Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Home made "hash" pres sito
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

Disaster:-):z kolika gramu materialu si udelal ten hash??

tedka sem se dival na dokument HASCHISCH a borci tam delali ze 100kg travy 1 kg hashu nejlepsi kvality celkem psycho..

Old Post 07-06-2006 v 18:57 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Ty ja ti ani nevim. Ja to nevazim. Az mam nejakej bordel nasbiranej tak to presiju. No ale myslim ze 100 ku 1 .......... no nevim nevim mozna jo mozna ne. nikdy jsem neresil kolik z teho bude. Kolik je tolik je. A smitec. Mimochodem nemam ani dostatecne presne vahy doma.

Old Post 07-06-2006 v 22:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 19










Nekde se tady psalo(nejake zahrabane thread - nejni to muj napad), ze to jde i s damskou puncochou, tak jsem uzmul sestre jedny silonky a vysledek viz fotodokumentace....
Material(pocukrovany listy od palic) lehce podrtime, na chvilku soupnem do mrazaku(krystaly se pak lepe oddeluji), nasypeme do hrnicku, zajistime puncochou a sejkujem nad lesklym povrchem tak dlouho, dokud mame pocit, ze jeste neco pada... - proste stejne, jak pise Disaster...
Protoze moc nehulim, tak jsem si sehnal mezi kamosema par pokusnych kraliku(prekvapive bylo vic zajemcu, nez jsem mohl vyuzit 8-) a s vysledkem byli vsichni velice spokojeni(jak po chutove a aromaticke strance, tak po strance kvality)
Z fotek je jasny, ze Disasteruv vysledek byl kvalitnejsi(cistsi), protoze ma zlatavou barvu(u me trochu do zelena), ale puncochy se zase lip shanej...
A ted uz foto :


  • kus puncochy, gumicky na jeji upevneni a hrnecek s matrosem
  • puncocha pripravena k pouziti
  • lehce podrceny a zmrazeny material, ktery postupne prosivame
  • zachyceny vysledek na igelitu
  • detail
  • shrabane krystaly v igelitu od Startek
  • zabalime a zajistime(izolacka + alobal nebo papir)
  • vlozime do vrouci vody a nechame chvilku ohrat
  • povalime, rozbalime, zamotame a vyhulime...

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Naposledy upravil AciDo 26-06-2006 v 21:44 PM

Old Post 26-06-2006 v 07:46 AM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Na predchozi strance bylo par prispevku ohledne cen analytickych sit.
ja sem nasel na strankach http://www.vitrum.cz/ sita s hlinikovym ramem a velikosti ok 0,025 mm za 1840kc, a s velikosti ok 0,05 za 1390kc, coz uz jsou ponekud prijatelnejsi ceny oproti zminovanym 9000.

V sekci katalogy dejte katalog Přístroje-Příprava vzorků, je to na strane 39.

Old Post 30-06-2006 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorka.v
Nový Člen

Karma uživatele dvorka.v - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 21


Ja jsem ho pred par dni skousel vyrobit pres sito a pouzil sem sitko co je na sypany caj do hrnku..takovy to malinkaty mno dalo to praci, ale vysledek stal za to

fotka je naprd, ale aspon neco...toto je jen pulka z moji prace

Old Post 30-06-2006 v 22:32 PM
dvorka.v je offline   Profil uživatele dvorka.v   Find more posts by dvorka.v   Foto galerie člena dvorka.v   Click here to Send dvorka.v a Private Message   Add dvorka.v to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 22

máte někdo ten Polm Shaker z growshopu??? chci si ho koupit,tak jestli ho někdo máte tak napište jestli je to dobý a tak! Dík..

Old Post 09-08-2006 v 18:33 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 23

Zdar jen jsme se htěl zeptat jak dlouho to mám nechat v té vodě a jako jakým způsobem to mám válet nějak nechápu dík peace

Old Post 06-10-2006 v 14:26 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

No v te vode to nech tak 5-10 min. A valet? vis jak tvoje mamka vali testo na placku? Tak ty budes valet podobne akorat ten kousek pryskyrice. A cim vic tim lip. ale nic se nema prehanet. Vysledek by mel byt plasticky a docela vonavy. Toz tak kdyztak se este preptej ale myslim ze je to dost jasny.

Old Post 07-10-2006 v 07:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus
Nový Člen

Karma uživatele fikus - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 25

http://www.mdl.cz/vyr_1.htm
drátěná pletiva

Old Post 02-09-2008 v 09:12 AM
fikus je offline   Profil uživatele fikus   Find more posts by fikus   Foto galerie člena fikus   Click here to Send fikus a Private Message   Add fikus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 26


Ahoj, mám pro vás tip na kvalitní plastik. Základem pro mě byla tato sítovací metoda. Zkoušel jsem dělat hašiš přesně podle této metody. Jako síto jsem použil hustou záclonu, to se však ukázalo jako nevhodná volba, výsledkem byl pevný a voňavý produkt, který však byl zelené barvy a to se mi nelíbylo.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 31-12-2008 v 10:26 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 27



Zkusil jsem to tedy jinak. Prosil jsem asi 7,5g jemného prášku.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 31-12-2008 v 10:27 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 28



Prášek jsem vpravil do hrníčku a zalil jsem jej eterem. V eteru se rozpustila veškerá pryskyřice, zelené částečky listu a palic zustaly nerozpuštěny na dně. Tento roztok jsem zfiltroval. Vytvořil jsem si filtrační nálevku z PET lahve s uříznutým dnem a kapesníku. Hrníček jsem několikrát promyl eterem.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 31-12-2008 v 10:29 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 29



Na filtru bylo usazeno asi 5g nerozpustné suroviny, to znamená, ze původní hašiš obsahoval asi 66% nečistot.

Přefiltrovaný roztok jsem nechal kapat na petriho misku, nechal odpařit a přes noc vysušit. Ráno jsem to seškrabal na hromádku.

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 31-12-2008 v 10:44 AM

Old Post 31-12-2008 v 10:32 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 30


Uplacal jsem kuličku, a položil na váhu.

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 31-12-2008 v 10:43 AM

Old Post 31-12-2008 v 10:34 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 31

toto vyzera presne ako to co som ja dostal alkoholovou metodou...ale spravalo sa to ako smola - tecie, bubla, ... co sa mi nepaci , ako sa sprava pri paleni ta tvoja hašiška ?

Old Post 31-12-2008 v 13:11 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

hašiš - home made pollinator Příspěvek č. 32



no konečně začalo hezky mrznout tak jsem se hned pustil do hašíku

metoda přes síto - nerez průměr 125 mikronů v podomácku vyrobeném pollinatoru. Takové síto můžete zakoupit na www.screenservis.cz bohužel prodávájí minimálně metr čtvereční za 1500,- Kč
original mají tady http://www.pollinator.nl/ za nekřesťanské peníze. nechápu jak si to někdo může koupit za 350 euro a radši si to neudělá sám.

Pohon jak vidíte je klasická autobaterie + motůrek od stěračů, na něj připojená hadice a ta následně ke středové hřídeli v pollinatoru, na koncích hadice staženo kovovými páskami. Naprosto jednoduché.

V pollinatoru jsem udělal ještě dvě další tyče po stranách, asi 1 cm od síta, aby při otáčení materiál hezky nadzdvihly a pořádně propraly. Doporučuji ještě dovnitř naházek například matičky, kuličky z ložisek či cokoliv jiného co pomůže odrolit pryskyřici z palic.

Jako podklad doporučuji velký celofán (v květinářství) nastavený okolo celého pollinatoru i do výšky. To co propadává je velice jemné a lítá to všude okolo. ideální by bylo dát to celý do nějaké krabice.

základem je taková ta horší ganja co se mi nechce hulit a jen z toho kašlat. Nevím kolik jí přesně bylo, prostě jeden plnej plech.
Důkladně usušená!!!!! pak nadrcená a tak dvě hodinky venku nechat pořádně zmrznout, aby se tak přyskyřice hezky odrolila.

jak to dělají v maroku ve velkém
http://www.youtube.com/watch?v=wmclwplNIf8
má to ještě další tři díly, doporučuji shlédnout

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 07-01-2009 v 21:25 PM

Old Post 05-01-2009 v 14:19 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0438720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív