Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » huleni s pribuznejma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Anglan
Nový Člen

Karma uživatele Anglan - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 10 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Tak si tak rikam, ja si dal s mamcou brko naposledy pred dvema rokama, a od ty doby nic. a prvni vec az sklidim , tak ubalim poradniho jointa, a vodpalim ho z mamcou. protoze at je to jak chce, stejne ti nase rodice nas berou , a klobouk dolu pred tou starsi generaci ktera se obcas priplizi do pokoje a utrousne - hhhmmm pekny je mas, rostou co?

Anglan

Old Post 11-02-2002 v 15:49 PM
Anglan je offline   Profil uživatele Anglan   Find more posts by Anglan   Foto galerie člena Anglan   Click here to Send Anglan a Private Message   Add Anglan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Jo máš recht. není nad to to rodičům řádně vysvětlit a vymýtit z nich ty bludy co zaslechnou v tv. Máma už se taky jednou odhodlala, že to zkusí, ale vyrostl mi bohužel tak špatnej model, že to nic nedělalo ani když jsi vytáh tři fájy za sebou (přitom splňovaly všechny parametry-dokonale potentní vůně i chuť). Letos si musím napravit reputaci. Navíc máme i rozumný sousedy, takže to můžu pěstovat u rodičů na zahrádce a máma se přes týden snaží do puntíku plnit mé příkazy ohledně zalévání a hnojení. Na kochání a zastřihávání jsem tam já o víkendu . Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem tolerantním a rozumným rodičům za jejich spolupráci na dobré věci

Old Post 11-02-2002 v 16:16 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anglan
Nový Člen

Karma uživatele Anglan - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 10 

Pohodička Příspěvek č. 3

Jo jo = je to tak. Nikdo nechce doma bytky, hadky. V domacnosti by mela bejt milujici atmosfera, a jestli sou tam nejaky rozpory, tak maji i svuj duvod. A ja chci pestovat a hulit si v klidku, a kdyz mas pohodovy rodice tak je to dost dost vychechtany.......
ps jak tam hazite ty smajliky do textu

Anglan

Old Post 11-02-2002 v 16:33 PM
Anglan je offline   Profil uživatele Anglan   Find more posts by Anglan   Foto galerie člena Anglan   Click here to Send Anglan a Private Message   Add Anglan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Pohodička jojo Příspěvek č. 4

s rodicema se kouri dobre.......

Smajliky najdes na kazde strance vlevo nahore SMILIES - klikni na ne a uvidis

LEGALIZE IT !!!

Old Post 11-02-2002 v 18:37 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 5

Docela Vas kamaradi i zavidim! Rodice me jsou moc stare a maji ten vzhled na svet uz zarypane v kamene. Mno, ale mam squelejho brachu, i kdyz ho vidim jednou za rok, a s nim moc rada hulim, a parim a tancuju....

Old Post 11-02-2002 v 20:13 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 6

Ja mam matku uplne nejvic v klidu pres tejden nejsem doma a tak se o ne stara ona hulil jsem s ni jen jednou a to si s nama dala i moje babicka proste pohodicka deda je taky nejvic v klidu v dubnu s nim vzdycky sazim do skleniku ja mam proste sqelou rodinu

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 11-02-2002 v 21:43 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

Zavist Příspěvek č. 7

Hosi, Hosi,

Keby ste vy vedeli, aku mate vyhodu... Ja uz hulim pomaly stvrtym rokom a nasi to stale nevedia. Jak rad by som si sa s nimi nahulil, ale bohuzial, asi by som u nich klesol keby som im to navrhol.Ma tu niekto podibny problem?

Aaaaach, tie predsudky

SeeYa

Old Post 11-02-2002 v 22:05 PM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

to pakalolo Příspěvek č. 8

mam to horsi. Teprv loni, po 13 let co vedeji, ze hulim, jsou s tim alespon v pohode tak, ze mi nic nejak nerikaji. Nazacatku to byl ale boj boj boj! Tata se pomalu rozbrecel kdysi, ze 'ztratil 2 deti k drogam'. Uz je to ale lepsi, bracha vystudoval mat-fyz a ja jsem 'uspesna' kancelarska krysa. Ale tesim se, az si casem budu moc dat jointa s dcerou

Old Post 12-02-2002 v 08:15 AM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 9

pakalolo: Chlape, tys to ještě neřekl rodičům a přihlásil ses s tím do televize? To jsem zvědav, co ti na to řeknou.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 12-02-2002 v 08:18 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

vek Příspěvek č. 10

2 reefer: to neni vekem, spis bych rekl nedostatkem informaci, zkusenosti a duvery.

OFF: Stejne je zajimave, ze (nekteri) rodicove jsou ochotni spise duverovat neznamym lidem, jejichz motivaci a odbornou zpusobilost neznaji, nez osobam duverne znamym - ktere ovsem maji od mala 'na rozkaz' a tak je vnimaji jako neprilis zodpovedne a nesamostatne jedince. Neustale je vidi jako tuze mlade a nevyzrale na to, aby měli sami svuj názor. Vetsina rodicu se diky pachteni za financnimi prostredky venuje vychove svych deti jen okrajove, pomoci zakazu/prikazu a v podstate je prilis nezajimaji problemy nejen vlastnich deti, ale ani cele mladsi generace, kam ovsem i jejich deti nutne patri. Na druhe strane je nutno priznat, ze deti to svym rodicum rovnez prilis neusnadnuji, - co taky s paprdama, neni-liz pravda ? Problem zacne, kdyz si rodice s udivem vsimnou, ze deti maji sve/jine nazory, o kterych moc nevi, popr. se jim nelibi a tak rozpor resi osvedcenou metodou - zlomit! Je vsak i dost rodicu, kteri svym detem (vlastne vysledkum sve vychovy, tedy i sobe) primerene veri a i kdyz si delaji starosti, jsou schopni akceptovat nazor druhe strany. Ale to je vsechno o komunikaci. Nezanedbavejte ji, pratele. Nekdo musi zacit prvni.

O vikendu jsem se seznamil s bezkonkurencne nejstarsim hulicem, vlastne hulickou, co znam (79). Bezva sranda.... chtel bych byt takhle cilej a pohode, az mi bude 50 (jeste 10% )


[Edited by viridis on 12-02-2002 at 12:08 PM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 12-02-2002 v 09:46 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička rodina Příspěvek č. 11

jointa si můžu dát tak maximálně s moji sestrou, sice ji je jen 15 (snad mě nezavřou- ale lepší když si dala ve 14 prvního se mnou, než aby se dostala do blbý party a zkusila něco jinýho)
jinak rodiče mi dávají volnost, ale alkohol berou, ale tráva je u nich tvrdá droga, kdo ji hulí, je u nich feťák a prostě se s nima na toto téma nedá vůbec bavit, takže se jim možná s tím svěřím až budu mít vlastní byt a nebudou mě moc prudit

...holt někteří rodiče věří tomu co řekne Nova


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 13-02-2002 v 20:56 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Hydroponie Příspěvek č. 12

Hm pěkný názory,nicméně né každý dělá takové zaměstnání nebo školu,kde si může dovolit pálit jednoho špeka za druhym.Někdo musí holt trochu reálně myslet a soustředit se na to co dělá.Jác trávu hulim celkem často a pokaždý mě to nějakym způsobem přivede na novej krok nebo tah,kterej by bylo dobrý abych třeba v nejbližší době udělal což je dorý,ale má to i ty nega stránky,když už člověk hulí trochu dýl.Mý rodiče chápou rozdíl mezi tvrdou měkkou drogou a neodsuzují trávu jelikož věří že neni závislá...(nevim vnevim... Ale oni v tom vidí spíš takový to oblbnutí člověka a tak si říkaj že to určitě neni to pravý pro jejich děti.....

Old Post 15-02-2002 v 12:40 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

maštění s mamkou ;o) Příspěvek č. 13

Nedávno (o jarních prázdninách) sem mamce (když měla hodně dobrou /tolerantní/ náladu) navrhl, jestli bysme třeba někam nešli zamastit no a pak sem vymyslel (aby z toho měla nějakej zážitek) že pojedem na výlet, a tak sme jeli do skal (do Tisý) a tam se uvelebili na skále, já sem uválel brčko (pěkná mrkev, lehce míchaný s tabáčkem) a začli sme hulit. To byla docela prdel, protože moje máti neumí ani kouřit takže si nakonec potáhla asi jen 3x bez toho, aby se nerozkašlala, hehehe, a jak sem se jí pokaždý snažil ukázat jak potáhnout, držet a vyfouknout, tak sem toho špeka zkouřil skoro sám a byl sem zmaštěnej jak dobytek, hihi, a máti za začátku ani ne (byl to takovej pěknej českej modýlek, a ze svejch zkušeností vim že najíždí docela pomalu). No ale pak byla docela zhulená (ani to moc nepoznala, ale já sem to na ní poznal hned ) Takže docela pohoda, domu sme se vraceli odpoledne, a docela se jím to líbilo, takže máti už mám v pohodě Mějte se fajn, dík za pozornost

Immolator

Keep Growing!

Old Post 16-02-2002 v 15:02 PM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theox
Stálý Člen

Karma uživatele Theox - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Pohodička huleni s pribuznejma Příspěvek č. 14

Lidicky nejni nad to kdyz zahulite s vlastni krvi..huleni s pribuznejma je podle me jeste o stupen dal nez s nejlepsima kamosema. Nedavno sem zahulil s mejma dvema synovcema na Ostrave (ja sem z UL tak se moc nevidime) a vsem vrele doporucuju..je to uplne o necem jinym..mym nejsmelejsim pranim je zahulit si s tatou. Uz nejni nejmladsi tak mam strach ze se toho nedockam, ale zase mozna kdyz treba chytne alzheimera, tak si spis da..blbej for.
No..nejak mi je najednou smutno.Achjo.Smrt je KURWA.

Get more straight with your faith...a vo tom to je
>

FUCK OF(F) SYSTEM!!!

Old Post 18-02-2003 v 00:00 AM
Theox je offline   Profil uživatele Theox   Find more posts by Theox   Foto galerie člena Theox   Click here to Send Theox a Private Message   Add Theox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 15

No, ja hulim s bratrankama, je to pohoda, ale nedelam moc rozdili mezi nejlepsima kamosema a pribuznejma, mam fakt dobry kamose a pripada mi skoro, ze je to moje vlastni krev (a neni?), s otcem sem nehulil, ale daval sem mu nejaky huleni na kost, ani bych snim zatim moc hulit nechtel.......

!!! Carpe diem !!!

Old Post 18-02-2003 v 01:53 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 16

Zahulit si s příbuznejma je parádní věc, zatím jsem hulil jenom se strejdou. Je mu skoro 30 a protože bydlí na druhém konci republiky, tak se vidíme tak jednou za rok. Loni v létě k nám přijel a nějak přišla řeč na konopí. Říkal že to párkrát zkoušel a že mu z toho nic nebylo. Tak jsem mu hned nabyl sklo a už to jelo . Když odjížděl, tak dostal "výslužku" a nějaký ty semínka na zahrádku. Asi se mu to opravdu zalíbilo, protože konopí opravdu vysadil. Bohužel mu to někdo ze zahrady před sklizní sklidil (. Letos k němu jedu zase já, takže už se těším jak si spolu zahulíme.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 18-02-2003 v 06:58 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2009 - Huleni a spiritualita - 10 odpovědí
30-06-2003 - Huleni a priroda - 10 odpovědí
20-02-2003 - Huleni v Parizi - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5360360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív