Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mathew65
Stálý Člen

Karma uživatele mathew65 - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Hlína Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog Příspěvek č. 1



Dámy a pánové, vážené growerky a groweří!

Zde vám jak na talíř předložím svůj druhý grow. Byl jsem obdarován 4-mi řízky jakéhosi modelu Sweet Tools.

Ale vzhledem k tomu, že již nemám povolení doma pěstovat, jedu ilegálně. Skříň tu zůstala, takže pohoda, ale nikdo by si neměl všimnout, že jede.
Takže hlavně šlo o hlučnost, která byla dosud děsivá. Větrák jsem vyndal z toho tunelu, co sme na něj vyrobili a dělal největší bordel a nacpal jsem ho do isoflexy. Ten rozdíl je fakt poznat.
Světlo stejný Nurturelite 125W Red, ventilace Sunon na 12V 183,4 m3/h, jede tak na 8-10V a teplota se drží kolem 27 stupňů.

The more people smoke herb, the more Babylon fall. - quote by Bob Marley
Two ways to this--Jah Rastafari or War. I-man choose Rastafari. --Leroy Horsemouth Wallace
Svět je malej a Grower velkej.
Ali´s and buddh@´s growbox
Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog

Old Post 06-01-2007 v 10:38 AM
mathew65 je offline   Profil uživatele mathew65   Find more posts by mathew65   Foto galerie člena mathew65   Click here to Send mathew65 a Private Message   Add mathew65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mathew65
Stálý Člen

Karma uživatele mathew65 - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2





A teď ke kytičkám. Docela dlouho živořily v rockwoolu, protože skříň nebyla ready. Dnes sem je přesadil do květníků, snad se jim dobře povede. Květníky jsou zatim uřezaný větší, takže mají tak 12 x 12 x 12. Pokud všechno bude v pohodě, přesadil bych ještě do větších a pokusil se o ten vertikal.

The more people smoke herb, the more Babylon fall. - quote by Bob Marley
Two ways to this--Jah Rastafari or War. I-man choose Rastafari. --Leroy Horsemouth Wallace
Svět je malej a Grower velkej.
Ali´s and buddh@´s growbox
Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog

Old Post 06-01-2007 v 10:44 AM
mathew65 je offline   Profil uživatele mathew65   Find more posts by mathew65   Foto galerie člena mathew65   Click here to Send mathew65 a Private Message   Add mathew65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 3

no zase to stim přesazovánim nepřeháněj....rostlinky dostanou při každém přesazení shock a to se jim zrovna moc nelíbí,každopádně málo místa pro kořenový system taky nejni nic dobrýho,takže přeju hodně úspěchů a na dále budu sledovat tvůj grow....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 07-01-2007 v 16:44 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

Dej si tam njákej větrák at mas tluscí stonky....... je to lepsí

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 13-04-2007 v 20:50 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8631190 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív