Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Home made "hash" pres sito
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 33



další foto








výnos necelých 30 g, ještě neslisovaný hašiš

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 15-01-2009 v 20:57 PM

Old Post 05-01-2009 v 14:20 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 34

čau,mám doma nepotřebné syto 20X30cm (orig. z ice bagu,dostal jsem ho jako bonus) má myslím 25micronů,kdyby měl někdo zájem tak PM!

Amerika zkažená, bude na kolena sražená

kalkulačka spotřeby el.energie

SoUtH MoRaViA HoMeBoY

Old Post 02-11-2009 v 18:37 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

... Příspěvek č. 35



Zdarec,
tak jsem se taky pokoušel něco vyrobit ale jen tak trošku na ochutnání na konec z toho vylezlo 0.6g jinač přikládám nějaký fotky ;-)

Použil jsem na to hedvábí, kruh od formy na piškot a tácek, zabalil jsme podle videa na internetu a vařil asi 8 minut ve vařící vodě potom vylisoval a byl na světě!

PS: omlouvám se za kvalitu fotek měl jsem u sebe jen telefon ;-)

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Naposledy upravil Tommy Alchy 11-11-2009 v 19:03 PM

Old Post 11-11-2009 v 18:56 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 36

můj pollinator na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=kjBGjZN53Vo

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 11-03-2010 v 18:27 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví pollinátorrrr Příspěvek č. 37


Ahoj

Ten pollinátor je super. Vyřešil Jsi to hezky.
Mám také takové kovové síto (120 mc),
tak se pokusím na podzim o něco obdobného.
Díky za inspiraci.


Takže, ať to padá..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 13-03-2010 v 17:28 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 38

ještě zodpovím pár dotazů

síto se dá koupit napříklat na www.screenservis.cz tady je přímo e-mail kde můžete objednat spetru@screenservis.cz
minimální objednávka je 1m čtvereční. Síto nemusí být kovové (za cca 1300.-) stačí nylonové za asi 300,-Kč. Posílají dobírkou do 10 dnů
Doporučím větší zrnitost než mám já, ideální je tak 140 mikronů (průměr kapek pryskyřice je od 50-140 mikronů)

Jinak ten pollinator je spíš takové hračička, zrovna jsem neměl co dělat tak jsem to před třemi roky narychlo sklepnul, zvonu bych ho ale nedělal. Při obsluze je s tím dost sraního. Blbě se to tam dává, blbě se to vyndavá, pokažý to musíte odpojit, pak zase připojit. Mnohem jednodušší je klasika...bubnovat přes síto.


Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 14-03-2010 v 18:58 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa30
Nový Člen

Karma uživatele pospa30 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 39





První pokus takže taková premiera :-D :.. čekal jsem že to bude horší ,ale dopadlo to v pohodě ... použil jsem normálně síto na prosívání mouky nebo sypkých hmot (Tescoma -200kc).. Prosel jsem to ,shrábl do obalu od cigaret , zaizoloval a dal to do vroucí vody na pár minut .Vytáhl a vyválel .

Old Post 24-09-2010 v 21:09 PM
pospa30 je offline   Profil uživatele pospa30   Find more posts by pospa30   Foto galerie člena pospa30   Click here to Send pospa30 a Private Message   Add pospa30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 40

Já vždycky zhulím rovnou ty krystalky
Mám totiž jen drtičku Mix'n'Ball, stála něco přes litr, ale je hodně kvalitní...

Naposledy upravil H.U.L. 16-10-2010 v 22:32 PM

Old Post 16-10-2010 v 20:03 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 41

Nevim co jsem dělal špatně, ale dělal jsem to podle stejného postupu jako pospa30, druhý příspěvek na demnou a vypadala mi stoho spíše zelená drťka nežli pryskyřice.. síto jsem měl opravdu jemné, materiál (paličky 90%,listí 10%) nadrobno nastříhaný a prostě nic.. pryskyřice nikde.. je nutné mít ten materiál předem zmražený?

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 18-10-2010 v 20:09 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa30
Nový Člen

Karma uživatele pospa30 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Nevim co jsem dělal špatně, ale dělal jsem to podle stejného postupu jako pospa30, druhý příspěvek na demnou a vypadala mi stoho spíše zelená drťka nežli pryskyřice.. síto jsem měl opravdu jemné, materiál (paličky 90%,listí 10%) nadrobno nastříhaný a prostě nic.. pryskyřice nikde.. je nutné mít ten materiál předem zmražený?

Měl by být .. pryskyřice se odděluje mnohem líp než když je to v pokojové teplotě .. Takže určitě zmražený matroš

Old Post 18-10-2010 v 20:34 PM
pospa30 je offline   Profil uživatele pospa30   Find more posts by pospa30   Foto galerie člena pospa30   Click here to Send pospa30 a Private Message   Add pospa30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Nevim co jsem dělal špatně, ale dělal jsem to podle stejného postupu jako pospa30, druhý příspěvek na demnou a vypadala mi stoho spíše zelená drťka nežli pryskyřice.. síto jsem měl opravdu jemné, materiál (paličky 90%,listí 10%) nadrobno nastříhaný a prostě nic.. pryskyřice nikde.. je nutné mít ten materiál předem zmražený?
Právě že to musí být nastřáháno méně než do špeka.Nebo pak musíš použít jemnější síto.Když je to zmražený tak je to mnohem lepší ale hlavně to musí být ůplně suchý.Pokud to už máš hodně nastříhaný tak ti poradim jinej pokus:

Potřeby:Kovová dobře těsnící krabička(větší něž gitka),kreditka a obsypaný hulení(obyč.listy jsou nevhodný)

1.hod hůlo do krabičky.
2.Asi tak 30s z krabičkou mírně šejruj ale neobracej jí vzůhu nohama.Dělej pohyb jako bys jí rychle posouval po stole(jako v mládí angličáka)
3.Krabičku otevři a hulení opatrně sklepej do jednoho rohu.
4.A to co ti zůstane u dna je plyskyřice a tu seškrábej kreditkou.
5.Nalož podle svého uvažení........................

Old Post 18-10-2010 v 20:35 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Haš Příspěvek č. 44






Včera jsem dostal chuť na haš, tak jsem si řekl že zkusím vyklepat nějakou tu pryskyřici z přebytečnýho materiálu.. Travku jsem lehce podrtil na pár hodin vložil do mrazáku a vyklepával přez silonku.. Jelikož jsem koukal hlavně na množství a né na kvalitu, tak pouze přez jednu vrstvu silonek, tim pádem to není uplně čistý, ale nestěžuju si .. Ze dvou výtřepů (ani né čtvrtka igelitky) mi to dalo na jednu kuličku + placku + kostku na horší časy, to je ta v alobalu + nějaká ta koštovačka . Účinky solidní .

Edit: Dnes jsem se stejným materiálem provedl další dva výtřepy a pryskyřice se pořád sype.. Znovu jsem vytvořil přibližně stejné množství haše jako před tím... Musím říct, že to zmražení je fajnová vychytávka jak z materiálu dostat maximum.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 12-11-2012 v 16:40 PM

Old Post 18-10-2012 v 13:07 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8255920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív