Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
R3F13X
Nový Člen

Karma uživatele R3F13X - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 5  

Prosim poraďte amaterovi se škudcem. Příspěvek č. 209


Čau jsme uplný začátečník a nějak s emi nedaří podle obrázků zde na fóru identifikovat škůdce, který ke mně zavítal a také nevím čím jej vyhubit. Jedná se o mikro černé potvůrky, které se mi pustili do listů. PROSÍM POMOCTE NEŽ MI VŠE VYHUBÍ! Dík moc

Začátečník
2x400W Philips
Box - handmade.

Old Post 30-09-2009 v 18:59 PM
R3F13X je offline   Profil uživatele R3F13X   Find more posts by R3F13X   Foto galerie člena R3F13X   Click here to Send R3F13X a Private Message   Add R3F13X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 210

mnoo asik to budou svilusky, zkus postrik talstarem bo nejakou jinou mrdkou proti savemu/zravemu hmyzu, mej se

Old Post 30-09-2009 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 211

Ahoj. Skús použiť napr. značku OMITE.

Marihuana je dar.

Old Post 30-09-2009 v 20:02 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 212

Pokud nejsou holky v pokročilém stádiu květu, per na ně chemku jak radí Disaster. Účinek téměř okamžitej. Hlavně se s nima nes*at

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 30-09-2009 v 22:55 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 213

http://www.beer.cz/chmel/met2001/meto1_12.htm
v kvetu urcite neaplikovat !
jeden postrik bohuzel vetsinou nestaci
na klonech ktere byly cele ponoreny na 4 minuty v roztoku talstaru se mi stejne rozjeli znova..
pokud mas moznost tak se da bojovat take pomoci regulace teploty:
citace:
Pri 20-22°C trva vyvoj 15-18 dnu, pri 25-27° 8-10 dnu

pripadne vlhkosti - mnozi se lepe v suchem prostredi (pokud kvetes tak asi tezko..)

Naposledy upravil 30-09-2009 v 23:14 PM

Old Post 30-09-2009 v 23:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3F13X
Nový Člen

Karma uživatele R3F13X - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 214

Diky moc všem za rady Jste the Best team of Grower

Začátečník
2x400W Philips
Box - handmade.

Old Post 02-10-2009 v 04:45 AM
R3F13X je offline   Profil uživatele R3F13X   Find more posts by R3F13X   Foto galerie člena R3F13X   Click here to Send R3F13X a Private Message   Add R3F13X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 215

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Tak pozná někdo , kde jsou experti , případně ochránci přírody????


Smutnice 100% , cau Hlava

Old Post 21-04-2010 v 00:59 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fellon
Nový Člen

Karma uživatele Fellon - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 216

nazdar groweri!!...pls mam taky problem na mojich kytkach mi nieco obziera listy a a este jak kebi pavucina zostava....nemam zatial foto...ale pls nevietie niaku radu proti tim skodcom co zeru moje lasky??(

Old Post 15-05-2010 v 21:11 PM
Fellon je offline   Profil uživatele Fellon   Find more posts by Fellon   Foto galerie člena Fellon   Click here to Send Fellon a Private Message   Add Fellon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 217

citace:
Původní příspěvek od Fellon
nazdar groweri!!...pls mam taky problem na mojich kytkach mi nieco obziera listy a a este jak kebi pavucina zostava....nemam zatial foto...ale pls nevietie niaku radu proti tim skodcom co zeru moje lasky??(



...jo tak podle popisu ti to žere kytkomor pavoučnicatej , kdybys ho vyfotil bylo by to parádní foto , díky Hlava

EDIT : no ted vážne jestli tam mas pavučinky jako tady http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=378796 , tak na tebe zaůtočilii svilušky .....

Naposledy upravil Hlava 27-07-2010 v 15:06 PM

Old Post 16-05-2010 v 02:51 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ola
Stálý Člen

Karma uživatele Ola - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 218


Taky mám problém. Objevil sem na listu tuhle svini. A navíc se mi na listech tvoří na jedné kytce hnědý flíčky..... Prosím o radu!!


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49894

Old Post 30-05-2010 v 17:12 PM
Ola je offline   Profil uživatele Ola   Find more posts by Ola   Foto galerie člena Ola   Click here to Send Ola a Private Message   Add Ola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 219



[účet odstraněn]

Old Post 27-07-2010 v 14:39 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Zdravím vás tady,dneska jsem objevil na kytkách(na stonku uzemě)takové hnědé nenápadné placičky které jak jsem sloupl byli plní mikro červených teček ale fakt tak tak viditelné...vůbec nevím oco de nic podobného sem eště neviděl ani tady nenašel...tak snad mi pomůžete tady je foto


Tak to je - Puklice švestková
(Eulecanium corni) velmi rozšířený škůdce. Její larvy sají mízu od června do zimy, nejprve na listech, pak na mladých větévkách a přezimují v puklinách borky, na silnějších větvích. Nad sebou vytvářejí půlkulovitý štít o průměru 1,5-2mm. Napadený strom je na větvích jakoby poprášený sazemi. Ochranou je seškrabat broku na kmeni a silnějších větvích a spálit je. Poté provést zimní postřik. Při větším výskytu je nutný i jarní postřik po odkvetení stromu. Puklici škodí slunce, prot je dobré udělat řádný průklest koruny a řez.


Ochrana :

Do mechanického postřikovače dejte cca 1 lžičku oleje a trochu přípravku na mytí nádobí. Dále dolejte vodou. Důkladně protřepejte a vzniklým roztokem postříkejte rostlinu na, které jsou puklice, červci... . Na škůdcích se poté vytvoří jakýsi povlak, který jim zabranuje v dýchání. Udusí se.

Tohle sem k nim nasel ....


citace:
Původní příspěvek od Ola
Taky mám problém. Objevil sem na listu tuhle svini. A navíc se mi na listech tvoří na jedné kytce hnědý flíčky..... Prosím o radu!!



No tak ji vem a vyhod , nejakej brouk , podivej se jestli tam nejsou další a kdyz ne tak by meli i fleky zmizet , dej vedet , cau Hlava

Old Post 27-07-2010 v 15:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 221

[účet odstraněn]

Old Post 01-08-2010 v 05:04 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakatice
Nový Člen

Karma uživatele krakatice - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 222

zdravím všetkých potreboval by som poradit....moje kvetinky mi žerú nejaké svine....lístky vypadajú ako keby ich niekto prepichoval špendlíkom....samé malé bodečky vyžraté sú v nich...ale to je všetko nič viac a ani som na nich nijakého tvora nenašiel...čím by som to mal postriekat???...díkes

Old Post 05-08-2010 v 08:59 AM
krakatice je offline   Profil uživatele krakatice   Find more posts by krakatice   Foto galerie člena krakatice   Click here to Send krakatice a Private Message   Add krakatice to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krakatice! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 223

to krakatice: hoď sem detail listu.. můžou to být svilušky http://www.skudci.com/sviluska a potom jde všechno rychle do háje...

Old Post 08-08-2010 v 14:46 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 224


Muze nekdo prosim poradit co je to za cervika a jak proti nemu? Hledal jsem a marne...

U nas se objevil pouze 1, ale treba kolegovi to pry vyzralo pulku kytky...

Old Post 14-08-2010 v 12:17 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6562350 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív