Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 433

Môj príbeh nieje najbrutálnejší ale je asi najčudnejší čo sa mi stal. Jedného dňa keď som si robil obed som išiel skontrolovať pavúkov čo chovám. Popri tom mi stále hralo reggae a bol som dobre naladení. Ako kontrolujem pavúky tak som na chvíľu prestal vnímať realitu. Ako by tam čas a miesto v ktorom som bol neexistoval. V tomto stave som si tak uvedomil, že ako mi je dobre. (nie , že som bol sfajčený) ale pocit , že mi nič nechýba a koľkí ľudia sa majú aj horšie. Bol to krátky úlet v ktorom som sa cítil úplne vyrovnaný. Neviem čo to bolo , či nejaké hlboké precítenie ale bolo to dosť silné a rád si na to spomeniem.

Old Post 10-05-2012 v 05:27 AM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 434

Muj nebrutálnější zážitek si pamatuju dost jasně, bylo to z doby kdy jsem měl svůj 3. joint v mém životě. Jel jsem za doktorama do Prahy, všechno vyřízený a teď hurá za bratrem. Seznámil mě s nějakým typanem který šel s námi. Potom jsme na Kobylisích zalezli do paneláku kde bratr bydlel. v pátem patře na balkonu jsme dali špeka a já pako jsem si ještě udělal 3 lžičkový kafe. Tak samozřejmě jsme začali hulit a já nezkušenej to rval do hlavy jak o život. Po cca 10 vychechtanejch minutách jsem si začal uvědomovat že to kafe už nejsem schopnej míchat. Tak jsem se zkusil zvednout ovšem to nešlo tak jsem se po 4 doplazil do pokoje který byl 5 metrů ode mně. Svět se se mnou kroutil jak na kolotoči. Trvalo mi to asi půl hodiny takže totální haluz, tam jsem se vyškrábal na postel se slovy VODU. Vychlastal jsem cca 1,5 litru za cca 10 minut. Tak samozřejmě to nesedlo tak jsem to všechno vyhodil ven. Potom jsem přemýšlel o tom proč mají holubi bílou barvu(totální zásek na 2 hodiny.) Potom nevím jak jsem se probudil v Táboře. Potom už jsem byl v cajku.

Old Post 18-05-2012 v 08:24 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ouniel - 69% PěstitelskáKarma uživatele Ouniel - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 435

Já nemám rád když se sčoudim a někdo po mě něco naléhavého chce.No jo vyšlo diablo 3 to bude zas brček............možná to sem nepatří. :-)

Old Post 18-05-2012 v 11:42 AM
Ouniel je offline   Profil uživatele Ouniel   Find more posts by Ouniel   Foto galerie člena Ouniel   Click here to Send Ouniel a Private Message   Add Ouniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 436

Tak třeba asi před 2 týdny jsme s kámošem jeli ze školy celý natěšený, a hned na vlakové zastávce když sme vystupovali jsem urolil, měl jsem nějaký zbytky + moje nakonec to dalo na slušnýho špíčka ze 3 modýlků, zrovna v tenhle den sem já ani kámoš od rána nic nejedli, ale po škole sme na to úplně zapoměli jak sme se těšili, tak to podpálíme a když to dohulíme přijel někdo na zastávku, náký 2 lidi, kámoš byl ve schýze že se na něj furt koukaj tak se zvedl a šel 10 m já říkal ať nevstává, zachvíli se zastavil a že čeká na mě, tak se teda zvednu celkem dobře rozbitej, a když k němu dojdu což teda podle mě trvalo hrozně dlouho, tak se začne motat a přímo před lidma po nákym pokoušení vyrovnat rovnováho s sebou švihne na zem a přímo před těma lidma, musel sem ho odvíst pryč, kde málem spadl z menšího mostu do vody, to už pro mě bylo skoro mission impossible, když sem ho držel aby tam nespad, když už vysel takřka dolu, když sem ho vytýh dal sem ho sednout, byl úplně bledej dal sem mu pití a do 8 min byl ok, ale nemohl předtím vůbec chodit a prej neviděl(zatmělo se mu před vočima na tak dlouho), potom sme se u mě doma najedli a šli si dát bong, a v pohodě všechno

Old Post 07-07-2012 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 437

citace:
Původní příspěvek od Classic
Tak třeba asi před 2 týdny jsme s kámošem jeli ze školy celý natěšený, a hned na vlakové zastávce když sme vystupovali jsem urolil, měl jsem nějaký zbytky + moje nakonec to dalo na slušnýho špíčka ze 3 modýlků, zrovna v tenhle den sem já ani kámoš od rána nic nejedli, ale po škole sme na to úplně zapoměli jak sme se těšili, tak to podpálíme a když to dohulíme přijel někdo na zastávku, náký 2 lidi, kámoš byl ve schýze že se na něj furt koukaj tak se zvedl a šel 10 m já říkal ať nevstává, zachvíli se zastavil a že čeká na mě, tak se teda zvednu celkem dobře rozbitej, a když k němu dojdu což teda podle mě trvalo hrozně dlouho, tak se začne motat a přímo před lidma po nákym pokoušení vyrovnat rovnováho s sebou švihne na zem a přímo před těma lidma, musel sem ho odvíst pryč, kde málem spadl z menšího mostu do vody, to už pro mě bylo skoro mission impossible, když sem ho držel aby tam nespad, když už vysel takřka dolu, když sem ho vytýh dal sem ho sednout, byl úplně bledej dal sem mu pití a do 8 min byl ok, ale nemohl předtím vůbec chodit a prej neviděl(zatmělo se mu před vočima na tak dlouho), potom sme se u mě doma najedli a šli si dát bong, a v pohodě všechno


tohle se mi uz parkrat taky stalo - nizky tlak ... nejlepsi je lehnout a dat nohy nahoru

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 07-07-2012 v 15:33 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 438

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


tohle se mi uz parkrat taky stalo - nizky tlak ... nejlepsi je lehnout a dat nohy nahoru


Přesně tak

Komár neni mucha pyčo

Old Post 07-07-2012 v 19:48 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwertulanus
Stálý Člen

Karma uživatele Qwertulanus - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 439

to zase když mi bylo asi 17 a u nás doma ráno nikdo nebyl tak že si dám jen tak malý brčíčko co jsem si den před tím koupil od kámoše gram skunku no a hulil jsem to ještě přes takovou trubku no a prostě přišla bolest hlavy jak sviňa brutální klepavka a furt si říkám abych stihnul školu...furt dokola čumím na hodiny a dotoho klepavka a šílené točení hlavy ale naštestí jsem se z toho potom dostal ale chtělo se mi strašně spát bylo to jako kdybych nikdy v životě nespal....prostě hrůza už nikdy nechci tohle zažít

Old Post 17-07-2012 v 19:40 PM
Qwertulanus je offline   Profil uživatele Qwertulanus   Find more posts by Qwertulanus   Foto galerie člena Qwertulanus   Click here to Send Qwertulanus a Private Message   Add Qwertulanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 440

Tak dámy a pánové...předemnou stojí jablečné lívanečky s vanillkovou vůní... a hned vedle křupavy buchtičky se sýrem ... o_o.... Když jsem si to jídlo nandaval normálně sem, stuhnul .. tak 3 min... nehorázna doba, připadlo mě že to jídlo se materalizovalo jak ze ST :-))... koukal sem nato s údivem :-O.... Dotoho hezkej Liquid Drumm... :-) Peace 4:20...

Old Post 27-07-2012 v 22:58 PM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 441

nepekny zazitek - byl sem zrovna brutalne zhulenej po trochu vetsim osobackovi - bydlim nedaleko zastavky tramvaje. U tram.ostruvku jsou prechody, primo tam nevidim ale slysel jsem nasledujici, celkem silnou ranu, vterinu na to auto ktery jakoby vyturovalo motor a svetla toho auta ktery prosvistely kolem smerem do kopce, bylo poznat ze rychle ujizdi pryc, hned po ty rane bylo slyset zenu ktera fakt neskutecne narikala bolesti,nepreju nikomu zazit to jen slyset kdyz je zrovna brutal zhulenej, koukam z okna a vidim ze smerem k tomu ostruvku bezi lidi pomoct ty zraneny zene. Jina zena ktera k ty nehode spechala hodne rychlou chuzi na ty ostatni nahlas volala "chcete zachranku?" Zachranka tam byla do 4-5minut coz me i docela prekvapilo.
V takovym stavu v jakym sem byl to nepreju nikomu zazit.

Old Post 27-07-2012 v 23:51 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 442

To já sem jednou dostal od kámoše fakt dobrej model. Bylo asi pět odpoledne, venku hnusně a já se nudil, tak sem ubalil pořádnýho štrona s úmyslem se uplně strašně spálit. Dohulil sem a vzpoměl sem si, že sem dal vařit indickej čaj do kastrolu. Přídu do kuchyně a vidim jak vedle sporáku hoří zapalovač tesně před výbuchem, najednou nával adrenalinu, panika, bušení srdce, stál sem a nemohl sem se pohnout. Nakonec sem to přemohl, skočil sem na podlahu ke sporáku a vypl sem plyn, asi 2 vteřiny na to sem viděl jen záblesk a fakt hlasitou ránu, chvíli sem myslel, že mě ten vůbuch hodil do zdi nebo, že ležim v sutinách zřízenýho baráku.

Po chvilce sem to rozdejchal a šel sem si vypít čaj, stejně sem byl ještě pěknou chvíli v šoku.

Naposledy upravil 04-10-2012 v 19:59 PM

Old Post 07-09-2012 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 443

Tak ještě jednu příhodku, byli sme na zastávce vlakový,nebylo co dělat a ležel tam zapalovač dal sem ho navíc a zapálil, nakonec zkončil na zemi, a na zastávku přišla náká důchodkyně, šla si přečíst řády, stoupla si nad ten zapalovač a on začal hořet !! a její kalhoty se začali zaplňovat plameny, tak tam chvilku stepovala a pak na nás že sme asi dementi že jí to zapalujem pod nohama, a my celou tu dobu co tam byla ona seděli asi 4 metry od ní nehnutě a kecali sme

Old Post 08-09-2012 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chnapson
Nový Člen

Karma uživatele chnapson - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 444

Taky přispěju - 1) To jednou sme takle hulili od kamoše co měěl nějakou travu co prodaval venek ale dobrej.. no a tak hulime a přide typek jestli si nemuže zavolat tak v pohodě (zdál se bejt v pohodě) najednou se začal vyptavat na travu atd.. no problem pak se zeptal kamoše jestli to prodává a on že jo a jestli něco chce,typek řekl že jo a kamoš mu dal vybrat asi z 7-8 g ,cápek koukal a pak to strčil do bundy do kapsy a dělal že nic ( všichni zmaštěný) řikam co prachy? a ten blazen rozjel takový sérky že sme všichni 3 jen čuměli s otevřenou hubou a nevěděli co se děje (přitom by sme ho asi rosekali) typek pak utek někam pryč.

2) Takle sem dostal od známího z hospody (Perun) mlíko fakt vynikající ,mam ho samozřejmě u seba a jedu na chatu.. davame tak špeka a po dohulení se kamoš ptal co to máš? Říkám: mlíko od známího z péra(perun) ,ale to kamoš nevěděl a trochu to pobral jinak ale v tu chvíli začl asi 15 minutovej záchvat smíchu no musel sem si prodloužit život aspon o 500 let

Old Post 08-10-2012 v 22:53 PM
chnapson je offline   Profil uživatele chnapson   Find more posts by chnapson   Foto galerie člena chnapson   Click here to Send chnapson a Private Message   Add chnapson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas6124
Nový Člen

Karma uživatele tomas6124 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 445

Raz si pametám že kamoškám som dal hulit a zabudol som im dat sklo a po chvíli prišli za mnou že oni nevedia ako to fajčit idem za nimi kuknut a oni zapalili celu šišku a držali ju v ruke som nechápal . A ket sa konečne vratili som dlho nezažil take rehoti .

Naposledy upravil tomas6124 26-03-2013 v 18:10 PM

Old Post 03-01-2013 v 23:03 PM
tomas6124 je offline   Profil uživatele tomas6124   Find more posts by tomas6124   Foto galerie člena tomas6124   Click here to Send tomas6124 a Private Message   Add tomas6124 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 446

nehul a radsej sa pouc gramatiku...ja stvorkar zo slovenciny a nemozem sa na tvoje vyjadrovanie pozerat.

Old Post 04-01-2013 v 11:04 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 447

Brutální zážitek po hůlu? Už cca 10 hodin v kuse čtu tohle téma..

Old Post 05-01-2013 v 10:07 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 448

xD já nevim jestli sem tuhle příhodu už nepsal, ale asi ne

Dáváme takle špíčka na lavičce u vlakový zastávky ( bylo tam takový parkoviště a v drážním domě někdo bydlel, jak je tomu skoro všude, když najednou se rozhodl o efektivní odjezd. Couval přez to parkoviště celkem rychle, zatočil a trefil to kufrem tak v 25km/h do jediný lampy na tom celym parkovišti sklo se mu vysypalo a kufr pěkně rozmáčklej.
V tu chvíli už sme byli dosti vysmátý, potom vyběhl řidič a se strnulým úsměvem ( spíš křeč) a červeným obličejem tam zametal sklo a chechtal se u toho možná nás ani neviděl, byli sme tak 15 m od něj.

Srandy kopec xD

Old Post 05-01-2013 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9932310 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív