Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
SkaMasta
Stálý Člen

Karma uživatele SkaMasta - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 449


Pridám tiež niečo do banku. Posledný pol rok som strávil v Portugalsku na erazme. Po jednej veľmi tažkej kalbe som sa ráno prebral a uvedomil si, že musím ísť do školy. Na vyrovnávku som si tresol zo 3 bongá z miestneho hašu aby som bol schopný aspoň ako tak fungovať, no hrozná opica. Veselo som si kráčal do školy, ako tak schopný vnímať okolie, celý som sa tešil ako so to zvládol a slušne sa zobudil aby som nezaspal do školy. Nachádzal som sa akurát v strede malého námesita. Musím podotknúť že som mal na nohách žabky, bolo tam teplo jak riť. No ako si tak kráčam tým námestíčkom zrazu som do niečoho zakopol. Neskutočná bolesť, skoro som sa zvalil na zem a začal plakať. Som však chlap tak som iba kukol dole, že čo sa deje - v strede Portugalského námestia trčí zo zeme 4cm roxor do ktorého som kopol palcom. Najprv som si myslel, že to nebude také zlé no druhý pohľad dole ma presvedčil, že to v poriadku nebude. Krv sa začaala valiť z palca a pomaly ma začala zaplavovať neopísateľná bolesť. Sadol som si do tieňa na obrubník a čakal. Sfajčený, v hroznej opici, agonií som tam sedel a rozmýšlaľ čo idem robiť. Pôvodne som chcel ísť aj do školy, ten návrh som však zavrhol. Pomaly som sa vybral domov a snažil sa to nejak rozdýchať. Samozrejem, 3 dni po tom ten roxor z tade odpílil. Pripájam foto, nevizerá to tam tak zle ale bolelo to jak sviňa. Naštastie som si nič nezlomil, kedže som nemal poistenie bol by to asi prúser.

Live in Peace


First gorw-Outdoor DP

2nd try OUT - DP, P#1

Old Post 07-02-2013 v 14:58 PM
SkaMasta je offline   Profil uživatele SkaMasta   Find more posts by SkaMasta   Foto galerie člena SkaMasta   Click here to Send SkaMasta a Private Message   Add SkaMasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 450

teď sem si to pročítal a vzpoměl si na zajímavej stávek

Technika zoom: cca 1,5g nedosušenýho Royal dwarfa z bongu(a držet dokud nevyfouknete zhola nic ), hned po tom cesta do brutálního kopce na zapadajícím slunci.
Výsledek: Hodně dobrej zoom párkrát do minuty se všechno nehorázně přiblížilo a pak zase oddálilo, třeba až tak 20x prostě HD
Bylo to super, až na to že chůze byla obtížnější ...

Old Post 07-02-2013 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 451

No takže pridám sem aj ja niečo.
Bolo to na 31.12. takže silvester najprv sme išli na námestie kde sa konala velká schodza ludí ktorí oslavovaly koniec roka pohode sa šetko odpočítalo pripily sme si s kamošmi šampanské a potom sme si povedali že ideme zapalit brčko lenže problém bol v tom že kamoš nechal huleníčko na byťe tak sme sa rýchlo ponahlaly na byt aby sme si konečne zahúlili na nový rok tak sme konečne došli a už sa rollila novoročná pochoden vysli sme na balkón asi štyria a povedaly sme si toto musí biť výnimočné tak sme odpálili pochoden z dosť dobrého materialu a ešte nám nebolo dosť tak sme ešte daly šeci po 3 masívne bongá z ladom jak sme sa vrátili tak sme si šeci posadaly a pozeraly na seba a smialy sme sa a potom to prišlo asi tak po 15 minútach som potreboval ísť na wc ani neviem prečo lebo som tam ísť nepotreboval ale proste ma to tam ťahalo tak som prišiel na wc sadol som si na misu a zamkol som sa a sedel som potom asi po dalších 15 minutách som si sadol na zem a nič som nevnímal iba jak pečie na mna lampa čo svietila na wc ale na nič som sa nezmohol zrazu počujem jak búcha niekto na dvere a volá na mna ze co tam tolko robím a zas som sa zmohol iba na to odpovedať že ešte chvílu a potom zase ticho a fakt obrovské teplo a potom to prislo ani neviem jak dlho ani čo ale uz som to nemohol zvládať to teplo tak som sa postavil odomkol a jak som otvoril dvere tak studený lahký vanok s chodby ma ovial a konečne som sa s celých plúc nadýchol a pribehly kamoši a pýtali sa čo sa stalo že som celý mokrý proste celé šaty som mal jak keby som skočil pod sprchu a potom to prišlo spýtal som sa kolko som tam bol že viac jak 4 hodiny.
jeden z brutálnejších zážitkov čo sa mi stali

Old Post 23-05-2013 v 23:17 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 452

Tak docela brutální zážitek se mi stal teď o víkendu. už od pátku sem zhulil cca 2g fakt suprovýho provoněnýho modýlku (prostě nonstop hulení u pc ).
Přišli kámoši jestli nejdu dělat táborák že mají u sebe 3 krabičáky. Navrhl sem jim ať se mnou zajdou na poštu pro bongo že se pořádně zhulíme.
A tak se také stalo. Asi za půl hodiny už jsme byli v parku a dávaly jeden bong za druhým.
Když jsme pak trochu popošli a hulily znovu (asi 5 metrů, začalo pršet za tu chvíly co jsme šli.) tak už sem věděl že je něco v nepořádku.
Ale abych to zkrátil za 3 hodiny co já sem vyhulil asi 3g (kámoši tak po gramu nejspíš i míň).
Se jeden z nich málem po*ral (fakt hnus to čuchat všude kolem ) a oba se asi v hodinovym intervalu docela brutálně poblily.
Pro mě to ani tak brutální nebylo ale jeden kámoš se smál a skákal na lavičce se zavřenejma očima.

Old Post 29-05-2013 v 20:43 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domax
Nový Člen

Karma uživatele Domax - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 453

Stala se mi jednou fakt dobra vec, sedime si tak zhuleny s kamosem na obrubniku a najednou jde po tom chodniku psovod, kamos dostal uplne brutalni zachvat smichu, ja rikam co je ? A on ten pes ti pochcal nohu a ani sis toho nevsim

Old Post 07-06-2013 v 14:34 PM
Domax je offline   Profil uživatele Domax   Find more posts by Domax   Foto galerie člena Domax   Click here to Send Domax a Private Message   Add Domax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 454

Bylo krásné sobotní podzimové odpoledne, přisel kamoš s pravě usušenym modylkem, nevypadalo to na nejaku mordu.... Dali sme 2 brčka a asi za 20 min se mi udelalo uplně blbě na blití, byl jsem uplně mimo seděl jsem na sluničku , ja sem sice o vsem vedel co se delo kolem me ale proste sem nereagoval ani na facky atd.. pak me ucili chodit abych vubec po 5 hodkach dosel domu.... pak sem se stoho vyspal a uplne v poho, sem si nato az moc dobre pamatoval, jo a 2x sem se poblil bouzel to odnesli boty
Byl to desne neprijemny stav ktery bych uz urcite nikdy nechtel zazit...

Old Post 07-06-2013 v 21:46 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabriel2
Nový Člen

Karma uživatele Gabriel2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 455

Taky sem si vzpomel na jeden stavek z amsterdamu bong, jack herrer, bylo to v centru na byte. Dal sem si jednoho festovniho sluka zavru oci a slysim nejluxusnejsi hudbu jakou sem kdy slysel. Elektro instrumentalni, tezko popsat. Rikam si sakra kdo to zpiva od toho chci cele cd tak se zacnu zamerovat a filtrovat ten zakladni zvuk z ktereho to pochazi a najednou slysim jak nekjaky delnik pod oknem rozbiji chodnik zbijeckou DD

Old Post 24-06-2013 v 19:43 PM
Gabriel2 je offline   Profil uživatele Gabriel2   Find more posts by Gabriel2   Foto galerie člena Gabriel2   Click here to Send Gabriel2 a Private Message   Add Gabriel2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 456

Doufám že sem tu tenhle zážitek už nepsal, ale Gabriel mi ho připomněl tak ho tu napíšu, a jestli znovu tak je mi to jedno.
Bylo normální podzimní odpoledne, mohlo být kolem jedné hodiny. Byly sme se školou na "návštěvu" na zdrávce, na kurzech první pomoci.
Domu sám mohl odejít pouze ten kdo měl lísteček. Já měl lísteček, kámoš ne.
Problém byl v tom že kámoš měl Skunk (pravej skunk, ne skunk jako slang. výraz pro podlampu ) a po tom co mi o něm vyprávěl sem o něj nechtěl přijít.
Po konci kurzů když jsme vyšli ven před školu jsem kámošovi pomohl s útěkem (neboli sem ho zastrčil za roh když se učitelka nekoukala a pak nastal zběsilý útěk )
Pak jsme hledali místo kde ubalit brčko, došli jsme na dětské hřiště kde zrovna nikdo nebyl, ale pak okolo prošli benga, a tak jsme raději poklidně poodešli.
Po cestě jsme zašli do takového "křoví" kde byly samé odpadky.
Sedli jsme si na zídku, kamarád domotal a začali sme hulit. Chuť byla úplně super, nic takového sem před tím neochutnal (v tý době sem hulil tak 6x maximálně).
Dohulily sme a začali nabíhat první stavy..Jak jsem říkal, seděli sme na zídce (maximálně metrová) na které nastal první problém. Nechtěl sem spadnou dozadu začal sem slézat dolu a slezení těch 20cm mi trvalo tak 3 minuty.
Nakonec se mi to nějak povedlo a slezl sem. Co tam tak stojím a poslouchám auta tak se mi úplně ztlumily všechny zvuky. V tu chvíly sem si myslel že umřu, chtěl sem vylézt ven a jít alespoň na trávník aby mě někdo našel a zavolal záchranku ( ) Nakonec na čerstvym vzduchu když sme se trochu prošli odešla ta schýza a já si mohl začít užívat stav. Už si toho z toho dne moc nepamatuju ale vím že sme přecházeli silnici a já se najednou zaposlouchal..Slyšel sem : Vrum, vrum, vrum, vrum nechápal sem to a zkoumal o co jde, za půl minuty mi došlo že to vydává fychtl co projížděl kolem a že přitom to byl normální souvislý zvuk motoru. V tu chvíly sem se tomu začal strašně smát a to je tak poslední věc co si z toho dne a roku pamatuju.
Peace & Jah

Old Post 25-06-2013 v 18:46 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 457

Tak muj nejbrutalnejsi zazitek byl vcera, kdyz sem s pritelkyni udelal mliko z cerstve sklizenyho Orange budu. Mliko vpodstate jenom z pocukrovanych listu + spodnich palicek. Nejbrutalnejsi zazitek proto, ze sem absolutne neodhadl silu takoveho mlika. Dal jsem si 1 deci, asi za hodinu to najelo, a zacal kolotoc, ze ktereho se tak nejak probiram ted, nejakych 25h po pozreni.

Po hodine jsem to zacal citit. Par minut nato zacaly halucinace, prostor se vlnil, kdyz sem zavrel oci, vsude samy obrazce a vyjevy. Takove lehke halusky trvaly asi pul hodky, pak to zaclo nabirat dost drsny obratky. Najednou jsem mel pocit, ze mam problem udrzet se v realite. Moje já nejak opustilo telesnou schranku, videl jsem se jakoby zeshora, jak lezim na posteli, zatimco jsem jen mysli bloumal po celem pokoji. Pokoj se mi totalne rozmazal, nemohl jsem vstat, kdyz sem zkusil jit na zachod, narazel sem do zdi.

Tohle nejakou dobu trvalo, a pak sem zacal cestovat v case. Najednou jsem se proste vratil do minulosti, vzpominam sem si na veci, kdyz mi bylo treba 10 atd. Takhle v minulosti/pritomnosti/jinym vesmiru jsem tripoval, nekecam, pres 2 hodiny. Uz sem si pral, aby to skoncilo. Usnout sem nemohl, takze nasledujici asi 4 dalsi hodiny jsem stravil take lezenim na posteli, a snahou udrzet se na tomto svete. Hodne sem pri tom jedl, mel jsem pocit, ze jen jidlo me drzi, abych neodesel do jine dimenze. Po cca 7 hodinach neskutecnyho zmasteni sem usnul. Probudil sem se celkem 14h po pozreni, a uz sem musel zacit fungovat. Stehovani, cesta do jinyho mesta atd... od probuzeni se to trosku zlepsuje, ale i ted, kdyz to pisu, jeste cejtim, ze nejsem 100%.

Ponauceni pro priste - s mlikem kurva opatrne, radsi po lzickach. A nebo uz mliko radsi nikdy, astralni videni a navsteva jinych casu a prostoru mi nebyla vubec prijemna.

P.S. jeden spolubydlici si dal taky, sem mu rikal, at si da tak 1 deci, a pocka... blbec nepockal, vypil sklenicku a pul (tak 0.3 litru celkem). Ze prej si dal trosku, nic to nedelalo, tak to dopil cely. Uz je to taky tak 25h, jeste furt lezi a cumi do stropu, uplne v prdeli. Teprve pred par hodinama se poprve na chvili zvedl, aby se dosel napit.

Old Post 02-07-2013 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 458

Tak zazitku je spousta,hlavne tech brutalnich je tezky vybrat nejaky nej ale jeden stoji za zverejneni a stalo se to celkem nedavno Na turnajku v malem fotbalku sme zhulili sebe a halvne ROZHODCIHO ten potom pri zapase misto toho aby piskal,tak prestal piskat priletel k nemu mic a odehral ho a dal dokonce gol,sundal si tu dres a bezel pryc nejspis to prestalo akorat pusobit..Nekdy dela trava hodne

Old Post 12-07-2013 v 21:41 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haagen
Stálý Člen

Karma uživatele haagen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 459

Ten nejhorsi je asi kdyz sem zacinal hulit. Od rana sem nepil nic nejedl a jen sme hulili nejaky vzorek co vypestil kamos. Dosli sme pak do hospody a ubalili poradne brko a sli ho zhulit ven. V pulce uz nikdo nechtel ani o dost zkusenejsi hulici uz nechteli a ja furt hulil. Nebyl sem praveze nejak moc zhuleny. pulku brka sem dotahl a zatim vsechno v klidu. sli jsme dovnitr, napil sem se piva a za chvilu to zaclo. uplne sem zezelenal a udelalo se mi fakt spatne, tak sem sel na hajzl. docela dlouho sem se tam sekl a ostatni uz vedeli ze je zle, tak me sli hledat..to uz sem sedel na wc a nemohl skoro ani chodit. vyvedli me na chodbu a uz to zacalo. pres 20minut uplne cerno pred ocima, nic si skoro nepamatuju. kamos me proliskaval ale nepomohlo to pamatuju si jen ze cisnik dosel na chodbu a rekl, ze to tam nemame brat nebo tak neco a ze mame jit pryc. chvilku sem tam sedel a pak sem zkusil vstat. stal sem vedle schodu a zase se mi udelalo cerno pred ocima. chtel sem sebou seknout. kdyby me kamos duchapritome nechytil tak se dost brutalne rozsekam na tech schodech a to by bylo dost horsi. po chvilce se mi udelalo lip. zaplatili jsme a sli ven. trochu sem se prosel, zakousl nejake jidlo napil se, dal cigo a byl sem OK. docela namahavou cestou vlakem atd. sem potom prisel domu a prospal sem skoro cely den par dni pozdejc jsme sli do te hospody zpatky a cisnik na me ze prej jestli sem v pohode ja ze jo a uz to neresil bylo to dost psycho..nic nic a pak zniceho nic bum a byl sem hotovy..pak sem asi tyden nehulil a po tydu zase ale uz sem si daval pozor

Old Post 12-07-2013 v 22:54 PM
haagen je offline   Profil uživatele haagen   Find more posts by haagen   Foto galerie člena haagen   Click here to Send haagen a Private Message   Add haagen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 460

První zážitek s mlíkem (hnusnym pudinkem). Kámoš našel návod na netu a hned se do toho s nulovou mírou zkušeností vrhnul, jinak to dopadnout nemohlo. Sešlo se nás pět statečných a po chvíli dotazování na proces vaření sme to prubli, asi po půl hodině sme museli konstatovat, že je masterchief, bohužel se za chvíli dostavila nevolnost a totální stoned, několikrát sem se pokoušel doplazit na záchod, ale pamatuju si jen, že sem si chlapsky odplivl na koberec a podlamovali se mi všechny čtyři. Od tý doby kuchtim já a už sem tak next level, že to je i dobrý a kdyby to nebylo tak hard, tak bych toho vypil litry.
Zdar a bacha na zkuřky v kuchyni

Old Post 15-10-2013 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spocky
Nový Člen

Karma uživatele Spocky - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 461

Tak, můj nevíc brutální zážitek byl, když jsme sklidil svou druhou kytku v mém životě, ta první se mco nepvoedla, protože chytila plíseň a musel jsem jí sklidit předčasně, ale tahle, netuším co to bylo, protože to bylo z indoor mixu od Fairseeds, ale je to zabiják No.1. Nadrtili jsme tak půl gramu a to jsme ubalili do dvou brk, pakj jsem s kámšoem šel ven a dali jsme nejdřív menší brko, a víc jsme ani dát nemohli. Začalo to naprostýým stoned, necejtil jsme vůbec nic jen jsem ležel na zemi a kolem nás pořád chodili lidi, takže si mysleli bůh ví co, no a potom asi po půl hodině ten stoned přešel a celý mi to stouplo do hlavy, chytili jsem hroznej výgeb a pak jsme šli s kámošem do města, a já byl celou cestu úplně vygebenej, no a cestou jsme potkali učitele, kterýho jsem mněl na základce a místo abych ho pozdravil, tka jsem se mu vygebil do xichtu a nejlepší na tom bylo, že tam byl i se svojí manželkou. Pak ta vygebenost tak nějak ustala a asi do čtyř rána mně bylo doost divně, všechno se točilo a dávalo vyšší smysl. Jo a taky, všechno co jsem říkal, mi znělo, jako kdybych to recitoval a rýmovalo se to.

Old Post 16-03-2014 v 12:08 PM
Spocky je offline   Profil uživatele Spocky   Find more posts by Spocky   Foto galerie člena Spocky   Click here to Send Spocky a Private Message   Add Spocky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulenej stonek
Nový Člen

Karma uživatele zhulenej stonek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 462

Zdarec vespolek!
Zhulených zážitků jsou kvanta, jenom škoda, že spoustu věcí člověk pozapomíná. Teď se mi zrovna vybavuje jeden zážitek, vlastně spíš série zážitků, co se mi stala před pár lety, když jsem jel do škole (na praxi).
Ráno jsem takhle čekal na vlak, sluchátka v uších (punk) a zhuloval se. Vše OK, dohulím, vlak akorát pomalu přijíždí, tak jdu dovnitř. Uvnitř mraky lidí, postupuju uličkou spolu s dalšíma nově nastoupivšíma a hledám místo. Vzhledem k tomu, že nikdy k nikomu nepřisedám, neúspěšně. Dav lidí společně se mnou zvolna dorazil ke dveřím na konci uličky, tak čekuju posledních pár míst, jestli tady není nějakej známej a vtom uvidím vpravo od dveří sedět nějakýho nácka, s výrazem agresivního zmrda, se svýma kámošema. Říkám si: hm, nebudu se na ně dívat a jdu dál do dveří. Tak jdu a najednou mám intenzívní pocit negativní interakce směrem ke mě od onoho nacisty. Podívám se na něj a nácek na mě dští jakýsi rozzuřený slovní atak, jehož obsahu jsem přes sluchátka bohužel nerozuměl. V následující chvíli zřejmě nevydržel můj zhulený a nechápavý pohled a vidím jen jak jeho ruka vyletěla směrem ke mě a mocným škubnutím mi serval z kalhot nášivku panáčka házejícího hákáč do koše Tu už jsem pochopil, že nemá smysl dál zůstávat na tomhle místě a vyrazil jsem na chodbu. Přešel jsem další vagón a vlítl na hajzl. Tam jsem chytl brutální schízu a modlil jsem se, aby ten vůl nevystupoval v na konečné Brně jako já. Zbytek cesty jsem strávil na hajzlu a vystupoval jsem poslední.
Tak jsem přežil iniciativního nacistu a měl jsem přestoupit na vlak do Rajhradu, kde jsem chodil do škole na zahradníka. Stále se sluchátkama v uších jsem se vydal na nástupiště a když jsem viděl, že vlak je směr Břeclav, nastoupil jsem. Jaký pak bylo moje překvapení, když vlak Rajhradem jen prosvištěl. Nevšimnul jsem si totiž, že je to spěšňák a ten zastavoval až ve Vranovicích. Takže jsem vystoupil tam a musel čekat na vlak do Rajhradu. Trvalo to asi 20 minut, no v mým stavu a po zážitcích toho rána to bylo dost dlouho. Nápis ODPOR.ORG na nádražní budově ve mě evokoval pocit nebezpečí a byl jsem rád, když jsem nasednul do zpátečního vlaku. Musel jsem si samozřejmě koupit jzdenku s přirážkou. V praxi mě už očekávala nasraná mistrová a neschopná poslouchat ty moje "výmluvy" proč jdu pozdě, mě poslala okamžitě trhat kopřivy... Tak to byl zážitek, kterej jsem si vzpoměl. Až si vzpomenu zase na něco pikantního, hodím to sem.
Mějte se!

Tráva je životní styl. Tráva je můj
životní styl

Old Post 31-03-2014 v 20:13 PM
zhulenej stonek je offline   Profil uživatele zhulenej stonek   Find more posts by zhulenej stonek   Foto galerie člena zhulenej stonek   Click here to Send zhulenej stonek a Private Message   Add zhulenej stonek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Northsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Northsmoker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 463

Asi nikdy nezapomenu, moje prvni hulba a to v celku nedavno, asi pred 2 rokama. Kamos me vytah at si s nim zahulim, seslo se nas celkem 5 z toho jeden nehulic, ktery nas hodil do auta a odvezl na nejaky louky za mesto (zrejme se s nama nechtel ukazovat mezi lidma ). Tam se to smotlo a zacalo kourit, mel jsem z brcka asi tak 4 coudy a porad nic, ani jsem nevedel co mam cekat. Po dohuleni a asi 5 minutovymu pokecu jsem usoudil ze na me to vliv nema protoze vsichni ostatni uz se tlemili jak magori a ja stale nic. Hned nato padnul napad zajet do McDonalds pro nakej ten burger protoze zhuleny zacali mit hlad. Ja nasranej ze to semnou nic neudelalo jsem se posadil za ridice a v tom to zacalo, zacali mi brnet prsty, busit srdce a pri kazde zatacce jsem mel pocit ze se propadnu stranou auta do skarpy. Po chvili se k temhle pocitum pridal i pocit ze mi neco hořkýho teče ze stoliček ... po nake dobe jsme dojeli na parkoviste k mekaci a ani nevim jak se to stalo, jedna holka od nas byla pred autem a kamos do ni z prdele najizdel, vim ze to bylo takovou ryhclosti zeby do ni ani nabourat nemohl ale v tu chvili jsem mel skoro hysterickej zachvat ze ji zabije Taky si jeste vybavuju ze hudbu jsem vnimal mnohem hlasiteji, v aute hralo radio ale tak potichu ze se mohla vest konverzace, me se v jednu chvili zdalo ze to strasne rve a stale se to stupnovalo. Pak jen jeste staci za zminku scenka z toho stejneho vecera kdy jsme prechazeli prez silnici, v dalce jelo auto, ja zpanikaril a nebejt kamosky tak jsem jim vsem utekl .

Pak bych rad jeste zminil mou asi druhou hulbu, s kamosem jdeme do parku, zhulime se a ja v tu chvili vubec nevim kde jsem, kudy mam jit abych se dostal domu ani vlastne to jestli se domu jeste nekdy dostanu a to jsme byli v parku ve kterym jsem byl snad milionkrat a kterej znam jak svoje boty. Nastesti bydlim hned vedle toho parku a asi si dovedete predstavit me zdeseni kdyz me kamarad z toho "neznameho" mista odvedl pres2 ulice a stal jsem u baraku... K tomu se dostavam k otazce, huim v prumeru 3X tydne, da se rici ze kazdy druhy den. Kdyz bych prestal uplne hulit treba na mesic, jaka je sance ze se mi moje stavy ze zacatku budou opakovat? Ted se zhulim, pustim k tomu film nebo xbox a tim to hasne, ty stavy dezorientace a totalni demence byly proste lepsi

Viděl jsem Colombovu ženu.

Old Post 04-06-2014 v 15:12 PM
Northsmoker je offline   Profil uživatele Northsmoker   Find more posts by Northsmoker   Foto galerie člena Northsmoker   Click here to Send Northsmoker a Private Message   Add Northsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 464

Northsmoker: Ty prvotní stavy měl každý nejlepší a bohužel už se nevrátí ... jednou jsem teda přestal hulit na dva měsíce a pak ten stav byl fakt supr, ale určitě to nebylo takové to prvotní "ohmatávání" zkouřenosti

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 04-06-2014 v 19:13 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4855450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív