Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 465

Tak na můj zážitek nezapomenu do konce života. Jeli jsme s třema kámošema do Polska na IEM na mistrovství světa v LoLku. Já jedinej pravidelnej hulič, ale shodli jsme se na tom, že s sebou vezmem 5g nějakých masakrů (critical, critical + a dál už nevím) ale předtím jsme si zjišťovali, jak to tam maj s hulením. No docela masakr, horší jak na slovensku. Takže balení proběhlo velmi důsledně. Sklo do ponožky, brko do krabičky od vitaminu (na to jsem hodil ty vitaminy) papírky a drtička taky kamsi zabalená Hotel jsme měli na okraji Katowic, pěkný, zapadlý místečko, přitom 10 minut pěšky od centra. Hned vedle hotelu byla menší polňačka, u které byl po levé straně takovej malej kopeček (asi 2,5m) a za ním pěkný zapadlý místečko, tak akorát neviditelný

Poprvé co jsme tam šli, dali jsme asi 5 skel a chvilku chillovali. Dávali jsme ve třech, protože čtvrtej měl dojet až za nějakou dobu. Když přijel do hotelu, chtěli jsme jít za ním, jenže jeden z kamarádů se prostě nemohl přestat smát, 20 MINUT se v kuse smál a do toho jenom občas řekl, že ho chytají hrozný křeče do břicha a následně do zad. Ani po 40 minutách nebyl schopnej vyjít ten metr vysokej kopeček (z druhé strany by menší, protože ten plácek byl výš než polňačka). Prostě tam jenom stál, smál se, držel se za břicho a za záda nemohl jít za náma na kopeček Jakmile se tam teda po značným úsilí a asi třech neúspěšných pokusech vyškrábal, zjistil, že teda nemůže slízt dolů z těch 2,5m D Po další půl hodině to ale nějak zvládl a vychlámaní jsme šli pro posledního kámoše, kterej byl nasranej, že musel čekat Ale ta nejlepší/nejhorší část teprve přijde.

Druhej den jsme si řekli, že zhulíme zbytek brka (asi 1g), zbytek jsme zhulili první den . Třetí den jsme nechtěl moc hulit, protože mě čekalo zase 200km autem domů v noci přes polský silnice s půlroční zkušeností v řízením No, takže abych přeskočil nudný části. Jelikož IEM je událost, ze které žijou celý Katowice, v hotelu bylo s náma dost lolkařů. Dívali jsme se s nima ten podvečer (bavíme se pořád o durhém dnu) na nějaký zápasy a přitom nás nějací poláci pozívali na slivovici. Vůbec jsme je neznali a každýmu tam, okolo 10 lidí, koupili tak 4 rundy. Poláci rule! Každopádně jsme se rozhodli to spláchnout tím posledním géčkem. Šel jsem teda na pokoj a rozhodl se, že ubalím špeka. Poprvé špeka, NE SKLO. Ani nevím proč jsem chtěl špeka, ale vím, že mi tohle rozhodnutí drasticky změnilo zbytek žviota.

Už byla tma, tak jsme se ani moc nebáli, že nás venku někdo nachytá. Šli jsme klasicky směrem na pole a asi 20m před náma po té polňačce jela policejní dodávka někam směrem doháje. Ožralí jsme tomu nevěnovali skoro žádnou pozornost. Došli jsme na plácek, rozpálili špeka a kecali. No, asi v poslední třetina špeka mi ksicht najednou ozáří světlo a někdo na nás z druhého konce světelného paprsku řve hlubokým hlasem "POLICJA", jakmile zamířil baterkou jinam, viděl jsem dva namakané policajty, jak před náma mávají odznakama. V tu chvíli jsem si řekl: a je to tady, jsem totálně a naprosto vpíči. Na netu jsem si zjišťoval, že za hulení dávaj až 10 let vězení natvrdo... Naštěstí když se přibližovali, kamarád stihl šikovně špeka zápěstím odhodit kamsi kolem něj, nikdo netušil kam, ani on sám. O to jsme schýzovali víc. Následoval 30ti minutovej výslech, kdy na nás fakt dost drsně doráželi, vyhrožovali nám a prohledávali nás. Prohledávali od toho kluka, kterýho viděli, že zahazuje špeka a pak přešli na moje kamarády. Mě jedinýho neprohledávali - a to jsem měl jsem papírky v kase. V tuhle chvíli jsme si uvědomil, jak naprosto vpi** bysme byli, kdybysme si klasicky dali sklo, a měli zbytek ganji v pytlíčku v kapse pro následné dobití. 30 minut jsme byli naprosto vyklepaní a anglicky jednomu z nich vysvětlovali, že to byla cigareta, mezitímco druhej policajt baterkou prohledával okolí. Fakt neskutečně dlouho hledal toho špeka na zemi, byl úplně nadrženej na to, poslat nás do vězení. Ta nevědomost, kde že kurva je ten špek, byla naprosto skličující. Nakonec se na to teda po dlouhém vyšetřování vysrali, ještě nám několikrát pohrozili, že jestli náš ještě někdy uvidí, tak si jdem sednou na hodně dlouho, a nakonec odjeli v té jejich dodávce. My jsme, ožralí, strašně zhulení (kvůli kombinaci brka s adrenalinem) a naprosto vyjevení vrátili na hotel, kde jsme všechno řekli ostatním a ještě do noci jsme se všichni klepali. Nikomu bych takovou zkušenost nepřál. Takže pokud jedete do cizí země, DÁVEJTE SI KUR**SKÝHO MAJZLA NA TO, KDE HULÍTE.


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 05-06-2014 v 21:44 PM

Old Post 04-06-2014 v 23:29 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 466

Mě se zdají nejzábavnější ty chvíle, když nováčci poznají (poprvé) kvalitní model a nepobíraj to

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 13-09-2014 v 15:52 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slime
Stálý Člen

Karma uživatele Slime - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 467


Ja som bol raz strašne moc na deň narcisov to som začínal s takým "hardcorovejším" kúrením. Ja + štyria kamoši sme boli tí narcisári, takže sme chodili po meste a rozdavali (za mirni poplatek ) kvetinky. Doobeda sme tak light spekali, potom prišla obedná hodinová prestávka a kamoš mal free.

Tak sme šli k nemu a na balkone sme dali fína. Naložene v šluku bolo asi 0,5 a naraz mi to spiekli. Tak som to vytiahol, celkom pohoda. Potom mi typeček ešte podal brčko a to ma vystrelilo uplne inam. Sadol som si k zachodu a už som citil ten hlupy indikovy telovy horuci prival. Niečo malo zo mna vyliezlo a začal som s hladaním polohy kedy mi nie je zle.

Zistením bola ležiaca poloha na boku so zavretými očami, ked som ich len pootvoril, hned šupoty do žalúdka. Blížila sa však 13 hodina a my sme mali ist späť do "práce" + kamaratova mama mala prist z roboty. Tak som sa akosi postavil, no stale na piiip. Dalši zachodovy pozdrav. Potom som zistil že ked sa hybem, tak mi nie je zle. Tak som začal makat a chvilku ma to bavilo, stale som sa ale bal že sa to vrati.

Došli sme na centralu Dna narcisov v našom meste a veduca zahlasila že ideme do 5 km vzdialenej obce autom. Fu, tak sme nasadli, cela cesta v pohodke, posledne klesanie cca100 metrov sa to vratilo + som sedel v strede. Išlo to zase zo mna von, usta som si držal, ale na nos som zabudol (prepačte za tieto veci). V poslednej sekunde pred uplnym kolapsom mojho zadržiavacieho systemu kamoš otvoril dvere a ja som šťastlivo dopravil tovar až von z auta.

Tam som vyhladal dajaky bufet a ovlažil sa. Potom som už len vysedaval. Trvalo to cele cca 6 hodin.

Nachvilu som sa potom bal kurit + za nejaky čas na moje narodeniny som sa strašne dokuril už cestou do školy. Tam ma to tiež dostalo, o tom už radšej nie (zase to bola telorucajuca indika).

Teraz už viem ako v tychto pripadoch postupovat, upokojit sa, nestresovat, ked tak niečo robiť, aj ked len smiať sa a neriešiť to. Užívať si to. - teraz tuto moju "zlu" skusenost s kurenim beriem ako moj najlepší zážitok, celkom som si to užil.

Kopec zažitkou čo sa stalo mam, ale to všetci, teraz mi to lieta hlavou

== ešte dam taky kratky - každoročne ako trieda organizujeme chatu, tradicia je velky hrnec v ktorom sa varieva pre cely krestansky tabor a vršak v nom. Spekame a naraz som zbadal žabu, dal som ju do toho hrnca, plavala si tam a vršak som dal na nu. Spiekli sme uplne kubu aby ju ani nebolo vidiet a vytiahli potom sme ju vybrali a asi pol hodku stala na jednom mieste a obzerala sa

jou už končím

Old Post 15-09-2014 v 20:00 PM
Slime je offline   Profil uživatele Slime   Find more posts by Slime   Foto galerie člena Slime   Click here to Send Slime a Private Message   Add Slime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 468

Tohle není ani tak brutální jako vtipné či smutné. Po velmi dlouhé době jsem si zakouřil hášek. S přáteli jsme posléze vyrazili do obchodu pro nějaké to pivko a jídlo. Napadlo mě, že nemám cigarety, tak jsem se ještě vracel do obchoďáku do trafiky. Přede mnou tam byla nějaká cca 60 let paní a poprosila mě, jestli bych jí z vyšší poličky podal časopis "Blesk - zdraví" Pomyslel jsem si svoje, ale podal jsem jí ho. Ona šla k pokladně a poručila si k tomu ještě karton palmalek. V tu chvíli jsem se vážně začal smát nahlas, což bylo pro všechny zůčastněné podivné, jelikož to nikomu zřejmě nepřipadalo absurdní.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 27-02-2015 v 17:02 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 469

Proto zhulenej chodím nakupovat vždy ve dvojici..když se něco takovýho stane tak se alespoň vařej 2

Old Post 28-02-2015 v 13:50 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 470

zajac:me taky!!!to je proste top!ted sem zhulil poprve fotrika hosi,toz to byl zajezd...
51let odpurce jak svina,alkac rockerista,znate to...ma nejaky zdravotni problemy(nervy v nohach spatny)tak sem ho presvedcoval posledni tri roky ze to musi aspon zkusit...pak do neho zacla valit aji teta jeho sestra,a ted pred nedavnem mel svatek,toz sem mu ubalil pred svatkem este 4 jointy mazara+troska javy,aby ho to hned ze startu nezabilo...dva dny se toho ani nedotkl,pak kdyz sme ten svatek zapijeli,tak sem vzal jedneho teho jonika,mel dve tri pivka v sobe takze uz byl povolnejsi
no,spalil jedneho,pak druhyho,sic si dal z kazdyho par prdu pac ho to malem zadusilo a vypadal jak kdyby zacal mutovat prdel jak svina,ale hulit chtel dal,pak krepcil na ac dc a pepu vojtka jak zamlada,vyrvaval neco v tom smyslu jak bez toho mohl jednapadesat let zit,a kdyz sem se ho zeptal co nohy,tak me rekl ze nevi co to dela s nohama ale s hlavou ze to dela pecky... nakonec zhulil aji ctvrtyho spicka, a chtel dalsi,toz sem ubalil cistyho z ak48,a to uz sm ho mezitim desetkrat presvedcoval ze to nema cenu...nedal se...z ak si dal tri prdy spek zhorel zbytecne a chytil este vetsi rave...no mel sem dost co vam budu povidat...

Old Post 28-02-2015 v 14:10 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 471

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
zajac:me taky!!!to je proste top!ted sem zhulil poprve fotrika hosi,toz to byl zajezd...
51let odpurce jak svina,alkac rockerista,znate to...ma nejaky zdravotni problemy(nervy v nohach spatny)tak sem ho presvedcoval posledni tri roky ze to musi aspon zkusit...pak do neho zacla valit aji teta jeho sestra,a ted pred nedavnem mel svatek,toz sem mu ubalil pred svatkem este 4 jointy mazara+troska javy,aby ho to hned ze startu nezabilo...dva dny se toho ani nedotkl,pak kdyz sme ten svatek zapijeli,tak sem vzal jedneho teho jonika,mel dve tri pivka v sobe takze uz byl povolnejsi
no,spalil jedneho,pak druhyho,sic si dal z kazdyho par prdu pac ho to malem zadusilo a vypadal jak kdyby zacal mutovat prdel jak svina,ale hulit chtel dal,pak krepcil na ac dc a pepu vojtka jak zamlada,vyrvaval neco v tom smyslu jak bez toho mohl jednapadesat let zit,a kdyz sem se ho zeptal co nohy,tak me rekl ze nevi co to dela s nohama ale s hlavou ze to dela pecky... nakonec zhulil aji ctvrtyho spicka, a chtel dalsi,toz sem ubalil cistyho z ak48,a to uz sm ho mezitim desetkrat presvedcoval ze to nema cenu...nedal se...z ak si dal tri prdy spek zhorel zbytecne a chytil este vetsi rave...no mel sem dost co vam budu povidat...

D dobrá prasečina dát fotříkovi na konec orosenej model

And I'm stoned!

Old Post 23-03-2015 v 16:13 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magor95
Nový Člen

Karma uživatele Magor95 - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 472

Přihodím i já. Byli jsme v létě na zahradě. Předtím jsme byli na klobáse na nějáký pouti nebo co to bylo za kravinu. No asi mi nesedla jak jsem se později toho dne dozvěděl . Tak jsme s kámošem koupili bong a že ho ten den vyzkoušíme. Byla to pohoda na zahradě, grilování a bongy. Ten náš bong byl docela malej, ale potom tam přišli další frajeři a ty sebou měli takovej kanón. Všichni do mě at to dám taky. Dal jsem to zkušeně celý najednou abych nebyl sračka. To co nastalo potom jsem nezažil neuvěřitelnej záchvat kašle, ale to by se ještě dalo. Ten stav co přišel po 5 minutách. Myslel jsem, že umřu. No další kravina co jsem udělal bylo, že jsme poslechl ty exoty, který mi řekli, at jdu na chvíli do vířivky. Že to prej bude lepší. A ono hovno vířivka asi 41 stupňů, málem jsem tam ani nevlezl. No ale jak jsem si sednul, naběhlo to ještě víc a myslel jsem, že to nikdy nepřejde. Následovalo dostávání se z výřivky. Bylo to tak na 20-30 minut, protože jsem se ani nemohl hýbat. Když se mi to konečně povedl, sedl jsem si. Po několika minutách čumění do blba a nereagování absolutně na nic, na mě přišlo zvracení. Pěkně před sebe na talíř jsem vyzvracel všechno co jsem ten den snědl. Klobása by se snad ještě dala poskládat zpátky no a kámošovo pes začal ty zvratky žrát Přišel tam i jeho fotr, ten se radši na nic neptal a odešel Mě potom dopravili do postele a od 2 odpoledne jsem spal do 11 do večera, když jsem se probudil, absolutně jsem netušil, ale už jsme byl Okay. takže jsme pak šli do vířivky trochu zachlastat a na brčko ještě ten večer. Fakt hustej den.

WEED IS LEGAL IN MY HOUSE

Old Post 10-05-2015 v 13:03 PM
Magor95 je offline   Profil uživatele Magor95   Find more posts by Magor95   Foto galerie člena Magor95   Click here to Send Magor95 a Private Message   Add Magor95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 473

Taky se podelim z dneska zrovinka...

Felili jsme s kamosem na lavičce a najednou vidíme blikat telefon na další lavicce (iPhone 5s) tak jsme domluvili předání, typek přinesl 500 a ptal se, jestli jakoze hulime, tak my ze jo... Tak nam dal plnou krabičku od startek skera... Vypadalo dobre, tak jsme ubalili shona, hulime a tak a najednou mi začíná bejt na blíti... Začala se mi motat hlava jako prase, tep 140, pocit na omdleni... Tak jsem letěl domu, aby to se mnou před všema Lidma neseklo, trvalo to ještě další 2h, rozšířeny zornice, úplně mimo... Modlil jsem se, at uz to ukončí.... Kdyz se mi udělalo lip, tak koukám na tu trávu, cuchnu k tomu a ️nejvetsi smrad z chemie, úplně silenej... Nevíte co by to mohlo bejt, ze me to takhle sundalo ?
Kdyby nekdo chtel, tak tady mam ještě neco, na ochutnani, ja to hulit určitě nebudu

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 27-10-2015 v 21:40 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 474

zdravim, napr pri ceste z poslednim harvestu prez les se sestrenkou, bylasemnou se mrknout na fialku, idu idu vidim jak ke me neco bezi, zacnu rvat jak male decko a jsem postrachy strachy( vyraz by stal zato) naraz se to otoci a zdrha, otoci se asi 2 metry ode me, a primo ke me bezela srnka, vjednju chvili me klepla pepka ze vlk D

Old Post 10-11-2015 v 19:23 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od eneabeats
Taky se podelim z dneska zrovinka...

Felili jsme s kamosem na lavičce a najednou vidíme blikat telefon na další lavicce (iPhone 5s) tak jsme domluvili předání, typek přinesl 500 a ptal se, jestli jakoze hulime, tak my ze jo... Tak nam dal plnou krabičku od startek skera... Vypadalo dobre, tak jsme ubalili shona, hulime a tak a najednou mi začíná bejt na blíti... Začala se mi motat hlava jako prase, tep 140, pocit na omdleni... Tak jsem letěl domu, aby to se mnou před všema Lidma neseklo, trvalo to ještě další 2h, rozšířeny zornice, úplně mimo... Modlil jsem se, at uz to ukončí.... Kdyz se mi udělalo lip, tak koukám na tu trávu, cuchnu k tomu a ️nejvetsi smrad z chemie, úplně silenej... Nevíte co by to mohlo bejt, ze me to takhle sundalo ?
Kdyby nekdo chtel, tak tady mam ještě neco, na ochutnani, ja to hulit určitě nebudu


Jako dost hustý

možná že to fakt byla jenom nějaká komerční chemka, a nebo (podobná zkušenost) byl ten model plesnivej.. to pak přesně takhle nakládá :// a nebo ti to prostě jen nesedlo

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 10-11-2015 v 20:02 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noobis666
Nový Člen

Karma uživatele noobis666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 476

citace:
Původní příspěvek od Skaff
Brutální zážitek po hůlu? Už cca 10 hodin v kuse čtu tohle téma..


Tak toto mě pobavilo snad ze všeho nejvíce :-D
A taky se s vámi podělím o jeden zážitek, jednou takhle o prázdninách ke mě dojel kámoš na 3 dny, seděli jsme takhle večer oba už značně zníčený a rozhodli jsme se, že si natáhnem fina a půjdem spát, měli jsme tenkrát indoorek WW, tak jsem donesl kýbl, natáhl jsem si to a stáhl, pak si to nabil kámoš natáhl a taky stáhl :-) Asi po 20. - 25. minutách kdy už jsme byli oba docela v jiných dimenzích jsem si všiml, že kámoš je docela v hajzlu :-D Ležel na posteli a nemohl ani vstát, tak jsem se ho zeptal, že co mu je a on mi na to odvětil, že necití nohy, tak jsem to něják nechal plavat a šel jsem si ukuchtit něco na večeři, v tom najednou slyším z pokoje, že se kámoš poblil, tak tam vlezu a koukám co se děje, najednou jsem na zemi uviděl takovou hromadu zvratek, koukli jsme se na sebe s kámošem, už byl docela ok a řekl mi ať donesu hadr, lopatku a kýbl s vodou, tak jsem to donesl, položil to před něj a šel jsem si čupnout k topení, v tom se na mě podíval a řekl, ať to uklidím, jenže JÁ nemohl, tak jsme se asi tak půl hodky dohadovali kdo to uklidí, nakonec jsem se po té půl hodině obětoval a s jeho pomocí jsme to uklidili :-D PAk jsme stočili půl gramovýho a šli jsme spát :-D Dodnes na to rádi vzpomínáme, hlavně on na to, jak jsem čupěl u toho topení a furt mu říkal: Ne, já to nebudu uklízet :-D

Old Post 03-02-2016 v 21:51 PM
noobis666 je offline   Profil uživatele noobis666   Find more posts by noobis666   Foto galerie člena noobis666   Click here to Send noobis666 a Private Message   Add noobis666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 477

Nechutná zkušenost už se mi taky stala. Ale spíš s lidma. Bylo to na chatě pro instry když jsem měl ještě pircing a lidi s kterýma jsem tam byl, jsme si nějak nesedli. Jednou večer, respektive v noci přišli z kalby, já už v pižámku, sem se zvednul a že s nima zakalim. Rozlili se panáky, ale prakticky jsem pil jenom já. Do tý doby jsem ještě nehulil. Takže se mi pilo dobře, šlo o nějakou pálenici, né moc silnou ale po šestym panáku už si nic nepamatuju a vim jenom, že jsem pak hulil, rozjel jsem prej beatbox, nějak jsem se dostal na záchod skrz prokoplý dveře a k okraji hajzlíku položil obsah žaludečních šťáv. Ráno, když jsem se vůbec nemohl vykopat z postele, jak jsem byl dojebanej, mě musel jeden kluk vyhlásit. Pak jsem učil, mimochodem v nejhorším snowparku s provazem a lidma co ještě neuměli ani to vyjet. Horší ale bylo, že když mi skončila dopolední výuka, tak asi hned za 3 minuty když si to štráduju na parkoviště, mi začíná být nehorázně na zvracení. Nějak jsem došel do instrárny a už za pár chvil jsem letěl ven, kde jsem hodil šavli. Až večer jsem se dozvěděl, že jsem pil ocet, a ten debil do mě jel něco jako že to je domácí pálenka. No, každopádně jsem si to nepamatoval, taky jsem musel uklidit tu koupelnu. Piercing už nenosím

Old Post 07-02-2016 v 21:38 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 478

Čus všem,

už tohle téma čtu asi 4h v kuse a jen se chlámu. Některý ty story jsou fakt k popukání.

Mám taky hromadu zážitků, ale vybral jsem si zatím 2.

1) Jednou jsme se s kámošema zhulili a začli jsme hrát hakise (to bylo běžné). Kámoš tenkrát přitáhl nějakou mordu model a už od prvního prda jsem to cejtil. Po dohulení jsme teda začali hrát a najednou se mi začalo vše sekat, jako stroboskop. Říkal jsem si, že se ani do toho haka netrefím, ale naopak, když na mě letěl míček, tak se normálně předemnou zastavil a připadalo mi to, jako bych si ho mohl ještě obejít a prohlédnout. Normálně jsem na ten míček čekal, až mi dopadne na nohu. Tenkrát jsme ten hak hráli asi 2h v kuse, aniž by nám spadnul. Kámoši měli úplně stejný stavy jako já a do dneška vzpomínáme na nejlepší Hak utkání.

2) S kámošem (hrál se mnou Hakise víše) jsme šli do parku na brčko a já měl u sebe 2 modely s on měl 1. no nenapadlo nás nic jinýho, než že z těch 3 umotáme tulipána.
Seděli jsem v parku na dece a po dohulení jsme se smáli snad 2h, až jsem z toho měl křeče do břiha. Po vysmátí přišla hladová, tak jsme šli do Albertu a vykoupili jsme tam všechny Anglický rohlíky (nechali jsme tam asi 500), co tam byli a vrátili jsme se do parku, kde jsme fakt nehorázně žrali a žrali. Prostě nejlepší stav s mím nej. Kámošem.

Kalli

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 29-03-2016 v 16:52 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 479

jeden z nejbrutálnějších zážitků bylo první hulení... kamarád měl dojem že je bezva nápad vyzkoušet takovej ten komín z plic do plic.. jemu jako dlouholetýmu huličovi to přišlo vtipný, mě už míň, seděla jsem bez hnutí na lavičce v parku, chvilku temno před očima a pak si pamatuju až jak se mnou třepal, že jsem prý na několik minut omdlela. Ale ten stav byl teda super. Půl hodinovej záchvat smíchu, pak jsem měla pocit že na obloze je jachta (ano šlo o letadlo ale ty čáry za ním byly jak vlny za lodí) a pecka byla když se mi nepodařilo stisknout dlaně k sobě. Jako dva magnety otočený stejným pólem k sobě - mazec.
No a když jsem byla poprvé u přítele doma, objevila jsem kouzlo bonga.. Nikdy předtím jsem to nehulila z toho tak jsem prostě natáhla, všichni vyvalili oči a za pět minut jsem jen seděla a "tvarovala rukama vzduch" že je prej strašně bezva jak plastelína.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:14 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 480

jooo kdyz mi bylo 13nact a byl jsem 'strasne zkusenej' tak po tahu z kamosema \par piv\ jsem sel rano ven a starsi kluci meli speka s zilou hasise....nevim jestli to bylo zamerne, ale nechali mi tam pulku a vsichni sli domu.....kdyz jsem to dohulil tak nastalo peklo na zemi a po tom co jsem musel byt striktne ve dvanact na obed jsem poblil bratra i fotra milanskyma spagetama.....no skoro jsem to neprezil...utek sem na hajzl....ale matka rekla fotrovi ze zadnej alkohol necejti ze mi musi bejt hrozne blbe hehe....spal jsem az do druhyho dne a fotrovci byli mimo misu...tak jako mnohokrat hehe

Old Post 09-05-2016 v 23:55 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1492760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív