Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Papírky z celulózy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 33

Prvni pocity když sem se dozvěděl o existenci .. fuj to bych do huby nedal co to bude za des
Pak sem si rekl co, zkusim to ...
Pak jsem nadaval an to ze to nejde ubalit
Prvnich par brk mi to prislo takovy nechutny, ale bylo to spis zvykem na normal papirky pac sem si uz na tu ceulozu zvykl a asi to budu hulit z toho, ma to mit min hnusu pro telo a kdyz se povede dobrej matros tak se na nej i pri huleni rad podivam

Old Post 04-01-2007 v 00:20 AM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od 4C3
a jakym zpusobem z toho motate na backrolla? ten prebytek pak upalite? odtrhnout nejde, ne?


Tak tyhle papírky jsem si fakt oblíbil a to s tím přebytkem řeším tak, že ho zespodu nalíznu a přilepím k brčku. Ale jde si s tím i pohrát....jenom to musíš nalíznout jenom asi půl centimetru přilpit a to co přečuhuje odstřihnout. Takhle jsem teda řešil takový ty ranní osobáčky.. :-)

Celufánu zdar :-)

Old Post 04-01-2007 v 07:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od reznor_TU
ja z nich balil na switch a na klidek, lepi to vsude taze cajkovy... je to haluzz..dokonce sme kamosum nakecali ze sme nemeli papirky a tak sme motaly z izolepy a voni to sezrali a nechteli to hulit


na vánoce jsem z nich ubalil ale 5 brček, a rozdal je se slovy: oceba došly, celofán od startek, taky dobrej, na chuti to skoro nejni poznat měli jste vidět ty výrazy v jejich obličejích

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 04-01-2007 v 14:25 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

hehe, perfektní věc na odhánění socek, kámoš mi řikal že od nich jeden takovej utek, taky si myslel že hulej z izolepy

Old Post 04-01-2007 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 37

CIGARETOVÉ CELULÓZOVÉ PAPÍRKY

Celulózový papírek neobsahuje chemikálie používané při výrobě papíru např. ledek, arsenik a další kovy, které jsou nutné k tomu, aby papírek získal bílou barvu. Celulózový produkt je na přírodní bázi a 100% biologicky odbouratelný, bez chuti a zápachu. Kromě tohoto, průhlednost celulózy dělá z balení zcela nový zážitek, konzumenti totiž vidí co kouří.

Rozdíly a fakta:
· Biologicky odbouratelná blána (ŽÁDNÁ PLASTICKÁ HMOTA) – 100% celulóza
· Výrobek na přírodní bázi, bez chuti a zápachu
· Není potřeba lepidlo
· Vysoká transparentnost (95%)
· Nepozměňuje chuť a charakteristiky tabáku
· Pomalejší hoření
· Je jediný svého druhu

Pokud vezmeme v úvahu všechny tyto rozdíly a fakta, celulózové papírky si brzy najdou své místo na trhu, jako nová kategorie balících papírků, a nelze je srovnávat s kterýmikoli již existujícími papírky. Všechny papírky prodávané v současnosti jsou „papírové“, tento produkt je naprosto unikátní tím, že je jediný 100% průhledný.

Jedná se o revoluci v balení tabáku. Nabízíme Vám být u zrodu nového (jiného) balení a kouření. Papírky z celulózy se stávají již nyní postupnou náhradou cigaretového papíru.

Velikost: King Size.

Rozměry: 115 x 35 mm.

Množství: 40 papírků.

Materiál: 100 % celulóza.

Ostatní: Šetrný k životnímu prostředí.

Vyrobeno v Brazílii.

zdroj: smokeshop.cz



zdar všici Nesss

Old Post 05-01-2007 v 12:50 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 38

čuzz, všichni !!! tak nám začíná nová revoluce v kouření !!! jen dobře :-)
jo slyšel sem od kámošů který nedávno z tohodle pejpru zahulilii a prej fakt mazec v tý průhlednosti a hlavně nesrovnatele lepší pokouřeníčko než z normálních papírků, no příští tejden zakoupíme a vyzkoušime :-)

zdarec ralf

Old Post 05-01-2007 v 13:42 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Salieri
kdes sehnal ty papírky tež by se mi šikly


v Brně growshop nebo trakt, Prahu nevím, musiš se poptat

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 05-01-2007 v 15:35 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 40

www.smokeshop.cz nebo www.growshop.cz

tam si to muzete poridit na dobirku papirky stojej od 45 do 60 kacen ale postovny za 100 je pekne napicu.

at chutna

Old Post 05-01-2007 v 16:31 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 41


presne jak pise kolega matoha.
zustavam u ocb

FIRST INDOOR 150W

Old Post 06-01-2007 v 13:52 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 42

Tak uz sem je taky otestoval Rek bych ze chut maj, ale nijak zasadne mi nevadila. Kazdopadne si uzivam, jak na to lidi cumej

Jinak backroll z nich balit de v pohode. Jenom se musi ten prebytek nakousnout, nebo nastrihnout a potom uz standartne odtrhnout jako normalni papirek

"Silnější pes mrdá."

Old Post 06-01-2007 v 14:00 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 43

taky uz jsem mel tu moznost vyzkouset si tyhle "extra" pejpry a v porovnani s normalnima u me prohraly. srolovat prvni brko (na normala) z tehdle mi trvalo dosti dlouho, snad 3krat nez se to povedlo. pride mi ze se spatne ohejbaj. o motani ve tme ani nemluvim- na to musis mit brejle na nocni videni... no a chutove to taky neni zadna slava
ale vypada to pekne, jak se leskne

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 06-01-2007 v 14:23 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od zizik
taky uz jsem mel tu moznost vyzkouset si tyhle "extra" pejpry a v porovnani s normalnima u me prohraly. srolovat prvni brko (na normala) z tehdle mi trvalo dosti dlouho, snad 3krat nez se to povedlo. pride mi ze se spatne ohejbaj. o motani ve tme ani nemluvim- na to musis mit brejle na nocni videni... no a chutove to taky neni zadna slava
ale vypada to pekne, jak se leskne


podobné první dojmy jak já, ale už jsem si na ně zvykl. Prvních pár brk sem si zvykal že musim to balit maličko jinak ale pak to šlo v pohodě.

chutove, to je taky zvyk. Možná si to nepřipouštíš, ale ty celuozový papírky fakt nemaj žádnou chut, vůbec. Zato nrmální ano, dost specifickou na kterou jsi si zvykl. Stejně jako s balenim, par brk a zvykneš si na celuozu.

Ale jedno velke minus bych tu zminil, když ten papírek vyndáte z krabičky a chvíli ho odložíte začne se sám ohýbat různě.

Old Post 06-01-2007 v 14:46 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od JosefCorrino
Ale jedno velke minus bych tu zminil, když ten papírek vyndáte z krabičky a chvíli ho odložíte začne se sám ohýbat různě.


myslim že se ohýbá podle tepla - stejně takhle haluzovaly žvejky, takový ty plátky
balí se z nich určitě jinak, chce to prostě ze začátku víc zručnosti
jinak přijde mi že se mi ubalený brčko vždycky ohne mírně k tý straně jak je rozpojenej filtr, nevim jestli tam vzniká nějaký pnutí nebo je to jenom moje levost

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 06-01-2007 v 15:22 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od AHM4D
nevim jestli tam vzniká nějaký pnutí nebo je to jenom moje levost


levost.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 06-01-2007 v 20:00 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 47

AHM4D - presne, mne se z toho taky vzdycky udela "levak".. podle mne to to je odlisnym pnutim v miste, kde ho oliznes - kdyz spoj zasycha, taxe oliznuta zkracuje a ohyba spek..
ale co.. co je krive to ja valasske

p s y c h o 8 4

Old Post 06-01-2007 v 20:16 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

hele ze zacatku jsem z toho byl uplne nadsenej koupil jsem si baleni a silene si pochvaloval jak je to vynikajici vec..casem jsem ale zacal zjistovat ze v jointech citim neco co predtim ne a take jsem z toho kaslal vic nez z obycejnejch papirku mno a kdyz jsem si po tydnu s aledou koupil opet smokingy zjistil jsem ze starej dobrej smoking joint je mnohem lepsi...tot muj osobni nazor zalezi na chuti kazdeho kuraka

Old Post 06-01-2007 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1222650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív