Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Nejlepsi puda, hlina, substrat...tipy jak na to .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 769

Hoi, jedu už třetím rokem tento mix a naprostá spokojenost

150L Biobizz Light mix
150L Černá rašelina
50L Worm humus
50L Biobizz Coco
50L Zahradnický substrát
50L Perlit
2,5 kg guáno Kalong prášek

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 29-05-2015 v 12:01 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kesslers
Nový Člen

Karma uživatele Kesslers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 1  

Hlína Je dobrá kompostová hlína ? Příspěvek č. 770

Zdravím lidi, rád bych se zeptal zda je dobrý dávat kytky do kompostové hlíny, popřípadě co do ní přidat aby byla optimální

Old Post 18-06-2015 v 08:03 AM
Kesslers je offline   Profil uživatele Kesslers   Find more posts by Kesslers   Foto galerie člena Kesslers   Click here to Send Kesslers a Private Message   Add Kesslers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 771

Člověče, podívej do FAQ! Substrát musí být lehký, takže kompost musíš minimálně smíchat s perlitem a pískem.

Old Post 18-06-2015 v 08:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 772

Kolegové, mám dotaz.
Koupil jsem poprvé jiný substrát než jsem zvyklej, koupil jsem Bcuzz Janeco Light Mix a normálně používám Plagron Light Mix. Ten Bcuzz strašně voněl houbama, plíseň sem v něm nenašel a na pytli žádná zmínka o přidané TRICHODERMĚ není. Používáte někdo tenhle substrát? je to u něho normální? Díky za odpověď. Nerad bych si do boxu zatáhl nějakej bordel, s Plagronem sem nikdy problém neměl, jen neměli skladem.

Old Post 31-10-2015 v 17:43 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 773

citace:
Původní příspěvek od Nijura
Kolegové, mám dotaz.
Koupil jsem poprvé jiný substrát než jsem zvyklej, koupil jsem Bcuzz Janeco Light Mix a normálně používám Plagron Light Mix. Ten Bcuzz strašně voněl houbama, plíseň sem v něm nenašel a na pytli žádná zmínka o přidané TRICHODERMĚ není. Používáte někdo tenhle substrát? je to u něho normální? Díky za odpověď. Nerad bych si do boxu zatáhl nějakej bordel, s Plagronem sem nikdy problém neměl, jen neměli skladem.


Je to vpoho, ona taky každá...od ženské je jiná

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 31-10-2015 v 23:47 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phillder
Nový Člen

Karma uživatele Phillder - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 17  

Nápad Hlima Příspěvek č. 774

Žďár chtěl jsem se zeptat jaká je nejlepší hlina v poměru cena ku kvalita na hnojiva bcuzz soil díky

Old Post 02-03-2016 v 22:31 PM
Phillder je offline   Profil uživatele Phillder   Find more posts by Phillder   Foto galerie člena Phillder   Click here to Send Phillder a Private Message   Add Phillder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 775

Zdravím vás, jak mám zrekultivovat hlinu v dirach z loňska. V květináči tvoří kořeny vetsi podil obsahu jak hlina snad. Mam tedy dat novy substrat nebo stary preryt a prohnojit.Díky.

Old Post 06-03-2016 v 19:45 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 776

Nový substrát je určitě lepší. Zbytek leda tak na kompost.

Old Post 06-03-2016 v 20:00 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 777

Určitě začít uplně na novo a řádně vypláchnout a zbavit se všech zbytků z předešlé satby.
Mohla by se tam chytit plíseň nebo jinej sajrajt.

Old Post 06-03-2016 v 20:02 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šplecho
Stálý Člen

Karma uživatele Šplecho - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 778

Zdravim mám tento rok dispozicii deset 100 litrovych van a potrebujem lacnejsiu alternativu na 1000L substratu lebo plagron biobizz canna su sice pekne ale vysli by ma aj na 300 eur a to je namna trosku moc :/
Co som pozeral tak najlepsie ceny boli u
50l zahradni substrat floria s mykorhyzou 
AGRO zahradnický substrát 75 L
Prima flora zahradnický substrát 75 L
Lenze netusim ktory z nich ak som pozeral tu tak vsetci ste ospevovali kazdy z nich najradsej by som kupil od kazdeho par balikov a poskusal ktory je top , a do kazdeho budem pridavat kompost a perlit ak neobsahuje a keramzit na spod truhliku teda van, a este v agro sa nachadza kristalon vela ludi hovorilo ale aj tu som sa docital ze tazko sa flushuje netusim co je natom pravdy ja som ho trochu zacitil v minulorocnom JH po 9 dnoch flushu a myslel som ze to bolo genetikov ale nebolo proste to skrabalo nwm ci treba 15 dni nato alebo sa proste na ten kristalon s prepacenim vysrat , diky za rychle a strucne odpovede a dufam vas moje otazky nenarejpaly.

Old Post 09-03-2016 v 01:04 AM
Šplecho je offline   Profil uživatele Šplecho   Find more posts by Šplecho   Foto galerie člena Šplecho   Click here to Send Šplecho a Private Message   Add Šplecho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 779

Zdravim, máte zkušenosti s hydrogelem? Jako produkt se jeví prakticky ale co v obdohi květu kdyz potřebujete drzet urcity rezim sucha a tu vodu z toho nedostanem? Nižší davkovani? Bavim se o outdooru a druhé polovině října

Old Post 26-03-2016 v 20:41 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 780

citace:
Původní příspěvek od Kroko
Zdravim, máte zkušenosti s hydrogelem? Jako produkt se jeví prakticky ale co v obdohi květu kdyz potřebujete drzet urcity rezim sucha a tu vodu z toho nedostanem? Nižší davkovani? Bavim se o outdooru a druhé polovině října


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=75177

Old Post 27-03-2016 v 09:17 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 781

To sem pročet horem dolem, je to dobry když jsou sucha, ale mě zajimá zkušenost z outdooru z vlhkého podzimu jestli ten hydrogel neděla víc škody jak užitku když máš furt kytku ve vlhkém prostředí . To je tak na plisně ne ?

Old Post 27-03-2016 v 09:57 AM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 782

Hele, měl jsem to v 26l RootPouch, který jsem měl z poloviny zahrabaný v lese. V létě mi to zachránilo několikrát ty kytky. A na podzim s tim nebyl vůbec žádnej problém. Možná to bude tim,že sem sklízel asi 25. září. Ale i když pršelo víc, tak ty krystay akorát naboptnaly, ale nějaký zahnívání kořenů, nebo plíseň? Ne..


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 27-03-2016 v 10:06 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Berryman
Nový Člen

Karma uživatele Berryman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 783

zdarec, tak jak čtu kdo co jak mixuje tak to asi dělám celé špatně .... já jsem minulej rok musel přestěhovat kytky na zahradě na místěčko kde rostla čistě tráva a nikdy tam nic nerostlo.. tak sem vykopal jámu cca skoro metr do hloubky obvod nevím... na spodek jsem granulované kravské hnojivo, hlínu jsem promíchal s obyčejným agro zahradnickým substrátem,perlitem + kuřincama a byl jsem nadmíru spokojenej ještě kolem každé kytky jsem udělal takovou prohloubeninu aby se to hnojivo když jsem zalíval drželo co nejvíc u teho a neteklo to jinam pak to mělo ještě o něco víc grádů. Kdybych měl pár peněz navíc tak tam místo klasického substrátu koupím např, biobizz ale i tak si myslím že za málo peněz hodně muziky.. co myslíte mám to dobře udělané ? přemýšlel jsem že bych dodal ještě rašelinu nebo něco na odlehčení / provzdušnění půdy ale zapomněl jsem na název kdyžtak mě doplnte díky a přeju všem uspěšnou sklizen 2016

Old Post 12-04-2016 v 17:08 PM
Berryman je offline   Profil uživatele Berryman   Find more posts by Berryman   Foto galerie člena Berryman   Click here to Send Berryman a Private Message   Add Berryman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 784

mám pár kytek, když jsem je dostala, tak byly maličký řízečky a koupila jsem jim hlínu pro předpěstovávání a řízkování rostlin (prostě předhnojená, hodně jemná bez hrudek a kamínků nebo kusů dřeva, aby se kytka dobře chytla a dostala co potřebuje k růstu pro začátek). Teď mají kytky kolem 30cm. Můžu je nechat tak (s tím že hodlám používat přírodní hnojivo s guánem) nebo je mám přesadit do jiný? Připadá mi že by to chtělo trochu provzdušnit, ale teoreticky by mohlo být v pohodě když to trochu prosypu kamínkama ne? Trošku povadají, po pročtení vláken tady jsem došla k názoru že jsem je buď přelila nebo měly málo světla.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 02-05-2016 v 13:35 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4649580 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív