Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Obecné Příspěvek č. 417

To Pajo: Hej člověče, stím Déja vu máš pravdu když sem otom teď začal premyslet dostal sem pocit ze sem vtehle ''náladě'' už někdy byl...A to mam zasebou fajku, Jacka, a Amnesia haze. A mám co delat abych psal spisovne . Zvláštní no... marihuana je nějak tajne spojena snáma.

Jinak k tématu: Nedávno sme s kamikama zahulily u nás doma... Znovu moje Amnesia v akci.. vsech 5 kamiku bylo na pařez! Jedinej já sem usnul prej celou hodinu sem spal. Mel sem hodne realnej sen x), najednou sem se probral a vyprskl tu horkou cokoladu co sem si objednal vedle v obchode, rekl: kur** co to mam za hadry na sobe? (myslim ze to byl muj bilej set ) venku 5cm snehu a asi tak minus 10. A ja na sobe tohle obleceni lehke, sundam si brejle proti slunku .. Rozhlédnu se a nikdo v okoli jen poměrně známa zasnezená krajina... Pak si rikam toje jen sen, dal sem si facku a najednou sem se probral... **** Zase na stejném mistě -.- ... Tohle už mě dostalo vic si nepamatuju pak sem se probral doopravdy uz Hned sem to pelasil do koupelny si umyt ksicht...Mel sem fakt haluz a to sem byl jeste na sra***...

Dvoj sen vlastně. něco podobného někdo?

Old Post 29-01-2012 v 20:38 PM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 418

Specs26: Niečo podobné som zažil, ale bez trávy. Prebral som sa v noci a zdalo sa mi všetko také "pokrútené", zrazu som sa prebral znovu, všetko v pohode a v tú chvíľu mi izbou prebehla žirafa...WTF?! Prebral som sa znovu, s obavami, či je to realita, našťastie už bola.

Old Post 31-01-2012 v 13:13 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 419

New Zealand..Po celonoční pařbě ráno vytáh maorskej týpek brko a jestli prej se na to cejtíme,tedy já a jeden muj maorskej kámoš..Moc sme nechápali,proč by sme se jako neměli cejtit,sedli sme ke stolu na zahradě a on to odpálil..Dvakrát sem potáhnul a pak už nic nevim..Asi po třech hodinách totální anestezie sem se probral na zemi,s následky,které k totální anestezii patří,pokud na ni nejdete na lačno a vyprázdněni..Byl sem totálně mimo,neschopnej si uvědomit kde jsem a kudy se dostat na barák za českýma kámošema,spolubydlícíma,ačkoli jak se pozděj ukázalo,to místo bylo jen asi 500m od našeho bydlení...Týpek,kterej to brko celý zhulil seděl u stolu,nic mu nebylo,sed do auta,mě i v tom žalostným stavu mýho oblečení i těla a duše naložil a odvezl na barák..Tam se mnou ještě kluci měli do večera celkem dost práce,mlel sem kraviny,povídal si sám se sebou,s věcmi okolo sebe,úplně mimo..,a taky mě hodily pod sprchu a řádně umyli,bylo to fakt potřeba..Pak sem prospal noc a skoro celej den..
S klukama sme se pak shodli na tom,že v tom brčku s největší pravděpodobností byl přisypanej nějakej opiát..,protože jinak ta jejich ganja byla vždy vysmátá,energická pohodovka

Old Post 31-01-2012 v 13:45 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 420

kamaradovi se stala husta vec ze mnel v koupelne led panel blue a red diody a stravil v tom prostoru par minut a kdzy se podival nahodou na sve cerne zilly a tepny tak propadl hzsteriji a zacalo se mu delat strasne nevolno jak to videl s tm ye to musi bzt urcite otrava krve.skoro si zavolal do nemocnice
s tim ze ma cerne nabjehle zilly.pak vylezl na normalni svelo a rika ..aha to bzlo tim led panelem a men uz zacinalo bzt nevolno s otho jak mam nepruchozi zily,,,,sem se smal a dal sem mu do ruky 3d bryle s yabarvenymi skly do cervena a zelena ..rikam skus to priste s temi brylemi treab to bude lepsi.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 12-02-2012 v 22:30 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 421

2 moje nejbrutálnější zážitky. S kamarádem doma vyžahli litr krabicáka a jelikož nám to nic neudělalo, vyrazili jsme na náměstí pro další chlast (cca 15 minut pěšky) cestou jsme potkali týpka který na nás z dálky mával flaškou od matonky v které měl mlíko. Vypili jsme každý asi decku a pokračovali na náměstí. tam jsme potkali další 2 lidi, s kterýma jsme chvíli kecali a pak nás pozvali na brko. Bohužel nezůstalo jen u jednoho špeka. když jsem odcházel měl jsem za sebou 6 bongů a 6 jointů. Cestou jsem neviděl nic co bylo dál než půl metru jelikož všechno bylo rozmazané.

Old Post 20-02-2012 v 16:13 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 422

O pár let později když mi z toho zážitku otrnulo,jsme se sešli u toho týpka co nám dal tenkrát to mlíko, na další várku. Bohužel poslal koupit mlíko lidi který neměli skoro žádný peníze a naneštěstí jsme se to dozvěděli až když bylo všude zavřeno.Takže jsme měli 4 litry mlíka, plato smetany do kafe, konzervu kondenzovaného mléka a igelitku listů z kterých šla více než polovina do kotle. Po 4,5 hodinách vaření v papiňáku konečně mistr kuchař podlehl nátlaku a papiňák otevřel. Zjistili jsme že ze 4 litrů mlíka zbylo ani ne půl litru, jelikož se zbytek vypařil. Kuchař zachoval paniku a rupnul tam smetanu do kafe, načež to celé zahustil kakaem a cukrem ,takže z mléka vznikla kaše která byla ještě částečně v tekutém stavu. Tento produkt rozdělil mezi 7 lidí takže na každého vyšel asi panák. Asi po hodině byl málokdo znás schopen přejít místnost a všichni se vzájemně přesvědčovali o tom že by jsme udělali nejlépe kdyby jsme se šli projít. Po 3 hodinách po konzumaci jsem tedy jako první vstal abych šel ostatním příkladem a šel se obout do naštěstí malé předsíňky. Ve chvíli kdy jsem se ohnul abych se obul, se mi udělalo tak špatně že jsem stěží stihnul otevřít dveře ven abych za ně vysypal snad i to co jsem snědl před třemi dny. Druhý den jsem však byl rád, jelikož moje přítelkyně byla brutálně zhulená ještě celý další den.

Old Post 20-02-2012 v 16:32 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Chemie osud :D Příspěvek č. 423

Zdravím nedávno jsme dostali od kamaráda ze zahraničí novou objednávku, ^^)) (konkrétně Amnesia kush) :P, ale k věci: asi před 5 minutama sem určitě viděl osud celý planety!!! Normálně sem si v sedě za monitorem dal pořádnýho šluka :-D, pak sem si stoupl a nějak se zadíval na závěs... (bydlím v bytovce takže koukat na okna je jako koukat do zrcadla .) A najednou vtom závěsu byla škvíra prostě a za ní okno tak sem tam viděl úplnou,, záři bílou, a viděl osud...prostě necítil sem přitom celý tělo. Ale bylo to přitom dost divný... byla tam zima a něco tam škrabalo... -.-) Hustý

Doporučuju tento model

Old Post 24-02-2012 v 06:38 AM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Jogort Příspěvek č. 424


Letím za bohem ale cestou mi vletel do ksichtz nejakej kokot a mam celou drzku od jogurtu do pice.... jzrv kurva!!! DD sem v riadne piči

Naposledy upravil Specs26 22-03-2012 v 19:17 PM

Old Post 22-03-2012 v 18:21 PM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Re: osud :D Příspěvek č. 425

citace:
Původní příspěvek od Specs26
Zdravím nedávno jsme dostali od kamaráda ze zahraničí novou objednávku, ^^)) (konkrétně Amnesia kush) :P, ale k věci: asi před 5 minutama sem určitě viděl osud celý planety!!! Normálně sem si v sedě za monitorem dal pořádnýho šluka :-D, pak sem si stoupl a nějak se zadíval na závěs... (bydlím v bytovce takže koukat na okna je jako koukat do zrcadla .) A najednou vtom závěsu byla škvíra prostě a za ní okno tak sem tam viděl úplnou,, záři bílou, a viděl osud...prostě necítil sem přitom celý tělo. Ale bylo to přitom dost divný... byla tam zima a něco tam škrabalo... -.-) Hustý

Doporučuju tento model


Řádný tripreport

Komár neni mucha pyčo

Old Post 22-03-2012 v 18:27 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 426

no moj zazitok dali sme si s kamaratom brko a mali sme kamarata co nam hovoril ze nam da 1g zadarmo ze doma pestuje a nakonec povedal ze nic stoho tak sme sa v noci vybrali pozriet do jeho zahradky a tam 8 rastlin s 1 sme odisli asi najlepsi zazitok s 3m rastlinou behat po ulici ... stale nato spominam

Old Post 26-03-2012 v 09:13 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 427

citace:
Původní příspěvek od Bullyt
no moj zazitok dali sme si s kamaratom brko a mali sme kamarata co nam hovoril ze nam da 1g zadarmo ze doma pestuje a nakonec povedal ze nic stoho tak sme sa v noci vybrali pozriet do jeho zahradky a tam 8 rastlin s 1 sme odisli asi najlepsi zazitok s 3m rastlinou behat po ulici ... stale nato spominam


takovi zmrdi

ve zdejsim prostredi by vam nejradeji vsichni ruce usekali a pouzili je jako vystrahu druhym, ze na cizi kyticky se nesaha.

no a uz to vidim, jak by vas chytli chlupati a vasi vymluvu ze jste to vzali tam a tam a kamarad by si sel sednout na par let.

No to jsi teda pekny kamarad, jen co je pravda (zamysli se nad tim ... )

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-03-2012 v 09:20 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 428

noo ja viem ze nas mohli chytit ale urcite by sme na nikoho nepovedali toho sa nebojim aspon ja nie viem oco ide... ale on si to zasluzill stale ojeboval ... tak mu treba ale uz mam vlastne takze tak... :P

Old Post 26-03-2012 v 09:24 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 429

citace:
Původní příspěvek od Bullyt
noo ja viem ze nas mohli chytit ale urcite by sme na nikoho nepovedali toho sa nebojim aspon ja nie viem oco ide... ale on si to zasluzill stale ojeboval ... tak mu treba ale uz mam vlastne takze tak... :P


Seš pěknej kus zmrda, krast kytky se nekrade i kdyby nevimco.

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 26-03-2012 v 11:11 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 430

no co uz co bolo bolo uz by som to druhykrat neurobil

Old Post 26-03-2012 v 11:14 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specs26
Nový Člen

Karma uživatele Specs26 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 8  

Chemie Další klasika x) Příspěvek č. 431

Na začátku dubna si pamatuju jak sme stáli někde v Brně na Vinckach, smotli sme to ve 4. Na konci sem byl za dost už... no nakonec to dopadlo tak že se jeden dotyčnej zeptal a co teď?? A nikdo nic neodpověděl ja sem stoho celou dobu nemohl... čuměl sem snad na všechny okolo normálně se začali všichni smát... teda po jednom a jak virus ;-) . všichni 5 min v kuse a nevěděli sme čemu.... Jinak teď minulej pátek, byl večer, dělám si jídlo, sem už slušně spapkanej, někdo zvoní jdu dolů, přizom žeru... otevřu a čekám 2 lidi a teď přímo šok, normálně takovej chuchvalec 8-12 lidí sem zůstal čučet do prázdna ze dveří z držkou plnou chleba... A chleba spadl...

Naposledy upravil Specs26 23-04-2012 v 05:36 AM

Old Post 22-04-2012 v 10:38 AM
Specs26 je offline   Profil uživatele Specs26   Find more posts by Specs26   Foto galerie člena Specs26   Click here to Send Specs26 a Private Message   Add Specs26 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 432

No taky se přidám. Pamatuju si, jak sem se jednou probral po prohuleným večeru obalenej lentilkama, kilový balení.

rum rum nezavazne

Old Post 06-05-2012 v 10:56 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3894070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív