Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Procházíte se rádi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Obecné Procházíte se rádi? Příspěvek č. 1

Nic podobného sem tu nenašel čili se ptám...
Procházíte rádi když jste zhulení? Já jsem se třeba dnes dopoledne spálil v parku a domu sem šel celkem daleko pěšky i když sem mohl jet busem MHD. Kamoš se tomu strašně divil(on byl na kole), ale já se prostě rád zhulený procházím(někdy, zvlášť v hezkém počasí) - prostě jdu, čumím, přemýšlím:-)))
Tak se ptám co vy a procházky...Pište.

Pravda neexistuje. Kazdy, kdo tvrdi neco jineho lze.

Old Post 29-08-2005 v 13:30 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 2

S dvema kamosema se kteryma hulim, jsme nedavno prisli na to, ze je lepsi vyrazit zhuleni na prochazku do lesa, nez sedet v hospe, kde clovek po dvou hodkach vytuhne a chce se mu akorat spat. Na cerstvem vzduchu je clovek cily a kdyz splyne s prirodou je to lepsi nez cumet treba do monitoru. Ale chce to hodne usili presvedcit se a vyrazit, ale pokazde to stoji za to. Takhle jsme napr. o vikendu slavili narozeniny v lese bez alkoholu s malym prenosnym radiem, krupkama, tycinkama, bonbonama a bylo to luxusni A za chvili vyrazime na kola
Rispekt prirode a jejim darum.

Old Post 29-08-2005 v 13:46 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

no jasny uz sem myslel ze sem magor vecer kdyz se zkourim tak si vzycky najdu nejdelsi cestu domu a kde je nejmin lidi a nejhezci priroda,nasadim sluchatka pustim si nejakou pohodovou muziku jako napr.Boba Marleyho nebo Pink Floyd a premyslim a premyslim a premyslim je to fakt parada....

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 29-08-2005 v 13:50 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

já si dělám takový moje výlety že si ubalim třeba 3 špeky vezmu discman a jdu na takovej kopec..tam chodím třeba 2 hodiny a je to naprosto nejlepší moje zábava jinak zhulenej chodím třeba od kámoše asi tak 12km dost často a jinak občas du z jednoho klubu to je 25km...ale to už je docela hardcore

Old Post 29-08-2005 v 15:21 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 5

Za massivní podpory THC sem již prosel Ceskosasky svícarcko,Jizerky,Krkonose,Krusny hory,Kasperky,slavkov
a hafo jinejch míst- nema to chybu-jen u nas ve meste me to nebaví

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 29-08-2005 v 15:50 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 6

Když je pěkný počasí... Tak třeba hned dneska ráno, koupili jsme si s kámošem polárkovej dort, sušenky a vyrazili na jointa do lesa... Byla to parádní snídaně... No a když jsme pak právě šli zpátky, strašně mě brala ta zeleň všude... Nejlepší jsou podle mě procházky lesem, moc ne městem... Čili se procházím, abych si užil z blízka přírodu, ne abych mě bolely nohy

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 29-08-2005 v 16:59 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

jsem rad ze nejsem takovy ulitli sam:-)) Zrovna jsem byl venku s mnozstvim THC v krvi o hodne vetsim nez malym a kdyz sem sel od kamose tak sem si asi 15minutovou cestu prodlouzil na hodinovou prochazku. Samozrejmne ze misty kde je nejmin lidi a nejvice zeleno:-)))

Pravda neexistuje. Kazdy, kdo tvrdi neco jineho lze.

Old Post 29-08-2005 v 17:03 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

spis si rad zahulim az na nejaky pekny vyhlidce, ja nesnasim kdyz uplne zdunenej musim vyvijet namahavou fyzickou cinnost, to mi ten stav jen zkazi a neuziju si to.

Old Post 29-08-2005 v 17:31 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 9

Ohledně fyzický námahy souhlasím tady s Ježíšem (ROFL), ale taková procházka v lehkým high je úplně luxusní záležitost, hlavně v přírodě, ani ne tak louky jako lesy. Les je takový pozoruhodný místo, podle véd je místem dobra. Města ani moc nemusím.
Velkej vliv má i doba kdy se prochází, do/z prácejsem někdy nucen jít mezi 0:00-2:00 a to je taky docela mazec, všechno je takový mrtvý, ticho, nikdo nikde. Taky doporučuju.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 29-08-2005 v 19:04 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 10

já takhle šel decentně vypálenej na hvězdárnu, bylo pozorování perseidů a ty hvězdy... prostě náhdera, nikdy sjem neviděl hvězdy rozložené v prostoru, vždycky jenom jakoby plakát, jednu vedle druhé... a ta cesta, nikde nikdo (jenom občas haluzové cuknutí jakobych někoho viděl ), ticho, paráda
plánuju že se v nejbližší době seberu a s nabitou fajou vyrazím na houby

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 30-08-2005 v 10:41 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 11

Je to prostě relax ..... nekdo se výpálí a skládá muziku ... jinej hraje na PC .... tak proč ne procházka .... trošku si utřídit myšlenky

Jde ale o momentální náladu .... většinou jsem dost línej

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 30-08-2005 v 11:01 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12

Já a kámoš zásadně hulíme venku v přírodě.Má to mnohem lepší kouzlo.Člověka venku dokážou pak hrozně dostat věci jakobloha,slunce,stromy.Hulit někde ve městě mezi bytovkama je pěkně nahovno.

Old Post 30-08-2005 v 11:15 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Procházka Příspěvek č. 13

No já s kámoši hulím zásadně v přírodě, bo v hospodě je to na hovno akorát vás tam koumá spousta vožralejch dědků a přemýšlí co děláte. Navíc tam můžou přijít na kontrolu švestky!!!
A podle mýho názoru procházky po hulení k tomu patří!!!!
Hodně dobrý je třeba vyjít do lesa na nějakou dlouhou procházku, někam mezi stromy a třeba se tam i ztratit!!!

Old Post 30-08-2005 v 11:31 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 14

Procházim se celkem rád, baví mě jít a jenom čumět na všechno okolo, pozorovat kolemjdoucí nebo tak...

Viva México!

Old Post 30-08-2005 v 18:54 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bambulooser
Stálý Člen

Karma uživatele Bambulooser - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

Jasně, procházky... Nebráním se ani městu - když jsem přes týden v Brně, často si někam vyjdu, ubalím jednoho, a pak jen chodím..ale je fakt že i ve městě se spíš držím té přírody-parky, špilas..no jasně..., místa kde není moc lidí a nebo kde je něco zajímavýho, co tě dostane...zvednout hlavu a dívat se na baráky, kerý každej den třeba člověk míjí, ale nezastaví se a neprozkoumá to. Nehledě na to že po tom špeku člověk vždycky objeví něco šíííílenýho...a nebo si ho to samo najde.
A když sem doma, tak často takhle chodím se psem, jak říkáte... obloha, mraky (mraky sou výborná věc...ale lepší být aspon dva - najde se víc věcí:-), vůbec krajina... Taky mě docela baví přeladit někdy na "mikro" - sednout do trávy, psolouchat zvuky, sledovat hemžení... sem se nějak rozesnil ... :-))

"Hemp boys outta jail!"

Old Post 02-09-2005 v 11:36 AM
Bambulooser je offline   Profil uživatele Bambulooser   Find more posts by Bambulooser   Foto galerie člena Bambulooser   Click here to Send Bambulooser a Private Message   Add Bambulooser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 16

to Bambulooser: To je pravda člověk si v tom stavu všimne věcí kterých by si normálně nevšim a pak z některých může bejt i dost v šoku.

Old Post 02-09-2005 v 11:51 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8501320 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív