Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Lupix
Nový Člen

Karma uživatele Lupix - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

HELP PLS! Příspěvek č. 257



Zdar growers! Mám velký problém se škůdcema, už jsem tohle fórum prolezl skrz na skrz ale nemohl jsem najít přesně tu svini kterou tam mám. Jde o můj první grow, je to windoor, ale jelikož za barákem je dub kterej má podle mě to samý tak to přilétlo asi z toho dubu. Díky moc za pomoc!

Don´t worry, be high!

Balkón 2012 - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63610

Old Post 17-08-2011 v 15:42 PM
Lupix je offline   Profil uživatele Lupix   Find more posts by Lupix   Foto galerie člena Lupix   Click here to Send Lupix a Private Message   Add Lupix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 258


Svilušky , http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1876 , projdi si to hlavně na konci a tohle .....



citace:
Původní příspěvek od kola666
nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html


Je třeba se zbavovat plevelů na záhoně a možná i na podzim provést hlubší zaorání zbytků zeleniny a rostlin. Mělo by dojít ke zničení dospělců i larev.
Chemická ochrana rostlin např. přípravkem Actellic 50 EC.


http://www.agromanual.cz/cz/atlas/s...pcik-cerny.html


citace:
Původní příspěvek od Myšpulín
Zdravim ve spolek,
objevili se mi na kyti takový červíci. Jsou hodně mrňavý tak 0,5mm možná míň..
Vykousávají v listech jako by cestičky, ale ne skrz listy jen na horní straně..
Zkusil jsem to nafotit. Nevíte co by to mohlo být??
Díky


Třásněnky

Old Post 17-08-2011 v 15:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupix
Nový Člen

Karma uživatele Lupix - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 259

Tak zatim stříkam vodou topim je a dam na to jeste chemku uvidim co to pak udělá...

Don´t worry, be high!

Balkón 2012 - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63610

Old Post 19-08-2011 v 09:52 AM
Lupix je offline   Profil uživatele Lupix   Find more posts by Lupix   Foto galerie člena Lupix   Click here to Send Lupix a Private Message   Add Lupix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 260



zdarec byl sem u kamarada na zahrade a stalo se mu na yti nejake nestesti muzete poradit co by to mohlo byt? omlouvam se za kvalito fota je to foceno mobilem ve vetru ! predem dik

Old Post 19-08-2011 v 14:38 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od chuta
zdarec byl sem u kamarada na zahrade a stalo se mu na yti nejake nestesti muzete poradit co by to mohlo byt? omlouvam se za kvalito fota je to foceno mobilem ve vetru ! predem dik



...no neměly jste tam bouřku s kroupama ???...., vypada to jako by to bylo od nich pomláceny ...

Old Post 19-08-2011 v 15:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 262

nene bourka tu nebyla

Old Post 19-08-2011 v 15:28 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomy112
Nový Člen

Karma uživatele Tomy112 - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 263

Zdravym všechny mam takovej vetší problem . už sem tyhle mršky tady videl u nekoho ale nikde jak se jich zbavit pač lezou sks palice do toho stonečku a palice usichají nejdřív sem mysel že je to plysen ale rozloupl sem paličku a uprostřed toho stonečku larva na další kytce kde nejsou palice to ve vetších stoncích dírecka a vevnitř larva .. nevíte nebo spíš nepřišli ste na to jak na ně ???

jeeeď

Old Post 23-08-2011 v 18:46 PM
Tomy112 je offline   Profil uživatele Tomy112   Find more posts by Tomy112   Foto galerie člena Tomy112   Click here to Send Tomy112 a Private Message   Add Tomy112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 264

zdravím vespolek, je výskyt mšic na kytkách ve foliáku špatný a nebo dobrý ?
Můj názor je ten že mšice mají kladný význam pro kvalitu materiálu, neboď kytka z důvodu obrany před těmito parazity značně zvýší produkci pryskyřice, tím se vícméně mšice zahubí nebo se přesunou na jinou plodinu ve foliáku. Aspoń mám takový dojem z předešlích let a zbytek mšic vybraly z palic mouchy na půdě.\Materiá byl krásně čistý a toho hašiše.....

Old Post 27-08-2011 v 17:09 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
my_mind
Stálý Člen

Karma uživatele my_mind - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 265

caute

akeho skodcu mozem mat? rastlinky su asi 10 dni stare, maju este len druhe listky. na listkoch sa mi objavili (vyzera to ako leskly povlak) malinke skvrnky. a videl som ako z listu rychlo zbehol biely malicky skodca do ruzicky listkov.bolo to velmi malinke mozno 1-2mm.

Old Post 11-10-2011 v 12:14 PM
my_mind je offline   Profil uživatele my_mind   Find more posts by my_mind   Foto galerie člena my_mind   Click here to Send my_mind a Private Message   Add my_mind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 266

Podíval jsi se na začátek tohohle threadu? Tam je pár foteček tak to porovnej zda ho nepoznáš.. Dobře to prohlédni lupou, případně sem přidej fotku poškození listu a případně i snímeček škúdce. Z textu se to velmi špatně poznává.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 11-10-2011 v 12:19 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
my_mind
Stálý Člen

Karma uživatele my_mind - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 267

mam pocit ze je to trasnenka, foto nemozem dodat pretoze mam pokazeny fotak.co by ste mi poradili proti tomuto skodcovi?mam napadnutych vsetkych 6 rastliniek. na kazdej rastlinke zatial vidno asi len po jednu trasnenku, v okamihu ako sa dotknem rastlinky,tak sa trasnenka schova do ruzicky listov

Old Post 11-10-2011 v 16:52 PM
my_mind je offline   Profil uživatele my_mind   Find more posts by my_mind   Foto galerie člena my_mind   Click here to Send my_mind a Private Message   Add my_mind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 268

citace:
Původní příspěvek od my_mind
co by ste mi poradili proti tomuto skodcovi?


http://www.agronavigator.cz/default...l=21979&ids=111 nebo http://user.mendelu.cz/xkopta/hladenka.html nebo to něčím postříkej..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 11-10-2011 v 16:56 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
my_mind
Stálý Člen

Karma uživatele my_mind - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 269

nemas skusenosti so sprejom spruzit?alebo co by si mi odporucil, ak mas skusenosti s tymto skodcom?

Old Post 11-10-2011 v 17:14 PM
my_mind je offline   Profil uživatele my_mind   Find more posts by my_mind   Foto galerie člena my_mind   Click here to Send my_mind a Private Message   Add my_mind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 270



Zdravim, nevite co za svina mi muze zrat vrchy kytek?

Old Post 04-05-2012 v 12:32 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 271

nezkoušel si FIM? to tak vypadá

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-05-2012 v 12:35 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 272

Nj tatik mi na kytkach zkousel FIM, akorat mi to rekl az ted.

Old Post 04-05-2012 v 17:39 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7703680 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív