Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pričaste hulenie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fynko
Nový Člen

Karma uživatele Fynko - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Pohodička Pričaste hulenie Příspěvek č. 1

Zdravim. Ked som zacinal s hulenim travy hulil som len tak raz za cas ale od vtedy hulim stale castejsie a castejsie. Hulim uz neaky ten rok a teraz hulim tak 2 az 5 krat do dna. Nehulim samozrejme sam ale s partiou kamaratou ktory fajcia tak isto pravidelne ako ja alebo viac. Chcem sa opytat vas ostatznich hulicou, kolko krat do dna hulite vy a ako dlho. Hrizie ma svedomie ze hulim privela a ze mi to skodi na hlavu. Ako casto hulite vy? Nechcete s tym skoncit alebo to aspon obmedzit? Pripadne vase skusenosti s pricastim hulenim.

Old Post 27-09-2009 v 13:36 PM
Fynko je offline   Profil uživatele Fynko   Find more posts by Fynko   Foto galerie člena Fynko   Click here to Send Fynko a Private Message   Add Fynko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Já osobně jednou denně, max 0,4g.

Dlouhodobé potíže by si kvůli tomu mít neměl, ale když si zkouřený tak to má vliv na krátkodobou pomět. Tak že když budeš pořád zhulený, tak ti vlastně za chvíli přijde že zapomínáš.

Ale nic se nemá přehánět.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 27-09-2009 v 14:50 PM

Old Post 27-09-2009 v 14:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 3

Proč teda tolik hulíš, když tě hryže svědomí? Zkoušel jsi třeba...já nevím, nehulit tolik? já hulím jen v takové míře, kdy mi to něco dává nebo kdy mě to nijak neomezuje v normálním životě, pak se ze zábavy stává závislost a něco co ti kurví život, ikdyž ti to možná nepříde. Nehledě na to, že je pak člověk po častým hulení naprosto vygumovanej...

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 27-09-2009 v 15:11 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 4

3x nebo 4x tydne a to spise jen pozde odpoledne nebo vecer na pohodu....zmeny nevidim, ani zadne problemy s tim primo souvisejici, spise naopak. Az budu chtit prestat nebo to omezit tak to udelam. Myslim ze to je spise kazdeho vec....byt hulic proto ze je to IN a davat jednoho za druhym, hlavne abych byl na sracku a borec pred ostatnimi je trosku .....

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 27-09-2009 v 18:50 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

hola hej: http://grower.cz/forum/showthread....Bjak+%2B%E8asto

Old Post 27-09-2009 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospáč
Stálý Člen

Karma uživatele pospáč - 0% PěstitelskáKarma uživatele pospáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 6

Tak ja vam zde napisu cely přiběh
Co je hulení jsem více méně zjistil před rokem. Hulil jsem opravdu jen občas někdy třeba jen 1 za měsíc. uběhlo třičtvrtě roku skončilo studování a zacal sem hulit každý den. Nejprve sem si řikal že pak normalne zkoncim ale neskoncil řěšil jsem si z partou pak kazdy den a hulilm kazdy den několikrat, ted uz sám cítím jak mam vyje.... mozek a ze bych stim mel zkoncit uz se ani nesměju ale potřebuju hulit kdybych to mohl vrátit ani to neochutnam ale jak řika ness je to kazdho vec, taky sem toho nazoru klidne bych hulil kazdy den ale kdys se nad tim pořadne zamyslim... jen si řekněte začal jsem hulit protože se mi svět přestal zdát zajímavý, ted hulím a taky uz to přestalo být zajímavé, proto ted zkusím přastat a život bude ten nejzajimavejší:-)

Old Post 27-09-2009 v 21:37 PM
pospáč je offline   Profil uživatele pospáč   Find more posts by pospáč   Foto galerie člena pospáč   Click here to Send pospáč a Private Message   Add pospáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

já mám takové pravidlo: "ČÍM MÉNĚ BEREŠ DROGY, TÍM JSOU ZAJÍMAVĚJŠÍ"

Old Post 27-09-2009 v 23:07 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Nesss
3x nebo 4x tydne a to spise jen pozde odpoledne nebo vecer na pohodu....zmeny nevidim, ani zadne problemy s tim primo souvisejici, spise naopak. Az budu chtit prestat nebo to omezit tak to udelam. Myslim ze to je spise kazdeho vec....byt hulic proto ze je to IN a davat jednoho za druhym, hlavne abych byl na sracku a borec pred ostatnimi je trosku .....


Takhle bych to nebral.Konopí neni jen vo hulení.Rozhodně se dá hulit a zároveň zůstat normální.

Old Post 27-09-2009 v 23:21 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

Čaves!
Muj názor je, že to neni v konopí ani v jinejch drogách, ale je to jednoduše v každym člověku jak se k tomu postaví..
Když to vezmu za sebe, tak já hulim tak asi 4 roky..? No a začalo to tak, že jem hulil jednou do měsíce, pak jednou do tejdne, pak každej den, dvakrát za den, celej den, furt zmaštěnej, pak stop PAUZA na půl roku nebo dokonce ještě trochu dýl a zase sem jel jednou za tejden...... ... ...

Mezi těmahle etapama jsem nikdy nelitoval toho že jsem někdy začal hulit trávu! Hulení mě doprovázelo při závěrečnejch zkouškách na učňáku, dál jsem hulil na střední poctivě dva roky , dokonce jsem se neomezil ani před maturitou, na sloh z čj jsem dorazil zmaštěnej..

Prostě to jde, ale každej si musí najít tu svojí hranici..
Teď jsem v Anglii, a za poslední 3 tejdny jsem hulil jen 1x
Zahulil bych si , ale nadruhou stranu bez toho můžu žít..

Peace and Love



JAH Bless !

Old Post 28-09-2009 v 00:38 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospáč
Stálý Člen

Karma uživatele pospáč - 0% PěstitelskáKarma uživatele pospáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 10

děkiji fynkovi že založil toto téma myslím že to může být pro některé lidi dobré když se svěří a třeba to pak zvádnou i omezit jesi jim to předtím moc neslo

Old Post 28-09-2009 v 09:59 AM
pospáč je offline   Profil uživatele pospáč   Find more posts by pospáč   Foto galerie člena pospáč   Click here to Send pospáč a Private Message   Add pospáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

no ja treba palim tak 6 -8 brk dene no asi 3G a sem v poho udelal jsem ucnak pak sem byl na nastavbe taky v poho a ted delam 2 ucnak kde se prepaluju co to jde abych tam vydrzel pac sem linej clovek jit nekam makat
jo jednou sem skousel prestat cca tejden pak sem dal gramovy a malem to se mnou svihlo tak raci hulim furd a sem ready

Old Post 28-09-2009 v 10:10 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 12

Vliv konopných drog na mozek > Kniha: (Konopí a konopné drogy: Adiktologické kompodium)

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-09-2009 v 10:47 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktus
Stálý Člen

Karma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% PěstitelskáKarma uživatele kaktus - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13

Jo na kratkodobou pamet to ma vliv bezpochyby, protoze jinak by se mi asi nestalo(pri lehkym zkoureni), ze jdu do obchodu, zamcu si kolo a pri odchodu nebyt kamosa bych tam to kolo nechal...no a za 2 hodky se mi stalo uplne to samy Jo asi to huleni nekdy omezim, ale podzim na to neni nejvhodnejsi doba

Old Post 28-09-2009 v 11:24 AM
kaktus je offline   Profil uživatele kaktus   Find more posts by kaktus   Foto galerie člena kaktus   Click here to Send kaktus a Private Message   Add kaktus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospáč
Stálý Člen

Karma uživatele pospáč - 0% PěstitelskáKarma uživatele pospáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 14

tj ted je trávy hodně před hodinou sem vazil a 130g *lol* a o těchto historkách ano nemluv kdyby tráva neměla vliv na krátkodobou paměť tak si dycky nepolořim mobil na patník a nenechám ho pak tam nebo se nebu 5 krat vracet domu pro ruzne veci, a z kolem mam tayk nejake zkušenosti kamoš zapomel kdesi kolo a kdys se pro nej vratil uz tam nebylo

Old Post 28-09-2009 v 12:05 PM
pospáč je offline   Profil uživatele pospáč   Find more posts by pospáč   Foto galerie člena pospáč   Click here to Send pospáč a Private Message   Add pospáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Kirk
já mám takové pravidlo: "ČÍM MÉNĚ BEREŠ DROGY, TÍM JSOU ZAJÍMAVĚJŠÍ"

Niečo na tom fakt bude. Vzdy boli najlepšie tie prve kroky a nie ako teraz kazdy den.... No len to zalezi na kazdom inak. Kto si ako zariadi tak bude aj mat..

Old Post 29-09-2009 v 10:34 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fynko
Nový Člen

Karma uživatele Fynko - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 16

som rad ze se sa zapojili do temy.
Ja uz ani sam neviem ci s tym chcem prestat. Na jednej strane mam rad ten pocit ked si ubalim macateho špeka a sfajcim ho a samozrejme aj tie stavy ale vidim na sebe ze ked sedim v skole uz myslim na to ako si po skole kupim skank a sfajcim sa s kamosmi. Pred chvilou som prisiel zo skoly a na stole mam uz pripravene papieriky OCB a cakam kedy pridu kamosi lebo mam volny dom :P
Ked si niekedy poviem ze dnes nehulim alebo ze nehulim vobec a zavola mi kamarat ci nejdem von uz sa mi oci rozsvietia pridem von a uz ma nic nezastavi v tom aby som s kamosmi zahulil... Skusim s tym neak seknut ale nie teraz... ked sa prinutim nehulit napisem tu ako mi to ide atd.
Trava je svinctvo ked ju hulite pricasto

Old Post 29-09-2009 v 12:12 PM
Fynko je offline   Profil uživatele Fynko   Find more posts by Fynko   Foto galerie člena Fynko   Click here to Send Fynko a Private Message   Add Fynko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2006 - priberanie po huleni? - 18 odpovědí
13-07-2012 - Proč vlastně hulíte? - 355 odpovědí
13-02-2002 - Zazitek po huleni - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1935010 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív