Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Outdoor roku 2006 - nominace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Outdoor roku 2006 - nominace Příspěvek č. 1

Outdoor roku 2006 - nominace

Pokračujeme v sérii contestů, nyní můžete navrhnout nejlepší prezentaci pěstování cannabisu ve venkovních podmínkách.
Nominujte svého favorita z outdoor threadů za rok 2006.

Proč?

vytvoří se nám malý přehled nejlepších prezentací outdoorového pěstování za poslední rok..

vítěz neobdrží žádné věcné ceny, ale užije si svých dvanáct měsíců slávy
_____________________________________________________

nominace je vaší volbou...

měla by však respektovat zařazení do OUTDOOR sekce a obsahovat určité náležitosti
1.) jméno...samozřejmě
2.) odůvodnění
3.) link...důležitá součást vaší nominace, jde o contest prezentací, nikoli jednotlivých členů... linkujte prosím na celé thready, nelinkujte na příspěvky
_____________________________________________________

udržujte nominace přehledné

doufám, že mi dáte pořádně zabrat s vyhodnocením, tzn. že se vás zapojí co nejvíce

svými návrhy můžete přispívat až do konce ledna 2007

Old Post 21-12-2006 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 2

Tož zdravím venkovní pěstitele,
jsem moc rád, že se tu tato soutěž objevila, mirkoff díky ti
Vybírání to není vůbec lehké, protože letošní out byl fakt povedenej a thready tomu odpovídají, přesto jsem pár horkých favoritů měl - Kabuto, Dudušek, Tayem, Svahadji, Mopslik, Sam ....

Mno nakonec nominuji takto:

Jméno: oTis
Odůvodnění: zkrátka se mi jeho thread moc líbí
Link: zde

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 22-12-2006 v 07:33 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jmeno:kabuto
duvod:fandim vetsim projektum :-)
link:http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 22-12-2006 v 07:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru mopslik Příspěvek č. 4

Hlasuji pro mopslika, jeho thread mopuv outdoor 2006 je pěkně zpracovaný, krásné kytky, také si dal hodně záležet na smoke reportech + reportech ze sušení...

Old Post 22-12-2006 v 10:42 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od xerthon
jmeno:kabuto
duvod:fandim vetsim projektum :-)
link:http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-12-2006 v 11:34 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

rozhodoval sem se mezi kabutem, duduškem,eNdym, otisem a čeprou- tihle všichni si podle me zaslouzi nominaci, ale pro me je to čepra
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23603

Naposledy upravil 23-12-2006 v 11:30 AM

Old Post 22-12-2006 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

jméno:Tayem de Tox
důvod:jeho grow patří k nej na celym Groweru
link:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25729

Smoked a out BJ

Old Post 22-12-2006 v 17:33 PM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

Kabuto
krásný kytky, hustý modely
link už tu je

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 22-12-2006 v 22:20 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

chjo, kdyby to bylo "vyber deset nejlepších outdoorů", bylo by to jednodušší

Dudušek
výběr genetiky, péče o kytky, náááádherný výsledky
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=24092

Old Post 23-12-2006 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 10

Ták a mám ho!!! Mého favorita, jediného outdoor mistra mezi námi všemi. Jediného, který si zaslouží mou nominaci za rok 06! Tedy-- jediný, který by si to zasloužil, rozhodně není! Poctivě jsem prolezl outdoor galerii a teda mezi několika ganjamanama jsem vážně dlouho váhal... ((čepra, kabuto, sam, dudušek, otis, jahmaican, deth., sundance, futeW, svahadji, mopsik)) [ ::bravoo všichni:: ] ...až jsem si položil otázky typu: co dělá outdoor outdoorem, kde jsou nástrahy, problémy a zapeklitosti téhle techniky??? A k čemu jsem došel??? Že největší borci jsme my, guerilla-groweři!!! Boť já mít možnost zasadit doma (bo u babiček, dědů, tet a strejdů) na zahradě, tak i Kabuto odkňučí někam do kouta! To není umění vypěstovat kila, když máte prostor a téměř denní přístup ke kytkám. Ale na tajňačku, v přírodě, v houští schovaný pole-- to si vyžaduje celého growera, jeho zkušenosti a v neposlední řadě jeho nemalé nasazení, že jo A PROTO NOMINUJI člena jménem DUDUŠEK !!! (odkaz viz. výše...)

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 23-12-2006 v 14:15 PM

Old Post 23-12-2006 v 09:49 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 11

no mirkoffe,jsme u toho zas,co?stejně jako u minulého hlasování je tu dilema o třech neznámých a těmi jsou Kabuto,Otis a Čepra,no ale jako v politice,známosti rozhodují nene...jeden z těchto outů jsem měl možnost i ochutnat a výsledek byl GRANDIÓZNÍ,proto...

ČEPRA


...protože jak všici víme..."proč být in,když můžete být out"

http://grower.cz/forum/showthread.p...1967#post391967


cosa nostra

Old Post 23-12-2006 v 09:56 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12

Svahadji
Propracovaný out, na více frontách, přesvědčil mě použít Ripen
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24697

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 23-12-2006 v 12:01 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefko7
Nový Člen

Karma uživatele stefko7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 13

meno:čepra
dovod:jeden z naj threadu na groweri
link uz tu je

Old Post 23-12-2006 v 19:45 PM
stefko7 je offline   Profil uživatele stefko7   Find more posts by stefko7   Foto galerie člena stefko7   Click here to Send stefko7 a Private Message   Add stefko7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stefko7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 14

Tak rozhodnutí bylo kua těžký,napadly mě jména jako AciDo,čepra,StulOo,Pan Ker,Tayem de Tox,mopslik,Valdez,atd..a ještě mnoho mnoho growerů co jejich outdoor tohoto roku fakt stál za to,ale jasná volba byla pro mě:
Člen: oTis
Důvod:dobrej výběr modelů-hlavně se mi líbil G13xBW,a hlavně dobře spracovanej tread
Link: už tu párkrát je

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 24-12-2006 v 14:58 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 15

Ja volim Duduska
Je to outdoorista telem i dusi a hlavne je z JM
Link uz tu je...

Old Post 25-12-2006 v 08:50 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 16

ČEPRA

souhlasím s předešlými příspěvky

!

Po pár letech zpět.

Old Post 26-12-2006 v 19:22 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2007 - Indoor roku 2006 - nominace - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9571780 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív