Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
dyzy
Stálý Člen

Karma uživatele dyzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele dyzy - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 401

Můj jeden opravdu povedenej zhuleneckej zážitek se stal minulej rok,měl jsem v létě celkem krušný období s mladou a měl jsem za ní jet něco si vyříkat,mladá bydlela ve vesnici asi 30 min. busem ode mě,byl jsem připravenej si pomalu vyjít o hoďku dřív na bus a mile ji překvapit,jenže znáte to vycházím si a zvoní telefon kámoš mi volá že má pro mě překvápko že dáme za 15 min. srázek u něho,tak říkám no co už uvidím co má přichystanýho.Problém dojdu k němu a najednou vydím na stole ležet 2 špeky a u nich cedulku jack herrer,kámoš s úsměvem říká ber ho a valíme na balkón něco mi říkalo ať to neďelám že to špatně dopane,ale já blb sem si řekl umm jak herrer dám si jen pár šluků.Pak už si jen pamatuju že sem dal pár šluků a sedím v křesle absolutně odpoutanej od těla a nevnímám čas,jenže zase ten mobil zvednu ho mrknu kdo to a mladá.Smysli mi vypověděli nevěděl jsem absolutně kolik je hodin a nemohl sem ji říct že nedojedu když sem to slíbil,tak si říkám vymyslím nějakou dobrou výmluvu.Zvednu telefon a začnu jí říkat že jsem chtěl stihnout ten autobus v 16:30,ale že mi ujel skoro před nosem a že se omlouvám že už dneska nedojedu že to necháme na zítra,ona smutně no tak zítra.Přijdu zpátky na balkón s dobrým pocitem že jsem to zase všechno podchytil,ale najednou zas ten telefon a zase ona?Zvednu to a ptám se co se děje?? a ona mám jen 1 otázku v kolik si chtěl jet? a já říkám no 16:30 a ona jo a ujelo ti to skoro před nosem? říkám že sem jí to říkal před chvílí,poslední věta tohoto rozhovoru,byla škoda že je 16:20... zbytek už si domyslete sami,každopádně od té doby pokaždé když zahulím nějakej silnej model tak se koukám na hodinky. Peace!

Old Post 11-02-2011 v 03:08 AM
dyzy je offline   Profil uživatele dyzy   Find more posts by dyzy   Foto galerie člena dyzy   Click here to Send dyzy a Private Message   Add dyzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 402

Taky mám jeden zajímavej zážitek, bylo to nějak koncem léta, v ten den bylo zrovna neobyčejný teplo, i v noci.. takže v mikině pěkně, pohoda. Byli jsme s kamarádem venku večer, byla už tma a scháněli jsme nějaký to zhůlo. Potkali jsme týpka kterej zrovna vypěstoval něco extra (v té době jsem se ještě nevyznal v názvech takže nevim co to bylo ) dal nam géčko za 250kč. Vonělo to tak nádherně, drsně, silně. Šli jsme k místnímu kostelu kde je uplně nádherně, nikdo tam nechodí, jsou tam stromy, prostě luxus . Smotli jsme teda takový normální brčánko pro dva lidi. Kamarád to zapálil a už jsme jeli, dal si 2 prásky a řekl že má žízeň, že dojde něco koupit do večerky (asi 30m od nás). Tak teda šel a já tam byl opřený o zeď s brčkem v ruce a hulil jsem a strašně jsem si to užíval, na mobilu puštěná hudba, prostě pohoda . Asi po 10min došel kámoš a já už byl trochu mimo a začal mi nadávat že sem hulil a nepřestal jsem, pokračovali jsme až do konce a pak si sedli před dveře kostela, na takový schůdky betonový. Po cca 10min jsme byli oba už uplně mimo, ale furt jsme byli schopný se bavit a tak. Pořád jsem se smál až mě rozbolelo břicho, nemohl jsem hnout nohama, jakoby mi je někdo vypnul. Po dalších 5min se zas zaply protože už mi bylo fakt špatně a šel jsem ke stromu že budu zvracet, ale nic . Byli jsme tak zhulený že nás to místo tam už začalo srát tak jsme šli k němu domů kde byl menší privátek . Cestou k němu se mi chtělo zase zvracet ale zas nic, už jsem i udělal takový ten zvuk a nahnul se, jak když chcete blejt prostě ale nic ze mě nevypadlo, divný. Už jsme byli skoro u něj a najednou za náma někdo šel a kamarád začal mít schízy že na nás něco volá a že začíná zrychlovat. Tak jsme začli hrozně rychle utíkat až k němu domů . Sedli jsme si k ostatním, ale asi tak jen na 5min a pak jsem musel štouchnout do kámoše že budu blejt. Šli jsme k němu do pokoje, otevřel mi okno a já se z něj vyklonil, nadechl jsem se čerstvýho vzduchu a začal jsem strašně blejt . Stál jsem tam celou dobu, k ostatním jsem se už nevrátil, pořád jsem zvracel. Připadalo mi to jako bych tam stál už tak 8hod a pak na mě kámoš, že tam už sem vykloněnej 10min a to bylo pro mě peklo, umíral jsem . Řekl mi ať se napiju vody kterou mi donesl a já si řekl že když se napiju tak se určitě pobliju ale on mi to prostě vnutil. Musel jsem mít celou dobu zavřený oči, protože když jsem je otevřel, hlava se mi taaak motala a okamžitě bych začal blejt. Po chvilce to bylo už trošku lepší, udělal jsem tedy krok ke stolu kde bylo pití. Napil jsem se a hned jsem se zas naklonil z okna a blil jsem. Poděkoval jsem tedy kámošovi . Pořád se mě ptal jestli můžu mluvit a já že "jo ale nejde to" nebo něco takovýho . Pak zas odešel na chvíli a já jsem šel do postele co byla hned vedle (přemísťoval jsem se tam asi 10min ). Seděl jsem tam opřenej o zeď a koukal jsem před sebe a měl jsem asi každejch 10min hrozně velký tiky, jakobych se něčeho lekal . Pak jsem si lehl a usnul jsem, to bylo asi tak v 1 ráno. V 5:30 mě kámoš probudil ať jdu domů, tak jsem vstal a šel domů, úplně v pohodě, jakoby se nic nestalo

Old Post 07-03-2011 v 17:25 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Tohle jsem nikdy nezažil! Příspěvek č. 403

...

Naposledy upravil 21-09-2013 v 21:50 PM

Old Post 17-04-2011 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 404

Tak to vítej mezi osvícené

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 17-04-2011 v 21:32 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 405

...

Naposledy upravil 29-09-2013 v 16:17 PM

Old Post 17-04-2011 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kayaman_slovak
Nový Člen

Karma uživatele kayaman_slovak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 406

ja som sa nedavno bol zhulit do lesa s kamosmi a po ceste naspat sme stretli chlpatych a oni ze co pani mame niake doborty? kamarad hned pohotovo zareagoval ze co tym mysli a policajt sa odvolal na alcohol ci uz sme ho vypili ale ja som mal strasnu paranoju ze vsetko vedia a hraju formu tak som sa tvaril straaaasne vyplasene a ten policajt zrazu na mna pozrel a ze vam co sa stalo? a ja uplne vyplasene ze mne? preco a on ze s usami (nosim tunnely) zrazu mi odlahlo a povedal som ze to som roztahoval a policajt ze bez teda roztahovaat a mna v duchu napadlo ze idem roztahovat ale vodne a v duchu som sa smial! vtedy som to trochu prehnal a chvilu na to som mal v podniku taku paranoju ze som nevladal povedat ani pol slova sotva som zaplatil kofolu co mi objednali kamradi!!!

Police in helicopter, a search fi marijuana.
Police man in d streets, searching fi collie weed.

Old Post 18-04-2011 v 01:32 AM
kayaman_slovak je offline   Profil uživatele kayaman_slovak   Find more posts by kayaman_slovak   Foto galerie člena kayaman_slovak   Click here to Send kayaman_slovak a Private Message   Add kayaman_slovak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 407

nejhorsi zazitek po huleni je kdyz zjistite ze uz zadne dalsi nemate....

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-05-2011 v 00:29 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 408

prashiwa
:-D

Old Post 18-05-2011 v 16:25 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 409

Už je to dýl, bylo to tak půl roku co jsem začal hulit, možná ještě méně, no a přišel jsem domů zhulenej jak blázen, sednul k bedně a zničeho nic se mi prostředí obývacího pokoje přemněnilo na prostředí hobitího příbytku s roztopeným krbem místo TV, v tomhle přeludu jsem byl pár vteřin 10-15, ale stálo to za to .

Old Post 08-06-2011 v 19:48 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 410

to sirka:a nevidel si tesne predtim trilogiji pana prstenu ?a k totmu hromadu travy?

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 08-06-2011 v 20:42 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od Sirka
Už je to dýl, bylo to tak půl roku co jsem začal hulit, možná ještě méně, no a přišel jsem domů zhulenej jak blázen, sednul k bedně a zničeho nic se mi prostředí obývacího pokoje přemněnilo na prostředí hobitího příbytku s roztopeným krbem místo TV, v tomhle přeludu jsem byl pár vteřin 10-15, ale stálo to za to .


Podobný věci se mi stávali běžně hehe, sedíš u rybníka a najednou seš na pláži u moře a tak podobně...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 09-06-2011 v 11:29 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 412

tak to nevim hosi co si davate rano do kavy

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 09-06-2011 v 12:08 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 413

Tak můj zážitek nani až tak brutální, ale moc vtipný :-D. S kámošem jsme si dal v parku 2 brka a že půjdeme domů. Po cestě jsme narazili na třešeň. Tak jsme tam vylezli a začali papat třešničky. Po chvíli jsme začali spívt, když choděj kluci s klukama, holky s holkama a podobný blbosti a strašně jsme přitom skákaly. Najednou sliším křup a pod kámošem prdla větev a přistál přímo na koule na jinou větev. Měsíc měl fialový koule a blbě se mu chcalo :-D

Old Post 25-06-2011 v 19:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 414

tak to je opravdu brutalni zazitek

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 25-06-2011 v 23:31 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
85X7-4320-A37
Nový Člen

Karma uživatele 85X7-4320-A37 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 415

Nechtěl bych..

Old Post 29-06-2011 v 19:53 PM
85X7-4320-A37 je offline   Profil uživatele 85X7-4320-A37   Find more posts by 85X7-4320-A37   Foto galerie člena 85X7-4320-A37   Click here to Send 85X7-4320-A37 a Private Message   Add 85X7-4320-A37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajo
Nový Člen

Karma uživatele pajo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 7  

Obecné Příspěvek č. 416

Můj "nejbrutálnější" zážitek byl zároveň i jeden z prvních. Začalo to tak že jsem ještě jako nehulič vypěstoval venku kytku (shodou okolností se ke mě dostalo semínko White Whidow) a jelikož byl letos docela vydařený rok, tak mi i tenhle indoorový model stihl jakžtakž dozrát. Po tom co jsem kytku sklidil jsem chtěl samozřejmě otestovat co jsem to vlastně vypěstoval, jenže mě vůbec nenapadlo, že to bude takový zabiják... a v té nevědomosti sem ubalil obrovské brko (cca. 1,3g čistýho). Tohle brko mi leželo na kolejích docela dost dlouho, protože jsem nemohl najít nikoho, kdo by to semnou vyhulil. Až jsme se jednou domluvili s kámošema a ve čtyřeh ho zhulili na bálkoně, po posledním prásku jeden z kamarádu pronesl "Zabili jsme jednorožce". Co následovalo potom není třeba popisovat... všichni se zkouřili úplně na hadry, ale právě to "brutální" na tom zážitku mělo teprve přijít. Když jsem zkouřenej na hadry stál u okna na kolejním pokoji, začly mi nějak "dřevěnět" nohy. Jakožto nezkušený jsem si radši sedl na postel, ale to bylo to nejhorši (nebo nejlepší?) co jsem v tu chvíli mohl udělat, protože jsem hrozně "zafáral", ale to tak hodně, že jsem prakticky na cirka 10 minut nereagoval vůbec na nic, když to viděli kamarádi dostali samožřejmě strach a začali mě křísit, protože jsem nereagoval na slova ani na mokrý ručník na ksichtě jednoho z nich napadlo dát mi facku, prý jsem ani nemrk a to mi dal docela ránu, po tomhle začali už přemýšlet jestli nemaj radši zavolat záchranku, naštěstí než ji stihli zavolat jsem se z tohohle mega-záseku probral. Těch desetminut bylo fakt hodně zvláštních o všem co se dělo vím, akorát jsem byl jakoby jen pozorovatel, čas v tu dobu neexistoval (žádná minulost ani budouctnost existovala jen přítomnost) a nedokázal jsem na nic myslet, možná to bude znít jako klišé ale v ten moment jsem nějak pochopil absolutno,universum... každý tomu říká jinak. Další dva dny jsem z toho byl dost vykolejený realita se nezdála být taková pevná jako předtím, připadal jsem si spíš jako bych tady byl jen na "návštěvě", zvláštní taky bylo, že stav při tom záseku se mi zdál hodně povědomý, jako bych ho už dřív znal, takové "permanentní Déja vu".

Od té doby si skoro nikdy zhulený prvních pár minut radši nesedám, abych zase neděsil lidi kolem prej ten pohled na mě byl hodně děsivej zelený ksicht obrovský pytle pod očima...

Naposledy upravil pajo 23-01-2012 v 13:52 PM

Old Post 21-01-2012 v 22:56 PM
pajo je offline   Profil uživatele pajo   Find more posts by pajo   Foto galerie člena pajo   Click here to Send pajo a Private Message   Add pajo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3549380 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív