Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 113

Pro upresneni sam vlastnim jen digi Vapir 1/balonkac/!viz.vyse
Takze Vulcano nemuzu soudit

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 25-11-2007 v 22:03 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 114

to tekknou,
da se levne koupit i tady-
http://search.ebay.co.uk/volcano-va...ssPageNameZWLRS
coz i s postou vyjde levnejc nez kde kolif v growshopu.
ja ho pridil za 235 liber coz je 9000 kc super cena

God is Love

Old Post 26-11-2007 v 16:20 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 115

to Tekknou
taky nezapmen ze sou dva druhy jeden je easy valve a ten druhej je solid valve, podrobnejsi info nezi nima najdes tady-
http://www.storz-bickel.com/vaporizer/vaporizer.html

God is Love

Old Post 26-11-2007 v 16:24 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Caligula
to Tekknou
taky nezapmen ze sou dva druhy jeden je easy valve a ten druhej je solid valve, podrobnejsi info nezi nima najdes tady-
http://www.storz-bickel.com/vaporizer/vaporizer.html



No hele tak když jsem to tak nějak skouknul tak bych bral ten volcano digit solit vave ale co jsem to počítal tak jak na 1. tak i 2. odkazu by to šlo stejnak přez 12000 tkž, si myslim ,že je nejspíš zbytečný tahat to z ciziny..nehledně nato že těžko se budeš domáhat nějaký záruky což aspoň od smokeshopu je záruka 2 roky a hlavně je to cz shop..


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 26-11-2007 v 21:05 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

volcano jsme prave privezly domu..testujeme ho a je to docela zabijak ..naopak bych rekl ze to zhuluje vice nez z jointu...zatim jsme testovali nejake out modely..a je to dobre nejlepe chutna na 4 na 5.5 uz je to docela mazanec.kazdopadne dobrej kauf.. akorat ted aby si clovek na vikend pod stan koupil elektrickou centralu

Old Post 03-12-2007 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od deth.
volcano jsme prave privezly domu..testujeme ho a je to docela zabijak ..naopak bych rekl ze to zhuluje vice nez z jointu...zatim jsme testovali nejake out modely..a je to dobre nejlepe chutna na 4 na 5.5 uz je to docela mazanec.kazdopadne dobrej kauf.. akorat ted aby si clovek na vikend pod stan koupil elektrickou centralu


jasny tak ja mam uz taky objednano,nakonec jsem sel do tohodle digitalniho frajera:http://www.smokeshop.cz/zbozi/Vapor...lve-i13645.html
kazdopadne ta centrala neni spatna idea,v OBI za 6koliku elektrocentrala max. vykon 2700W,pri trvalem chodu 2000W,4taktni motor,chlazeny vzduchem,66dB,230V,50Hz


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 03-12-2007 v 13:33 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

tekknou-jj ten digitacek je luxus jen o kilo drazsi takze jsme zvolily variantu obyc bo plice uz z toho kazdodenniho speko huleni pekne bolely....jsem nadsenej z chuti a ucinku a jednoduchosti ovladani..coz ty s mega displayem budes mit jeste o kus lepci

Old Post 03-12-2007 v 23:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 120

:to deth.
jj kámo to sme no tom hodně podobně hele,moje plicky už taky něco zakouřily,takže se dokážu živě vžít do tvého plicního stavu..hh
no já se na tu objednavku od smokeshopu nakonec vykašlal pač jsem zjistil ,že by mě to vyšlo na 14líť a v grshopíku prý mám 10%slevku a ten stejnej digitál tam vyjde na 12500,tak nekup to viď
a to už mám ten vap. od smokeshop.cz na poště akorád jsem ho odmítl ,napsal jim e-mail ,že mi nedali vědět o vyřízení objednávky ,tak že jsem nakoupil v obchodě se vstřícnějším jednáním


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 07-12-2007 v 18:41 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 121

zdravím tak volcano už má za sebou pár zátěžových testů a můžu říct spokojenost,ten digitální display je fakt luxuszkousel jsem to na 130°C nic moc pak na 150°C a to uz bylo něco jinýho dal jsem si 3 balony a už mě to jinak protáhlo a následně nakoplo.nebylo vidět že by se balón nějak extrémně naplnil kouřem teda spíš vůbec, ale při vyfouknutí jsem si všiml, že jsem kousek kouře vyfoukl, ale nic výraznýho.je to tak dobře?nemine se pak vaporizace účinkem co se toho týče, když bylo vidět lehký vyfouknutí kouře??


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 03-01-2008 v 17:04 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od tekknou
znebylo vidět že by se balón nějak extrémně naplnil kouřem teda spíš vůbec, ale při vyfouknutí jsem si všiml, že jsem kousek kouře vyfoukl, ale nic výraznýho.je to tak dobře?nemine se pak vaporizace účinkem co se toho týče, když bylo vidět lehký vyfouknutí kouře??


ano je spravne, ze vyfouknes jen trochu koure.
sem si vsiml s mojim Vapem, ze cim to das na mensi stupen tak je jemnejsi kour v balonu a se zvysovanim teploty se i pytel vyrazne naplni.
nemyslim si, ze by se min koure mohlo mijet ucinkem, ale sam musis posoudit.
jinak ja si na naplnenej kotel dam dva balony, prvni na nizkou teplotu (4.5-5) a ten druhej mam tak na7-8,ale druhak ma horsi chut.
tak experimentuj a vaporizaci zadar
Caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 08-01-2008 v 19:45 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

cajovniku, prosim, kde se z vaporizeru na pytliky, cili prohaneny horkym vzduchem, bere kour?

Old Post 08-01-2008 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
cajovniku, prosim, kde se z vaporizeru na pytliky, cili prohaneny horkym vzduchem, bere kour?


jedubabko,neni zac, popsal sem to z uhlu pohledu Teknou prispevku, a je jasny, ze tam zadnej kour do OPRAVDY nemuze bejt, pac nam ten teplej kour ODPARUJE a ne spaluje.
a jak bys nam posala tu substanci obsazenou v pytliku ty?


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 08-01-2008 v 20:09 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 125

pára, mlha

jouk, díky já totiž "kouř" mám spojenej s pálením

Old Post 08-01-2008 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
pára, mlha

jouk, díky já totiž "kouř" mám spojenej s pálením


no vidis ani jedno to nemuze bej, pac to neni v pytliku vlhky.
OT pak smazu
Caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 08-01-2008 v 20:26 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

ok, už chápu - měls na mysli, že to tak vypadá, jasan
nemaž to

Old Post 08-01-2008 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 128

jedule,caj:
tak abych tu nedělal zbytečný haló, tak je jasný ,že taky kouřem balóny nenapouštim a měl jsem na mysli jak už tu jedule uvedla, páru nebo-li mlhu,akorád,že mě v tu chvíli ten výraz nenapadnul tj. celý..
jinak já zatím nešel přez 150°C a pohoda,balóny pěkně energicky kopou jen co je pravdaZatím vaporuju jen letošní špaňelský venkovky a dobrý,jsem zvědavej až tam prásknu nějakou lampážní paldu,věřim že to bude dobrej randál


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 09-01-2008 v 16:29 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8477950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív