Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Představit se
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Obecné Představit se Příspěvek č. 1

zdravim sem tu nový a rozhíždím svoje 400w.Nejaký skušenosti už mám po roku pěstování s MANHUNTTEM. Ted mam konečně internet tak se mohu připojit i mezi ostatní Foto,a naký příspěvky později :nejesem zaběhlí učim se:

Old Post 16-01-2006 v 14:58 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 2

zdravim Ta tak dufam ze nam tu predvedies podobne "brutalitky" ako Manhuntt ...ten ma fakt krasne vypjestky

Old Post 16-01-2006 v 15:05 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

diky ,zdravim tě. uvidíme jak to pujde pod 400w.

Old Post 16-01-2006 v 16:17 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru KONEČNĚ MŮJ PARTÁK NA DRÁTĚ Příspěvek č. 4

Čauky Brácho


Tak tě tady taky vítám a jsem rád že jsi konečně mezi náma .
Jsem si jist že se ti povede stejně dobře jako když jsme jeli společně.
Zatim pic W

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 16-01-2006 v 16:17 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

NoNamess: Zdravím, čest - přeju úspěšný začátek.

MANHUNTT: čau kémo - čéče ty ses tady dlouho neobjevil, sem myslel že ses na Grower vykašlal Taky zdravim....

Naposledy upravil 16-01-2006 v 17:02 PM

Old Post 16-01-2006 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 6

for Rappa

Ahoj taky tě zdravim,měl jsem nějaké osobní problémy a taky jsem čekal na nové připojení na internet..Mám taky starosti se stavením new pěstírny a hlavně málo časuzatim pic

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 17-01-2006 v 12:06 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubeee
Nový Člen

Karma uživatele cubeee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

Všechny zdravím, jsem pěstitelský začátečník a tak se rozhlížím po co nejlepších radách. Až se něco povede, určitě pošlu pár pics.

Old Post 17-01-2006 v 14:21 PM
cubeee je offline   Profil uživatele cubeee   Find more posts by cubeee   Foto galerie člena cubeee   Click here to Send cubeee a Private Message   Add cubeee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotrrr
Nový Člen

Karma uživatele Kmotrrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 8

NoNamess a MANHUNTT :aha,tak ty 600w. krásky byly vaše společné dílo,ted asi každý sám 400w,no už se těšim,tam ty sklizně byly teda parádní...

Old Post 17-01-2006 v 14:31 PM
Kmotrrr je offline   Profil uživatele Kmotrrr   Find more posts by Kmotrrr   Foto galerie člena Kmotrrr   Click here to Send Kmotrrr a Private Message   Add Kmotrrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2016 - Představení svého já - 6 odpovědí
11-01-2016 - Představení - 2 odpovědí
26-03-2013 - Představení + seeds - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7275080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív