Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Poradte pls
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Obecné Poradte pls Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery a předem se omlouvám, že zakládám kvůli takové kravině novej thread...jen mi to prostě nedalo. Je možný aby tahle metrová White Widow , (pěstovaná na hydru) která už je přes měsíc na květu (používám AHačka) neměla žadný palice?

Old Post 16-05-2006 v 10:56 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

foto

Old Post 16-05-2006 v 10:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3



jo tady sou fotos

Old Post 16-05-2006 v 10:58 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Jahudka! na tohle dost často radi nechat ji 24h po tmě
Jakou ma fotoperiodu?

Old Post 16-05-2006 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 5

makro!...ale ne listu, ale tech mist, kde by mely bejt palice.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 16-05-2006 v 11:09 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

nechávám ji 12/12...ale zas je fakt, že kytí kvete spíš ve tmě...myslíš že bych ju měl nechat 0/24 ? btw. nezastříhávám (kromě nemocem napadených listů ) , pač chci mít větší výnos. Jinak dřív jsem ju měl v takové jakoby skříňce, ale ta už pro ni byla malá, a tak jsem ji šupnul do bejváku před balkón.

Old Post 16-05-2006 v 11:12 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

btw. svítil jsem na ni 400W sodíkem

Old Post 16-05-2006 v 11:13 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

to r-man-> můj foťák bohužel makro nemá ale jediný co tam je co tak tak viditelné mikro. Nevím jak to popsat.

Old Post 16-05-2006 v 11:15 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

a tedka ji nejak zatemnujes? Moc to nechapu, jak rikas ze jsi ji dal do obyvaku. jako do nějake skrinky?

Old Post 16-05-2006 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

sry špatně jsem to popsal. 12h ju mám v místnosti kde je tma...a pak ju na 12h šupnu do toho bejváku před ten balkón na slunko.

Old Post 16-05-2006 v 11:18 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

to praxer-> myslíš že bych ji měl nechat teda na 0/24 ?

Old Post 16-05-2006 v 11:26 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 12

...v tej miestnosti kde by mala byt tma, musi byt absolutna tma, aj sebemensie svetielko zabrani prechodu rastliny na kvet. Mozna je problem v tom, hm?

Old Post 16-05-2006 v 12:05 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13

to oTis-> jj ja jsem to daval na misto kde nebyla uplna tma, bude to tím...že mě debila to nenapadlo ale díky moc za radu. Nevíte ještě někdo v čem by mohl být problém, krom toho proniklého světla? děkuju moc za rady. Btw mám tenhle thread potom smazat, aby tu nebyli zbytecnosti? Ikdyž pro začínající growery by to byla malá rada ...ikdyž ja už docela pěstovat umím, ale tohle mi fakt tlouklo do hlavy .

Old Post 16-05-2006 v 12:11 PM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Edy :
přiklanim se k nazoru oTise, je tam absolutni tma? vadi totiz i svetlo z ulice a pod.

Jinak 24/0 radi dost lidi jako starter pro rychlejši zahajeni květu.

Old Post 16-05-2006 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 15

na 99per cent tim, ze nezatemneno (viz Otis) - ja zaviram, v pripade, ze nezafunguje - PM me a otevrem ,-)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-05-2006 v 12:16 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2009 - Poradte... - 1 odpovědí
05-10-2008 - Poradte větrák - 3 odpovědí
24-03-2006 - indoor...poradte pls - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3140160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív