Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Muj prvni indoor v Thajsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 33








foto 2

Old Post 24-09-2006 v 11:51 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 34






Bohuzel bubble nevysel jak vidite, ale necham ho tam pac bych ho rad ochutnal zato chronic si prede jak kocka

Old Post 24-09-2006 v 13:31 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 35

to je narez.. To je po dlouhe dobe co ctu thread az do konce .. Jel bych se kouknout do thajska.. hneed.. Uz tam za tebou nikdo byl?? z CR? .. Jakou mas teplotu ve skrini s tou klimatizaci, urcite nasavas vzduch z mistosti.. ze?.. Tvoje zena taky kouri marihuanu? a nakolik tam vyjde pivo?.. Dik.. a samozrejme K+

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 24-09-2006 v 14:52 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 36

Jo byla tu za mnou ma rodinka a jinak jsem tu poznal spousty Cechu kteri tu byli na dovce

Teplotu si mohu nastavit na kolik chci a fakt to drzi takze automaticky
pres den 24 stupnu a kdyz holky spi tak 20 st.
vzduch nasavam ze vnitr a v noci otevru okno a vetram na druhy den .vzduch tam tlacim akustickym fenem 125mm Bora 480m3/h a ven RVK 125mm 250m3/h vzduch cepuji ven pres karbonak a pryc snim pres strechu
tu klimozku musim nastavit o 5 stupnu mene pac ta lampa topi jak kamna
Vsechny okna mam vypletene jemnou sitkou to je povinna vybava kazdeho bydleni ( komari a vubec vseljaky divny potvori )
s pivem je to ruzny v samosce na ulici koupis pivko za 15 kc
v levnym baru tak za 30 kc mali pivko a v nocnim podniku ci klubu je to pekne mastny 80 az 180 kc za maliho Heinekena a Thajsky pivko
( chang ci singha ) 6% alkoholhu o neco levnejsi takze pekne ujety.
Proto tu vetsina lidi pije scotch whisky nebo thajsky rum Mea khong ci Sang som a michaj to colaredbullrumice.
Daleko levnejsi
Manzelka si da brko se mnou ,ale pouze vecer ja to palim uz od rana
Dikec

Naposledy upravil Pampalini 27-01-2008 v 13:56 PM

Old Post 24-09-2006 v 15:26 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 37











Den 35 kvet 12/12

Old Post 25-09-2006 v 13:44 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 38

mas to fakt husty, mocny salamy, akorat z toho v prispevku 11 mi jeste beha mraz po zadech, to dostane jenom 1 nebo vic ran?

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 25-09-2006 v 19:08 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 39





To cazin00 nevim kdy budu sklizet pac s tim nemam skusenosti v seeds bance pisou ,ze chronic 56 - 63 dni a vsude se tu pise ,ze sklidit by se melo kdyz je 80% chloupku hnedejch tak uvidime co stoho nakonec bude.
to tgm.master mno ted sem jeste jednou procet naky radek a tam pisou , ze obcas ta jedna kulka na zabiti nestacila tak palili znova
velice nehumalni.
V jinym clanku jsem se dneska docetl , ze tyhe popravi kulkou do srdce jsou zruseny a to roku 2004 a jsou nahrazeny jedem ve strikackach jako v nekterych statech Ameriky, ale co jsem cetl tak to taky neni dvakrat rychli.
Popravde receno nespi se mi dvakrat dobre s temi salamy ve spizi
uz a by to bylo sklizene

Naposledy upravil Pampalini 02-10-2006 v 14:28 PM

Old Post 25-09-2006 v 22:11 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 40











Nove foto Den 40 12/12
Jsem zrovna vstal a poprve po dvo mesicich nehuleni jsem dal malou ochutnavku a celkem nerozdejchavam

Naposledy upravil Pampalini 13-11-2006 v 23:55 PM

Old Post 01-10-2006 v 11:42 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 41

tyvoe neco takoveho sem dlouho nevidel....

jedes indoor poprve ? tak to karma na druhou!

Old Post 02-10-2006 v 06:30 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

2Pampaliny: tak takový salámy sem dlouho na groweru neviděl, ohledně toho zkosení bych nezoufal, když to zkosíš trochu dřív, aspoň budeš mít pořádnej high efect
A dík za novou informaci, že nazačátku má být světlo víš, to sem nevěděl

btw: Hele, jak si přišel na ten nick Pampalíny?? Já sem si doteď myslel, že sme to slovo vymysleli s kámošem.. K+za salámy i za
nick

Ať se daří v Thajsku, Bobek

Old Post 02-10-2006 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 43











Dneska jsem se vzbudil celkem brzo tak jsem pro jistotu ubalil snidani
( chronicka ochutnavka ) mno a pak jsem vyrazil ven, s koupil jsem 10 litru benzinu pac je dnes nadherny den vzbudil jsem kamosku co tady zrovna je na dovce tez jsme vzali souseda a vyrazili jsme na more trochu jsme se potapeli a zkoumali podmorsky svet pak jsme zastavili na malem ostruvku. O kousek vedle byli dva super psici kteri si tam hrali s krabama Pak jsme dali jeste jednoho ch.....pak jsme skocili na lod a zajeli jsme do laguny kde je super vodopad se sladkou vodou kde jsme se schladili.
Pote jsme se vydali zpatky na nas ostrov abychom stihli zapad slunce
pac po tech destich je megachronickej

Naposledy upravil Pampalini 07-06-2009 v 04:33 AM

Old Post 03-10-2006 v 17:39 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 44



1.Ty vodopady bodnou po tom slannym mori
2.Mistni vychodonemecky poustevnik

Naposledy upravil Pampalini 27-01-2008 v 14:20 PM

Old Post 03-10-2006 v 18:06 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 45






to kubikk jo je tady hezky ale ver mi , ze Chechy v lete jsou libovi
takovej Decin a kempovani ci sjezd reky na kanojich s kamosema
pristi rok se tam chystam smer Decin.
Jinak snih se mi moc a moc libi minulej rok jsme hakovali ve Finsku na horach a fakt nejvetsi narez ,hromada snehu .pekna kosa a studeny lidi hehe,zato ty sauny maji fakt vymakany pres den jsme jezdily na sneznejch skutrech na ryby a v noci jsme palili u krbu skera a moje druha polovicka videla poprve v zivote snih takze super stravena zima

Naposledy upravil Pampalini 07-06-2009 v 04:34 AM

Old Post 03-10-2006 v 18:18 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 46




Mno to by bylo abych si nezarybaril akorat jsem si musel vyvrtat diru
a tradaaa

Old Post 03-10-2006 v 18:49 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 47


jo v zime je to husty teploty kolem - 40 stupnu ,ale kazdej ma doma saunu tak se i pekne ohrejes.
Rad bych se tam podival i vlete pac maji nadhernu prirodu ,ale v lete tam nemam praci pac jsem delal za barem pouze v zimni sezone
Jezdili jsme na vsem ,ale pro tu moji to bylo moc tezke jediny co ji celkem slo byli bezky

Old Post 03-10-2006 v 19:15 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 48




tam kde jsem byl na nich nejezdi tam do nich palej kulky
az mi jich bylo lito
foto ztazene s inter.

Old Post 03-10-2006 v 19:55 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4020390 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív