš tak by měla trochu prokřupat, ale zase se ti to nesmí drolit to už je přesušeny.

Většinou kdo poprvé sušil tak od té doby ví jak to má být správně usušené. Já když jsem nedávno měl přesušenou paličku, tak jsem to hned poznal, a ta hnusná štiplavá chuť no fuj.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-10-2008 v 17:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 4

já tak týden sušim a pak podle podřeby dosušuji pod lampou. Jinak souhlasím, že nesmí být přesušená, také se mi to stalo a hrozně to škrábe v krkua účinky minimální. Jinak na kvalitě šišek může záviset i odrůda... to newim jakou máš.

Old Post 07-10-2008 v 07:21 AM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

presusit asi nepomoze akurat pri vyssej teplote mozes stratit aj to THC co si tam mal... ako pise karloz vsetko ja na odrode... mozu to byt semienka napr. WW a oprca to technicke konope tak to moze ale ani nemusi mat neake ucinky ta rastlina co vyrastie z toho semienka...

Naposledy upravil 09-10-2008 v 17:03 PM

Old Post 09-10-2008 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 6

nějaké to semeno ti na kvalitě neubere,to záleží na odrůdě,ale na poprvý bych si z toho moc nedělal ty další growy budou lepší

Old Post 11-10-2008 v 10:35 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 7

A co jsi měl za semena byly to semena na indoor..? nebo jsi měl nejaky outdoor semena ...? pokud out nemužes se divit..

Old Post 05-04-2009 v 08:56 AM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

určitě je to genetikou .) měl jsem absolutně oprcanou kytku plnou semen a byla silná jak prase :smoke:

přesušit se tráva dá a dokonce docela lehce

Old Post 05-04-2009 v 09:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4372440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív