Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Mikropěstování má svou kategorii!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
pecos
Nový Člen

Karma uživatele pecos - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 33

sky-triper: tak to by možná bylo lepší použít raději usporku než sodík aspoň by s tím nebylo takový sraní v tak malí bedýnce ale, sodík je sodík :-)

Old Post 27-04-2007 v 22:45 PM
pecos je offline   Profil uživatele pecos   Find more posts by pecos   Foto galerie člena pecos   Click here to Send pecos a Private Message   Add pecos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 34

2Pecos and sky-triper: Hosi trosku OT ne? Todle muzete resit pres PM...

Old Post 28-04-2007 v 07:03 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 35

Chuck Taylors : taky si myslim, jako tohle běžte řešit někam jinám ...
pecos : sodik je sodik, ale usporky jako nurtu a enviro delaj svoje... :-P

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 01-05-2007 v 10:19 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keshava
Nový Člen

Karma uživatele keshava - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 36

i ja bych uvital tema matkarny tale mi to nedava spat asi si taky jednu budu muset zaridit

Old Post 03-09-2007 v 13:21 PM
keshava je offline   Profil uživatele keshava   Find more posts by keshava   Foto galerie člena keshava   Click here to Send keshava a Private Message   Add keshava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele keshava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Alesh
hele 250w je taky mikro pestovani?


Podle toho jakej prostor je určenej pro 250W, tak to určitě nebude mikorpěstování

Old Post 15-09-2007 v 15:50 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 38

Pane Keři máte recht,,,,!!Jinak se taktéž přikláním k samotné sekci jak píše BlasterX,,


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 25-09-2007 v 17:06 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mitfara
Nový Člen

Karma uživatele mitfara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 39

mám pěstírnu o funkčních rozměrech 40*50*100 v tom 250 W sodík 2*pc větrák 8cm a jeden zvlhčovač eta, vejde se tam 6 litrovejch květináčů na 6 bonsaiek a myslim že je to mikro.... Jen tam hodlam dodat ještě nějakej vofuck lampy a myslim že to pujde...

Čenda jest jméno mé, grower ze mě nebude Peace and Grow

Old Post 04-01-2008 v 00:17 AM
mitfara je offline   Profil uživatele mitfara   Find more posts by mitfara   Foto galerie člena mitfara   Click here to Send mitfara a Private Message   Add mitfara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 40

Ano taky se mi to zdá divné to micro do 250w, když to tu má snad polovina členů

Já osobně bych micro nazval opravdu microskříně. Řekněme třeba podle nejmenších sodíkovek, takže micro by bylo do těch 50w a zařadily by se tam tedy opravdu vyjímečně malé boxíky jedoucí na LED, úsporky atp.

Pokud to má plnit svůj účel... což bylo předpokládám oddělit zajímavosti od průměru, tak by se to mělo řídit tím, co je tady méně časté. Tedy podle situace na Groweru a ne podle nějaké uměle nastavené laťky.

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 29-07-2008 v 20:58 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

odpověď Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od anakin
jako typci vy tu zatial diskutujete o tom ze o com budete vlastne dikutovat ,tak sa uz dostante kteme,bo by som chcel poradit mam skrynu zaklad e 1*1a vyskatak sai1,5, z vnutra som to obalil alobalom, no teraz tu je moj problem mam asi 6 usporiek s roznym druhom svetla vsetky su od 22w po 27w svietivost od 1250 po 2700(neviem ako sa to odborne naziva ale viem ze sa tym mera intenzita) budu mi tam stacit na dobre pestovanie? a dalsi problem kolko ventylatorou tam potrebujem, a bude problem ak tam bude kolisat teplota od 19 po 31 lebo to mam v izbe kde spim. viem ze si vas vela pove ze aby som si to nasiel ale nieje toto forum na takyto rady? alebo sa budete slale len dohadovat ze aka wataz sem patry?
vopred dakujem dobrej dusi co my helfne


Čau ty tak odkázal bych tě na FAQ,ale pokusím se ti poradit,nebo řeknu svůj názor.Prostor akorát,ale alobal časem tmavne, tak to nebude to pravé.Řešil bych to fólii, nebo aspoň nátěr bílou barvou.Na dobré pěstování bych použil tak 150w a na ty úsporky by sem se vyprdl a když použiješ stínidlo s odtahem nebo nějak uchladíš lapmu máš vyhrané..částečně.Teplota je tak kolem 25 akorát.U hydroponije nesmí teplota roztoku stoupnout přes 28°C,nebo pak je to tak na kořenovou plíseň.Ventylátory potřebuješ:-pasivní přítah a odtah ventylátorem
-nebo jeden vent na přítah a druhý na odtah.
Ten odtah nejlíp někam ven.Prostě je lepší kvůli teplotě,vůni atd. aby ten vzduch nešel zpátky do místnosti.Já to tak nemám,ale dá se to i když to není zrovna ono a abych nezapomněl ještě nějaký vent na míchání vzduchu uvnitř např.kancelářský vent.
Kdybys ještě něco potřeboval tak základy najdeš ve FAQ a na zbytek se ptej.Chce to toho hodně znát na dobrý indoor,ale jak to vychytáš tak je to pohodka.Přeju hodně zdaru a ať to roste

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 20-07-2009 v 19:23 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 42

Mně osobně taktéž vadí, že má skříň je v kategorii mikropěstování. A to jak z důvodu toho, že musím pokaždé když chci uploadovat fotky poslat několik příspěvků - ptám se proč??? Nechci poslat jednu fotku, ale chci poslat třeba tři, protože to považuji za nezbytné, tak jak jsem zvyklý. Navíc v této kategorii není moje skříň tak moc na očích zkušených growerů, od kterých bych samozřejmě rád slyšel případnou kritiku a rád ocenil komentáře, ze kterých se můžu ponaučit. Místo toho jsem "promiňte" ve společnosti lidí, kteří jednou své první growy pod úsporkama a můj thread tedy minimálně budou navštěvovat lidé, které zajímá indoor galerie. Tedy to shrnu - nemyslím si, že pěstování pod sodíkem 150W a skříni 60 x 50cm je mikropěstování.......nečtu to po sobě, ale alespoň jsem se nějak vyjádřil k něčemu, s čím jsem opravdu nespokojený

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 20-01-2010 v 20:04 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 43

Hele, vem to tak, že si ozdobou mikropěstování. Jelikož většina lidí v mikropěstování svoje kytičky spíše mučí a kolikrát to v půlce utnou. A zase aby byla tvoje skříň mezi 600W atd. tak to by byl opravdu nepoměr. Takto je to nastaveno na icmagu-

Lighting:
CFL:200 watt max
CFL/HID:150 watt max
HID:150 watt max
Spectrum any including UVB lamps

a tam sou v Micro Grows opravdu úžasné výkony. Ale i u nás sou opravdu borci např. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=44954

A jaké si myslíš že by byly reakce na tvojí skříňku někoho, kdo má to 600kilo a sklízí skoro 10násobek toho tvého? V mikropěstování to občas i někdo ocení a jsi alespoň vzor někomu, kdo začíná s krabicí od bot(značky Baťa) a v ní s 11W úsporkou. Nepopírám že je někdy opravdu složité a skoro bych řekl i složitější vypěstovat něco pod menší vatáží.

Zdar a ať se daří :-d

...s těma fotkama to asi trochu štve, ale což:-d
...a chápu tě, že mít galerku vedle tohoto je flustrující

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 20-01-2010 v 22:20 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 44

Krast: Vím co se mi snažíš říct, ale nemusíš dávat zrovna za příklad šestikilo, který rozhodně není v indoor galerce dominantní.

jo, ale z jakého důvodu jsou například tyto thready v galerce? a ten můj ne?

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47113

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

to je jen namátkou........

ten upload fotek je fakt pěkně na prd....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 21-01-2010 v 18:52 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od executor

jo, ale z jakého důvodu jsou například tyto thready v galerce? a ten můj ne?


jelikož jsi příkladný a dal si to do té správné sekce(tedy pokuĎ to nebyl zásah vyšší moci) :-d kdyžtak napiš sem ať to přesunou.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 21-01-2010 v 22:06 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 46

Zdravim

Tak jsem se dival ze se zde objevila galerie kde se daji vkladat zahradky s nekonopnou tematikou. Urcite to je dobry napad ale dal jsem si otazku jakto ze se tu ceka kdo vi jak dlouho na galerii kde se budou moci davat pestitelske serialy z mikra - coz je dle meho soudu lepsi nez to tu nechat takhle neprehledne pospolu.

Takze se zeptam .... planuje se udelat mikro - galerie nebo si budu muset najaky ten rok pockat ???

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 14-06-2010 v 10:42 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdravim

Tak jsem se dival ze se zde objevila galerie kde se daji vkladat zahradky s nekonopnou tematikou. Urcite to je dobry napad ale dal jsem si otazku jakto ze se tu ceka kdo vi jak dlouho na galerii kde se budou moci davat pestitelske serialy z mikra - coz je dle meho soudu lepsi nez to tu nechat takhle neprehledne pospolu.

Takze se zeptam .... planuje se udelat mikro - galerie nebo si budu muset najaky ten rok pockat ???


...no to nebude tak horké , klikni zde , cau Hlava

Old Post 07-07-2010 v 08:57 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andreas
Stálý Člen

Karma uživatele Andreas - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 48

Zdravím
Docela by mě zajímaly názory vás zkušenějších, co říkáte na tento pokus.

Andreas

Old Post 09-09-2013 v 20:24 PM
Andreas je offline   Profil uživatele Andreas   Find more posts by Andreas   Foto galerie člena Andreas   Click here to Send Andreas a Private Message   Add Andreas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1639070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív