Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Pohodička to techno Příspěvek č. 17

Tady freetechnaru, to sem si nikdy nemyslel ze tady najaci muzou byt.Jo jo CZECHTEK mocmocmoc good axe.Sice sem nemohl prvni den najit asi 6 hodin stan, ztratil sem tam pulku hader ale jinak v poho.Jo a ja si rad poslechnu mutaphone.Ale neni techno jako techno, takovy ty pomaly sracky nemusim.

Old Post 06-01-2002 v 16:41 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hejbatu
Nový Člen

Karma uživatele hejbatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 7 

Nápad Příspěvek č. 18

Taky vobjevuju hip-hophejsu, byl sem tudle na indy a witch..gramce, dobry texty, dobry zapeky....byl sem z toho celej """k.o.v.o.v.e.j.""""".He....He.He.
Nezna nekdo zvas Herbaliser, Dj Krush ci davaciho Koop? Davam si taky Legendyra Pink Dots a Air
a tak vubec všechno co je KOVOVY!!!!....ke?....Dude?

Old Post 06-01-2002 v 18:11 PM
hejbatu je offline   Profil uživatele hejbatu   Find more posts by hejbatu   Foto galerie člena hejbatu   Click here to Send hejbatu a Private Message   Add hejbatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Palec nahoru Příspěvek č. 19

Já se taky nejvíc zabijim na HIP-HOPU.Všem co tohle poslouchaj vřele doporučuju SCREWBALL-Y2K THE ALBUM.Jinak mam taky hodně rád REDMANA,NOREAGU,GANGSTARRY,a mnoho dalších......

FASTGROW

Old Post 06-01-2002 v 19:47 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Hudba je dobrá věc,velkej koníček....
Já si nejraději poslechnu Mňágu a Žďorp,vážně nemá textově konkurenci to je fakt maximální pohoda! jinak když chci jít někam do pekel tak ty systémy taky nejsou špatný,třeba ty NSKáčka nooo,nebo nějaký techno...ale stejně nejlepší elektro music je Drum i Bass!!!!není to taková rozkopávka jako ttttrttrtrtsghsftzrtrdttty systémy.
Jinak k HIP HOPu,nějak nevím,ale nezdá se mi to moc v pohodě,texty jsou takový nuceně pohodářský,se mi zdá asi ho nechápu a nesnáším nosit široký gatě
Ale dá se říct že poslouchám všechnu hudbu,jsem jak si neutrální....celkově

Old Post 06-01-2002 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Pohodička Příspěvek č. 21

Když je člověk pořádně v loji, platí na něj PinkFloydi! Zaposlouchejte se do toho a zjistíte, že je to totální vodmrdáfka Jinak celkem fandim relaxační hudbě typu Mystera a pod. Z dnešní doby bych možná vytáhnul i Linkingpark.. dobrej styl, dobrej hlas, dobrý texty. Od věci neni ani pěknej housík či trance.. BTW viděl někdo českej muzikálovej film KOUŘ? Dávali ho naposledy ted o Silvestru. Je to z devadesátýho a je to celkem fajn pokoukáníčko.. Muj fanoušek je Arnošt

P.S:Hnusí se mi eminem..

Člověk by neměl strkat nos do chyb jiných lidí,
do toho co udělali nebo neudělali.
Spíše by měl přemítat, co on sám udělal nebo neudělal..
...GreenMary...

Old Post 06-01-2002 v 20:27 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 22

2 hejbatu
Jo, Herbaliser a DJ Krush jsou vpoho, jako ostatne vsechny veciciky od Ninja Tunes. To je moje poslouchani.

Jinak posloucham hip-hop, dost me berou Peneri strycka Homeboye a slovenskej hip-hop. Taky triphop a 2step.
A vlastne posloucham skoro vsechno.
No ale k pokoureni si davam muziku, ktera k huleni patri a je pod vlivem travy delana. DUB. To vam je parada...
Nebo reagge.

Old Post 07-01-2002 v 14:23 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Pohodička Příspěvek č. 23

To me zase bere klasika. Takovy zvuk orchestru hrany pres kvalitni aparaturu (nejlepe DVD Audio, SACD, nebo DTS) je fakt peklo. To potom ma clovek pocit, ze si na ty nastroje muze sahnout. Je to fakt smazba...

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 07-01-2002 v 14:43 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

what about Amon Příspěvek č. 24

no zdar borci,

Pink Floyd jednoznačně,
jakože poslouchám moc různý muziky,
ale co třeba mixmág
*** Amon Tobin ***
říká vám to něco? Na webu se dá určitě něco najít (např. na zmiňovaným audiogalaxy (bacha na SpyWare) prakticky všechno)
docela dobrý jako background hudba.
Každopádně ale Amon Tobin necharakterizuje moje hudební zaměření...

...MUSIC IS MY AEROPLANE...
...................................

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 07-01-2002 v 18:53 PM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

tak, ted se ukazte
uz nejakou dobu hledam songy kde by bylo treba jen bongo nebo neco pdoobnyho, muze mi nekdo rict kde se to da najit, dik moc

Old Post 07-01-2002 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoPe
Nový Člen

Karma uživatele HoPe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 26

Moji nejoblíbenější hudbu milujete všichni. Kdo protestuje, že ne, tak kecá.

Já ji mám nejradši ve chvíli, kdy nechci nic slyšet ............ a vlastně ani nemůžu. (Chrrrr)

Je to totiž ........................... psssssst.


.............. T I C H O ................

HoPe

Old Post 08-01-2002 v 11:50 AM
HoPe je offline   Profil uživatele HoPe   Find more posts by HoPe   Foto galerie člena HoPe   Click here to Send HoPe a Private Message   Add HoPe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 27

2 KIF: Zkus Wooden Toys, různý domorodý perkuse, dýčka, trošku kytarky, hodně solidní, když hrajem na dýčka tak si to vobčas pustíme a jamujeme do to ho

Jináč dneska mi proběhlo walkmanem - Outkast, Jablkoň, Mano Negro, Ta Jana z velký ohrady, Supergrass, docela stylovej rozmach , vono je to vlastně jedno co to je, hlavně že je to dobrý....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-01-2002 v 16:36 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

2dude,
dik moc, ale to wooden toys nemuzu najit, nevedel by jsi treba link, nebo jeste neco podobnyho
ja jinak posloucham taky skoro vsechno ale chybi mi ve sbirce neco na poradnej ulet proste no

Old Post 08-01-2002 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 29

2 Kif Teď jsem si tady z českejch vzpoměl ještě na Létající koberec, taky slušný etno, dokonce pár lidí vod nich nám hrálo na jednom kurziku jogy a fakt dokážou dostat do transu...

Nebo ještě tohle neni přímo bubínkování, ale taky hodně do tohohle stylu, hodně domorodejch nástrojů, ale musíš narazit na to pravý CD, některý jsou už trošku do středověku (mě se líbil třeba Spiritchaser nebo Into the Labyrinth)

mimochodem i like tvůj podpis, dobrý

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-01-2002 v 21:30 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 30

PUNK'S NOT DEAD

Keep smoking

Old Post 09-01-2002 v 08:22 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Hipec jasně Příspěvek č. 31

No ja myslím že bysme si mohli jednio forum votevřít jen pro nás hipaře.Já fakt neposlouchám poslední dobou nic jinýho než českej slovenskej polskej madarskej hipec a možná i občas Jungle na ten se totiž nedá zapomenout.Ja ted vynechal poslední HH Foundation a dost mě to swere a tak se todle pondělí těším do ROXY hjak malej kluuk.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 09-01-2002 v 12:16 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

2 dude,
jo letajici koberec uz mam ale prece jen to neni uplne to pravy, ale rozhodne skusim ty dalsi skupinky
k4u za snahu

Old Post 09-01-2002 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4515950 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív