Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

ad zkusenosti s Vaporisatorem Příspěvek č. 81

hugozhor: Mám ho taky, moc spokojenej nejsem, ale na začátku tohohle threadu je od breedera návod, jak z něj (z vapiru, ne z breedera) dostat maximum. Zrovna nemám dost materiálu na ozkoušení, tak to testni ty a dej vědět...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 07-09-2005 v 16:17 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

doporucuju vaporizer, ktery funguje na zpusobu prohaneni horkyho vzduchu materialem. mel sem moznost testovat BC vapo a obrovskej sklenenej vaporizer, konstrukci podobnej velky vodnici/bongu. material se daval na sejtko do trubicky a nad nim byla topna spirala. takze se pryskyrice odparuje jenom kdyz tahate a vo tom to cely je. BC vapo vam matro zahrejva porad a tim dochazi k hroznejm ztratam.
do obrovskyho sklenyho vapa jsme testovne narvali, asi 0,7g. obkoloval 4 lidi, kteri mely ten den uz par speku za sebou a po par minutach si kazdej uzival krasnyho intenzivniho rause
raus z BC vapa mi neprisel zdaleka tak intenzivni a pro zkoureni stejnyho poctu lidi by bylo jiste treba o trosku vice materialu.
pokud bych nemel penize nazbyd, tak bych poridil spis zarovku nez BC, ale je to puze muj nazor, pri spravnym pouziti nebude BC vapo nejhorsi, ale me proste njak nesedi.

Old Post 19-09-2005 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83



mnou opevovany vaporizer vypada takhle ... viz. www.de-verdamper.nl
.
bystre hlavy jiste poznaj, ze neni az tak slozite udelat kopii tohodle vapa... laboratorni potreby, odporovej drat, zdroj/napajeni

Old Post 28-09-2005 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 84

takze pridam sa aj ja...mal som moznost minuly vikend vyskušat vdaka kamosovi vulcano a neviem ako opisat tie moje dojmy.....
1) je to super, ziadny dym, v pohode sa to taha z tych balonikov, chut je tam jemna a citit ju ako ganju s mliekom . ako nastroj na ochranu pluc a zdravia je to super. fakt odporucam, aj ked to stoji tolko kešu urcite sa zdravie ocenit neda ziadnymi peniazm
i.
2) aj napriek tomu ze sme mali ten vapik ja som po par razoch z vapiku kuril zo svojej prdovky, je to pre mna taka kultura. sadnut si von, napučit a potiahnut. citit tu chut a voňu gressu ...proste som aj za vapik ale hulenie tzv normalnym sposobom mam proste rad aj napriek tomu potahovaniu dymu do pluc

Old Post 20-10-2005 v 12:44 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Dotaz Vaporizer Příspěvek č. 85

Zdary Groweři. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s vaporizerem. Chci si ho koupit, ale chci mít jistotu, že to funguje. Stojí totiž 12 000,-kč a nějaký drobný.

Pro ty co ani netuší o co jde:
špičkový vaporizér s termostatem


Vaporizér systému Volcano uvolňuje vonné a aktivní složky z bylin vaporizací horkým vzduchem. Tímto způsobem získává ve srovnání s kouřením 3 – 4 x více aktivních složek. Díky tomu se investice do tohoto zařízení vrátí co nejdříve. Optimální zacházení s aktivními ingrediencemi snižuje na minimum vznik škodlivých látek a zápachu.

Jedinečná patentovaná technologie systému Volcano vede vzduch, obohacený vonnými a aktivními ingrediencemi přes ventil do balónu. Po oddělení balónu od přístroje je vzduch, obohacený vonnými a aktivními ingrediencemi k dispozici uživateli.

Volcano si už získalo mezi odborníky věhlas jako technicky nejpokročilejší a nejprofesionálnější vaporizér na trhu. V praxi dosažená přesnost a spolehlivost ovládání teploty vzduchu vytváří nový standard pro vaporizéry. Přísný výběr materiálu, bezchybné zpracování a praktická forma, jednoduchost použití, vysoká úroveň bezpečí a zvlášť vysoká účinnost, to vše je Volcano.

a nebo na:

http://www.smokeshop.cz/Vaporizer_Volcano-gid894.htm

Old Post 07-11-2005 v 19:06 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

ad Vaporizer Příspěvek č. 86

Volcano je sazka na jistotu

Myslim ze ti ho vsichni jenom doporuci, je to Formule 1 mezi vaporizery

Old Post 07-11-2005 v 19:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

ad Vaporizer Příspěvek č. 87

http://grower.cz/forum/showthre...light=vaporizer
http://grower.cz/forum/showthre...light=vaporizer
http://grower.cz/forum/showthre...light=vaporizer

nebuď línej hledat... není to na zavření?

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 08-11-2005 v 10:42 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

neurol: já brala info z hemp.cz, ve srovnání je uveden link, pokud je to jinak, nevěděla jsem to

Netuším ani, jak rychle se předává teplota v případě, že se ohřívá bong - jako jehož doplněk, pokud jsem to správně pochopila, je VapoTorch určen. Nevím, jak rychle sklo předá teplotu vznícení, takže netuším, proč se látky z konopí mají odpařovat při vyšší teplotě, když tedy ty Tobě známé zapalovače mají koelm tříset stupňů . Najdeš-li nějaké relevantní info, hoď to sem, prosím, ať víme víc.

Old Post 18-01-2006 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 89

ako som si tak omrkol VapoTorch, tak zistujem, ze je to presne to, co potrebujem a za celkom rozumny peniaz. Mate s tym niekto skusenosti?

skusal som si zostavit jednoduchy vaporizer zo skumavky, kde sa nasype matros a zohrieva plamenom. Funguje to, ale je s tym babracka a vaporizacia je nedokonala, t.j. velka spotreba - takze rozhodne je treba "fukaci" vapik. Vyrobky typu BC Vaporizer, kde sa material zohrieva na nejakej horucej ploske IMHO nemozu vaporizovat tak dokonale ako tie, ktore vaporizuju horucim vzduchom.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-01-2006 v 16:19 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matez
Nový Člen

Karma uživatele matez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 90

inf3cti: VapoTorch z vaporizer.cz mam doma a muzu jenom doporucit... Staci s nim otocit a skrtnout treba sirkou, nazhavi se a pak si uz jenom regulujes teplotu... Obcas ho musis doplnit normalnim benzinem do zapalovacu... proste v poho

Old Post 18-01-2006 v 19:02 PM
matez je offline   Profil uživatele matez   Find more posts by matez   Foto galerie člena matez   Click here to Send matez a Private Message   Add matez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 91

no to je vynikajuce ze ho niekto ma prave doma!
napis viac, prosim, na nete je toho o VapoTorch strasne malo... ako ho pouzivas (s akou fajkou), ako sa s nim pracuje, co vysledky ... Vazne totiz uvazujem nad kupou, ale nechcem vyvalit peniaze za nieco na co potom budem akurat nadavat - a predat ho dalej, aby nan nadaval niekto iny, zas taky hajzel nie som..

pises 'naplnit BENZINOM' - neplni sa to nahodou tekutym plynom?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-01-2006 v 20:14 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matez
Nový Člen

Karma uživatele matez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 92

add benzin: no jasny... je to plyn do zapalovacu...

pouzivam normalne s bongem sklenenym a nebo se SuperVaporem... Ma to optimalni teplotu... Jeste tam maji jeden... ten mensi VapoBurner... Ja myslim, ze budes spokojenej...

Old Post 18-01-2006 v 21:00 PM
matez je offline   Profil uživatele matez   Find more posts by matez   Foto galerie člena matez   Click here to Send matez a Private Message   Add matez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

inf3cti: souhlasím, ovšem domnívám se, že u BC vaporizeru je výsledný efekt dostatečný. Kamarádi zkoušeli i to, že prý když se to nechá hodně dlouho ohřívat, tak to i trochu doutná, to nemůžu posoudit; i když jsem BCčko použila s dvěma lidmi, takže ohřívalo asi osm minut, stále kytka neměla tendenci doutnat, takže netuším, jak dlouho to kluci museli ohřívat.
Volcano je bezesporu špičkovej přístroj, je u něj problém cena. Z důchodu si něco za dvanáct nebo snad až patnáct (dle prodejce) tisíc nemůžu fakt dovolit . Takže když jsem vzala poměr cena/výkon, zvolila jsem BCčko, a po těch několika měsících (mám ho od srpna) se neustále utvrzuju v tom, že moje volba byla dobrá. Ale kdybych měla zbytečnejch deset litrů, samozřejmě bych taky zvolila Volcano .

Old Post 18-01-2006 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 94

asi trochu OT, ale ked uz sme sa tak rozkecali....

BCcko som neskusal, verim tomu, ze nejake vysledky s tym su, ale pride mi tak nejak zbytocne, spotrebovat z matrosa napriklad iba 50% ucinnych latok a zvysok vyhodit. ako som pisal, skusal som ten najprimitivnejsi vapik - zo skumavky - a aj ked to fungovalo, je to dost neekonomicky sposob hulenia. odspodu sa to pripalovalo a navrchu som videl este krystaliky. a aj ked som to pretriasal, stale to nebolo ono. na druhej strane - co mi je drahsie? zdravsie pluca alebo kopec ganje? Ze je to naozaj velmi setrny sposob hulenia som sa presvedcil tak, ze som si z mojho wannabe-vapiku zahulil ked som mal zapal priedusiek. vonku bolo taak krasne a ja som musel byt zavrety doma. ak som si aspon zahulil a pozeral z okna ... a velmi pekne bylinkovo to vonalo a vobec neskriabalo Odvtedy je mojim snom vaporizer.... Uz som objednal VapoTorch a tesim sa nan ako male dieta Ked sa mi podarilo seknut s tabakom, rad by som si pluca nezanasal ani dechtom z ganji.

A aby som este reagoval na tvoj prispevok, Jedu: strasne ma serie, ze Volcano je take drahe, obecne ze akykolvek poriadnejsi vapik je tak zbytocne drahy, a pritom tak konstrukcne jednoduchy.... ved to by mohlo stat co ja viem liter, dva... pripadne 4-5 za nejaky de luxe... A navyse mi je smutno z toho, ze ty, co uzivas ganju ako liek (s overenym ucinkom a stale ilegalny!) by si nan mala dokonca dostat prispevok od poistovne

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-01-2006 v 22:36 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

inf3cti: možná jsem zaujatá, ale jak OT to nevidím, kde se mají lidi dovědět zkušenosti jinejch s jednotlivými způsoby vaporizace .
Já jsem byla asi půl roku jen asi tak jednočtvrteční medical, holt teď jsem do toho spadla znovu, ale hypoteticky pokud bych chtěla, mohla jsem být ve studii Sativexu (nešla jsem do ní proto, že jsem v tý době měla křeče docela trochu moc a bála jsem se, že pokud bych dostala placebo a nezafungoval placebo efekt, zničila bych svůj přínos k testování, neb bych si marjánku dala, zatím pro mě jiná varianta není).
To sem píšu jako reakci na Tvůj příspěvek, protože bych si připadala nefér, kdybych to neuvedla na pravou míru - že jsem asi půl roku spadala spíš do huličů, do medikálů jen v menšině . A další debata o tomto, prosím, v PM nebo někde jinde .

Já neposoudím, jestli se velká část vaporizovanýho materiálu vyhodí, do vapíku jsem dávala desetinu gramu, zůstalo z toho jen vyschlý hnědý nic. Teď občas dám tak půl gramu, tam už možná nějaká ztráta vidět je, nevím, jen mám pocit, že když je materiálu málo a je rozdrobený, využije se mnohem líp, je z toho opravdu hnědý totálně vyschlý a zcvrklý nic.

Old Post 18-01-2006 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 96

taaakze, deckaa - smokereport!

dnes sa mi konecne dostal do ruk vytuzeny Vapotorch a.k.a Vaporizujuca pochoden, niekedy taktiez zvana aj Pochoden z Vaporizee. Najprv ma nasrali na poste, ale to je ina vec, ved to pozname vsetci. Ked som to konecne doma rozbalil, prislo mi to strasne male oproti tym reklamnym obrazkom. Ale je to uplne v pohode, inak.

Fachci to na plyn do zapalovaca. Samozrejme, prislo to prazdne, ale ja som si fikane kupil plyn este rano v trafike Spolu s Reflexom - inak toto cislo mi uz pride take az moc ganjove .. obavam sa aby Reflex nestratil doveru 'tradicnejsich' citatelov. A boli k nemu ako darcek pribalene nejake cigaretove papieriky, vyzerali dobre, ale doma sa mi prevrhla vaza a papieriky boli okamzite uplne mokre a nepouzitelne. Boli dobre?

Mno, samozrejme som nevedel ako to spustit. Jasne, navod hovori jasne, spusti to, zapal to .. pockaj .. vaporizuj. Hej, hej, ale z toho stale siel plamen. To by som si mohol zapalit aj zapalovacom. Nemohla sa predsa znizit teplota toho plamena... Zabudli totiz spomenut dolezitu vec! Vnutri tej hlavice je totiz nejaka kovova vata, ktora sa musi rozzeravit, a potom oxiduje plyn na svojom povrchu, bez plamena. Takze ked sa tato vata rozzeravi, plamene mozete sfuknut, a ono s to uz bude dalej zhavit samo! A tak ide z tej hlavice vlastne len velmi horuci spaleny plyn - CO2.

Takze som konecne vycistil moju prirucnu vodnu fajku - az mi zostalo blbo, ked som ju cistil, bolo tam straaaasne dechtu, a vobec nesiel dole a bol hnusny a mazlavy. Fuj. Toto ked mam v plucach, tak to ma pojeb. Pardon za vyraz, ale nebudem ho mazat, cely tento prispevok pisem rovno bez mazania, tak, ako to vyplynie z okamihu. Naspat k veci. Ked som konecne fajku ako tak vycistil, a minul som tak 1/4 rolky toaletneho papiera, nalozil som si pekne plny kotlik - priatel Vapotorch sa zatial pekne nazhavil - a zacal som grilovat. Pomalicky som opiekol vrchnu vrstvu (matros som poriadne najemno nadrobil, cez sitko by to aj tak nepreslo) do tmavohneda. Vyskrabal som ju dolu pinzetou az kym sa neukazala svetlozelena vrstva matrosa, a takto stale kym nebol kotlik prazdny. Ci to funguje, asi uhadnete sami po precitani tohoto prispevku. Tento lightweight-vaporizer nie su prejebane prachy....

EDIT: Pokracujeme, bol som este na jeden, aby som si pripomenul, ake to bolo. Hulil som to z prazdnej vodnicky, lebo sa mo zdalo, ze ta voda to nejako moc blokuje. Asi neblokovala, lebo ani potom som nic divne necitil - ziadny dym ani nic divne. Cely cas som necitil v ustach ani v plucach nic, az kym som neprestal tahat. Potom sa mi v ustach rozliala bud cerstva bylinkova, alebo sladka karamelova chut, podla toho ako velmi som material pripiekol. Mnam mnam. Ale raz sa mi podarilo aj material zapalit, to ked uz som ho uplne do tmavohneda zuholnatil, nejako som ho zapalil, a matros okamzite zhorel a ja som si dal este taaaakeho prda.. To asi aby som si zapamatal ten rozdiel

Inak super, za tie prachy celkom uzitocna vecicka. Dielenske spracovanie je v pohode, na dotyk je to prijemne a posobi iste, nie ako nejaky lacny smejd. Jedina nevyhoda - trochu zerie plyn, urcite nevydrzi tak dlho ako zapalovac, ale jedna napln je tak na 10-12 pohuleni odhadujem, ja som dal zatial 3, tak uvidim ako dlho to vydrzi. Ale aj tak, ta napln, co som za 30KC kupil v trafike mi vydrzi este pekne na dlho.

Mno a teraz zistujem, ze to, co som povodne povazoval za stratu materialu, je vlastne upgrade. Musel som totiz spalit asi tak o 1/3 viac materialu, kym som 'zacal nieco citit'. Ale citim, ze THC sa nestratilo. V takejto vyse som uz dlho nebol, lebo klasickym sposobom hulenia som bol vzdy rozkaslany z toho dechtu. Pekne, potesi. Toto ma asi este nejaku dobu bude bavit, momentalne ani nemam chut nikdy hulit inak.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 20-01-2006 v 22:25 PM

Old Post 20-01-2006 v 21:58 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7591820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív