Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
tremor
Nový Člen

Karma uživatele tremor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 241

Takze nemusim panikarit a nezbastej mi to?
Ja jen aby se to dalo hulit!? (samozrejme bez broucku)

Old Post 03-09-2010 v 11:22 AM
tremor je offline   Profil uživatele tremor   Find more posts by tremor   Foto galerie člena tremor   Click here to Send tremor a Private Message   Add tremor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od tremor
Takze nemusim panikarit a nezbastej mi to?
Ja jen aby se to dalo hulit!? (samozrejme bez broucku)

Mno, nevím, střikat to výluhem asi nepůjde, akorát by ti to chytlo plíseň asi.
Mám taky otázku, dneska mi přišly parazitický hlístice, kytky stříkám a párkrát jsem zalil Mospilanem, nevím jestli když tam teď dám ty hlístice jestli to vydejchaj?

Naposledy upravil 03-09-2010 v 15:22 PM

Old Post 03-09-2010 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 243


Ahoj mam za oknom nejake tie kytky-este malinkate ale len na jednej znich som spozoroval biele nesumerne znaky na listoch, pod listom liezol nejaky maly cierny-cierno biely malinkaty hmyz, tak som sa ju rozhodol presadit a uvidim vajicka pod korenami ale hlavne na spodu kvetinaca na zemine je to obsipane neviete co to je alebo co to pripomina?

Old Post 12-09-2010 v 12:51 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rox23
Nový Člen

Karma uživatele Rox23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 244

Zdar growers
Na mojich kytkách se něco pase. Mám za to, že to je pídalka podzimní. Jsou to malé vyžrané cestičky, které časem jakoby vyrezivý, zůstávají jen žebra listu a list se rozpadá. Objevuje se to na velkých i menších listech, více v dolní části kytky ale ne na palicích. Nalezeny malé světle zelené housenky(asi pídalka, bohužel nevyfoceno). Jelikož je jinak kytka zdravá a brzo bude zralá, nechci aplikovat žádné postřiky, tak občas vyzbírám housenky ručně. Chci se zeptat jestli se mi pídalka pustí i do požírání palic? Pokud ne nechal bych kyti dozrát, sledoval bych je a vybíral housenky a jinak nic nepodnikal. Aspon mi sežere listy co bych normálně ke konci stejně ostřihal. Ale pokud by začala žrát i palice musel bych jednat.

Old Post 04-10-2010 v 09:01 AM
Rox23 je offline   Profil uživatele Rox23   Find more posts by Rox23   Foto galerie člena Rox23   Click here to Send Rox23 a Private Message   Add Rox23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rox23
Nový Člen

Karma uživatele Rox23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 245

Foto listů jsou v mojí galerii.

Old Post 04-10-2010 v 09:07 AM
Rox23 je offline   Profil uživatele Rox23   Find more posts by Rox23   Foto galerie člena Rox23   Click here to Send Rox23 a Private Message   Add Rox23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 246

citace:
Původní příspěvek od Rox23
Foto listů jsou v mojí galerii.


Zdar
Je to nehezkej pohled na žroucí housenky na tvých kytkách vid?? Taky jsem je venku měl,dokáží během pár dní sežrat hodně ganji
Normal je vysbírej,ale fakt koukej všude,jsou vetšinou zeleny v barvě kytky a špatně se hledaj,ale s trochou trpělivosti to zmákneš.
A prohledni i květináč (jestli je nemáš přímo v zemi) tam jsem jich taky pár měl,pod listama,na listech na stonkách,zkrátka hledej všude..
Nic neaplikuj když už máš před sklizní

Old Post 04-10-2010 v 10:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 247

..bývají zalezlé i v paldách.. i když je třeba nejí, tak se tam schovávají.. Mně nesežrali paldy vůbec a očistili mi krásně kytky od listů (asi 2 týdny před sklizní) a byla to jedna z nejlepších OUT sklizní co jsem měl... ale ten samý rok to kámošovi požralo i palice, ale co on tam měl za houseknu nevím... No a ta první fotka to vypadá na něco jiného než na housenku..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 04-10-2010 v 15:39 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rox23
Nový Člen

Karma uživatele Rox23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 248



Květináč jsem prohlédl a nic nenašel, tak budu pravidelně hlídat a vybírat housenky. Uvidím jestli mi napadnou i palice.

Ray.Wost - Ty myslíš, že to nejsou vyžrané cestičky od píďalky? Nevím to, ale myslím si že tahle právě vypadají. Každopádně jesli ne, tak by mě zajímalo co tam mám ještě za návštěvníka. Přidal jsem další dvě fotky do galerie.

Old Post 05-10-2010 v 11:16 AM
Rox23 je offline   Profil uživatele Rox23   Find more posts by Rox23   Foto galerie člena Rox23   Click here to Send Rox23 a Private Message   Add Rox23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 249

Zdarec druhý příspěvek v tomhle fóru nebyl vyřešen ,ikdyž to je jedna z prvních věcí co člověku padne do oka..
Vypadá to na třásněnky co?

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 25-11-2010 v 16:03 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 250

jojo taky bych rek ze to tak vypada ,,svine jedny"

Old Post 25-11-2010 v 16:16 PM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Palec dolů identifikace škůdce a rady pro jeho zničení (totální!) ;-) Příspěvek č. 251



Ahoj kamarádi, malí cc 0,5 až 1 mm prevíti mi hodují na listech, zespodu listů jsou patrné malinké černé tečky a takové lesklé fleky (nevím, jestli to jsou pavučiny), zvrchu listů jsou takové jak od žiraviny vyžrané pigmentové skvrny, zejména některé spodní listy odumírají, žloutnou.

Jelikož těch prevítů je na listech zatím stále málo (pozoruju je tak 14 dní až 3 neděle) uvažuju zatím o nějakém jednodušším ošetření spodků listů kupř. mýdlovou vodou (jak tu někdo popisoval recept od maminky)

Jinak jsem připraven naběhnout do bauhausu a koupit osvědčené driáky typu omite, agrion, suthinion, biool (budu rád za doporučení i vzhledem k poměru cena/účinek)

Díky!

Old Post 28-02-2011 v 12:55 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Zdarec druhý příspěvek v tomhle fóru nebyl vyřešen ,ikdyž to je jedna z prvních věcí co člověku padne do oka..
Vypadá to na třásněnky co?


Jojo , to jsou třasněnky


citace:
Původní příspěvek od Mirex

To vim, to jsem čet tak dvacetkrát, je tam napsáno že výtažek z tabáku je taky zabije, ale kolik tabáku a vody, jestli tím mám tu kytku zalejt, pak je tam napsáno o nějakým přípravku kterej jsem samozřejmě hledal, ale veškerý odkazy vylítaly v Angličtině, growshop.cz to taky nemaj.


http://grower.cz/forum/showthread.p...5467#post955467
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25265

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Tak mám uspěšně tento thread přečtenej, ale jak se zbavit stonoženky bilé jsem tady nevyčet, vím že se dá aplikovat tabák, ale v jakým množství jsem zatím nezjistil.
Ovšem co se tyká Molic Svilušek a Třásněnek, z toho bych moh udělat maturitu.
O Stonožence nikdo nic?



http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56035

Old Post 28-03-2011 v 04:29 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahor
Nový Člen

Karma uživatele Lahor - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 253

Ahoj lidi.mám problém s bílýma červíkama v substrátu,něco jako měl Dredík(příspěvek číslo 110.)poradíte mi někdo,pls.

Old Post 04-04-2011 v 21:53 PM
Lahor je offline   Profil uživatele Lahor   Find more posts by Lahor   Foto galerie člena Lahor   Click here to Send Lahor a Private Message   Add Lahor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od Lahor
Ahoj lidi.mám problém s bílýma červíkama v substrátu,něco jako měl Dredík(příspěvek číslo 110.)poradíte mi někdo,pls.


Jo a vypadaj takhle ? http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56035 nebo http://grower.cz/forum/showthread....5482#post955482 , Hlava

Old Post 04-04-2011 v 23:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšpulín
Nový Člen

Karma uživatele Myšpulín - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 255



Zdravim ve spolek,
objevili se mi na kyti takový červíci. Jsou hodně mrňavý tak 0,5mm možná míň..
Vykousávají v listech jako by cestičky, ale ne skrz listy jen na horní straně..
Zkusil jsem to nafotit. Nevíte co by to mohlo být??
Díky

Old Post 01-07-2011 v 12:14 PM
Myšpulín je offline   Profil uživatele Myšpulín   Find more posts by Myšpulín   Foto galerie člena Myšpulín   Click here to Send Myšpulín a Private Message   Add Myšpulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 256

nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html

Old Post 25-07-2011 v 09:36 AM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9419850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív