Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Nejlepsi puda, hlina, substrat...tipy jak na to .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 737

takže ak tomu správne rozumiem, z toho growshopu si objednám 5 týchto brikiet, čo bude približne 55 litrov... potom to nalámať a vmiešať tak ako to je alebo to aj namočiť? thx za odpoveď
edit/ ešte k tomu guánu... keď už ho mám 15 kg rád by som ho využil, koľko ho asi vmiešať?

Old Post 24-02-2015 v 18:02 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asusk73s
Nový Člen

Karma uživatele asusk73s - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 738

Zdravíčko všem, vidím, že se diskuze rozjela. Tak jsem po rozmýšlení koupil 50L kokosového substrátu od ATAMI a hlínu od stejné značky (Kilomix). Už jen ta vůně té hlíny mě příjemně překvapuje, jaký má nádech a to jsem ji ani nerozbalil. Vypadá to moc dobře, trichodermu budu kupovat a keramzit zítra na spodek jako drenáž. Teď trochu vylepšuji ventilaci, protože jsem si koupil regulátor otáček s termostatem, abych mohl ovládat odtah, protože když jel vkuse tak moje 5. membránová zvlhčovačka byla k ničemu. Teď budou mít holky pořádné tropické podnebí.. 30°C pořádná vlhkost, kvalitní hlína a bohatá zálivka. Holky už vylézají z Jiffy tablet v mini skleníčku (10x Mazar od Dutch Passion).

Asus K73S

Old Post 25-02-2015 v 21:08 PM
asusk73s je offline   Profil uživatele asusk73s   Find more posts by asusk73s   Foto galerie člena asusk73s   Click here to Send asusk73s a Private Message   Add asusk73s to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 739

Čao lidi. Nevím zda to tu už je,ale pročetl jsem toho dost a odpověd jsem nenašel...
Takže,dá se pěstovat v syntetickém rockwoolu,co se používá na stavbách? Či je pěst možný jen v přírodní minerální vlně...?? Podle mě je to asi jedno. Poradte dík.

Old Post 06-03-2015 v 15:20 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 740

Ten stavebni.bude urcite chem.nicim napustenej.Proti plisnim atd.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 06-03-2015 v 16:01 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 741

Blbej dotaz, sice jsem si uz X-krat cetl, ze se to nedoporucuje, ale jak na idealni recyklaci substratu? (nejde me ani tak o prachy, ale o lenost a cas, preci jenom vymenit 6x25l v 4 patre bez vytahu je opruz-

Vyhodim tu hlavni korenovou cast z predchozi sklizne a na doplneni pouzit humus nebo kompost?
Jinak tam planuju dosypat jeste keramzit, skorapky a promixovat to se slepicincema nebo guanem.....

Old Post 08-03-2015 v 15:44 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 742

teomax - slepičince v paneláku? To je mazec. radši zkus čistej keramzit.

Old Post 08-03-2015 v 18:06 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 743

citace:
Původní příspěvek od z31n4r
teomax - slepičince v paneláku? To je mazec. radši zkus čistej keramzit.



no na terase. co jsem hnojil minulej rok tekutejma slepicincema, tak skoro vubec nesmrdelo.

Old Post 08-03-2015 v 18:31 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 744

Zdar lidi, mam pro vas hodne stupidni dotaz, tuto sezonu hodlam pestovat v lese, bydlim na vesnici takze flek no problem, no neni to uplne vlese spis taky smiseny les kde je ve mozne, mam dobre misto ale lamu si hlavu, myslite ze kdyz treba vykopu jamy 30l do toho dam substrat napr light mix, ale nebudu tam davat hned kytky, jakoze 4 tydny priklad nez predpestuju v kvetinaccich malych tak muzu do tech mych jam dat substrat uz ? ja to myslim tak ze pokud se ty ziviny nebo co nic nestanu vite jak to myslim, hodim do jam substrat a za 4 tydny napr tam hodim sazenicky? Tudiz uz to budu mit pripravene a jen prijdu a hodim tam kytky, sory za prodlouzeni ale nwm jak jinak to vysvetlit, dik za odpoved, nemuzu si dovolit mit doma hlinu tak proto tento stupidni dotaz.

Old Post 09-03-2015 v 11:32 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 745

Jo,uplně v klidu,je to možná i lepší.
Pořádně to zalej,jak tam budeš sypat tu hlínu!

Old Post 09-03-2015 v 12:11 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 746

V lese je dobre pridat kolem kytek trochu vapna,ted je pomalu vhodny cas. Loni jsem na tri kytky vapno nedal,tri samci,stejna semena o kus dal,ale s vapnem,tri holky. Mozna nahoda. Jeste stradam celou zimu z vysavace chlupy z kocky,kterou mam doma,rozhazim kolem a zadny problem se zveri. At se dari.

alpine

Old Post 09-03-2015 v 16:42 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 747

Zdravím, chci se zeptat, jaký máte názor na univerzální substrát z penny(jel jsem v něm minulý rok ve skleníku..a je to taková půda i s rašelinou, takže jsem nemusel dávat ani keramzit a šlo to v něm krásně). Tenhle rok bych to viděl asi tak, že bych vykopal díru, do spodu dal kravský hnůj a na to tuto zeminu. Co na to říkáte?
UNIVERZÁLNÍ SUBSTRÁT*
20 l | s vysokým obsahem
organických látek |
pro pěstování
okrasných rostlin |
vhodný i pro
pěstování v truhlících
nebo mobilní zeleň
v kontejnerech.

Old Post 25-03-2015 v 12:08 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 748

čus, potřeboval bych poradit mám zahradu která vede podél betonového plotu a ve vzdálenosti cca 2 metry podél plotku je stále mokrá hlina , když více prší tak je to tam fest podmočené a to já nechcu tak se ptám co do hliny přimýchat ? něco za rozumnou cenu. ... díky

Old Post 26-03-2015 v 20:31 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 749

citace:
Původní příspěvek od chuta
čus, potřeboval bych poradit mám zahradu která vede podél betonového plotu a ve vzdálenosti cca 2 metry podél plotku je stále mokrá hlina , když více prší tak je to tam fest podmočené a to já nechcu tak se ptám co do hliny přimýchat ? něco za rozumnou cenu. ... díky


To vypadá na pěknou makačku, vykopat do hloubky hlínu, nasypat štěrk s pískem, položit a vyspádovat drenážní trubky ať má přebytečná voda kam odtýkat,opět zasypat hrubším štěrkem a pak tam navozit dobrou zeminu a můžeš zkusit zasadit...

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 27-03-2015 v 06:18 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 750

nechci to najednou ?) stačí tam když při každém rytí něco přimíchám ale písek nebo štěrk a myslíš že tam budou potřeba ty trubky? přece když tam dám štěrk tak voda proteče skrze něj a hlinu níže a tam už me nebude vadit

Old Post 27-03-2015 v 16:37 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 751

citace:
Původní příspěvek od chuta
nechci to najednou ?) stačí tam když při každém rytí něco přimíchám ale písek nebo štěrk a myslíš že tam budou potřeba ty trubky? přece když tam dám štěrk tak voda proteče skrze něj a hlinu níže a tam už me nebude vadit


Zdravím
Kup si květináče zahrab je do země naplň vlastním substrátem a hotovo.Než se s tím přerývat,pískovat,štěrkovat a kdoví co eště s nevalným výsledkem...nevím no...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 28-03-2015 v 07:50 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 752

dobrá rada,ale si trošku nerozumíme je to zahrada to znamená že jí chci normálně traktorem orat není to jen na ganju ,ale i na nějakou dobrou zeleninku

Old Post 28-03-2015 v 15:31 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4801420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív