Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrada by Dudušek 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Zahrada by Dudušek 2007 Příspěvek č. 1

Ahojte,

po dlouhém přemýšlení a spekulování, zda letos prezentovat "moji malou záhradku" jsem se opět vnitřně nechal ukecat. Je to moje obvyklé místo - jen na prezentaci a vyzkoušení modelů. Moje další 3místa Vám neukážu, je to zcela zbytečné, je to guirella growing, možná sem hodím jen nějaké momentky před sklizní. Letos jsem se rozhodl opět trochu zaexperimentovat s modela + to nejlepší z minulých let. Většina kytek je z řízků, některé byli již předtím předpěstované ve skříni, dvě kytky jsou ze semínek a to: Sadhu a Zel. Shaman. Za ostatní řízky moc díky všem, od kterých je mám.
Složení půdy:
Hlina:
50% zahradnicky substrat
30% kokosový substrát
20% substrát na trávníky

Přehlídka modelů:
- skunk 1
- meaple leav Indica
- Sweet Tooth 3
- Pwp
- Ice
- Zel. shaman
- Fial. shaman
- Fial. shaman
- Stonehead
- Passion 1
- Sadhu
- Papaya
- Blueberry
- Mahakala
- Montain Jam
- Balladona
- A11xmtf
- Kill Bill
- Aiw
- G13xbwxbw
- Erdbeer
- Blockead I feno
- Blockhead II feno
- Purpurea TicinensisI
- Purpurea Ticinensis II


Letošní hnojení :

na začátku Roots od Plagronu
Phytamin Plagron
růstové hnojivo:
Růst Plagron
květové hnojivo:
Květ Plagron
PK13,14 Atama

+ atazim

na finálku použiji Final Solution
na přepnutí Krístalon květ (jen jednou, max dvakrát)...

Některé kytky jsou již pěkné, byli v matkárně, další jsem sháněl na poslední chvíli a některé cca 7ks jsem musel měnit, některé dokonce vícekrát, protože mi to bud zničila naše kočka, nebo slimáci. Každý den chodím a sbírám cca 30-70slimáků fakt shit, podle toho některé kytky vypadají, např. passion 1, ale neměl jsem za něj náhradu, tak jsem ho tam nechal, některé kytky mi sežrali uplně atd.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 11-06-2007 v 16:55 PM

Old Post 08-06-2007 v 15:06 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2











první fotečky.....
1. Skunk 1









2. Meaple leav Indica











3. Sweet Tooth 3












4. Pwp











5. GWS










6. Ice










7. Shaman zel.











8. Shaman fial.











9. Shaman fial.











10. Stonehead

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 11-06-2007 v 16:55 PM

Old Post 08-06-2007 v 15:08 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3











další modely....
1. passion 1










2. Sadhu










3. Papaya










4. Blueberry












5. Mahakala












6. Montain Jam












7. Balladona












8. A11xmtf - nyní má už 90cm












9. Kill Bill












10. AIW

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 08-06-2007 v 15:20 PM

Old Post 08-06-2007 v 15:14 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4







poslední fotos....
1. G13xbwxbw










2. Erdbeer










3. Blockhead I












4. Blockhead II












5. Purpurea TicinensisI













6. Purpurea TicinensisII

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 11-06-2007 v 08:07 AM

Old Post 08-06-2007 v 15:21 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 5

Sorry za fotky, musel jsem spěchat, takže nebyl čas to přibližovat pro lepší detailky, celkově jsem to focení odflákl ....nebaví mě to...hh

První polovina kytek je super, tam nechodí kočka(asi se jí tam nelíbí). Druhá polovina je od ní a slimáků zdecimovaná. To, co vidíte, že je kolem bambus, tak ty všechny kytky byli min. 1krát ´měněné, některé dokonce i 3krát

Kytky mají zatím do 90cm, v první polovině cca okolo těch 60-80cm, záleží jak které.

Jak je patrné, tak většina kytek je víckrát zastřihlá, některé zatím vůbec(jsou moc malé)...ale to se napraví.....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 08-06-2007 v 15:28 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

mas to fakt moc krasne asi zatial najlepsie foto tohoto roka(podla mna )

Old Post 08-06-2007 v 16:28 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 7

to budu monŠtra jak bič hehe ja nemam ešte ani štvrtinové inak som zvedavý aj na guirella grow tak sem hadž fotky rad sa vždy pozrem na tvoje schopnosti,,,hmm dufam že tento rok nebudeš striekať proti plesni kuprikolom...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 08-06-2007 v 20:02 PM

Old Post 08-06-2007 v 16:42 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 8

zdravím všechny, vidím, že se Vám moje zahrádka nějak moc líbí díky, jsem rád.

gona - letos kuprikol používat nebudu, zkoušel jsem to na některých rostlinách a tam, kde jsem to používal vícekrát a intenzivněji, tak to šlo na hulení poznat a to i přes to, že jsem ho cca poslední 3týdny před sklizní neaplikoval.....opět budu používat manuální odstranění....

Co se týká těch slimáků, tak to je vážně hnus. Každý den jich tam je tak okolo 20-30, ze začátku bývalo neuvěřitelných 60ks v průměru.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 09-06-2007 v 09:35 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 9

Opravdu massivni vysadba,mno at se dari a muzi zakona+corky se drzi co nejdal

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 09-06-2007 v 18:09 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 10

na slimaky existuje pripravek ve forme kulicek, ktere rozsypes kolem kytek a slimaci, kteri pres kulicky prelezou jsou za par minut po smrti

Old Post 09-06-2007 v 19:43 PM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bombs
Stálý Člen

Karma uživatele Bombs - 86% PěstitelskáKarma uživatele Bombs - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

jo imho ty modry granule sou good.

Old Post 10-06-2007 v 10:15 AM
Bombs je offline   Profil uživatele Bombs   Find more posts by Bombs   Foto galerie člena Bombs   Click here to Send Bombs a Private Message   Add Bombs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 12

Celkem nemaly grow kdyz k tomu pripocitam i dalsi tvoje tri mista nekde v prirode,.. mno to bude hodne bylinek,.. a k modrejm granulim,.. jmenuje se to Vanish, ale rekl bych, ze takovy velky "maly pestitel" zajiste zna . Jinak preju at to vyjde jak minulej rok, to byla nadhera

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 10-06-2007 v 14:37 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 13

Minuly rok se pro me stal vzorem pro perstovani outu, Jen se chci zeptat mas to nekde u skleniku nebo takhle nejak to z fotek vypada aspon mas to doma nebo nekde v praci?Jo a tvi samani minuly rok proste krasa...

1.GrowOut07 by huds
Sklizej jen to co zasadis...
Keep smoke ganja mean

Old Post 10-06-2007 v 19:05 PM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BiggBoss
Nový Člen

Karma uživatele BiggBoss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 14

Radost pohledet .....preji hodne uspechu

Old Post 11-06-2007 v 13:47 PM
BiggBoss je offline   Profil uživatele BiggBoss   Find more posts by BiggBoss   Foto galerie člena BiggBoss   Click here to Send BiggBoss a Private Message   Add BiggBoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 15

Díky díky díky všem za chválu. Jinak všechny názvy modelů jsou již doplněny. Nezbývá než doufám a dobře se starat o kytky.
Co se týče toho Vanishe, tak ho aplikovat nebudu, preferuji osobní zběr, už kvuli dvoum kočkám, co mezi tím běhají... ale díky za info ....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 11-06-2007 v 16:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 16

Kdyz mi jeden blizky kamos rikal jak jste si pokecali a ze mas uz metrovy kere tak jsem nepocital s tim ze to bude az tak husty! Jakoze fakt nadhera, outdoor se ti nezapre, jsi v nem proste mistr
Zatim hodne stesti a uz ted se tesim na dalsi fota...

EDIT: Prave jsem byl u kamose a on mel taky problemy se slimakama, koupil ty modry kulicky jak uz tady nekdo zminoval a muzu doporucit, funguje to pekne...

Naposledy upravil Bulb 12-06-2007 v 18:36 PM

Old Post 12-06-2007 v 11:00 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2020 - Zahrada 2020 - 13 odpovědí
03-08-2013 - Zahrada by ABORTED 2 - 50 odpovědí
24-09-2007 - Zahradka 2007 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2473190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív