Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor 100W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

1. indoor 100W Příspěvek č. 1






Growbox:

rozměry - 35x40x103
pokryv - alobal
materiál - dřevo

Osvětlení:

růst - sodík 100W
květ - 2x sodík 100W a 150W

Vzduchotechnika:

přítah - 2x PC větrák 80mm
odtah - 2x PC větrák 80mm
ofuk - kancelářský větrák

Odrůda:

semínka - 6x apollo11 x dieselrider

Jiné:

hlína - substrát
hnojiva - plagron phyt-amin
- perlit
- růst - plagron alga grow
- květ - plagron alga bloom
květináče - 6x kelímky activia
- 6x kelímky 0,5l
- 4x Teku květináč 15×15×20cm objem 3,5l
Teplota - den 30-32°C
- noc 18-20°C

To je asi veškeré info, které vám ještě před začátkem můžu říct.
Za všechny připomínky a rady budu rád, přeci jen je to můj první in, a tak nějaké ty chybičky se určitě najdou.

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Naposledy upravil luks 03-01-2010 v 17:46 PM

Old Post 30-12-2009 v 20:16 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 2

Zdarec.
- 100W předřadník tak topí, že na něho dáváš ventilátor?
- Jakou máš vlhkost?
- Btw poslední větu mé výroby sis mohl odpustit Měl jsem si ji patentovat

Old Post 30-12-2009 v 20:58 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 3

Zdar:Alobal hned pryč,větrák hned pryč.Kua co furt všichni mají s tím alobalem do řiti

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 30-12-2009 v 21:03 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 4

Cau, zapojil bych do toho i trochu estetiky dale alobal hned pryc... jak psal Lump taky nepobiram proc si ti lidi davaji tu praci a za*ebou to alobalem ktery pak stejne sundaji a vylepi to tou folii. Taky si myslim ze bys mohl udelat pomerne hrubou investici a misto trapaseni s kelimkama od jogurtu bys mohl poridit ctvercove kvetinace kazdy za 5 korun tak te to snad neslozi ne ?

Old Post 30-12-2009 v 22:05 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 5

květ - 2x sodík 100W a 150W------ to chces svietit v tej skrinke na kvet 350w??????

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 30-12-2009 v 22:18 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
St3wk0
Stálý Člen

Karma uživatele St3wk0 - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 50  

rada Příspěvek č. 6

Ahoj s tým alobalom majú pravdu - daj ho preč a daj tam fóliu.
A neviem ako vysoko máš lampu ale drž ju čo najnižšie nech sa ti to neťahá.
Tiež by ma zaujímalo rovnako ako pana.smakovicku ako tam chceš svietiť 350 W - nie je to strašne malé???

Old Post 30-12-2009 v 23:20 PM
St3wk0 je offline   Profil uživatele St3wk0   Find more posts by St3wk0   Foto galerie člena St3wk0   Click here to Send St3wk0 a Private Message   Add St3wk0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od easyrider
Zdarec.
- 100W předřadník tak topí, že na něho dáváš ventilátor?
- Jakou máš vlhkost?
- Btw poslední větu mé výroby sis mohl odpustit Měl jsem si ji patentovat


Cau sry za tu posledni vetu nic me nenapadalo tak sem se podival na nekoho jak to ma je to muj prvni prispevek tak jsem jeste nevedel jak to chodi a k tem kelimkum uz mame koupene kvetinace 3.5 l kam to pak presadime jenom cekame az se zaplni koreny v tom pul litrovem kelimku a stou folii to taky nejak skusim vymyslet ale urcite ji tam dam a k tomu predradniku zda se mi ze je celkem hodne tepli ale asi to nevadi ale mam prebytek vetraku tak sem to tam dal vlhkost zatim nevim musim nekde koupit vlhkomer a ted se tam chystam davat stinitko tak az to bude poslu fota zatim diky za komenty...

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 30-12-2009 v 23:59 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od luks


Cau sry za tu posledni vetu nic me nenapadalo tak sem se podival na nekoho jak to ma je to muj prvni prispevek tak jsem jeste nevedel jak to chodi a k tem kelimkum uz mame koupene kvetinace 3.5 l kam to pak presadime jenom cekame az se zaplni koreny v tom pul litrovem kelimku a stou folii to taky nejak skusim vymyslet ale urcite ji tam dam a k tomu predradniku zda se mi ze je celkem hodne tepli ale asi to nevadi ale mam prebytek vetraku tak sem to tam dal vlhkost zatim nevim musim nekde koupit vlhkomer a ted se tam chystam davat stinitko tak az to bude poslu fota zatim diky za komenty...


Byl to tvůj 58. příspěvek, ne první... Já kvůli tomu brečet nebudu, jen mě zaráží, že si nevymyslel nic lepšího a vlastního
Jestli nemáš peníze na fólii, i když máš malý prostor, tak je lepší to natřít na bílo, než mít alobal. Já dal alobal na týden, kdy jsem měl kytky v pokoji, protože jsem neměl možnost tam vylepovat fólii ani natírat. - jen tak, pokud ses inspiroval mým alobalem
Vlhkost by si měřit měl, je stejně důležitá jako teplota. Pořiď si zvlhčovačku a vlhkoměr, dobrá investice.

Old Post 31-12-2009 v 00:46 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 9

jj tenhle ucet je mojeho bratrance a on tady ma hodne prispevku a ja jsem se snim domluvil ze bych si prez nej sem dal mou skrin takze muj prispevek je to uplne prvni jinak diky za radu zatim to asi natru na bilo a casem dokoupim folii jeste budeme davat stinitko a zitra mi vyklici dalsi 3 seminka a ten zvlhcovac a vlhkomer urcite dokoupim a v pulce ledna budeme presazovat do ctverhranych kvvetinacu s objeme 3.5l a hojit budeme plagronem alga grow a thx easyrider...

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 31-12-2009 v 00:59 AM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od luks
jj tenhle ucet je mojeho bratrance a on tady ma hodne prispevku a ja jsem se snim domluvil ze bych si prez nej sem dal mou skrin takze muj prispevek je to uplne prvni jinak diky za radu zatim to asi natru na bilo a casem dokoupim folii jeste budeme davat stinitko a zitra mi vyklici dalsi 3 seminka a ten zvlhcovac a vlhkomer urcite dokoupim a v pulce ledna budeme presazovat do ctverhranych kvvetinacu s objeme 3.5l a hojit budeme plagronem alga grow a thx easyrider...


Jasné, tak teď si to aspoň všem ujasnil, že jsi nováček a asi toho tady nemáš ani moc přečteného, takže jakákoliv rada ti příjde vhod. Budu sledovat

Old Post 31-12-2009 v 10:49 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCrider
Nový Člen

Karma uživatele HCrider - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od luks
jj tenhle ucet je mojeho bratrance a on tady ma hodne prispevku a ja jsem se snim domluvil ze bych si prez nej sem dal mou skrin takze muj prispevek je to uplne prvni ...

Na FB si udelej test a budes mit taky ucet. Lepsi nez pouzivat bratrancuv ucet. Vsichni budou hned vedet ze jsi novacek a podle toho se ktobe budou chovat....
tohle je link na ten test odpovedi jsou ve faq nebo se zeptej zkusenejsich groveru pripadne bratrance http://apps.facebook.com/growertest/
EDIT: udil jsem se tak jsem si ten test udelal, zde mas aktivacni klic 8977e (funguje jen pro jedno zaregistrovani tak snad ti ho nikdo nevyfoukne)

Old Post 31-12-2009 v 11:08 AM
HCrider je offline   Profil uživatele HCrider   Find more posts by HCrider   Foto galerie člena HCrider   Click here to Send HCrider a Private Message   Add HCrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 12

jj diky ted du nasadit dalsi 3 seminka do hliny uz klici az trochu povylezou dodam se dalsi fotky a nekdy v lednu se pustin do toho nateru na bilo

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 31-12-2009 v 11:34 AM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 13

dnes jsem pripsal teplotu den 30-32 a noc 18-20 a v puli ledna to presadime do kvetinacu 15x15x20 s objeme 3,5 l zitra nebo pozitri dodam dalsi fotky zatim diky

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 03-01-2010 v 17:47 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 14


takže pridavam dalsi fota s dalsima trema kytkama jinak ty vetsi se mega lip chytli a rosotou jak o zivot viz foto

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 03-01-2010 v 21:44 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 15

Vypadá to, že tam máš 100% vlhkost, to je dobře, ale bacha na ten ventilátor, ať se neposere. Já být tebou, tako ho vyhodím, ofuk nepotřebují, když jsou kytky tak malé a pokud tam máš okolo 25-28°C.. Stačí ventilace, kterou tam máš. Jen postřeh
Btw jak máš vysoko lampu?

Old Post 03-01-2010 v 22:10 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 16

lampa je cca 10-15cm od hornich kytek mozna i trochu niz presne nwm ale dnes jsem snizoval.

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 03-01-2010 v 22:40 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2018 - 1.st COCO 400W - 35 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0760880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív